Turčianské Teplice - ROYAL PALACE

od 3 580
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Bazén
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup:  %
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • Královský luxus ve špičkových termálních lázních
  • Využijte slevu za včasný nákup
  • Přímý vstup do Aquaparku s mnoha atrakcemi
  • Léčivý pramen na pití i procedury přímo v hotelu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Zažijte královskou prestiž v léčebných lázních s léčivou minerální vodou a aquaparkem.

Vyjímečný, luxusně vybavený hotel ve stylu art-deco, přímo spojený chodbou se SPA & Aquacentrem. Dopřejte si královské ubytování v prostorných pokojích uprostřed pěkného lázeňského parku.

Hotel prošel v roce 2017 rekonstrukcí a nabízí luxusní ubytování v centru lázeňského města Turčianské Teplice. Termální léčivá minerální voda se používá k léčbě muskuloskeletálních, neurologických, urologických a zažívacích onemocnění. Jako podpůrná léčba se voda používá také k léčbě onkologických onemocnění.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bary, fitness, kulturní programy, kuřácká zóna, non-stop lékařská služba, kardiocentrum, pro děti: postýlka, stolička, hlídání; SPA & Aquapark (SPA - léčivá termální voda 38 oC, červený klidový bazén, lidový rehabilitační bazén s chrliči a tryskami whirlpool, vitální svět, Aquapark s termální vodou - vnější plavecký bazén 25 m s vodními chrliči a masážními tryskami, vnější atrakční bazén s vodními masážními lehátky, divokou řekou a vodními chrliči, tobogány (47 m a 97 m – celoroční se zvukovými, světelnými a obrázkovými efekty), vnitřní sedací bazén s masážními tryskami, v létě navíc: velká skuzavka, dětský bazén se skluzavkou, dětské hřiště, bar na ostrově, minigolf.

VYBAVENÍ POKOJŮ

prostorné 1 a 2lůžkové pokoje a 2lůžková studia (možnost přistýlky pro až 2 děti), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, bidet, fén, župan, pantofle), tel., TV-SAT, minibar, klimatizace, trezor, rychlovarná konvice, některé balkón nebo terasu.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (bohatý bufet s front cooking) nebo polopenze (večeře - 4chodová servírovaná, hlavní chod výběrem ze 3 možností den předem), za příplatek plná penze (obědy servírované 4chodové menu alebo à la carte).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

SPA a Aquapark (20 m) propojený s hotelem spojovací chodbou, lázeňský park (50 m). Areál Aquapark využívá termální vodu s teplotou do 33 ° C a nabízí 25 m dlouhý plavecký bazén, sedací bazén, atrakčniho bazén s množstvím vodních atrakcí a dvojici tobogánů, které využívají zvukové, světelné a obrázkové efekty. Během léta máte k dispozici také dětský bazén s hřištěm a skluzavkou, bar na ostrově, velkou skluzavku a minigolf. Voda v areálu Spa dosahuje teploty do 38 ° C a můžete si ji vychutnat ve whirpool vířivce, lidovém rehablitačnom bazénu, červeném klidovém bazénu a vitálním světě.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,50,- €/os./den).

POZNÁMKA

Za podmínky úhrady 2 měsíce předem:
Sleva 10% při pobytech od 14 nocí.
Sleva 15% při pobytech od 21 nocí.
Slevy nelze sčítat.

Poskytované procedury:
Poseidon - celková masáž pod vodou (20 min.)
Lesotho - suchý plynový zábal CO2 celotělový (40 min.)
Termoterapie - parafínový, parafangový nebo rašelinový obklad (20 min.)
Royal Bath - minerální koupel v bazénu s piscinou (30 min.)
Zeus - klasická masáž celotělová (40 min.)
Bahenný vaňový kúpeľ (20 min.)
Zlatý kúpeľ (dříve Modrý kúpeľ) - bazén s termální léčivou minerálnaí vodou 38 °C (30 min.).
Turčianská zlatá maska - luxusní pleťová maska z čistého 24-karátového zlata je jedinou procedúrou na světě, u které se čisté zlato absorbuje do hlubších vrstev pleti, proto dokonale vyhlazuje vrásky, zřetelně omlazuje a zpevňuje pleť, hydratuje 10-násobně víc než kyselina hyalurónová a je mnohem elastičtější než kolagen. Její účinky vydrží až tři týdny (50 min.).
Venušina zlatá kúra: Zlatá koupel (minerální koupel s kousky zlata 30 min.), Zlatý zábal (30 min.), Zlatá masáž (kousky zlata v masážním oleji - 60 min.), Zlatá maska (60 min.), Zlatá pitná kúra (likér s kousky zlata a minerálka ze zlatých pohárů během zlaté koupele).

Léčivé účinky turčianských pramenů
Termální léčivá minerální voda napomáhá zlepšení cirkuláce krve a lymfy. Voda působením tlaku působí jako bandáž, co ulehčuje cvičení a pohyb ve vodě. Teplota minerální koupele je obyčejně 34°- 38°C (výjimečně do 40°C).

Termální léčivá minerální voda se používá k částečným i celkovým koupelím, ale i k pitným kúrám při určitých druzích onemocnění: z urologického hlediska pro obsah síranu vápenatého - CaSO4, který snižuje pH moči, je velmi vhodná při fosfátových a karbonátových kamenech a písku v močových cestách.

Důležité upozornění: ve dnech 8., 9., 10. a 11.4. 2019 bude z důvodu pravidelné údržby venkovních bazénů a atrakcí uzavřená část AQUAPARK.
V provozu budou vnitřní bazény v části SPA Centrum a Vitální svět. Vstup do areálu bude přes pokladnu SPA naproti hotelu VYŠEHRAD.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt Bed + Breakfest zahrnuje ubytování se snídaní na počet nocí dle požadavku, kávový a čajový servis, neomezený vstup do SPA & Aquaparku a bylinkové parní sauny, vstup do Royal Bath (30 min. na každé přenocování).


Cena pobytu Royal Harmony (2+ nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí v délce dle výběru délky pobytu, možnost konzultace u lékaře, nástup od Ne do Út. BONUS: neomezený vstup do Spa&Aquaparku a bylinkové parní sauny a 30 min. vstup do Royal Bath na každé přenocování.2 procedury na každe přenocování.


Cena pobytu Royal Zlatá Linie (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s PP(speciální program stravování s cílem optimalizace tělesné hmotnosti), vstupní lékařské vyšetření (vč. analýzy tělesného typu, měřením váhy, % tuku, svalů a vody v těle, stanovení metabolického věku, BMI, ideální tělesné hmotnosti, příp. stupně obezity za účelem stanovení optimální sestavy procedur, pohybové aktivity a programu stravování), konzultaci s asistentkou výživy a fitness trenérem, denní měření parametrů tělesné hmotnosti, individuální léčebný program (2 procedury na každé přenocování - minerální koupele, vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, individuální a skupinová rehabilitace), 3x za pobyt Bodyforming (spec. masáž na formování postavy se zábalem (110 min.). Doporučená délka pobytu 14-21 dní.


Cena pobytu Royal Venuše (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, konzultaci u lékaře, procedury (1x Zlatá kúra Venuše - Zlatý koupel, Zlatý zábal, Zlatá masáž, Turčianská zlatá maska, Zlatá pitná kúra (3 hod.), 1x speciální masáž (40 min.), 1x vanová koupel). Možnost prodloužení pobytu.


Cena pobytu Royal Luxemburg (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, konzultaci u lékaře, procedury (1x Zlatá kúra Luxemburg - Zlatý koupel a Zlatý zábal, Zlatá masáž, Zlatá antistresová masáž hlavy a reflexních bodů chodidel, Zlatá pitná kúra (3 hod.), 1x speciální masáž (40 min.), 1x vanová koupel). Možnost prodloužení pobytu.


Cena pobytu Royal Klasik (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s PL, vstupní lékařské vyšetření, 21 léčebných procedur na základě doporučení lékaře (termální minerální koupele, vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace a další). Možnost prodloužení pobytu.


Cena pobytu Royal Cardio (10 nocí) zahrnuje: 10x ubytování s polopenzí, komplexní vstupní lékařské vyšetření orgánových systémů a následně se zaměřením na kardiovaskulární systém, EKG, zátěžové EKG, Echo, Holterovo monitorování EKG a TK, komplexní biochemické vyšetření krve, 20 léčebných procedur (vodoléčba, masáže, individuální rehabilitace, suchá uhličitá koupel, oxygenoterapie, plynové injekce, ergonometr, skupinová rehabilitace, elektroléčba, nordic walking, pitné kúry...). Prodloužení pobytu možné.


Cena pobytu Royal Valentine (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 15.2. valentýnská romantická večeře při svíčkách a zvuku houslí s pohárem vína), na přivítání lahev sektu a mísu ovoce, 1x perličková koupel pro 2 osoby s pohárem sektu a jahodami, neomezený vstup do Spa&Aquaparku a bylinkové parní sauny, 1x denně vstup do Royal Bath (30 min.), doprovodný tematicky laděný kulturní program. Na vyžádání možno prodloužit na 3 noci - dotaz na CK.


Cena pobytu Dětský pobyt zahrnuje: ubytování s polopenzí, a neomezený vstup do Spa Aquaparku


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
8 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,7
10 Ubytování 10 Služby 8 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana, 24.02.2019