Turčianské Teplice - Royal Palace

od 3 715
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Bazén
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup:  %
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • Královský luxus ve špičkových termálních lázních
  • Využijte slevu za včasný nákup
  • Přímý vstup do Aquaparku s mnoha atrakcemi
  • Léčivý pramen na pití i procedury přímo v hotelu
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

Royal 4 YOU (4 nocí) KRÁLOVSKÁ DOVOLENÁ PRO 4 MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA PRO POBYT 4 DOSPĚLÝCH OSOB na 4 noci s Thajskou masáží ZDARMA.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Zažijte královskou prestiž v léčebných lázních s léčivou minerální vodou a aquaparkem.

Vyjímečný, luxusně vybavený hotel ve stylu art-deco, přímo spojený chodbou se SPA & Aquacentrem. Dopřejte si královské ubytování v prostorných pokojích uprostřed pěkného lázeňského parku.

Hotel prošel v roce 2017 rekonstrukcí a nabízí luxusní ubytování v centru lázeňského města Turčianské Teplice. Termální léčivá minerální voda se používá k léčbě muskuloskeletálních, neurologických, urologických a zažívacích onemocnění. Jako podpůrná léčba se voda používá také k léčbě onkologických onemocnění.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bary, fitness, kulturní programy, kuřácká zóna, non-stop lékařská služba, kardiocentrum, pro děti: postýlka, stolička, hlídání; SPA & Aquapark (SPA - léčivá termální voda 38 oC, červený klidový bazén, lidový rehabilitační bazén s chrliči a tryskami whirlpool, vitální svět, Aquapark s termální vodou - vnější plavecký bazén 25 m s vodními chrliči a masážními tryskami, vnější atrakční bazén s vodními masážními lehátky, divokou řekou a vodními chrliči, tobogány (47 m a 97 m – celoroční se zvukovými, světelnými a obrázkovými efekty), vnitřní sedací bazén s masážními tryskami, v létě navíc: velká skuzavka, dětský bazén se skluzavkou, dětské hřiště, bar na ostrově, minigolf.

VYBAVENÍ POKOJŮ

prostorné 1lůžkové pokoje s king-size lůžkem, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, bidet, fén, župan, pantofle), telefon, TV-SAT, minibar, welcome drink, klimatizace, trezor, rychlovarná konvice s čajovým a kávovým servisem, Wi-Fi;
komfortní 2lůžkové pokoje s dvoulůžkem, art-deco nábytek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, bidet, fén, župan, pantofle), telefon, TV-SAT, minibar, welcome drink, klimatizace, trezor, rychlovarná konvice s čajovým a kávovým servisem, Wi-Fi;
podkrovní 2lůžková studia s dvoulůžkem a rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro až 2 děti), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, bidet, fén, župan, pantofle), telefon, TV-SAT, minibar, welcome drink, klimatizace, trezor, rychlovarná konvice s čajovým a kávovým servisem, některé balkón nebo terasu se zahradním nábytkem a krásným výhledem na lázeňský park.
prostorné luxusně vybavené 2lůžkové apartmány s manželskou postelí a oddělenou obývací místností s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro až 2 děti), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, bidet, fén, župan, pantofle), telefon, TV-SAT, smart technologie, welcome drink, minibar, klimatizace, trezor, rychlovarná konvice s čajovým a kávovým servisem, Wi-Fi.
Apartmán Zigmund má navíc druhou samostatnou koupelnu a v obytné místnosti velký zasedací stůl pro 6 osob. Sekt a ovoce při příjezdu. Tento apartmán je možno spojit se sousedním 2lůžkovým pokojem a získat tím prostor 110 m2 pro 4 dospělé a 2 děti.
Apartmán Elizabeth je největší a nejkrásnější v hotelu. Ve velkoryse řešeném obytném prostoru je kromě rozkládací ophovky i zasedací stůl, velký šatník, apartmán má dvě koupelny a terasu s výhledem do parku. I tento apartmán je možno spojit s vedlejším prostorem - studiem - pro celkovou plochu 150 m2 pro 4 dospělé a 2 děti.
Apartmán Maximilian s velkou terasou se zahradním nábytkem a s výhledem do parku má také dvě koupelny, celkem 90 m2 a zasedací stůl v obytném prostoru.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (bohatý bufet s front cooking) nebo polopenze (večeře - 4chodová servírovaná, hlavní chod výběrem ze 3 možností den předem), za příplatek plná penze (obědy servírované 4chodové menu alebo à la carte).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

SPA a Aquapark (20 m) propojený s hotelem spojovací chodbou, lázeňský park (50 m). Areál Aquapark využívá termální vodu s teplotou do 33 ° C a nabízí 25 m dlouhý plavecký bazén, sedací bazén, atrakčniho bazén s množstvím vodních atrakcí a dvojici tobogánů, které využívají zvukové, světelné a obrázkové efekty. Během léta máte k dispozici také dětský bazén s hřištěm a skluzavkou, bar na ostrově, velkou skluzavku a minigolf. Voda v areálu Spa dosahuje teploty do 38 ° C a můžete si ji vychutnat ve whirpool vířivce, lidovém rehablitačnom bazénu, červeném klidovém bazénu a vitálním světě.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,50,- €/os./den).

POZNÁMKA

V případě nástupu na léčebný pobyt s lékařským vyšetřením v sobotu nebo neděli absolvujete vyšetření v pondělí.
Procedury na sobotu: 1x Royal Bath (minerální koupel se zábalem 30 min.), 1x ZEUS (klasická masáž celotělová 40 min.).
Procedury na neděli: 1x vanová koupel minerální se zábalem (30 min. - perličková nebo uhličitá), 1x Brasil Oxygen - oxygenoterapie (50 min.).

SLEVY za podmínky úhrady 2 měsíce předem:
- 10% při pobytech od 14 nocí.
- 15% při pobytech od 21 nocí.
Slevy nelze sčítat.

Poskytované procedury:
Poseidon - celková masáž pod vodou (20 min.)
Lesotho - suchý plynový zábal CO2 celotělový (40 min.)
Termoterapie - parafínový, parafangový nebo rašelinový obklad (20 min.)
Royal Bath - minerální koupel v bazénu s piscinou (30 min.)
Zeus - klasická masáž celotělová (40 min.)
Bahenný vaňový kúpeľ (20 min.)
Zlatý kúpeľ (dříve Modrý kúpeľ) - bazén s termální léčivou minerálnaí vodou 38 °C (30 min.).
Turčianská zlatá maska - luxusní pleťová maska z čistého 24-karátového zlata je jedinou procedúrou na světě, u které se čisté zlato absorbuje do hlubších vrstev pleti, proto dokonale vyhlazuje vrásky, zřetelně omlazuje a zpevňuje pleť, hydratuje 10-násobně víc než kyselina hyalurónová a je mnohem elastičtější než kolagen. Její účinky vydrží až tři týdny (50 min.).
Venušina zlatá kúra: Zlatá koupel (minerální koupel s kousky zlata 30 min.), Zlatý zábal (30 min.), Zlatá masáž (kousky zlata v masážním oleji - 60 min.), Zlatá maska (60 min.), Zlatá pitná kúra (likér s kousky zlata a minerálka ze zlatých pohárů během zlaté koupele).

Léčivé účinky turčianských pramenů
Termální léčivá minerální voda napomáhá zlepšení cirkuláce krve a lymfy. Voda působením tlaku působí jako bandáž, co ulehčuje cvičení a pohyb ve vodě. Teplota minerální koupele je obyčejně 34°- 38°C (výjimečně do 40°C).

Termální léčivá minerální voda se používá k částečným i celkovým koupelím, ale i k pitným kúrám při určitých druzích onemocnění: z urologického hlediska pro obsah síranu vápenatého - CaSO4, který snižuje pH moči, je velmi vhodná při fosfátových a karbonátových kamenech a písku v močových cestách.

Důležité upozornění: ve dnech 8., 9., 10. a 11.4. 2019 bude z důvodu pravidelné údržby venkovních bazénů a atrakcí uzavřená část AQUAPARK.
V provozu budou vnitřní bazény v části SPA Centrum a Vitální svět. Vstup do areálu bude přes pokladnu SPA naproti hotelu VYŠEHRAD.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt Bed + Breakfest zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle požadované délky pobytu), neomezený vstup do SPA & Aquaparku, vstup do Royal Bath (30 min. na každé přenocování), 1 hod. ranního plavání ve Spa&Aquapark 1 hod. před otevřením.


Cena pobytu Royal Klasik (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, vstupní lékařské vyšetření, 21 léčebných procedur na základě doporučení lékaře (termální minerální koupele, vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace a další), neomezený vstup do SPA & Aquaparku, vstup do Royal Bath (30 min. na každé přenocování), 1 hod. ranního plavání ve Spa&Aquapark 1 hod. před otevřením. Možnost prodloužení pobytu.


Cena pobytu Royal Cardio (10 nocí) zahrnuje 10x ubytování s polopenzí, komplexní vstupní lékařské vyšetření, EKG, zátěžové EKG, Echo, Holterovo monitorování EKG a TK, komplexní biochemické vyšetření krve, 20 léčebných procedur na doporučení lékaře (vodoléčba, masáže, individuální rehabilitace, suchá uhličitá koupel, oxygenoterapie, plynové injekce, ergonometr, skupinová rehabilitace, elektroléčba, nordic walking, pitné kúry...), neomezený vstup do SPA & Aquaparku, vstup do Royal Bath (30 min. na každé přenocování), 1 hod. ranního plavání ve Spa&Aquapark 1 hod. před otevřením. Prodloužení pobytu možné.


Cena pobytu Royal Luxemburg (3 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), konzultaci u lékaře, procedury (1x Zlatá kúra Luxemburg - Zlatá koupel a Zlatý zábal, Zlatá masáž, antistresová masáž hlavy a reflexních bodů chodidel, Zlatá pitná kúra (3 hod.), 1x speciální masáž (40 min.), 1x vanová koupel), neomezený vstup do SPA & Aquaparku, vstup do Royal Bath (30 min. na každé přenocování).


Cena pobytu Royal Venuše (3 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), konzultaci u lékaře, procedury (1x Zlatá kúra Venuše - Zlatý koupel, Zlatý zábal, Zlatá masáž, Turčianská zlatá maska, Zlatá pitná kúra (3 hod.), 1x speciální masáž (40 min.), 1x vanová koupel), neomezený vstup do SPA & Aquaparku, vstup do Royal Bath (30 min. na každé přenocování).


Cena pobytu Royal Balance (7+ nocí) zahrnuje ubytování s plnou penzí (v počtu dle výběru délky pobytu), vstupní lékařské vyšetření, 14 Léčebných procedůr na základě doporučení lékaře (termální minerální koupele, vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace a podobně), neomezený vstup do SPA & Aquaparku, vstup do Royal Bath (30 min. na každé přenocování). ranní plavání ve SPA & Aquaparku 1 hodinu před otevřením.


Cena pobytu Royal Harmony (2+ nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle výběru délky pobytu), možnost konzultace u lékaře, 2 procedury na každé přenocování, neomezený vstup do Spa&Aquaparku a 30 min. vstup do Royal Bath na každé přenocování, 1hod. ranní plavání ve Spa&Aquapark před otevíracími hodinami.
Procedury:
Pobyt 2 noci 1x Brasil oxygen, 1x termoterapie, 1x masáž Zeus (40 min.), 1x Lazuritová koupel;
Pobyt 3 noci 1x Brasil oxygen, 1x termoterapie, 1x Poseidon, 1x masáž Zeus (40 min.), 1x Leisotho, 1x Lazuritová koupel;
Pobyt 4 noci 1x Brasil oxygen, 2x termoterapie, 1x Poseidon, 2x masáž Zeus (40 min.), 1x Leisotho, 1x Citrínová koupel;
Pobyt 5 noci 2x Brasil oxygen, 3x termoterapie, 1x Poseidon, 2x masáž Zeus (40 min.), 1x Leisotho, 1x Citrínová koupel;
Pobyt 6 noci 2x Brasil oxygen, 3x termoterapie, 2x Poseidon, 3x masáž Zeus (40 min.), 1x Leisotho, 1x Citrínová koupel;
Pobyt 7 noci 2x Brasil oxygen, 4x termoterapie, 2x Poseidon, 3x masáž Zeus (40 min.), 2x Leisotho, 1x Citrínová koupel.


Cena pobytu Royal 4 YOU (4+ nocí) KRÁLOVSKÁ DOVOLENÁ PRO 4 MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA PRO POBYT 4 DOSPĚLÝCH OSOB zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle výběru délky pobytu, min. 4x), možnost konzultace u lékaře, 2 procedury na každé přenocování, neomezený vstup do Spa&Aquaparku a 30 min. vstup do Royal Bath na každé přenocování, 1hod. ranní plavání ve Spa&Aquapark před otevíracími hodinami.
Procedury:
Pobyt 4 noci 1x Brasil oxygen, 2x termoterapie, 1x Poseidon, 2x masáž Zeus (40 min.), 1x Leisotho, 1x Citrínová koupel, BONUS: 1x Thajská masáž podle vlastního výběru (Aroma, Foot - 30 min.) ZDARMA;
Pobyt 5 noci NAVÍC 1x Brasil oxygen, 1x termoterapie


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrdáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Spa Hotel Royal Palace ***** Turčianske Teplice

Dopřejte si dávku luxusu a odpočinku, v hotelu Royal Palace budete v těch správných rukou.

Hodnocení hotelu

9,7
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
8 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,7
10 Ubytování 10 Služby 8 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana, 24.02.2019