Turčianské Teplice - ROYAL PALACE

od 3 354
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Bazén
Konferenční služby
Sleva za včasný nákup:  %
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • Královský luxus ve špičkových termálních lázních
  • Využijte slevu za včasný nákup
  • Přímý vstup do Aquaparku s mnoha atrakcemi
  • Léčivý pramen na pití i procedury přímo v hotelu

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Zažijte královskou prestiž v léčebných lázních s léčivou minerální vodou a aquaparkem.

Vyjímečný, luxusně vybavený hotel ve stylu art-deco, přímo spojený chodbou se SPA & Aquacentrem. Dopřejte si královské ubytování v prostorných pokojích uprostřed pěkného lázeňského parku.

Hotel prošel v roce 2017 rekonstrukcí a nabízí luxusní ubytování v centru lázeňského města Turčianské Teplice. Termální léčivá minerální voda se používá k léčbě muskuloskeletálních, neurologických, urologických a zažívacích onemocnění. Jako podpůrná léčba se voda používá také k léčbě onkologických onemocnění.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bary, fitness, kulturní programy, kuřácká zóna, non-stop lékařská služba, kardiocentrum, pro děti: postýlka, stolička, hlídání; SPA & Aquapark (SPA - léčivá termální voda 38 oC, červený klidový bazén, lidový rehabilitační bazén s chrliči a tryskami whirlpool, vitální svět, Aquapark s termální vodou - vnější plavecký bazén 25 m s vodními chrliči a masážními tryskami, vnější atrakční bazén s vodními masážními lehátky, divokou řekou a vodními chrliči, tobogány (47 m a 97 m – celoroční se zvukovými, světelnými a obrázkovými efekty), vnitřní sedací bazén s masážními tryskami, v létě navíc: velká skuzavka, dětský bazén se skluzavkou, dětské hřiště, bar na ostrově, minigolf.

VYBAVENÍ POKOJŮ

prostorné 1 a 2lůžkové pokoje a 2lůžková studia (možnost přistýlky pro až 2 děti), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, bidet, fén, župan, pantofle), tel., TV-SAT, minibar, klimatizace, trezor, rychlovarná konvice, některé balkón nebo terasu.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (bohatý bufet s front cooking) nebo polopenze (večeře - 4chodová servírovaná, hlavní chod výběrem ze 3 možností den předem), za příplatek plná penze (obědy servírované 4chodové menu alebo à la carte).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

SPA a Aquapark (20 m) propojený s hotelem spojovací chodbou, lázeňský park (50 m). Areál Aquapark využívá termální vodu s teplotou do 33 ° C a nabízí 25 m dlouhý plavecký bazén, sedací bazén, atrakčniho bazén s množstvím vodních atrakcí a dvojici tobogánů, které využívají zvukové, světelné a obrázkové efekty. Během léta máte k dispozici také dětský bazén s hřištěm a skluzavkou, bar na ostrově, velkou skluzavku a minigolf. Voda v areálu Spa dosahuje teploty do 38 ° C a můžete si ji vychutnat ve whirpool vířivce, lidovém rehablitačnom bazénu, červeném klidovém bazénu a vitálním světě.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, kávový a čajový servis, neomezený vstup do SPA a Aquaparku a bylinkové parní sauny, vstup do Royal Bath (30 min. na každé přenocování).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,45 €/os./den).

POZNÁMKA

Sleva 20% za včasný nákup - v případě 100% úhrady zájezdu delšího než 5 nocí do 65 dní od nástupu.
Sleva 10% při pobytech od 14 nocí.
Sleva 15% při pobytech od 21 nocí.
Slevy nelze sčítat.

Poskytované procedury:
Poseidon - celková masáž pod vodou (20 min.)
Lesotho - suchý plynový zábal CO2 celotělový (40 min.)
Termoterapie - parafínový, parafangový nebo rašelinový obklad (20 min.)
Royal Bath - minerální koupel v bazénu s piscinou (30 min.)
Zeus - klasická masáž celotělová (40 min.)
Bahenný vaňový kúpeľ (20 min.)
Zlatý kúpeľ (dříve Modrý kúpeľ) - bazén s termální léčivou minerálnaí vodou 38 °C (30 min.).
Turčianská zlatá maska - luxusní pleťová maska z čistého 24-karátového zlata je jedinou procedúrou na světě, u které se čisté zlato absorbuje do hlubších vrstev pleti, proto dokonale vyhlazuje vrásky, zřetelně omlazuje a zpevňuje pleť, hydratuje 10-násobně víc než kyselina hyalurónová a je mnohem elastičtější než kolagen. Její účinky vydrží až tři týdny (50 min.).
Venušina zlatá kúra: Zlatá koupel (minerální koupel s kousky zlata 30 min.), Zlatý zábal (30 min.), Zlatá masáž (kousky zlata v masážním oleji - 60 min.), Zlatá maska (60 min.), Zlatá pitná kúra (likér s kousky zlata a minerálka ze zlatých pohárů během zlaté koupele).

Léčivé účinky turčianských pramenů
Termální léčivá minerální voda napomáhá zlepšení cirkuláce krve a lymfy. Voda působením tlaku působí jako bandáž, co ulehčuje cvičení a pohyb ve vodě. Teplota minerální koupele je obyčejně 34°- 38°C (výjimečně do 40°C).

Termální léčivá minerální voda se používá k částečným i celkovým koupelím, ale i k pitným kúrám při určitých druzích onemocnění: z urologického hlediska pro obsah síranu vápenatého - CaSO4, který snižuje pH moči, je velmi vhodná při fosfátových a karbonátových kamenech a písku v močových cestách.

Důležité upozornění: ve dnech 8., 9., 10. a 11.4. 2019 bude z důvodu pravidelné údržby venkovních bazénů a atrakcí uzavřená část AQUAPARK.
V provozu budou vnitřní bazény v části SPA Centrum a Vitální svět. Vstup do areálu bude přes pokladnu SPA naproti hotelu VYŠEHRAD.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt Bed + Breakfest zahrnuje ubytování se snídaní na počet nocí dle požadavku, kávový a čajový servis, neomezený vstup do SPA & Aquaparku a bylinkové parní sauny, vstup do Royal Bath (30 min. na každé přenocování).


Cena balíčku Royal SPA (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, procedury (1x klasická celotělová masáž Zeus (40 min.), 1x perličková koupel Lazurit se zábalem (20 + 10 min.)), neomezený vstup do SPA a AQUAPARKU a parní sauny, 2x vstup do Royal Bath (30 min. denně).


Cena balíčku Royal SPA (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, procedury (1x oxygen Brasil (40 min.), 1x klasická celotělová masáž Zeus (40 min.), 1x perličková koupel Lazurit se zábalem (20 + 10 min.)), neomezený vstup do SPA a AQUAPARKU a parní sauny, 3x vstup do Royal Bath (30 min. denně).


Cena balíčku Royal SPA (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, procedury (1x oxygen Brasil (40 min.), 1x celková podvodní masáž Poseidon (20 min.), 1x klasická celotělová masáž Zeus (40 min.), 1x CO2 koupel Citrín se zábalem (20 + 10 min.)), neomezený vstup do SPA a AQUAPARKU a parní sauny, 4x vstup do Royal Bath (30 min. denně).


Cena balíčku Royal SPA (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, procedury (1x oxygen Brasil (40 min.), 1x celková podvodní masáž Poseidon (20 min.), 1x klasická celotělová masáž Zeus (40 min.), 1x perličková koupel Lazurit se zábalem (20 + 10 min.), 1x CO2 koupel Citrín se zábalem (20 + 10 min.)), neomezený vstup do SPA a AQUAPARKU a parní sauny, 5x vstup do Royal Bath (30 min. denně).


Cena balíčku Royal SPA (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, procedury (1x oxygen Brasil (40 min.), 1x celková podvodní masáž Poseidon (20 min.), 2x klasická celotělová masáž Zeus (40 min.), 1x perličková koupel Lazurit se zábalem (20 + 10 min.), 1x CO2 koupel Citrín se zábalem (20 + 10 min.)), neomezený vstup do SPA a AQUAPARKU a parní sauny, 5x vstup do Royal Bath (30 min. denně).


Cena balíčku Royal Harmony (2+ nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí v délce dle výběru délky pobytu, možnost konzultace u lékaře, nástup od Ne do Út. BONUS: neomezený vstup do Spa&Aquaparku a bylinkové parní sauny a 30 min. vstup do Royal Bath na každé přenocování.


Cena pobytu Royal Vánoce (4 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí, 2 procedury na každou noc (masáže, Basil Oxygen, termoterapie, Poseidon, Zeus 40 min., Lesotho, CItrínová koupel, Royal Bath), neomezený vstup do Spa&Aquaparku, bylinkové parní sauny (denně 30 min.) a fitness, ranní plavání v plaveckém bazénu (9.00-10:00 hod.), v ceně polopenze 24.12. slavnostní štědrovečerní večeře - 4chodové servírované menu, vánoční punč, pečené kaštany a tradiční vánoční pečivo (23.12:-25.12: 14:00-17:00 hod.),
Vánoční program: 23.12 - Vánoční koncert se souborem a Urpín - zpěv, tanec, koledy, 26.12 . - Štěpánská taneční zábava.
Rozpis procedur:
4 noci: 1x Brasil Oxygen, 2x Termoterapie, 1x Poseidon, 2x masáž Zeus (40 min.), 1x Lesotho, 1x Citrínová koupel,
na 5 nocí navíc: 1x Oxygen, 1x Termoterapie,
na 6 nocí navíc 1x Poseidon, 1x masáž Zeus (40 min.),
na 7 nocí nbavíc 1x Termoterapie, 1x Lesotho.


Cena pobytu Royal Silvestr (4 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí, 2 procedury na každou noc (masáže, Basil Oxygen, termoterapie, Poseidon, Zeus 40 min., Lesotho, CItrínová koupel, Royal Bath), neomezený vstup do Spa&Aquaparku, bylinkové parní sauny (denně 30 min.) a fitness, ranní plavání v plaveckém bazénu (9.00-10:00 hod.), v ceně polopenze 24.12. slavnostní Silvestrovský program: Briliant ocherstr Milana Olšiaka, Hity králů rocku, Show v doprovudu skupiny ABBA SLOVAKIA, Saxophone show Saxany Sapietové, moderátorka: zpěvačka a herečka Barbora Špániková, novoroční ohnostroj.
Rozpis procedur:
4 noci: 1x Brasil Oxygen, 2x Termoterapie, 1x Poseidon, 2x masáž Zeus (40 min.), 1x Lesotho, 1x Citrínová koupel,
na 5 nocí navíc: 1x Oxygen, 1x Termoterapie,
na 6 nocí navíc 1x Poseidon, 1x masáž Zeus (40 min.),
na 7 nocí nbavíc 1x Termoterapie, 1x Lesotho.


Cena balíčku Royal Zlatá Linie (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s PP(speciální program stravování s cílem optimalizace tělesné hmotnosti), vstupní lékařské vyšetření (vč. analýzy tělesného typu, měřením váhy, % tuku, svalů a vody v těle, stanovení metabolického věku, BMI, ideální tělesné hmotnosti, příp. stupně obezity za účelem stanovení optimální sestavy procedur, pohybové aktivity a programu stravování), konzultaci s asistentkou výživy a fitness trenérem, denní měření parametrů tělesné hmotnosti, individuální léčebný program (2 procedury na každé přenocování - minerální koupele, vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, individuální a skupinová rehabilitace), 3x za pobyt Bodyforming (spec. masáž na formování postavy se zábalem (110 min.). Doporučená délka pobytu 14-21 dní.


Cena balíčku Royal Venuše (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, konzultaci u lékaře, procedury (1x Zlatá kúra Venuše - Zlatý koupel, Zlatý zábal, Zlatá masáž, Turčianská zlatá maska, Zlatá pitná kúra (3 hod.), 1x speciální masáž (40 min.), 1x vanová koupel). Možnost prodloužení pobytu.


Cena balíčku Royal Luxemburg (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, konzultaci u lékaře, procedury (1x Zlatá kúra Luxemburg - Zlatý koupel a Zlatý zábal, Zlatá masáž, Zlatá antistresová masáž hlavy a reflexních bodů chodidel, Zlatá pitná kúra (3 hod.), 1x speciální masáž (40 min.), 1x vanová koupel). Možnost prodloužení pobytu.


Cena balíčku Royal Klasik (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s PP, vstupní lékařské vyšetření, 21 léčebných procedur na základě doporučení lékaře (termální minerální koupele, vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace a další). Možnost prodloužení pobytu.


Cena balíčku Royal Cardio (10 nocí) zahrnuje: 10x ubytování s polopenzí, komplexní vstupní lékařské vyšetření orgánových systémů a následně se zaměřením na kardiovaskulární systém, EKG, zátěžové EKG, Echo, Holterovo monitorování EKG a TK, komplexní biochemické vyšetření krve, 20 léčebných procedur (vodoléčba, masáže, individuální rehabilitace, suchá uhličitá koupel, oxygenoterapie, plynové injekce, ergonometr, skupinová rehabilitace, elektroléčba, nordic walking, pitné kúry...). Prodloužení pobytu možné.


Cena balíčku Royal Valentine (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 15.2. valentýnská romantická večeře při svíčkách a zvuku houslí s pohárem vína), na přivítání lahev sektu a mísu ovoce, 1x perličková koupel pro 2 osoby s pohárem sektu a jahodami, neomezený vstup do Spa&Aquaparku a bylinkové parní sauny, 1x denně vstup do Royal Bath (30 min.), doprovodný tematicky laděný kulturní program. Na vyžádání možno prodloužit na 3 noci - dotaz na CK.


Cena balíčku Royal Klasik plus (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, vstupni lékařské vyšetření, neomezený vstup do SPA a Aquaparku a bylinkové parní sauny, 30 min vstup do Royal Bath na každou noc, od 7 nocí 1x půldenní výlet a od 14 dnů 1x celodenní výlet, letištní transfér, každý den čaj o páté, každou sobotu degustace vín, Individuální léčebný program (21 procedur na základě doporučení lékaře - minerální koupele, vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, masáže, rehabilitace apod.). BONUS: kardio diagnostika - KARDIO MINI (EKG, echo-kardiografické vyšetření, biochemické vyšetření krve na posouzení kardiovaskulárních rizikových faktorů).


Balíček Velká noc, (9 - 16 4.) minimálně 3 noci: cena zahrnuje ubytovaní ve 2 - lůžkovém pokoji s plnou penzí , v případě zájmu doplatky do vyšších ubytovacích zařízení(Studio, APT), neomezený vstup do Spa a Aquaparku, ranní plavání, dle délky pobytu procedury : (3 - 6 noci) - BrazilOxygen, Termoterapia, Poseidon, Zeus 40 min, Lesotho, Citrínová/ Lazuritová koupel,


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
8 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,7
10 Ubytování 10 Služby 8 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana, 24.02.2019