Třešť - Zámecký hotel Třešť

od 865
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Novinka
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • romantické ubytování na zámku s 16 ha parku
  • nádherná okolní krajina
  • nedaleko památek UNESCO v Telči a Třebíči
  • nabídka relaxačních balíčků

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Zámecký hotel Třešť se nachází v nově zrekonstruované budově zámku z románu F. Kafky. Užijete si pobyt v místech, kde působil i pan Tau a které nyní slouží jako konferenční místo Akademie věd ČR. Na tomto místě se opravdu můžete nechat hýčkat jako na zámku a poté si vychutnat nějakou specialitu z široké nabídky vyhlášené restaurace nebo si nechat připravit piknik v zámeckém parku.

POLOHA

Zámecký hotel Třešť se nachází na Vysočině v lokalitě Třešťských vrchů na okraji lesoparku, 20 kilometrů od Jihlavy a 15 km od historického města Telč.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, lobby bar, sdílený lounge, konferenční místnosti, barokní salónek, wellness centrum (relaxační prostory s odpočinkovou zónou, vířivá lázeň s kombinací pěti hydro-masážních procedur, finská sauna, hydromasážní sprchy, koupelové rituály na míru, masáže), zahrada a zámecký park, možnost pikniků, Wi-Fi (zdarma), úschovna zavazadel, parkoviště v areálu hotelu (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

• Hlavní budova:

Zámecké apartmá, ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky), kuchyňský kout, koupelna (vana, WC, župany a pantofle), další oddělené WC, kávovar, minibar, 2x LCD TV, Wi-Fi (zdarma).

1lůžkový pokoj Superior, podkroví, koupelna (sprcha a WC), LCD TV, minibar, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový pokoj Superior, podkroví, koupelna (sprcha a WC), LCD TV, minibar, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají možnost přistýlky (rozkládací pohovka).

2lůžkový pokoj Deluxe, koupelna (sprcha, WC, župany a pantofle), LCD TV, kávovar Nespresso, minibar, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají možnost přistýlky (rozkládací pohovka), jeden pokoj je bezbariérový.

Rodinný pokoj, 2 pokoje, koupelna (sprcha, WC, fén, župany a pantofle), SAT TV, kávovar Nespresso, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), rozkládací pohovka.

• Depandance (vedlejší budova):

1lůžkový pokoj Economy, koupelna (sprcha a WC), LCD TV, mini lednice, trezor, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový pokoj Economy, koupelna (sprcha a WC), LCD TV, mini lednice, trezor, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu.

Hosté mohou využít nabídky hotelové restaurace.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

HOTEL NABÍZÍ NA VÝBĚR Z NĚKOLIK MOŽNOSTÍ K VYUŽITÍ VOLNÉHO ČASU:
Degustace se zámeckým sommelierem
Zámecké grilování
Discgolf
Pétanque
Fotokoutek
Hudba
Expozice betlémů v Schumpeterově domě
Geopark - naučná stezka v parku
Půjčovna kol a koloběžek
Chyť a pusť
Piknik
Půjčovna sportovního vybavení a deskových her
Knihovna s možností TV

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Domácí zvířata nejsou povolena.

WELLNESS:
Relaxační prostory s odpočinkovou zónou, vířivá lázeň s kombinací pěti hydro-masážních procedur, finská sauna, hydromasážní sprchy, koupelové rituály na míru, masáže.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi.


Cena EXKLUSIVNÍHO pobytu Lesní terapie a stezka Lesní mysli (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní v romanticky vyzdobeném zámeckém pokoji Deluxe, welcome drink při příjezdu v salónku Franze Kafky – speciální nápoj z lesů Vysočiny, 1x 3chodová večeře dle šéfkuchařky v restauraci Franze Kafky, procedury (1x zábal z bahna z Mrtvého moře (30 min), 1x privátní Whirlpool pro dvě osoby (30 min. + 15 min. relax)), procházky zámeckou zahradou, naučnou stezkou Geopark a relaxační stezkou Lesní mysl, Wi-Fi, parkování v areálu.
BONUS: sleva 15 % na masáže v zámeckém wellness - tip jak na chvíli zastavit a zrelaxovat tělo i duši pomocí speciálních masáží, rituálů a koupelí s využitím francouzské Spa kosmetiky Thalgo a vybraných luxusních olejů - vše pro vaši maximální relaxaci.


Cena pobytu Zámecký pobyt pro gurmány (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní v zámeckém pokoji Deluxe, welcome drink při příjezdu na recepci – sklenka vína dle výběru zámeckého someliéra nebo sklenka Prosecca, 1x večeři GURMÁN v hotelové restauraci KAFKA (4 chodové menu šéfkuchaře spárované s víny), 1x Whirlpool pro dvě osoby (45 min)), Wi-Fi, parkování v areálu.
BONUS: sleva 15 % na masáže v zámeckém wellness, procházky zámeckou zahradou, naučnou stezkou Geopark a Lesní mysl.


Cena pobytu Letní zámecké piknikování (1 noc) zahrnuje 1x ubytování se snídaní v zámeckém pokoji Deluxe, 1x Romantický piknikový koš pro 2 osoby pod širým nebem v nádherném zámeckém parku, 1x zámecké Whirlpool - privátní pro dvě osoby (30 min. + 15 min. relaxace)), Wi-Fi, parkování v areálu.
BONUS: sleva 15 % na masáže v zámeckém wellness, procházky zámeckou zahradou, naučnou stezkou Geopark a Lesní mysl.


Cena pobytu Romantický pobyt - postel s nebesy plná růží (1 noc) zahrnuje 1x ubytování v zámeckém pokoji Deluxe s polopenzí (Francouzská snídaně s donáškou na pokoj, romantická 3chodová večeře při svíčkách (bez nápojů)), welcome drink při příjezdu na recepci – sklenka Prosecca, kytice růží na pokoj pro dámu, romantická rozestýlka postele s lístky růží, 1x Whirlpool pro dvě osoby (45 min)), Wi-Fi, parkování v areálu.
BONUS: sleva 15 % na masáže v zámeckém wellness, procházky zámeckou zahradou, naučnou stezkou Geopark a Lesní mysl.


ZÁMECKÝ PIKNIKOVÝ KOŠ PRO 2 OSOBY – CENA 1 500 Kč - objednávejte prosím den předem na hotelové recepci.
PIKNIKOVÝ KOŠ OBSAHUJE:
Frizz Rosé od našeho dvorního vinařství Oulehla
Perlivá / Neperlivá voda 0,75 l dle výběru
Zelenina „Crudité“
Farmářský chléb s bylinkovým máslem z naší bylinkové zahrádky
Domácí brioche s trhaným masem, guacamole, corniche a cheddarem
Krájené ovoce
Domácí brownies s chili a solí
Pražené mandle


Cena pobytu Relaxační zámecký pobyt - lesní terapie (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní v zámeckém pokoji Deluxe, welcome drink při příjezdu na recepci – speciální nápoj z lesů Vysočiny, procedury (1x zábal z bahna z Mrtvého moře (30 min), 1x Whirlpool pro dvě osoby (30 min)), Wi-Fi, parkování v areálu.
BONUS: sleva 15 % na masáže v zámeckém wellness, procházky zámeckou zahradou, naučnou stezkou Geopark a Lesní mysl.


Kraj Vysočina působí dojmem idylického obrazu venkova: nízké kopečky, nekonečné lesy, malebné louky, rybníky, říčky vinoucí se klikatě krajem a cesty lemované stromami.

Na své si zde přijdou také milovníci historie. Kraj totiž skýtá mnoho historických míst – města, muzea, technické památky a jiná pozoruhodná místa. Celkem tři jsou na seznamu UNESCO.

První z nich je historické jádro města Telč. Město se může pyšnit nejen zámkem, ale také slavným každoročně pořádaným Jarmarkem.

V Třebíči pak nalezneme další dvě. Dalšími velmi významnými městy jsou Žďár nad Sázavou, a to díky zdejšímu Poutnímu kostelu sv. Jana Nepomuckého nebo Jihlava, kde je ke shlédnutí spousta historických památek.

CHKO Žďárské vrchy poskytuje neskutečný zážitek především pro příznivce přírody. Kdo by chtěl trochu zábavy může navštívit Aquapark Vodní ráj, tři koupaliště nebo se může jít jen tak projít k rybníku, kterých je v kraji opravdu bez početně mnoho.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení