Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Víkendový pobyt pro všechny, kdo chtějí mít zdravé tělo, klidnou mysl a spokojenou duši. Pobytový balíček s jógou a přírodní terapií - procházka novou stezkou Lesní mysli v zámeckém parku.

PROGRAM:

Pátek:
○ Příjezd od 14 hod.
○ 18:00 - 19:15 - první lekce jógy, při hezkém počasí venku v zámeckém parku

Sobota:
○ 8:00 - 9:15 jóga
○ 9:30 - 10:00 snídaně
○ 10:00 - 11:00 kurz denního líčení
○ 11:00 - 13:00 procházka po stezce lesní mysl v zámeckém parku
○ volno, společný nebo individuální výlet do okolí
○ 18:00 - 18:45 privátní whirlpool

Neděle:
○ 8:00 - 9:15 jóga
○ 9:30 snídaně
○ 12:00 odjezd

POLOHA

Zámecký hotel Třešť se nachází na Vysočině v lokalitě Třešťských vrchů na okraji lesoparku, 20 kilometrů od Jihlavy a 15 km od historického města Telč.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, lobby bar, sdílený lounge, konferenční místnosti, barokní salónek, wellness centrum (relaxační prostory s odpočinkovou zónou, vířivá lázeň s kombinací pěti hydro-masážních procedur, finská sauna, hydromasážní sprchy, koupelové rituály na míru, masáže), zahrada a zámecký park, možnost pikniků, Wi-Fi (zdarma), úschovna zavazadel, parkoviště v areálu hotelu (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

• Hlavní budova:

Zámecké apartmá, ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky), kuchyňský kout, koupelna (vana, WC, župany a pantofle), další oddělené WC, kávovar, minibar, 2x LCD TV, Wi-Fi (zdarma).

1lůžkový pokoj Superior, podkroví, koupelna (sprcha a WC), LCD TV, minibar, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový pokoj Superior, podkroví, koupelna (sprcha a WC), LCD TV, minibar, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají možnost přistýlky (rozkládací pohovka).

2lůžkový pokoj Deluxe, koupelna (sprcha, WC, župany a pantofle), LCD TV, kávovar Nespresso, minibar, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají možnost přistýlky (rozkládací pohovka), jeden pokoj je bezbariérový.

Rodinný pokoj, 2 pokoje, koupelna (sprcha, WC, fén, župany a pantofle), SAT TV, kávovar Nespresso, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), rozkládací pohovka.

• Depandance (vedlejší budova):

1lůžkový pokoj Economy, koupelna (sprcha a WC), LCD TV, mini lednice, trezor, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový pokoj Economy, koupelna (sprcha a WC), LCD TV, mini lednice, trezor, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

STRAVOVÁNÍ Edituj
snídaně formou bufetu.

Hosté mohou využít nabídky hotelové restaurace.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

HOTEL NABÍZÍ NA VÝBĚR Z NĚKOLIK MOŽNOSTÍ K VYUŽITÍ VOLNÉHO ČASU:
Degustace se zámeckým sommelierem
Zámecké grilování
Discgolf
Pétanque
Fotokoutek
Hudba
Expozice betlémů v Schumpeterově domě
Geopark - naučná stezka v parku
Půjčovna kol a koloběžek
Chyť a pusť
Piknik
Půjčovna sportovního vybavení a deskových her
Knihovna s možností TV

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Domácí zvířata nejsou povolena.

WELLNESS:
Relaxační prostory s odpočinkovou zónou, vířivá lázeň s kombinací pěti hydro-masážních procedur, finská sauna, hydromasážní sprchy, koupelové rituály na míru, masáže.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení