THERMAL HOTEL BALANCE

od 1 500
Načítání ...

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace L16 s letní terasou, Lobby bar, hotelový wellness: zážitkový bazén, saunový svět (finská, infra a aroma sauna, parní lázně), fitness, masáže (za poplatek), dětský koutek a hříště, půjčovna kol a sportovních náčiní (zdarma), úschovna zavazadel, konferenční místnost, bezplatné parkoviště hlídané kamerou, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, aceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové a 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), klimatizace (individuální regulace), TV-SAT, telefon, rádio, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, odpoledne - nabídka desertů, večeře – bufet, ), za příplatek oběd (bufet)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Cyklostezka - objevte nejkrásnější cyklostezky v okolí! Vydejte se na výlet na kole a užijte si nádhernou krajinu v oblasti Zala! Více než 80 km dlouhá cyklostezka vede přes nádherné údolí Kerka, přejděte si do Slovinska, udělejte si piknik v arboretu Budafai nebo obdivujte přirodní rezervaci starobylého bukového lesa Vétyemi které nabízí oslnivý zážitek (buky se staří 170 let, vyškou až 40 metrů).

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí, neomezený vstup do areálu termálních lázní (kromě saunového světa), do energetického parku Sv. Jiří a Kneippových lázní, využití hotelového wellness centra, zapůjčení županu, sportovní programy dle aktuální nabídky, zapůjčení sportovního vybavení zdarma (kola, hole na Nordic Walking, kruhy Smovey), parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,-Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 400,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem není možný v hotelu.


Lenti (chorvatsky Lentiba) je okresní město v župě Zala v západním Maďarsku. První písemná zmínka o městě je z roku 1237. Obec měla tehdy název Nempthy (Németi), což naznačuje na přítomnost německých osadníků. Ve středověku byl ve městě postaven opevněný hrad, který byl chráněn rybníky a bažinatým okolím říčky Kerka. V 18. století po skončení tureckých výbojů však postupně ztrácel svůj význam. V roce 1890 byla postavena železniční trať ze Zalaegerszegu přes Lenti do Čakovce v Chorvatsku. Trať měla velký ekonomický přínos pro město.
V roce 1970 byly objeveny horké prameny a již v roce 1978 byly uvedeny do užívání termální lázně. To způsobilo oživení ekonomiky města v důsledku přílivu turistů, hlavně z Německa a z Rakouska.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení