Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Jeden z nejnovějších čtyřhvězdičkových hotelů v destinaci nabízí přímý přístup do místních termálních lázní a parku Szent György Energy Parki. Nechybí vlastní hotelové wellness pro dokonalý odpočinek a spoustu aktivit v hotelu i okolí.

POLOHA

Hotel se nachází v obci Lenti, vedle areálu termálních lázní, kam vede přístup pohodlně krytou chodbou. Město Lenti leží vedle mezinárodní silnice č. 86 vedoucí na Jadran, blízko dálnice M7. Po dálnici je sem velmi dobrá dostupnost, od Balatonu 75 km a od Budapešti 250 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace L16 s letní terasou, Lobby bar, hotelový wellness: zážitkový bazén, saunový svět (finská, infra a aroma sauna, parní lázně), fitness, masáže (za poplatek), dětský koutek a hřiště, půjčovna kol a sportovních náčiní (zdarma), úschovna zavazadel, konferenční místnost, bezplatné parkoviště hlídané kamerou, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové a 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan), klimatizace (individuální regulace), TV-SAT, telefon, rádio, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, odpoledne - nabídka desertů, večeře – bufet, ), za příplatek oběd (bufet)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Cyklostezka - objevte nejkrásnější cyklostezky v okolí! Vydejte se na výlet na kole a užijte si nádhernou krajinu v oblasti Zala! Více než 80 km dlouhá cyklostezka vede přes nádherné údolí Kerka, přejděte si do Slovinska, udělejte si piknik v arboretu Budafai nebo obdivujte přirodní rezervaci starobylého bukového lesa Vétyemi které nabízí oslnivý zážitek (buky se staří 170 let, vyškou až 40 metrů).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500 HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Odjíždíte z hotelu a rádi byste se ještě před odjezdem domů vykoupali a užili si bazénů? Není problém! V den odjezdu z ubytování je možné za příplatek si užít ještě koupání v termálních lázních (2990 HUF/dospělý a 1900 HUF/dítě).

Pobyt s domácím mazlíčkem není možný v hotelu.

Z důvodu renovačních prací bude zážitkový bazén do 28. února 2023 uzavřen. Hotelové wellness bude po dobu rekonstrukce otevřeno každý den s dlouhou otevírací dobou (09:30 - 19:30 hod.) a jako kompenzaci získáte denně 2x vstup do saunového světa Thermal Spa.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Možnost placení bankovkami EUR. V případě karetních transakcí hotel používá případný denní kurz, v případě platby v hotovosti (EUR) pevný směnný kurz.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí, neomezený vstup do areálu termálních lázní (kromě saunového světa), do energetického parku Sv. Jiří a Kneippových lázní, využití hotelového wellness centra, sportovní programy dle aktuální nabídky, zapůjčení sportovního vybavení zdarma (kola, hole na Nordic Walking, kruhy Smovey), parkování.


V době od 1.9.2023 bude z důvodu rekonstrukčních prací uzavřen zážitkový bazén. Jako kompenzaci po dobu omezení dostanou hosté 2x vstup do saunového světa v Thermal Spa denně.


Lenti (chorvatsky Lentiba) je okresní město v župě Zala v západním Maďarsku, cca 370 km od Brna. První písemná zmínka o městě je z roku 1237. Obec měla tehdy název Nempthy (Németi), což naznačuje na přítomnost německých osadníků. Ve středověku byl ve městě postaven opevněný hrad, který byl chráněn rybníky a bažinatým okolím říčky Kerka. V 18. století po skončení tureckých výbojů však postupně ztrácel svůj význam. V roce 1890 byla postavena železniční trať ze Zalaegerszegu přes Lenti do Čakovce v Chorvatsku. Trať měla velký ekonomický přínos pro město.
V roce 1970 byly objeveny horké prameny s obsahem hydrogenkarbonátu sodíku a již v roce 1978 byly uvedeny do užívání termální lázně k léčení nemocí pohybového ústrojí, kloubních zánětů a opotřebení kloubů. To způsobilo oživení ekonomiky města v důsledku přílivu turistů, hlavně z Německa a z Rakouska.
Areál termálních lázní je moderně vybudovaný na rozloze 8 ha s krytou částí cca 3500 m2 (termální bazén, plavecký bazén, brouzdaliště a bazén pro děti, Saunový svět (za poplatek)), venkovní část nabízí 5 bazénů (zážitkový, dětský, s tryskami, divokou řekou, 74 m dlouhým tobogánem) a je v provozu od června do srpna. Součástí areálu je Energetický park (naučná stezka k načerpání energie).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení