Tábor - Penzion Alfa

od 630
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 2 let
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v centru historického města Tábor
  • ideální výchozí bod pro výlety po památkách
  • příjemná domácká atmosféra
  • nekonečný výběr kvalitních single malt whisky
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

Chystáte se na delší pobyt? Vyžádejte si cenu se slevou jen pro vás.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Cenově přijatelný pobyt v útulném penzionu umístěném v historické budově s možností navštívit bar se širokou nabídkou kvalitních rumů a whisky.

POLOHA

v historickém centru Tábora (z 16. století) mezi Žižkovým náměstím a hradem Kotnov.

Pension Alfa je ideální výjezdní místo pro výlety po Jihočeském kraji. Hlavní atraktivity jsou dostupné do 100 km/do hodiny (Č. Budějovice, Písek, Třeboňsko/Čes. Kanada nebo Orlík, Zvíkov, Hluboká...).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

hospoda s terasou, společenská místnost, obchod se suvenýry, Wi-Fi (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

vlastní, za příplatek (cena na vyžádání) snídaně formou bufetu ( klasická, pro děti, vegetariánská, veganská, bezlepková …).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Ideální místo pro výlety po jižních Čechách. Zříceniny hradu Choustník, Kozí Hrádek, Dobronice u Bechyně, Přiběnice, zámek Červená Lhota, Chýnovská jeskyně, Knížecí rybník. Dále České Budějovice, Český Krumlov, Písek, Třeboň nebo zámky Hluboká nad Vltavou, Orlík a Zvíkov.

Možnost zajištění vstupenek na kulturní a sportovní události v Táboře.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky (21,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Po domluvě možnost objednání masáží. Možnost uschování kol nebo jednoho motocyklu či uschování zavazadel.

Pobyt s domácím mazlíčkem možný po domluvě za poplatek.

Sedmá noc zdarma.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování, možnost úschovy motorky či kola.
BONUS: 10% sleva v baru penzionu na všechny druhy whisky a prémiové rumy.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení