Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Středověký hotel Dětenice patří mezi unikátní hotely světa a rozšiřuje koncept Středověké krčmy a nabízí novou dimenzi zážitkové turistiky. Minulost zde dýchá z každé komnaty, nemůže být pochyb. Naprosto unikátní interiéry tohoto hotelu vás zcela okouzlí a prožijete noc, která se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Možná se budete i trochu bát, protože v hotelu ve dne i v noci straší. Tajemná energie vás obklopí a na chvíli se vrátíte do doby dávno minulé, kterou znáte pouze ze starých filmů a historických románů. Zažijte kousek nepoznané historie a vyzkoušejte si středověk na vlastní kůži!

POLOHA

stylový hotel v zámeckém areálu s pivovarem, jediný hotel v ČR zařazený do řetězce unikátních hotelů světa „Unusual a Unique Hotel´s of the World“.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, stylová středověká restaurace, konferenční služby, venkovní posezení, pro děti – postýlka a atrakce, úschovna a půjčovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje Tradiční se středověkým vybavením, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC).
1 až 3lůžkové pokoje Rytířské jsou nové, mají luxusní a zároveň stylové středověké vybavení, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC).
Depandance:
Zlaté zámecké apartmá je vybavené dobovým nábytkem a má dvě ložnice, jednu s manželskou postelí a jednu s jednolůžkovými postelemi, obývací pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC). Jedná se o nově rekonstruované apartmány přímo na zámku Dětenice. Bohatá snídaně je podávaná přímo do apartmánů.
Stříbrné zámecké apartmá je vybaveno dvěma ložnicemi (obě s manželskou postelí), obývací pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC). Jedná se o nově rekonstruované apartmány přímo na zámku Dětenice. Bohatá snídaně je podávaná přímo do apartmánů.
Romantický 2lůžkový pokoj v podzámčí je s manželskou postelí a možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC). Parkování přímo u pokoje, Snídaně je podávaná ve vedlejším Středověkém hotelu.
Rodinnný 4lůžkový pokoj v podzámčí je s 2 manželskými postelemi a možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC). Parkování přímo u pokoje, Snídaně je podávaná ve vedlejším Středověkém hotelu.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet, večeře – á la carte).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

TURISTICKÉ TRASY: V okolí Jičína se nachází 3 zajímavé stezky: Rumcajsova – ideální stezka pro děti a rodiče. Putování plné dobrodružství začíná v Mladějově (dostanete se tam vlakem či autobusem) a odtud pokračujete směrem Loveč a skalní hrádek Pařez, kolem Prachovských skal, na vyhlídku Přivýšina, zříceninu Brada, Kbelnici (hospoda u Rumcajse), kolem rybníka Kníže až do Jičína. Během cesty na vás čekají různé záludné úkoly. Pokud na ně najdete správné odpovědi, získáte v informačním centru pamětní list. Celá trasa je dlouhá 15 km. Zkrácený okruh pro nejmenší - Cipískův okruh - je dlouhý 3 km.
Údolím Plakánek – jedná se o naučnou stezku, která má 3 možné výchozí body - Libošovice, Humprecht a Kost. Trasa je dlouhá 10,5 km. Nejvyšším bodem Sobotecké kotliny je lovecký zámeček Humprecht, vede kolem bývalých pískovcových lomů a končí ve vesnici Vesec.
Po stopách války 1866 – přímo uprostřed trasy se nachází secesní budova Ossaria.
KOUPALIŠTĚ LIBÁŇ: jedná se o nejbližší venkovní koupaliště, které se nachází ve městě Libáň, cca 2 km od hotelu. Zatravněné, s brouzdalištěm, skluzavkou a skokanským můstkem.
AQUA CENTRUM JIČÍN: další možnost koupání je aquapark v Jičíně s brouzdalištěm, dětským bazénem, vířivkou, divokou řekou, skluzavkou, tobogánem, skokanským můstkem, vodní atrakcí, vodotryskem, chrličem, protiproudem a průplavovou jeskyní. Nachází se zde také sauna, solárium, whirpooly a v letních měsících možnost venkovního opalování s hřištěm. Pondělí zavřeno. Tel.: 493 531 860.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný jen v tradičních pokojích a za příplatek.

Silvestrovský pobyt - Novoroční snídaně od 8:00 do 11:00 hod a check out do 13:00 hod.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní formou bufetu.


OSLAVTE NOVÝ ROK VE STŘEDOVĚKÉM STYLU - JEDINEČNÁ NOC, NA KTEROU NEZAPOMENETE

Zámecký resort Dětenice nabízí Silvestrovský balíček ve STŘEDOVĚKÉ KRČMĚ

Oslava Nového roku zahrnuje:
bohatý silvestrovský program "Šokující středověk" se středověkou živou hudbou, šermířskou show, břišní tanečnice, kejklíře, pobudy, žebráky, inkviziční proces, popravu oběšením, divokého medvěda, hada, ohňovou show (19:00-22:00 hod.), diskotéku (22:00-02:00 hod.).
pro každého hosta bude připraven přivítací přípitek (medovina) a malá láhev (0,375 l) sektu na půlnoční přípitek
na zaplnění žaludků bude připravena STŘEDOVĚKÁ ŽRANICE - studené předkrmy, saláty, široký výběr grilovaných a uzených mas, ovoce, zelenina, domácí dezerty, omáčky, pečivo a o půlnoci čočka s domácím uzeným masem
A Nový rok přivítáme velkolepým ohňostrojem v Dětenickém zámeckém parku.

Vybrat si můžete sezení v dolní části krčmy či v patře.


Cena pobytu Měšťanský balíček (1 noc) zahrnuje 1x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x večeře à la carte ve Středověké krčmě (v hodnotě 300,- Kč/os.) se vstupem na večerní program), láhev vína (0,75 l) na pokoji, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Královský balíček (1 noc) zahrnuje 1x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze snídaně servírovaná na pokoj a 1x večeře à la carte ve Středověké krčmě (v hodnotě 500,- Kč/os.) se vstupem na večerní program), při příjezdu na pokoji láhev sektu (0,75 l), ovocnou mísu a malou květinu pro dámu, prohlídku barokního zámku a pivovaru s ochutnávkou Dětenického piva, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Císařský pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x večeře à la carte ve Středověké krčmě (v hodnotě 300,- Kč/os.) s večerním programem a neomezenou konzumací Dětenického piva a 1x romantickou večeři v Šenku u Dvou čarodějnic v hotelu Rustikal), na pokoji láhev sektu (0,75 l) a malou květinu pro dámu,, Strašidelnou prohlídku zámku, klasickou prohlídku zámku, prohlídku pivovaru s ochutnávkou Dětenického piva, Wi-Fi, parkování u hotelu.


Cena pobytu Knížecí balíček (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x večeře ve Středověké krčmě (medová žebra, čerstvý domácí chléb, 1/4 pečené kachny s knedlíkem a zelím) s večerním programem a neomezenou konzumací Dětenického piva během programu a 1x večeři v Šenku U dvou čarodějnic (čerstvý losos s batáty nebo gulášek domácími bramboráčky)), láhev vína 0,75 l na pokoji, prohlídku pivovaru s ochutnávkou Dětenického piva, klasickou prohlídku zámku, Wi-Fi, parkování u hotelu.
Navíc: 1 dítě do 15 let na přistýlce zcela ZDARMA (vč. prohlídek, vstupného na program do krčmy a večeří v krčmě (krůtí steak s bramborou). Za druhé dítě do 15 let na přistýlce zaplatíte (na místě) pouze 1400,- Kč.
Pobyt není možno čerpat o víkendu a ve dny před státním svátkem. Nástup možný Ne-St.


Cena pobytu Zima/léto v drsném středověku (1 noc) zahrnuje 1x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x večeři ve Středověké krčmě (1. osoba domácí zelňačka a porce pečených medových žebírek s chlebem, 2. osoba nakládaný hermelín s chlebem a šťavnatý kuřecí steak s křupavou kůrčičkou s česnekovou a povidlovou omáčkou, pečenou bramborou a kukuřicí) se 2 pivečky pro každého a se vstupem na večerní program), sklenku tajemného lektvaru na přivítanou při příjezdu, prohlídku barokního zámku a pivovaru s ochutnávkou Dětenického piva, Wi-Fi, parkování


Cena pobytu Středověký balíček (1 noc) zahrnuje 1x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x večeře à la carte ve Středověké krčmě (v hodnotě 300,- Kč/os.) se vstupem na večerní program), láhev vína (0,75 l) na pokoji při příjezdu, prohlídku barokního zámku a pivovaru s ochutnávkou Dětenického piva, Wi-Fi, parkování
Nástup možný Ne-Čt.


Vydejte se s drahou polovičkou nebo rodinou do Českého ráje a nechte se unést romantickým krajem, který spojuje pestré přírodní krásy s mnohými historickými památkami.

Český ráj je výjimečná krajina skalních měst plná odkazů dávných předků. Na každém kroku jsou hrady a zámky, lidová architektura, ale i naleziště drahých kamenů, věže a vyhlídkové plošiny. Pohádková země je plná udatných rytířů, krásných princezen a vousatých loupežníků.

Neváhejte, tento kouzelný region se všemi jeho krásami čeká jen na Vás, abyste ho prozkoumali.

Tato malebná oblast je stvořena pro rekreaci. Díky velice husté síti značených stezek a cyklostezek je doslova turistickým rájem. Příroda Českého ráje vyzývá nejenom k procházkám a výletům, ale i k různorodým aktivitám, které potěší každého člena rodiny.

Návštěvníci Českého ráje mají možnost i kulturního vyžití. Vedle divadel, galerií, knihoven a muzeí zde probíhá mnoho zábavných akcí nejrůznějšího zaměření.

Nadchněte se atmosférou Českého ráje a přijďte sem strávit mnoho hezkých dnů.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
3 hodnocení
9,3 Ubytování
9,7 Služby
10 Poloha
9,7 Stravování
9,7 Personál
10 Čistota
Řazení
9,7
9 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 9 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lucie, 06.08.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ing. Rostislav Slinták, 03.05.2019
9,5
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Milan Škraban, 07.03.2018