Štrbské Pleso - Hotel Ovruč

od 1 385
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Vhodné pro rodiny s dětmi
Dítě zdarma do: 6 let
Novinka
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 200 m
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • moderní designové plně zařízené apartmány
  • ubytování s výhodnou polohou na výlety
  • jen 1 km od Štrbského plesa
  • 2 km k lanovce Solisko

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Ovruč je moderní nově otevřený apartmánový dům s ideální polohou pro lyžování i turistiku a zároveň pro klidnou dovolenou v srdci přírody Vysokých Tater. Ubytování obklopené přírodou v klidném prostředí a zároveň v blízkosti lyžařských středisek či turistických stezek.

Hosté APLEND Apartments & Resorts získávají ke svému pobytu i slevu 10% do tradičních slovenských restaurací Koliba Kamzík ve Starém Smokovci a Salaš ve Velkém Slavkově, stejně jako slevu do moderních restaurací Olívia Restaurant v Novém Smokovci a v Tatranské Lomnici. Níže uvedené slevy na konzumaci jídla lze uplatnit během pobytu.

POLOHA

Hotel v klidném prostředí Štrbského Plesa. Díky výborné poloze hotelu se za pár minut chůze dopravíte k nádraží a k hlavní atrakci - Štrbskému plesu to máte jen 10 minut. Bonusem je také blízká dostupnost k lyžařským střediskům a nejpopulárnějším turistickým chodníkům, pár minut pěšky je stanice tatranské električky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, wellness (3 druhy saun, vířivka, odpočinková místnost, ochlazovací zóna), Wi-Fi (zdarma), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkový apartmán, vlastní soc. zařízení (sprcha, fén), ložnice (manželská postel), vybavená kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, Nespresso kávovar, mikrovlnka, myčka nádobí), jídelní stůl, obývací kout s pohovkou, TV SAT, Wi-Fi (zdarma) balkón.

2lůžkový apartmán Deluxe vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), ložnice (manželská postel), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavená kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlnka, myčka nádobí, Nespresso kávovar), jídelní stůl, TV SAT, Wi-Fi (zdarma), balkón.

2lůžkový apartmán Premium vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), ložnice (manželská postel), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavená kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlnka, myčka nádobí, Nespresso kávovar), pračka, jídelní stůl, TV SAT, Wi-Fi (zdarma), balkón.

2lůžkové Studio Galerie vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), ložnice (manželská postel), otevřená ložnice v patře (jednolůžko), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavená kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlnka, myčka nádobí, Nespresso kávovar), pračka, jídelní stůl, TV SAT, Wi-Fi (zdarma), balkón.

2lůžkové Studio Deluxe vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), ložnice (manželská postel), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), vybavená kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlnka, myčka nádobí, Nespresso kávovar), pračka, jídelní stůl, TV SAT, Wi-Fi (zdarma), balkón.

2lůžkové Studio Standard vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), ložnice (manželská postel), obývací pokoj s pohovkou, vybavená kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlnka, myčka nádobí, Nespresso kávovar), pračka, jídelní stůl, TV SAT, Wi-Fi (zdarma), balkón.

STRAVOVÁNÍ

vlastní - apartmány mají plně vybavenou kuchyňku. Každý ubytovaný host má nárok na slevu v APLEND restauracích až 10 %.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: V rámci hotelu je ubytovaným hostům k dispozici moderní wellness s kapacitou 10 osob, který nabízí 3 druhy saun, vířivku, odpočinkovou místnost a ochlazovací zónu.

V okolí: Ať už jste zarytý turista, nadšený lyžař nebo si chcete dopřát chvíle oddechu, okolí Štrbského Plesa je pro Vás ideální lokalitou. Štrbské Pleso, které se nachází v obci Štrba se považuje za jedno z nejpopulárnějších turistických středisek ve Vysokých Tatrách.

Zimní sezóna je ideální pro nadšence různých zimních sportů. Lyžařské středisko Štrbské Pleso nabízí až 8 lyžařských sjezdovek se 6 lanovkami a vleky. Návštěvníci se potěší i Běžkařskému areálu s více běžkařskými drahami vedoucím po okolí Plesa. Pro milovníky vysokohorské turistiky a lyžování jsou dostupné vyhrazené skialpinistické trasy, které lze absolvovat buď s průvodcem nebo samostatně.

Léto láká turisty trávit volný čas objevováním přírodních krás a nasáváním čerstvého tatranského vzduchu v okolí Štrbského plesa. Oblíbenou letní aktivitou je právě člunkování na hladině plesa, které má v letních měsících magickou atmosféru, kterou rozhodně musíte zažít. Jako zábavnou atrakci dáváme do pozornosti populární Veverčí park, který se skládá ze 2 tratí pro malé i velké veverky. Určitě nepohrdněte ani jízdou v tradiční Zubačce, která jezdí přímo za do obce Štrba, za návštěvu rozhodně stojí i vyhlídkové věže Monte Mory a Tatras Tower, které situují nedaleko samotného plesa.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky (2 €/osoba/noc), neplatí pro osoby s průkazem ZTP a osoby mladší 15 let.

POZNÁMKA

Wellness: 3 druhy saun, vířivka, odpočinková místnost, ochlazovací zóna. Poplatek za vstup pro 1 osobu je 15 € / 2 hodiny.

Kouření v objektu a pobyt se zvířátky striktně zakázáno pod pohrůžkou pokuty.

Bezplatné parkování pro hosty je k dispozici v prostorách garáže nebo venkovních částí hotelu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování ve zvoleném apartmánu v počtu dle zvolené délky pobytu, Wi-Fi, parkování. V období od 21.3. do 26.6. minimální počet nocí o víkendu 2, v sezónním období min. 3 noci a v období 28.12.2022-8.1.2023 je možné se ubytovat na min. 5 nocí.


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení