Štrbské Pleso - hotel OVRUČ

od 1 440
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Vhodné pro rodiny s dětmi
Dítě zdarma do: 6 let
Novinka
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 200 m
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • moderní designové plně zařízené apartmány
  • ubytování s výhodnou polohou na výlety
  • jen 1 km od Štrbského plesa
  • 2 km k lanovce Solisko
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Ovruč je moderní apartmánový dům s ideální polohou pro lyžování i turistiku a zároveň pro klidnou dovolenou v srdci přírody Vysokých Tater.

POLOHA

Hotel v klidném prostředí Štrbského Plesa je po kompletní rekonstrukci nově otevřený 2022. Poblíž najdete jak lyžařská střediska tak značené turistické trasy a pár minut pěšky je stanice tatranské električky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, Wi-Fi, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Všechny apartmány mají nové designové vybavení a panoramatické výhledy do okolní přírody.
2lůžkové apartmány pro 2 osoby mají 32 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha, fén), ložnici s dvoulůžkem, vybavenou obytnou kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, Nespresso kávovar, mikrovlnka, myčka), jídelní kout, obývací kouit s pohovkou, TV SAT, Wi-Fi.
2lůžkové apartmány STANDARD s přistýlkami pro 2-4 osoby mají 53 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha, fén), ložnici s dvoulůžkem, vybavenou obytnou kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, Nespresso kávovar, mikrovlnka, myčka), jídelní kout, obývací kouit s rozkládací pohovkou (přistýlka pro až 2 osoby), TV SAT, Wi-Fi. Některé mají balkón.
2lůžkové apartmány DELUXE s přistýlkami pro 2-4 osoby mají 53 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha, fén), ložnici s dvoulůžkem, vybavenou obytnou kuchyň (varná deska, varná konvice, chladnička, Nespresso kávovar, mikrovlnka, myčka), jídelní kout, obývací kouit s rozkládací pohovkou (přistýlka pro až 2 osoby), TV SAT, Wi-Fi. Některé mají balkón.

STRAVOVÁNÍ

vlastní - apartmány mají plně vybavenou kuchyňku. Každý ubytovaný host má nárok na slevu v APLEND restauracích až 10 %.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,50 €/os./noc).

POZNÁMKA

Kouření v objektu a pobyt se zvířátky striktně zakázáno pod pohrůžkou pokuty.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování ve zvoleném apartmánu v počtu dle zvolené délky pobytu, Wi-Fi, parkování. V období od 21.3. do 26.6. minimální počet nocí o víkendu 2, v sezónním období min. 3 noci a v období 28.12.2022-8.1.2023 je možné se ubytovat na min. 5 nocí.


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení