Štrbské Pleso - Hotel FIS

od 159

Poptávka zájezdu

POLOHA

v Tatranském národním parku, v bezprostřední blízkosti sjezdovky - sportovního areálu - Park Snow.

Štrbské Pleso je nejvýše položená osada Vysokých Tater, kde původní jádro leží okolo 19,76 hektarového jezera, druhého největšího na slovenské straně. Od vzniku je turistickým střediskem, později zde stavěli léčebné doby a zařízení pro rekreační a vrcholový sport. Má výborné dopravní spojení. Je východiskem mnohých atraktivních túr. V zimě je vyhledávaným lyžařským střediskem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, denní bar, Wi-Fi (zdarma), wellness (finská sauna s vůní eukalyptu, parní sauna s bylinkovou vůní, infrasauna, vířivka, tepidárium, masáže), tělocvična, fitness, solárium, masáže, úschovna kol, půjčovna sport. potřeb, hotelové taxi, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové (rodinné) pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, radiobudík, telefon, možnost přistýlky, balkón (některé pokoje). 2 až 4lůžkové bungalovy (celoročně), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), chodba, 2 průchozí pokoje (2 pevná lůžka, 2 přistýlky – rozkládací pohovka), telefon, TV, rádio.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, za příplatek polopenze (snídaně a večeře - bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tenisové kurty, hřiště pro volejbal a fotbal, stolní tenis, biliár. V okolí - značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, v zimě lyžování běžecké i sjezdové (lyž. areál Park Snow – Štrbské Pleso, um. zasněžování, večerní lyžování, 2 lanovky, 6 vleků, běžecké tratě).

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování se snídaní, 3 hod denně vstup do wellness

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu, parkování

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa 1 €/os./noc

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení