Starý Smokovec - Vila Olívia

od 910
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Proč právě sem?
  • útulně zařízené apartmány v duchu slovenské tradice
  • v těsné blízkosti lanovky na Hrebienok
  • Koliba Kamzík s tradiční slovenskou kuchyní
  • tématické večery s cimbálovou muzikou

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Dokonalé útočiště pro návštěvníky Tater jen pár minut od lanovky na Hrebienok.

Vila je umístěna v jedné z nejlepších lokalit v rámci Nového Smokovce, je obklopená tatranskými stromy s potokem prýštícím pod okny, v blízkosti všeho, co návštěvník Tater očekává.

POLOHA

v jedné z nejlepších lokalit v rámci Nového Smokovce, je obklopená tatranskými stromy s potokem pod okny, v blízkosti všeho, co návštěvník Tater očekává.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, úschovna lyží, parkoviště, Wi-Fi (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 4lůžkové moderně vybavené apartmány s možností přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), trezor, TV, lednička, myčka nádobí, vestavěná 2plotýnkový vařič, digestoř a rychlovarná konvice, jídelní stůl, pračka se sušičkou, žehlička. 4lůžkové APT jsou mezonetové s otevřenou galerií s manželskou postelí pro 2 osoby, s dolním prostorem s ložnicí, obývacím pokojem s rozkládacím 2lůžkem a kuchyňkou.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, lyžování sjezdové a běžecké.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,50,- €/os./noc).

POZNÁMKA

Mrzí nás to, ale domácí zvířata nejsou ve zařízení povolená.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (pronájem apartmánu - v počtu dle zvolené délky pobytu), spotřebu energií, balíček (káva, čaj, sůl, cukr, kosmetické potřeby), lůžkoviny, ručníky, závěrečný úklid, parkování, sleva do restaurace Koliba Kamzík v hodnotě 15 %.


Cena pobytu Letní balíček zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu, min. 2), spotřebu energií, balíček (káva, čaj, sůl, cukr, kosmetické potřeby), lůžkoviny, ručníky, 1x za pobyt vstup na Minigolf Veľký Slavkov, závěrečný úklid, parkování. Jedno dítě do 6 let na přistýílce ubytování se snídaní zdarma.
BONUS: sleva 15 % do restaurace Koliba Starý Smokovec, Olivia Tatranská Lomnica a Starý Smokovec a Salaš Veľký Slavkov


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Vila Olívia a Olívia Restaurant

Olívia Restaurant je nově otevřená restaurace horského typu ve Vysokých Tatrách. Nachází se v přízemí apartmánového domu APLEND Vila Olivie ***, která v prosinci 2017 rozšířila rozmanité portfolio společnosti APLEND Apartments & Resorts. Stylový interiér připomínající moderní

Hodnocení hotelu

0 hodnocení