Filtr

POLOHA

nedaleko dolní stanice pozemní lanovky na Hrebienok, v centru Vysokých Tater ve Starém Smokovci. Hotel je od vlakové a autobusové zastávky vzdálený cca 200 m.

Starý Smokovec je nejstarší Tatranská turisticko-rekreační osada na úbočí Slavkovského štítu v centrální části Vysokých Tater. V obci se nachází pozemní lanová dráha, která vede na Hrebienok – lyžařské středisko na jižním svahu Vysokých Tater.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, bar, restaurace, kavárna, Wi-Fi (zdarma), billiard, pro děti – herna a animační programy; půjčovna lyží a kol, Wellness & Spa centrum, fitness, konferenční služby, skibus do Tatranské Lomnice, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje Standard, 2lůžkové pokoje Deluxe (balkón s výhledem, možnost přistýlky), 2lůžkové apartmány (ložnice, obývací pokoj s možností až 2 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), telefon, minibar, TV-SAT.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, za příplatek polopenze (snídaně - bufet, večeře - gurmánské menu o třech chodech).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Wellness & Spa: recepce, bar, tepidárium, infrasauna, whirlpool, Kneippův chodník, finská a eukalyptová parní sauna, vyhřívaný bazén s hydromasážními tryskami, ochlazující bazén, relaxační zóna, masážní sprcha, fitness, masáže (klasická, antistresová, sportovní, reflexní masáž chodidel, speciální masáž hlavy), Sothys procedury.
Sport: značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, lyžování sjezdové a běžecké (lyž. areál Starý Smokovec - Hrebienok, Park Snow Vysoké Tatry, Ski areál Štrbské Pleso), Aqua City Poprad (14 km).

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování se snídaní, 3 hod denně vstup do wellness

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, poplatek za parkování, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den). Možnost dokoupení skipassů či vstupenek do aquaparků za zvýhodněných podmínek - ceny na vyžádání.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa 1 €/os./noc

POZNÁMKA

Pobyt je možný s domácími mazlíčky za příplatek.


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení