Špindlerův Mlýn - Novopacká bouda

od 695
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Konferenční služby
Novinka
Středisko zimních sportů: 0 m
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Proč právě sem?
  • lyžařské vleky u objektu
  • ubytování vhodné pro rodiny s dětmi
  • možnost pronájmu celého objektu pro až 47 osob
  • v zimních měsících odvoz z parkoviště rolbou k penzionu

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Novopacká bouda je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané "Sedmidolí", nachází se v nadmořské výšce 1200 m.n.m. Přijeďte si užít krásné ubytování na horách v útulné historicky zachovalé horské boudě. Nebudete litovat!

POLOHA

Útulnou a historicky zachovalou horskou Novopackou Boudu naleznete v horském městě Špindlerově Mlýn, lokalitě zvané Sedmidolí, v nádherné přírodě Krkonoš. Kromě ubytování v 10 prakticky zařízených dvoulůžkových až osmilůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbě nabízí penzion také společnou, plně vybavenou kuchyň a společenskou místnost vhodnou k pořádání firemních i rodinných akcí. Nejmenší návštěvníky jistě potěší hračkami vybavená herna. Pro všechny, kdo přijedou vlastním vozem, je k dispozici bezplatné parkování.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

společná plně vybavená kuchyně (sporák, konvektomat, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar a nádobí cca pro 50 osob), společenská místnost s barem vhodná k pořádání firemních i rodinných akcí, hračkami vybavená herna, sauna, zahrada, lyžařský vlek, úschovna lyží, parkoviště (v létě).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, společné sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko/2x jednolůžko), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na krajinu.

3lůžkové pokoje, společné sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 2x jednolůžko/1x palanda, 1x jednolůžko/3x jednolůžko), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na krajinu.

4lůžkové pokoje, společné sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (2x planda/2x jednolůžko, 1x palanda/2x dvoulůžko), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na krajinu.

6lůžkové pokoje, společné sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na krajinu.

8lůžkové pokoje, společné sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na krajinu.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, možnost dokoupení polopenze i plné penze nebo vlastní stravování (plně vybavená společná kuchyň).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V zimním období je díky své nadmořské výšce Novopacká bouda jistotou, že zde najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty. Jeden vlek je 300 m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek "Davidovky" (1200 m dlouhý). Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V zimě prostředí bez aut umožňuje sáňkování a bobování v podstatě kdekoli u chaty. Na sněžnicích, které je možné zde zapůjčit, můžete dojít až do neznáma... Penzion nabízí i kontakt na spolehlivé učitele lyžování, snowbordování.

V letním období je penzion díky poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Po dohodě možnost pobytu s domácím mazlíčkem.

Chatu je možné pronajmout jako celek (ani správce zde v tuto chvíli nebydlí!!!)
Ceny pro skupiny DOHODOU.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování (v zimě svoz rolbou z parkoviště).


Krkonoše jsou známé hod pojmem "hory mnoha nej", jsou ostrůvkem Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše. Krkonoše spolu s Šumavou jsou neoblíbenější hory v České republice, které se nachází na severu Čech u polské hranice.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem a je tak nejstarším národním parkem v České republice.

Pojďme se spolu podívat na několik tipů na výlety do jedinečné přírody Krkonoš!

Nejtradičnějším návštěvnickým cílem je bezesporu nejvyšší hora České republiky Sněžka. Na jejím vrcholu přechází česko-polská hranice a její název byl odvozen od "sněhem pokrytá". Na její vrchol se můžete dostat pěšky a udělat si tak celodenní výlet s výšlapem nebo se svézt lanovkou z Pece pod Sněžkou, kde najdete i velmi vyhledávanou bobovou dráhu.

Milovníci aktivní dovolené mohou využít bohatou nabídku lanových parků nebo rozsáhlou síť lyžařských středisek. Ty neznámější jsou Harrachov, Černá Hora-Jánské lázně, Špindlerův Mlýn, Velká a Malá Úpa, Pec pod Sněžkou či Herlíkovice.

Krkonoše jsou mimo jiné známé pro svou četnost vodopádů, tím nejvyhledávanějším je Mumlavský vodopád nedaleko Harrachova, který je úchvatný v letních i zimních měsících. Dále Pančavský vodopád opodál Medvědína, je největším v Česku a můžete se od něj dostat k dalšímu vyhledávanému turistickému cíli, prameni naší nejdelší řeky Labe.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení