Špindlerův Mlýn - Novopacká bouda

od 595
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Konferenční služby
Novinka
Středisko zimních sportů: 0 m
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Proč právě sem?
  • lyžařské vleky u objektu
  • ubytování vhodné pro rodiny s dětmi
  • možnost pronájmu celého objektu pro až 47 osob
  • v zimních měsících odvoz z parkoviště rolbou k penzionu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Novopacká bouda je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané "Sedmidolí", nachází se v nadmořské výšce 1200 m.n.m. Přijeďte si užít krásné ubytování na horách v útulné historicky zachovalé horské boudě. Nebudete litovat!

POLOHA

Útulnou a historicky zachovalou horskou Novopackou Boudu naleznete v horském městě Špindlerově Mlýn, lokalitě zvané Sedmidolí, v nádherné přírodě Krkonoš. Kromě ubytování v 10 prakticky zařízených dvoulůžkových až osmilůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbě nabízí penzion také společnou, plně vybavenou kuchyň a společenskou místnost vhodnou k pořádání firemních i rodinných akcí. Nejmenší návštěvníky jistě potěší hračkami vybavená herna. Pro všechny, kdo přijedou vlastním vozem, je k dispozici bezplatné parkování.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

společná plně vybavená kuchyně (sporák, konvektomat, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar a nádobí cca pro 50 osob), společenská místnost s barem vhodná k pořádání firemních i rodinných akcí, hračkami vybavená herna, sauna, zahrada, lyžařský vlek, úschovna lyží, parkoviště (v létě).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, společné sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko/2x jednolůžko), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na krajinu.

3lůžkové pokoje, společné sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 2x jednolůžko/1x palanda, 1x jednolůžko/3x jednolůžko), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na krajinu.

4lůžkové pokoje, společné sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (2x planda/2x jednolůžko, 1x palanda/2x dvoulůžko), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na krajinu.

6lůžkové pokoje, společné sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na krajinu.

8lůžkové pokoje, společné sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled na krajinu.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, možnost dokoupení polopenze i plné penze nebo vlastní stravování (plně vybavená společná kuchyň).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V zimním období je díky své nadmořské výšce Novopacká bouda jistotou, že zde najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty. Jeden vlek je 300 m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek "Davidovky" (1200 m dlouhý). Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V zimě prostředí bez aut umožňuje sáňkování a bobování v podstatě kdekoli u chaty. Na sněžnicích, které je možné zde zapůjčit, můžete dojít až do neznáma... Penzion nabízí i kontakt na spolehlivé učitele lyžování, snowbordování.

V letním období je penzion díky poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Po dohodě možnost pobytu s domácím mazlíčkem.

Chatu je možné pronajmout jako celek (ani správce zde v tuto chvíli nebydlí!!!)
Ceny pro skupiny DOHODOU.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování (v zimě svoz rolbou z parkoviště).


Krkonoše jsou známé hod pojmem "hory mnoha nej", jsou ostrůvkem Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše. Krkonoše spolu s Šumavou jsou neoblíbenější hory v České republice, které se nachází na severu Čech u polské hranice.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem a je tak nejstarším národním parkem v České republice.

Pojďme se spolu podívat na několik tipů na výlety do jedinečné přírody Krkonoš!

Nejtradičnějším návštěvnickým cílem je bezesporu nejvyšší hora České republiky Sněžka. Na jejím vrcholu přechází česko-polská hranice a její název byl odvozen od "sněhem pokrytá". Na její vrchol se můžete dostat pěšky a udělat si tak celodenní výlet s výšlapem nebo se svézt lanovkou z Pece pod Sněžkou, kde najdete i velmi vyhledávanou bobovou dráhu.

Milovníci aktivní dovolené mohou využít bohatou nabídku lanových parků nebo rozsáhlou síť lyžařských středisek. Ty neznámější jsou Harrachov, Černá Hora-Jánské lázně, Špindlerův Mlýn, Velká a Malá Úpa, Pec pod Sněžkou či Herlíkovice.

Krkonoše jsou mimo jiné známé pro svou četnost vodopádů, tím nejvyhledávanějším je Mumlavský vodopád nedaleko Harrachova, který je úchvatný v letních i zimních měsících. Dále Pančavský vodopád opodál Medvědína, je největším v Česku a můžete se od něj dostat k dalšímu vyhledávanému turistickému cíli, prameni naší nejdelší řeky Labe.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení