Špindlerův Mlýn - NOVOPACKÁ bouda

od 495
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Konferenční služby
Novinka
Středisko zimních sportů: 0 m
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Proč právě sem?
  • lyžařské vleky u objektu
  • ubytování vhodné pro rodiny s dětmi
  • možnost pronájmu celého objektu pro až 47 osob
  • v zimních měsících odvoz z parkoviště rolbou k penzionu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Novopacká bouda je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané "Sedmidolí", nachází se v nadmořské výšce 1200 m.n.m. Přijeďte si užít krásné ubytování na horách v útulné historicky zachovalé horské boudě. Nebudete litovat!

POLOHA

Útulnou a historicky zachovalou horskou Novopackou Boudu naleznete v horském městě Špindlerově Mlýn, lokalitě zvané Sedmidolí, v nádherné přírodě Krkonoš. Kromě ubytování v 10 prakticky zařízených dvoulůžkových až osmilůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbě nabízí penzion také společnou, plně vybavenou kuchyň a společenskou místnost vhodnou k pořádání firemních i rodinných akcí. Nejmenší návštěvníky jistě potěší hračkami vybavená herna. Pro všechny, kdo přijedou vlastním vozem, je k dispozici bezplatné parkování.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

společná plně vybavená kuchyně (sporák, konvektomat, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar a nádobí cca pro 50 osob), společenská místnost s barem vhodná k pořádání firemních i rodinných akcí, hračkami vybavená herna, sauna, zahrada, lyžařský vlek, úschovna lyží, parkoviště (v létě).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2, 3, 4, 6 a 8lůžkové pokoje s umývadlem, vícelůžkové s palandami, možnost samoregulace teploty a zapůjčení dětské postýlky. Společné soc. zařízení (sprcha, WC) na chodbě.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, možnost dokoupení polopenze i plné penze nebo vlastní stravování (plně vybavená společná kuchyň).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V zimním období je díky své nadmořské výšce Novopacká bouda jistotou, že zde najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty. Jeden vlek je 300 m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek "Davidovky" (1200 m dlouhý). Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V zimě prostředí bez aut umožňuje sáňkování a bobování v podstatě kdekoli u chaty. Na sněžnicích, které je možné zde zapůjčit, můžete dojít až do neznáma... Penzion nabízí i kontakt na spolehlivé učitele lyžování, snowbordování.

V letním období je penzion díky poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Po dohodě možnost pobytu s domácím mazlíčkem.

Chatu je možné pronajmout jako celek (ani správce zde v tuto chvíli nebydlí!!!)
Ceny pro skupiny DOHODOU.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování (v zimě svoz rolbou z parkoviště).


Krkonoše jsou ostrůvek Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem. Od roku 1992 jsou pak na seznamu biosférických rezervací UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení