Špindlerův Mlýn - MORAVSKÁ bouda

od 595
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Novinka
Středisko zimních sportů: 0 m
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • chata s bohatou historií a filmovými zážitky
  • jednodušší útulné ubytování přímo na sjezdovce
  • výborná kuchyně, domácí atmosféra
  • v zimním období zážitek dopravy na skútru nebo rolbou
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Rodinné ubytování na vrcholcích Krkonoš s lyžařskými vleky přímo u objektu.

Moravská bouda je jedna z nejhezčích a nejzachovalejších hřebenových horských boud. Jako jedna z mála si zachovala svou architektonickou autentičnost a historii doby vzniku, není zničena různými přestavbami v pohnuté době. Její součástí zůstává prostor restaurace s vyřezávaným lustrem z roku 1932 s motivy venkovského života. I rekonstrukce celého objektu byla provedena citlivě s ohledem na jeho historii.

V roce 1982 byla Moravská bouda jednou z filmových lokací při natáčení filmové komedie Sněženky a machři – natáčely se zde některé interiérové scény.

POLOHA

Moravská Bouda se nachází na klidném místě v srdci Krkonošského národního parku, 300 metrů od lyžařských sjezdovek a 10 km od lyžařského střediska Špindlerův Mlýn.

Svým umístěním v centrální části krkonošských hřebenových partií a polohou v nadmořské výšce 1 225 m je naprosto ideálním nástupním místem pro vaši letní i zimní horskou turistiku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace s letní terasou, Wi-Fi (zdarma), zahrada s grilem, úschovna lyží, dětské hřiště, parkoviště (v létě). Sesterská Dvořákova Chata (vzdálená 100 metrů): restaurace, sauna (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2-4lůžkové pokoje, částečné soc. zařízení (sprcha, umývadlo), možnost přistýlky, TV, Wi-Fi (zdarma), samoregulace teploty, výhled většinou do jihu na okolní hory. Toalety na patře jsou společné. Možnost zapůjčení fénu, dětské postýlky.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu, restaurace s českými jídly.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Penzion je ideální základnou na lyžování a běžkování, stejně jako na pěší túry a cyklistiku. Pramen řeky Labe a nejvyšší česká hora Sněžka jsou vzdálené 7 km, respektive 12 km.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).


Krkonoše jsou ostrůvek Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem. Od roku 1992 jsou pak na seznamu biosférických rezervací UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení