Špindlerův Mlýn - Moravská bouda

od 695
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Novinka
Středisko zimních sportů: 0 m
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • chata s bohatou historií a filmovými zážitky
  • jednodušší útulné ubytování přímo na sjezdovce
  • výborná kuchyně, domácí atmosféra
  • v zimním období zážitek dopravy na skútru nebo rolbou

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Rodinné ubytování na vrcholcích Krkonoš s lyžařskými vleky přímo u objektu.

Moravská bouda je jedna z nejhezčích a nejzachovalejších hřebenových horských boud. Jako jedna z mála si zachovala svou architektonickou autentičnost a historii doby vzniku, není zničena různými přestavbami v pohnuté době. Její součástí zůstává prostor restaurace s vyřezávaným lustrem z roku 1932 s motivy venkovského života. I rekonstrukce celého objektu byla provedena citlivě s ohledem na jeho historii.

V roce 1982 byla Moravská bouda jednou z filmových lokací při natáčení filmové komedie Sněženky a machři – natáčely se zde některé interiérové scény.

POLOHA

Moravská Bouda se nachází na klidném místě v srdci Krkonošského národního parku, 300 metrů od lyžařských sjezdovek a 10 km od lyžařského střediska Špindlerův Mlýn.

Svým umístěním v centrální části krkonošských hřebenových partií a polohou v nadmořské výšce 1 225 m je naprosto ideálním nástupním místem pro vaši letní i zimní horskou turistiku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace s letní terasou, Wi-Fi (zdarma), zahrada s grilem, úschovna lyží, dětské hřiště, parkoviště (v létě). Sesterská Dvořákova Chata (vzdálená 100 metrů): restaurace, sauna (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2-4lůžkové pokoje, částečné soc. zařízení (sprcha, umývadlo), možnost přistýlky, TV, Wi-Fi (zdarma), samoregulace teploty, výhled většinou do jihu na okolní hory. Toalety na patře jsou společné. Možnost zapůjčení fénu, dětské postýlky.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu, restaurace s českými jídly.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Penzion je ideální základnou na lyžování a běžkování, stejně jako na pěší túry a cyklistiku. Pramen řeky Labe a nejvyšší česká hora Sněžka jsou vzdálené 7 km, respektive 12 km.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.


Krkonoše jsou známé hod pojmem "hory mnoha nej", jsou ostrůvkem Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše. Krkonoše spolu s Šumavou jsou neoblíbenější hory v České republice, které se nachází na severu Čech u polské hranice.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem a je tak nejstarším národním parkem v České republice.

Pojďme se spolu podívat na několik tipů na výlety do jedinečné přírody Krkonoš!

Nejtradičnějším návštěvnickým cílem je bezesporu nejvyšší hora České republiky Sněžka. Na jejím vrcholu přechází česko-polská hranice a její název byl odvozen od "sněhem pokrytá". Na její vrchol se můžete dostat pěšky a udělat si tak celodenní výlet s výšlapem nebo se svézt lanovkou z Pece pod Sněžkou, kde najdete i velmi vyhledávanou bobovou dráhu.

Milovníci aktivní dovolené mohou využít bohatou nabídku lanových parků nebo rozsáhlou síť lyžařských středisek. Ty neznámější jsou Harrachov, Černá Hora-Jánské lázně, Špindlerův Mlýn, Velká a Malá Úpa, Pec pod Sněžkou či Herlíkovice.

Krkonoše jsou mimo jiné známé pro svou četnost vodopádů, tím nejvyhledávanějším je Mumlavský vodopád nedaleko Harrachova, který je úchvatný v letních i zimních měsících. Dále Pančavský vodopád opodál Medvědína, je největším v Česku a můžete se od něj dostat k dalšímu vyhledávanému turistickému cíli, prameni naší nejdelší řeky Labe.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení