Špindlerův Mlýn - Hotel Zátiší - cvičení

od 4 490

Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Vydejte se s námi na aktivní víkend pro který jsme tentokrát vybrali malebný Hotel Zátiší, který nabízí útulné pokoje. Hotel Zátiší se nachází v klidné lokalitě uprostřed přírody, a tak si Váš odpočinek můžete užít bez jakéhokoli rušení. V místní restauraci se používají ty nejlepší lokální suroviny.

Správnou technikou cvičení provede pohybová specialistka Kateřina Štillerová.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:
- 6 lekcí zaměřených na zdravý pohyb - Spirals, Pilates Clinic, Chodidlo
- individuální diagnostika, lekce a konzultace (za příplatek 500,- Kč/55 min. po předchozí objednávce)

- 2x ubytování s polopenzí

POLOHA

Hotel Zátiší se nachází v krásné přírodě uprostřed Krkonoš. Jeho jedinečná poloha nabízí hostům neopakovatelné výhledy do údolí Sv. Petr, horský hřeben Kozí hřbety a sjezdovku Stoh. Do centra Špindlerova Mlýna je to cca 2 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

2 budovy (hlavní a vedlejší), recepce, restaurace, letní terasa, bar, wellness (finská sauna, vířivka), dětská herna, sportovní hala, 2 bowlingové dráhy, 2 biliárové stoly, Wi-Fi (zdarma), prodej dárkových předmětů, úschovna kol a lyží, venkovní dětské hřiště, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

HLAVNÍ BUDOVA:

Dvoulůžkový pokoj Economy Twin, oddělené postele, koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel, koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Standard s balkónem, manželská postel, koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Dvoulůžkový pokoj Comfort Plus, manželská postel, rozkládací pohovka (možnost 2 přistýlek), koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Comfort Plus s balkónem, manželská postel, rozkládací pohovka (možnost 2 přistýlek), koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Rodinný pokoj, 2 samostatné ložnice, 2 manželské postele, rozkládací pohovka (možnost 2 přistýlek), koupelna (sprcha, WC, fén), set na přípravu kávy a čaje, TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

VEDLEJŠÍ BUDOVA:

Dvoulůžkový pokoj Economy Twin, oddělené postele, koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Standard, oddělené postele, pohovka, koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Comfort, manželská postel, rozkládací pohovka (možnost přistýlky), koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Comfort Plus, manželská postel, rozkládací pohovka (možnost 2 přistýlek), koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Apartmá, 2 samostatné ložnice, 2 manželské postele, 1 oddělené lůžko, koupelna (sprcha, WC, fén), set na přípravu kávy a čaje, TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou teplého a studeného bufetu, možnost dokoupení večeří (formou bufetu nebo 3chodového menu), k dispozici je hotelová restaurace a bar. Hosté mohou navštívit vyhlášenou restauraci sesterského hotelu Windsor.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu: wellness (finská sauna, vířivka), dětská herna, sportovní hala, kulečník, bowling.

V okolí hotelu Zátiší se nachází Skiareál Špindlerův Mlýn, který je nejvýznamnějším zimním střediskem u nás. Celý areál se skládá z několika středisek (Svatý Petr - Hromovka, Medvědín, Horní Mísečky, Labská, LV Davidovka, vleky Horal a Krakonoš). V rámci celého Špindlerova Mlýna (5 lanových drah a 11 vleků) platí jednotné jízdné.

Skiareál Špindlerův Mlýn (Hromovka) - 1 km (10 min. pešky)
Skiareál Špindlerův Mlýn (Svatý Petr) - 4 km (7 min. autem)
Skiareál Špindlerův Mlýn (Medvědín) - 3 km (6 min. autem)
Areál Labská - 2 km (4 min. autem)
Skibus - 200 m. S areálem Medvědín je Svatý Petr propojen pravidelnou linkou SKI BUSU.

V okolí hotelu:
AQUA PARK - provoz areálu denně včetně So a NE, bazény jsou otevřeny od 11:00 do 21:00 hod.
TENIS - ski areál Svatý Petr
SQUASH - Vojenská zotavovna Bedřichov
BOBOVÁ DRÁHA - Špindlerův Mlýn, Harrachov, v provozu i v zimě
MONKEY PARK - Špindlerův Mlýn ( vedle bobové dráhy )

Lanové parky, jízdy na kolopběžkách, lukostřelba, přemostění, lezení po skalách, čtyřkolky, paragliding, paintball, obří houpačky, zorbing, jízdy na koních atd.

Je zde také velké množství míst pro turistiku – k boudě U Bílého Labe, do sedla Kozích hřbetů nebo tzv. Harrachova cesta.
Pro výlety autem nejvíce doporučujeme návštěvu města Pec pod Sněžkou, Trutnov, státní zámek Kuks, Kost, ZOO Dvůr Králové nad Labem.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

WELLNESS: finská sauna (75°C-120°C), vířivka až pro 6 osob. Cena za dospělou osobu / 200,- Kč / hodina, za dítě 3-10 let / 100,- Kč / hodina, děti do 3 let zdarma.

Čtyřnohé mazlíčky je možné ubytovat za 500,- Kč/noc.

Hlavní budova hotelu má bezbariérový přístup.

Parkování: parkoviště s kapacitou 34 míst u hotelu zdarma.

Cena bowlingu a biliárdu: 400,-Kč / hodina Bowlingu a dráha (zapůjčení obuvi v ceně hry bowlingu), 300,-Kč / hodina Biliárdu.


Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení.

Pokud toužíte o aktivní dovolené spojené se zdravým pohybem a relaxací u moře, to je u nás také možné, přesvědčte se sami.
Přemýšlíte o aktivním pobytu v malebném prostředí? Nechte se vést od zkušených lektorek a dopřejte si víkend plný zdravého pohybu, duševního odpočinku a relaxace. Udělejte si čas jen pro sebe a oddechněte si od každodenního shonu a povinností. Během našich aktivních pobytů dopřejete sobě i vašemu tělu oázu klidu, relaxu a na chvíli se jen zastavíte.

Můžete si vybrat z naší nabídky, která se skládá z různorodých typů zdravého pobytu či cvičení. Pobyty pořádáme v krásných koutech České republiky, kde můžete využívat báječné služby, které poskytuje ubytovacího zařízení. Vy si pouze vyberete pobyt dle vašich požadavků a my zajistíme vše potřebné.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení