Špindlerův Mlýn - Hotel Zátiší

od 1 030
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 6 let
Novinka
Středisko zimních sportů:  m
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • hotel s nádherným výhledem do údolí Sv. Petr
  • Baby Friendly a Pet Friendly hotel
  • SPA a wellness služby
  • restaurace s výbornou kuchyní a krásnou terasou
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Zátiší je umístěn uprostřed krkonošské přírody nedaleko centra Špindlerova Mlýna a skládá se ze dvou budov, které jsou propojené tunelem. Dopřejte si relaxaci po lyžování či procházce v hotelovém wellness či využijte wellness nabídku sesterského hotelu Windsor. Pro vaše děti je k dispozici rozmanité vyžití. V místní restauraci se používají ty nejlepší lokální suroviny.

POLOHA

Hotel Zátiší se nachází v krásné přírodě uprostřed Krkonoš. Jeho jedinečná poloha nabízí hostům neopakovatelné výhledy do údolí Sv. Petr, horský hřeben Kozí hřbety a sjezdovku Stoh. Do centra Špindlerova Mlýna je to cca 2 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

2 budovy (hlavní a vedlejší), recepce, restaurace, letní terasa, bar, wellness (finská sauna, vířivka), dětská herna, sportovní hala, 2 bowlingové dráhy, 2 biliárové stoly, Wi-Fi (zdarma), prodej dárkových předmětů, úschovna kol a lyží, venkovní dětské hřiště, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

HLAVNÍ BUDOVA:
Dvoulůžkový pokoj Economy Twin, oddělené postele, koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel, koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Standard s balkónem, manželská postel, koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Dvoulůžkový pokoj Comfort Plus, manželská postel, rozkládací pohovka (možnost 2 přistýlek), koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Comfort Plus s balkónem, manželská postel, rozkládací pohovka (možnost 2 přistýlek), koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Rodinný pokoj, 2 samostatné ložnice, 2 manželské postele, rozkládací pohovka (možnost 2 přistýlek), koupelna (sprcha, WC, fén), set na přípravu kávy a čaje, TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma) - cena na vyžádání

VEDLEJŠÍ BUDOVA:
Dvoulůžkový pokoj Economy Twin, oddělené postele, koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Standard, oddělené postele, pohovka, koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Comfort, manželská postel, rozkládací pohovka (možnost přistýlky), koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Comfort Plus, manželská postel, rozkládací pohovka (možnost 2 přistýlek), koupelna (sprcha, WC, fén), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Apartmá, 2 samostatné ložnice, 2 manželské postele, 1 oddělené lůžko, koupelna (sprcha, WC, fén), set na přípravu kávy a čaje, TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa - cena na vyžádání

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou teplého a studeného bufetu, možnost dokoupení večeří (formou bufetu nebo 3chodového menu), k dispozici je hotelová restaurace a bar. Hosté mohou navštívit vyhlášenou restauraci sesterského hotelu Windsor.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu: wellness (finská sauna, vířivka), dětská herna, sportovní hala, kulečník, bowling.

V okolí hotelu Zátiší se nachází Skiareál Špindlerův Mlýn, který je nejvýznamnějším zimním střediskem u nás. Celý areál se skládá z několika středisek (Svatý Petr - Hromovka, Medvědín, Horní Mísečky, Labská, LV Davidovka, vleky Horal a Krakonoš). V rámci celého Špindlerova Mlýna (5 lanových drah a 11 vleků) platí jednotné jízdné.

Skiareál Špindlerův Mlýn (Hromovka) - 1 km (10 min. pěšky)
Skiareál Špindlerův Mlýn (Svatý Petr) - 4 km (7 min. autem)
Skiareál Špindlerův Mlýn (Medvědín) - 3 km (6 min. autem)
Areál Labská - 2 km (4 min. autem)
Skibus - 200 m. S areálem Medvědín je Svatý Petr propojen pravidelnou linkou SKI BUSU.

V okolí hotelu:
AQUA PARK - provoz areálu denně včetně So a NE, bazény jsou otevřeny od 11:00 do 21:00 hod.
TENIS - ski areál Svatý Petr
SQUASH - Vojenská zotavovna Bedřichov
BOBOVÁ DRÁHA - Špindlerův Mlýn, Harrachov, v provozu i v zimě
MONKEY PARK - Špindlerův Mlýn ( vedle bobové dráhy )

Lanové parky, jízdy na kolopběžkách, lukostřelba, přemostění, lezení po skalách, čtyřkolky, paragliding, paintball, obří houpačky, zorbing, jízdy na koních atd.

Je zde také velké množství míst pro turistiku – k boudě U Bílého Labe, do sedla Kozích hřbetů nebo tzv. Harrachova cesta.
Pro výlety autem nejvíce doporučujeme návštěvu města Pec pod Sněžkou, Trutnov, státní zámek Kuks, Kost, ZOO Dvůr Králové nad Labem.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

WELLNESS: finská sauna (75°C-120°C), vířivka až pro 6 osob. Cena za dospělou osobu / 200,- Kč / hodina, za dítě 3-10 let / 100,- Kč / hodina, děti do 3 let zdarma.

Čtyřnohé mazlíčky je možné ubytovat za 500,- Kč/noc.

Hlavní budova hotelu má bezbariérový přístup.

Parkování: parkoviště s kapacitou 34 míst u hotelu zdarma.

Cena bowlingu a biliárdu: 400,-Kč / hodina Bowlingu a dráha (zapůjčení obuvi v ceně hry bowlingu), 300,-Kč / hodina Biliárdu.

Hosté mohou využívat také wellness služby, vyhlášenou restauraci a další služby, které nabízí sesterský Wellness hotel Windsor vzdálený 1,5 km.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, neomezený vstup do dětských herenk slevu 15 % na aktivity v agentuře Yellow Point (zip line, koloběžky, čtyřkolky, adventure park, lyžařská škola, půjčovna sportovních potřeb), parkování, Wi-Fi. Možnost dokoupení polopenze, vstupů do spa, bowling, zapůjčení županu.


Krkonoše jsou známé hod pojmem "hory mnoha nej", jsou ostrůvkem Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše. Krkonoše spolu s Šumavou jsou neoblíbenější hory v České republice, které se nachází na severu Čech u polské hranice.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem a je tak nejstarším národním parkem v České republice.

Pojďme se spolu podívat na několik tipů na výlety do jedinečné přírody Krkonoš!

Nejtradičnějším návštěvnickým cílem je bezesporu nejvyšší hora České republiky Sněžka. Na jejím vrcholu přechází česko-polská hranice a její název byl odvozen od "sněhem pokrytá". Na její vrchol se můžete dostat pěšky a udělat si tak celodenní výlet s výšlapem nebo se svézt lanovkou z Pece pod Sněžkou, kde najdete i velmi vyhledávanou bobovou dráhu.

Milovníci aktivní dovolené mohou využít bohatou nabídku lanových parků nebo rozsáhlou síť lyžařských středisek. Ty neznámější jsou Harrachov, Černá Hora-Jánské lázně, Špindlerův Mlýn, Velká a Malá Úpa, Pec pod Sněžkou či Herlíkovice.

Krkonoše jsou mimo jiné známé pro svou četnost vodopádů, tím nejvyhledávanějším je Mumlavský vodopád nedaleko Harrachova, který je úchvatný v letních i zimních měsících. Dále Pančavský vodopád opodál Medvědína, je největším v Česku a můžete se od něj dostat k dalšímu vyhledávanému turistickému cíli, prameni naší nejdelší řeky Labe.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení