Špindlerův Mlýn - Hotel Lesana

od 919
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Konferenční služby
Novinka
Středisko zimních sportů:  m
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • jeden z nejoblíbenějších hotelů ve Špindlerově Mlýně
  • wellness s bazénem, vířivkou, saunou a párou
  • mnoho sportovních aktivit v hotelu i okolí
  • příjemná rodinná atmosféra

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Lesana se nachází v ideální lokalitě pro turistiku do veškerých částí Krkonoš. Patří mezi nejobsazovanější hotely ve Špindlerově mlýně a nejlepším ubytovacím zařízením v Krkonoších.

POLOHA

Hotel Lesana se nachází asi 1,5 km od centra Špindlerova Mlýna. Je umístěn v ideální vzdálenosti pro výlety do všech částí Krkonoš. V okolí je velké množství sportovních i turistických atraktivit.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce od 7:30 – 21:30 hod. (prodej dárkových předmětů s motivem Krkonoš, turistické mapy, průvodce, pohledy, poštovní známky atd.), zmodernizované pokoje s novým vybavením, bazén s protiproudem, dětský bazén, vyhřívané lavice, whirpool, finská sauna, parní lázně, solárium, masáže, restaurace s krbem, herní místnost, venkovní hřiště, půjčovna kol, lobby bar, lyžařská škola.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkový pokoj č. 101, pro až 5 osob s mezonetem, koupelna (sprcha a WC), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový pokoj č. 102, dvoulůžkový pokoj, možnost přistýlky, koupelna (sprcha a WC), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma). Lze propojit s pokojem č. 101 v jeden apartmán pro až 7 osob.

2lůžkové pokoje, manželská postel nebo oddělená lůžka, možnost přistýlky, koupelna (sprcha a WC), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

3lůžkové pokoje, možnost přistýlky, koupelna (sprcha a WC), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

4lůžkové pokoje, patrové postele nebo oddělená lůžka, možnost přistýlky, koupelna (sprcha a WC), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

Rodinné 4lůžkové pokoje, ložnice a dva pokojíčky, možnost přistýlky, koupelna (sprcha a WC), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

5-6ůžkové pokoje, patrová postel nebo mezonet, možnost přistýlky, koupelna (sprcha a WC), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

3lůžkový V.I.P. pokoj č. 201 ve 2. poschodí, možnost přistýlky, koupelna (sprcha a WC), TV SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).

4lůžkový V.I.P. pokoj č. 200 ve 2. poschodí s podkrovím, možnost přistýlky, koupelna (infrasauna, sprcha a WC), obývací pokoj s posezením, elektrickým krbem a TV SAT; trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma). Lze propojit s pokojem č. 201 v jeden apartmán pro až 7 osob.

Rodinný apartmán ve 4.NP, luxusní, prostorný pro až 9 osob, tři prostory na spaní a obytná kuchyň (vybavená funkční) s rozkládacím gaučem (možnost přistýlek), možnost dětské postýlky, moderní nábytek, 2 velké TV, moderní koupelna a oddělená toaleta, dětský koutek a šatna. V tomto apartmá není možno ubytovat domácí mazlíčky.

STRAVOVÁNÍ

snídaně a večeře formou švédských stolů, možnost dokoupení denního menu v hotelové restauraci. Možnost bezlepkové stravy za příplatek 70 Kč/den - nutno hlásit dopředu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V okolí hotelu Lesana se nachází Skiareál Špindlerův Mlýn, který je nejvýznamnějším zimním střediskem u nás. Celý areál se skládá z několika středisek (Svatý Petr - Hromovka, Medvědín, Horní Mísečky, Labská, LV Davidovka, vleky Horal a Krakonoš). V rámci celého Špindlerova Mlýna (5 lanových drah a 11 vleků) platí jednotné jízdné.

Skiareál Špindlerův Mlýn (Hromovka) - 1 km (10 min. pešky)
Skiareál Špindlerův Mlýn (Svatý Petr) - 4 km (7 min. autem)
Skiareál Špindlerův Mlýn (Medvědín) - 3 km (6 min. autem)
Areál Labská - 2 km (4 min. autem)
Skibus - 200 m. S areálem Medvědín je Svatý Petr propojen pravidelnou linkou SKI BUSU.

V okolí hotelu:
AQUA PARK - provoz areálu denně včetně So a NE, bazény jsou otevřeny od 11:00 do 21:00 hod.
TENIS - ski areál Svatý Petr
SQUASH - Vojenská zotavovna Bedřichov
BOBOVÁ DRÁHA - Špindlerův Mlýn, Harrachov, v provozu i v zimě
MONKEY PARK - Špindlerův Mlýn ( vedle bobové dráhy )

Lanové parky, jízdy na kolopběžkách, lukostřelba, přemostění, lezení po skalách, čtyřkolky, paragliding, paintball, obří houpačky, zorbing, jízdy na koních atd.

Je zde také velké množství míst pro turistiku – k boudě U Bílého Labe, do sedla Kozích hřbetů nebo tzv. Harrachova cesta.
Pro výlety autem nejvíce doporučujeme návštěvu města Pec pod Sněžkou, Trutnov, státní zámek Kuks, Kost, ZOO Dvůr Králové nad Labem.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

WELLNESS
11:00 – 17:00 hod. – bazén s protiproudem, dětský bazén, whirpool, vstup 100 Kč
17:00 – 21:00 hod. - bazén s protiproudem a blowerem, dětský bazén, whirpool, finská sauna, parní lázně, vstup 150 Kč

Lze se ubytovat i s domácím mazlíčkem za poplatek.

Za pozdní check-in poplatek 200 Kč/pokoj.

Pobyty o svátcích za příplatek 200 Kč/pokoj


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, Wi-Fi ve společenských prostorách, parkování u hotelu.


Cena pobytu Jaro (1-5 nocí) zahrnuje 1x-5x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), vstup do wellness a spa (bazén s protiproudem a blowerem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene a whirlpool), vstup do finské sauny a parní lázně (denně od 17:00 hod.), 1x billiard (60 min.), Wi-Fi ve společných prostorách, parkování u hotelu. Pro děti: 2 dětské koutky, ve vybrané dny animátorský program.
Děti 3-12 let platba 500 Kč/noc na místě.


Cena pobytu Letní wellness (2, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), vstup do wellness a spa (bazén s protiproudem a blowerem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene a whirlpool), vstup do finské sauny a parní lázně (denně od 17:00 hod.), 1x billiard (60 min.), Wi-Fi ve společných prostorách, parkování u hotelu. Pro děti: 2 dětské koutky.


Cena pobytu Podzim (1-5 nocí) zahrnuje 1x-5x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), vstup do wellness a spa (bazén s protiproudem a blowerem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene a whirlpool), vstup do finské sauny a parní lázně (denně od 17:00 hod.), 1x billiard (60 min.), Wi-Fi ve společných prostorách, parkování u hotelu. Pro děti: 2 dětské koutky.


Cena pobytu Tradiční Vánoce (5 nebo 7 nocí) zahrnuje 5x či 7x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), v rámci polopenze 24.12. slavnostní štědrovečerní menu s přípitkem, tradiční štědrovečerní program s tradičními vánočními zvyky (pouštění lodiček, krájení jablíček, domácí cukroví...), vstup do wellness a spa (bazén s protiproudem a blowerem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene a whirlpool), vstup do finské sauny a aromatické parní lázně (denně od 17:00 hod.), speciální vánoční výzdoba, Wi-Fi ve společných prostorách, parkování u hotelu.


Cena pobytu Silvestr s programem (5 nebo 7 nocí) zahrnuje 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), v rámci polopenze 31.12. slavnostní raut, Silvestrovský program - Tombola, večer doprovázený hudbou, neomezený vstup do wellness a spa, neomezeně billiard, Wifi ve společenských prostorách, parkování u hotelu.


Cena pobytu Léto včetně lanovek (2, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 1x denně jízda lanovkou, vstup do wellness a spa (bazén s protiproudem a blowerem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene a whirlpool), vstup do finské sauny a parní lázně (denně od 17:00 hod.), 1x billiard (60 min.), Wi-Fi ve společných prostorách, parkování u hotelu. Pro děti: 2 dětské koutky.


Cena pobytu Zima (2 - 7 nocí) zahrnuje 2x - 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), vstup do wellness a spa (bazén s protiproudem a blowerem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene a whirlpool), vstup do finské sauny a parní lázně (denně od 17:00 hod.), 1x billiard (60 min.), půjčovna lyží a SNB, Wi-Fi ve společných prostorách, parkování u hotelu. Pro děti: 2 dětské koutky, lyžařská školka (za poplatek).


Cena pobytu Jaro s lanovkami (1-5 nocí) zahrnuje 1x-5x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 1x denně jízda lanovkou, vstup do wellness a spa (bazén s protiproudem a blowerem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene a whirlpool), vstup do finské sauny a parní lázně (denně od 17:00 hod.), 1x billiard (60 min.), Wi-Fi ve společných prostorách, parkování u hotelu. Pro děti: 2 dětské koutky, ve vybrané dny animátorský program.
Děti 3-12 let platba 500 Kč/noc na místě.


Cena pobytu Podzim s lanovkami (1-5 nocí) zahrnuje 1x-5x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 1x denně jízda lanovkou, vstup do wellness a spa (bazén s protiproudem a blowerem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene a whirlpool), vstup do finské sauny a parní lázně (denně od 17:00 hod.), 1x billiard (60 min.), Wi-Fi ve společných prostorách, parkování u hotelu. Pro děti: 2 dětské koutky.


Krkonoše jsou známé hod pojmem "hory mnoha nej", jsou ostrůvkem Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše. Krkonoše spolu s Šumavou jsou neoblíbenější hory v České republice, které se nachází na severu Čech u polské hranice.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem a je tak nejstarším národním parkem v České republice.

Pojďme se spolu podívat na několik tipů na výlety do jedinečné přírody Krkonoš!

Nejtradičnějším návštěvnickým cílem je bezesporu nejvyšší hora České republiky Sněžka. Na jejím vrcholu přechází česko-polská hranice a její název byl odvozen od "sněhem pokrytá". Na její vrchol se můžete dostat pěšky a udělat si tak celodenní výlet s výšlapem nebo se svézt lanovkou z Pece pod Sněžkou, kde najdete i velmi vyhledávanou bobovou dráhu.

Milovníci aktivní dovolené mohou využít bohatou nabídku lanových parků nebo rozsáhlou síť lyžařských středisek. Ty neznámější jsou Harrachov, Černá Hora-Jánské lázně, Špindlerův Mlýn, Velká a Malá Úpa, Pec pod Sněžkou či Herlíkovice.

Krkonoše jsou mimo jiné známé pro svou četnost vodopádů, tím nejvyhledávanějším je Mumlavský vodopád nedaleko Harrachova, který je úchvatný v letních i zimních měsících. Dále Pančavský vodopád opodál Medvědína, je největším v Česku a můžete se od něj dostat k dalšímu vyhledávanému turistickému cíli, prameni naší nejdelší řeky Labe.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení