Špindlerův Mlýn - DVOŘÁKOVA bouda

od 495
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Novinka
Středisko zimních sportů: 0 m
Vlastní doprava
Proč právě sem?
  • lyžařské vleky u objektu s jistotou přírodního sněhu
  • sauna ve venkovním srubu s jezírkem
  • restaurace s výbornou domácí kuchyní
  • ubytování vhodné pro rodiny s dětmi
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Klidné ubytování na vrcholcích Krkonoš se saunou ve venkovním srubu.

Dvořákova bouda má co nabídnout po celý rok. V zimním období je díky své nadmořské výšce Dvořákova bouda jistotou, že zde najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty. Jeden vlek je 300m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek „Davidovky“ je 1200 m dlouhý. Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V letním období je penzion díky své poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších.

Kolem chaty najdete vyřezávané dřevěné sochy pohádkových postav - Krakonoš, Hajný, Anče, Kuba

POLOHA

Dvořákova bouda (dříve chata Vatra) je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané „Sedmidolí“, nachází se v nadmořské výšce 1235 m.n.m..Je situována uprostřed malebného Sedmidolí, s výhledem na Špindlerův Mlýn, obklopena mnoha druhy endemických rostlin a živočichů. Lyžařské vleky u objektu, v okolí pastviny ovcí a krav.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace s výbornou domácí kuchyní (maso i z vlastního chovu), terasa s výhledem, vybavení pro grilování, sauna s venkovním jezírkem, Wi-Fi (zdarma), parkování u objektu (v létě), dovoz z parkoviště rolbou (v zimě).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 4lůřkové pokoje (s možností jedné nebo dvou přistýlek) s vlastním soc. zařízením (WC a sprcha), 2-4 a 6lůžkové pokoje s umyvadlem a společným soc. zařízením.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Svůj pobyt můžete strávit odpočinkem, ale i aktivně. K dispozici Vám jsou v zimním období celkem 3 sjezdovky, které jsou přímo u chaty. Prostředí bez aut umožňuje sáňkování a bobování v podstatě kdekoli u chaty. Na sněžnicích, které je možné zde zapůjčit, můžete dojít až do neznáma... Na chatě dostanete kontakt na spolehlivé učitele lyžování, snowbordování.

V letním obdobi je spoustu typů na výlet a svůj aktivní den můžete zakončit v sauně, která je ve venkovním srubu s krásným venkovním jezírkem.

Spoustu zábavy najdete v nedalekém Špindlerově Mlýně, který je od Dvořákové boudou vzdálen 6 km pěší chůzí a 10 km autem. Nabízí se Vám zde plavecký bazén, aquapark, bobová dráha, opičí dráha, obří houpačka, tenisové kurty, minigolf. Dovolenou u nás můžete trávit odpočinkem, relaxací, sportem ale třeba i prací, v celém objektu je bezdrátové internetové připojení WIFI.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

V chatě není možné ubytování se psem.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování (v létě), svoz z parkoviště rolbou či skútrem (v zimě při pobytu 4 a více nocí).


Krkonoše jsou ostrůvek Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem. Od roku 1992 jsou pak na seznamu biosférických rezervací UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení