Špindlerův Mlýn - Dvořákova bouda

od 495
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Novinka
Středisko zimních sportů: 0 m
Vlastní doprava
Proč právě sem?
  • lyžařské vleky u objektu s jistotou přírodního sněhu
  • sauna ve venkovním srubu s jezírkem
  • restaurace s výbornou domácí kuchyní
  • ubytování vhodné pro rodiny s dětmi

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Klidné ubytování na vrcholcích Krkonoš se saunou ve venkovním srubu.

Dvořákova bouda má co nabídnout po celý rok. V zimním období je díky své nadmořské výšce Dvořákova bouda jistotou, že zde najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty. Jeden vlek je 300m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek „Davidovky“ je 1200 m dlouhý. Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V letním období je penzion díky své poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších.

Kolem chaty najdete vyřezávané dřevěné sochy pohádkových postav - Krakonoš, Hajný, Anče, Kuba

POLOHA

Dvořákova bouda (dříve chata Vatra) je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané „Sedmidolí“, nachází se v nadmořské výšce 1235 m.n.m..Je situována uprostřed malebného Sedmidolí, s výhledem na Špindlerův Mlýn, obklopena mnoha druhy endemických rostlin a živočichů. Lyžařské vleky u objektu, v okolí pastviny ovcí a krav.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace s výbornou domácí kuchyní (maso i z vlastního chovu), terasa s výhledem, vybavení pro grilování, sauna s venkovním jezírkem, Wi-Fi (zdarma), parkování u objektu (v létě), dovoz z parkoviště rolbou (v zimě).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2-4lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, jednolůžka), Wi-Fi (zdarma).

2-4lůžkové pokoje, společné sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, jednolůžka), Wi-Fi (zdarma).

6lůžkový turistický pokoj, společné sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 4x jednolůžko), Wi-Fi (zdarma).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Svůj pobyt můžete strávit odpočinkem, ale i aktivně. K dispozici Vám jsou v zimním období celkem 3 sjezdovky, které jsou přímo u chaty. Prostředí bez aut umožňuje sáňkování a bobování v podstatě kdekoli u chaty. Na sněžnicích, které je možné zde zapůjčit, můžete dojít až do neznáma... Na chatě dostanete kontakt na spolehlivé učitele lyžování, snowbordování.

V letním obdobi je spoustu typů na výlet a svůj aktivní den můžete zakončit v sauně, která je ve venkovním srubu s krásným venkovním jezírkem.

Spoustu zábavy najdete v nedalekém Špindlerově Mlýně, který je od Dvořákové boudou vzdálen 6 km pěší chůzí a 10 km autem. Nabízí se Vám zde plavecký bazén, aquapark, bobová dráha, opičí dráha, obří houpačka, tenisové kurty, minigolf. Dovolenou u nás můžete trávit odpočinkem, relaxací, sportem ale třeba i prací, v celém objektu je bezdrátové internetové připojení WIFI.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

V chatě není možné ubytování se psem.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování (v létě), svoz z parkoviště rolbou či skútrem (v zimě při pobytu 4 a více nocí).


Krkonoše jsou známé hod pojmem "hory mnoha nej", jsou ostrůvkem Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše. Krkonoše spolu s Šumavou jsou neoblíbenější hory v České republice, které se nachází na severu Čech u polské hranice.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem a je tak nejstarším národním parkem v České republice.

Pojďme se spolu podívat na několik tipů na výlety do jedinečné přírody Krkonoš!

Nejtradičnějším návštěvnickým cílem je bezesporu nejvyšší hora České republiky Sněžka. Na jejím vrcholu přechází česko-polská hranice a její název byl odvozen od "sněhem pokrytá". Na její vrchol se můžete dostat pěšky a udělat si tak celodenní výlet s výšlapem nebo se svézt lanovkou z Pece pod Sněžkou, kde najdete i velmi vyhledávanou bobovou dráhu.

Milovníci aktivní dovolené mohou využít bohatou nabídku lanových parků nebo rozsáhlou síť lyžařských středisek. Ty neznámější jsou Harrachov, Černá Hora-Jánské lázně, Špindlerův Mlýn, Velká a Malá Úpa, Pec pod Sněžkou či Herlíkovice.

Krkonoše jsou mimo jiné známé pro svou četnost vodopádů, tím nejvyhledávanějším je Mumlavský vodopád nedaleko Harrachova, který je úchvatný v letních i zimních měsících. Dále Pančavský vodopád opodál Medvědína, je největším v Česku a můžete se od něj dostat k dalšímu vyhledávanému turistickému cíli, prameni naší nejdelší řeky Labe.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení