Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Klidné ubytování na vrcholcích Krkonoš se saunou ve venkovním srubu.

Dvořákova bouda má co nabídnout po celý rok. V zimním období je díky své nadmořské výšce Dvořákova bouda jistotou, že zde najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty. Jeden vlek je 300m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek „Davidovky“ je 1200 m dlouhý. Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V letním období je penzion díky své poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších.

Kolem chaty najdete vyřezávané dřevěné sochy pohádkových postav - Krakonoš, Hajný, Anče, Kuba

POLOHA

Dvořákova bouda (dříve chata Vatra) je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané „Sedmidolí“, nachází se v nadmořské výšce 1235 m.n.m..Je situována uprostřed malebného Sedmidolí, s výhledem na Špindlerův Mlýn, obklopena mnoha druhy endemických rostlin a živočichů. Lyžařské vleky u objektu, v okolí pastviny ovcí a krav.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace s výbornou domácí kuchyní (maso i z vlastního chovu), terasa s výhledem, vybavení pro grilování, sauna s venkovním jezírkem, Wi-Fi (zdarma), parkování u objektu (v létě), dovoz z parkoviště rolbou (v zimě).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2-4lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, jednolůžka), Wi-Fi (zdarma).

2-4lůžkové pokoje, společné sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, jednolůžka), Wi-Fi (zdarma).

6lůžkový turistický pokoj, společné sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 4x jednolůžko), Wi-Fi (zdarma).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Svůj pobyt můžete strávit odpočinkem, ale i aktivně. K dispozici Vám jsou v zimním období celkem 3 sjezdovky, které jsou přímo u chaty. Prostředí bez aut umožňuje sáňkování a bobování v podstatě kdekoli u chaty. Na sněžnicích, které je možné zde zapůjčit, můžete dojít až do neznáma... Na chatě dostanete kontakt na spolehlivé učitele lyžování, snowbordování.

V letním obdobi je spoustu typů na výlet a svůj aktivní den můžete zakončit v sauně, která je ve venkovním srubu s krásným venkovním jezírkem.

Spoustu zábavy najdete v nedalekém Špindlerově Mlýně, který je od Dvořákové boudou vzdálen 6 km pěší chůzí a 10 km autem. Nabízí se Vám zde plavecký bazén, aquapark, bobová dráha, opičí dráha, obří houpačka, tenisové kurty, minigolf. Dovolenou u nás můžete trávit odpočinkem, relaxací, sportem ale třeba i prací, v celém objektu je bezdrátové internetové připojení WIFI.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

V chatě není možné ubytování se psem.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování (v létě), svoz z parkoviště rolbou či skútrem (v zimě při pobytu 4 a více nocí).


Krkonoše jsou známé hod pojmem "hory mnoha nej", jsou ostrůvkem Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše. Krkonoše spolu s Šumavou jsou neoblíbenější hory v České republice, které se nachází na severu Čech u polské hranice.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem a je tak nejstarším národním parkem v České republice.

Pojďme se spolu podívat na několik tipů na výlety do jedinečné přírody Krkonoš!

Nejtradičnějším návštěvnickým cílem je bezesporu nejvyšší hora České republiky Sněžka. Na jejím vrcholu přechází česko-polská hranice a její název byl odvozen od "sněhem pokrytá". Na její vrchol se můžete dostat pěšky a udělat si tak celodenní výlet s výšlapem nebo se svézt lanovkou z Pece pod Sněžkou, kde najdete i velmi vyhledávanou bobovou dráhu.

Milovníci aktivní dovolené mohou využít bohatou nabídku lanových parků nebo rozsáhlou síť lyžařských středisek. Ty neznámější jsou Harrachov, Černá Hora-Jánské lázně, Špindlerův Mlýn, Velká a Malá Úpa, Pec pod Sněžkou či Herlíkovice.

Krkonoše jsou mimo jiné známé pro svou četnost vodopádů, tím nejvyhledávanějším je Mumlavský vodopád nedaleko Harrachova, který je úchvatný v letních i zimních měsících. Dále Pančavský vodopád opodál Medvědína, je největším v Česku a můžete se od něj dostat k dalšímu vyhledávanému turistickému cíli, prameni naší nejdelší řeky Labe.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení