Špičák - hotel ČERTŮV MLÝN

od 550
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Novinka
Středisko zimních sportů:  m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • Hotel v srdci Šumavy, v krásném a klidném prostředí
  • K dispozici velký vnitřní vyhřívaný bazén, sauna
  • Vhodné pro školení i pro sportovní skupiny
  • V okolí letní i zimní sportovní aktivity
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Díky svému vybavení a prostorám je hotel Čertův mlýn vhodný nejen pro individuální rekreaci a rodinné oslavy, ale i pro pořádání školení, seminářů, firemních akcí, rekondičních pobytů nebo pobytů zájmových klubů, zabývajících se např. plaváním rodičů s dětmi.

POLOHA

nachází se v Železné Rudě, v turisty velmi oblíbené lokalitě - na Šumavě. Těšit se můžete na klid, pohodu, krásnou přírodu a spoustu možností k aktivitám v zimě i v létě. Položen je v těsné blízkosti oblíbených lyžařských areálů Špičák a Pancíř, kousek od známých turistických cílů - Černého a Čertova jezera.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace s barem a terasou, místnost na uložení zavazadel, Wi-Fi (zdarma), sauna (za poplatek), konferenční místnost, krytý vyhřívaný plavecký bazén 12 m dlouhý, úschovna kol a lyží, pro děti herna, přebalovací pult; parkoviště, garáž (za poplatek pro motocykly).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), chladnička, TV, dostatek úložných prostorů, 4lůžkové pokoje navíc: balkón.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). Možnost dokoupení poloenze či plné penze nebo se stravovat v hotelové restauraci.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: stolní fotbal nebo stolní tenis (zdarma).

Hotel je ideální pro uspořádání pohybových kurzů, k dispozici je salónek, terasa a bazén pro např. aquagymnastiku.

V okolí: pěší a cykloturistika i výlety na běžkách na nedaleké Čertovo jezero, Černé jezero, Prášilské jezero i jezero Laka, na nejvyšší šumavský vodopád Bílá strž, sedačkovou lanovkou na Špičák (1202 m n.m.) a Pancíř (1214 m n.m.). V okolí Železné Rudy je 100 km udržovaných běžeckých stop. Turistické trasy vedou v bezprostřední blízkosti hotelu Čertův mlýn.

Lyžařské možnosti v okolí:
- pro rodiny s dětmi - sjezdovky vzdálené cca 350 m od hotelu.
- Železná Ruda - 25 km uměle zasněžovaných sjezdových tratí různých obtížností, 29 vleků, snowparky.
- Špičák (1,5 km od hotelu) - 8,4 km sjezdovek a 4sedačkovou lanovku s nástupním kobercem.
- Velký Javor v Německu (12 km) - lyžařský areál s kabinkovou i sedačkovou lanovkou, večerním lyžováním a bobovou dráhou.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (25,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do bazénu v provoz. hodinách, parkování.


Chcete-li prožít dovolenou plnou zážitků, tak právě Šumava nabízí skvělé a jedinečné příležitosti pro každého. Čekají na Vás nezapomenutelné chvíle v útrobách čarokrásné přírody, kde se můžete procházet jen sami s vlastními myšlenkami nebo zkusit hranice svých možností. Na výběr máte poznávat tento fascinující svět hor pěšky nebo se vyvézt jednoduše a bez námahy lanovkou. Odměnou za Vaši snahu budou nádherné zážitky z objevování tajemných zelených lesů a křišťálově čistých jezírek.

Šumava je rájem pro cyklisty, to už ví každý. Málokdo však ví, že okolí Šumavy a Pošumaví láká cyklisty svými náročnými i méně náročnými trasami poznávat nedotčenou přírodu přímo v sedle kola. A to je pro nadšence cykloturistiky obzvlášť lákavé.

Ani během zimy nezůstanete o zážitky zkráceni. Šumava nabízí množství sjezdovek i svahů, které Vás nadchnou. Na výběr máte z menších i větších areálů s kilometry sjezdovek. Šumava sice není Alpskou oblastí, ale rozhodně se postará o Vaši zábavu a zimní radovánky ve všech směrech.

Hrady, zámky a také zříceniny - to je ta radostná a pochmurná historie zároveň - která na Vás dýchá na každém kroku. Nesmíme zapomenout na naše kořeny, staré usedlosti a památné stromy nám připomenou dávné vzpomínky na lidi, kteří zde žili.

Šumava myslí i na rodiny s dětmi. Právě pro ně jsou připraveny nenáročné terény, množství výletů a programů. Ideální volbou je Národní park Šumava, kde se zaměřují právě na zajímavé vzdělávací programy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Nabídka je velmi pestrá, z množství volnočasových aktivit si vybere každý. Na rodiny s dětmi čeká množství zábavy v srdci krásné přírody, kde mohou společně objevovat dosud neznámé světy nedotčené přírody a zažít nevídaná dobrodružství.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení