Piešťany - Splendid Health Spa Hotel

od 2 265
doprava Vlastní
strava All inclusive
Termální pramen15min
Náš TIP
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma: 4 let
Golf: 1000 m
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen: 15 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • lázeňské pobyty za dostupné ceny
  • přímo propojený se střediskem Balnea Health Spa
  • vynikající místní kuchyně
  • relaxační lázeňské služby
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

AKCE NOC ZDARMA (3 noci zaplať a získej 1 noc ZDARMA, 4=3, 5 = 4, 6 = 5, ...)*
*minimální počet nocí: 4 noci (od 3 placených nocí je 1 zdarma)
*sleva platí na pobyty realizované v měsících květen, červen (check-in od 01. 05. / check-out do 30. 06. 2024)

➣ SPECIÁLNÍ NABÍDKA - 10% sleva na jednolůžkový pokoj - platí při objednání pobytu do 31.5.2024 (neplatí pro křídlo Alameda)

AKCE V PIEŠŤANECH
31.5. - 2.6.2024: Otevření lázeňské sezóny

12.5.- 31.10.2024 výstava Alfons Mucha a fotografie ve spolupráci s Muchovou nadací. Výstava bude probíhat ve výstavní hale přímo v srdci lázeňského ostrova v budově Napoleon každý den od 10:00 do 18:00 kromě pondělí .
Fotografie z vernisáže výstavy Alfons Mucha a fotografie: osobní vize najdete na https://we.tl/t-zILOG9I6iq.
Klienti ubytovaní v hotelu mají vstup na výstavu zdarma.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Moderní pohostinnost a léty prověřené zdravotní procedury.

Velký hotel se dvěma křídly (Splendid a Eva) a 304 pokoji a apartmány přivítá hosty velkým vchodem a prostornou vstupní halou s recepcí. Na útulném nádvoří si hosté mohou zaplavat ve venkovním plaveckém bazénu nebo se prostě uvolnit a v létě se trochu opálit. Hotel Splendid je obklopen zeleným parkem a lesem, což znamená čerstvý vzduch plný energie a zdraví.

Úchvatné lázně Balnea jsou s hotelem propojeny chodbou, takže je hotel velmi výhodný i z pohledu logistiky. Hotel Splendid je navíc propojen s velkým Kongresovým centrem, kde se konají různé koncerty i konference. Vyzkoušejte sportovní zázemí, navštivte skvělé restaurace, večerní kulturní a společenské akce s účinkujícími ze Slovenska a zahraničí, wellness a fitness centrum a lázně. Vše se nachází jen pár metrů od 9jamkového golfového hřiště na jednom krásném, zeleném ostrově na řece Váh – k dispozici i pro hosty hotelu Splendid.

K tomu navíc pro hotelové hosty GRÁTIS:
- bazén
- župan na pokoji zdarma
- dětský klub & dětské atrakce
- kartové a šachové stoly
- stolní tenis, stolní fotbal
- sulečník, fitness
- sleva 10 % na všechny lázeňské procedury v Balnea Health Spa (přímo spojené s hotelem Splendid) pro dospělé osoby

POLOHA

v severní části lázeňského ostrova, nedaleko golfového hřiště.

PIEŠŤANY - jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace (Berlin, Budapešť, Praha, Vídeň a Bratislava), Café Splendid s letní terasou, PC koutek, novinový stánek, wellness (vnitřní a venkovní bazén s termální vodou, masážní trysky), fitness, ordinace lékařů, kosmetika, směnárna, knihovna, půjčovna kol, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), parkoviště, garáže, akceptace platebních karet. Procedury jsou vykonávány v Balnea Health Spa centru - s hotelem spojené chodbou.

VYBAVENÍ POKOJŮ

KŘÍDLO GRAND:

Dvoulůžkový pokoj Standard, manželská postel, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice s minibarem, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana, WC), balkón.

Dvoulůžkový apartmán, obývací pokoj s posezením, LED TV, ložnice s manželskou postelí, možnost 2 přistýlek, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice s minibarem, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana, WC, fén), balkón.

Dvoulůžkový apartmán Komfort, obývací pokoj s posezením, LED TV, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice s minibarem, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana, WC, fén), balkón.

KŘÍDLO EVA:

Dvoulůžkový pokoj Comfort, manželská postel, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice s minibarem, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana, WC, fén), klimatizace za poplatek, balkón.

Dvoulůžkový apartmán, obývací pokoj s posezením, LED TV, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice s minibarem, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana, WC, fén), balkón.

STRAVOVÁNÍ

All inclusive:

Snídaně formou bufetu
Snídaně Plus: káva, džus, stolní voda, slaný/sladký snack, jogurty, pudinky aj.)
Nápojový bufet: káva, džus, stolní voda
Oběd formou bufetu
Odpolední snack: slaný / sladký snack, káva, džusy, točené nealko nápoje, šumivé víno, pivo
Večeře formou bufetu
Čepované nealko nápoje, točené pivo a lokální víno během oběda a večeře

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: degenerativní onemocnění, nemoci pohybového aparátu, osteoporóza, ischias, nervová onemocnění, nemoci z povolání, stavy po úrazech a ortopedických operacích.

Léčba: vodoléčba, různé druhy masáží a koupelí, indiv. a skup. rehabilitace, trakční léčba, lymfodrenáže, ergoterapie, antispastická kinezioterapie, uhličitá terapie, solná jeskyně, bahenní zábaly a další.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: wellness (vnitřní a venkovní bazén s termální vodou, masážní trysky), fitness, knihovna, půjčovna kol.

V okolí: vodníní sporty a rybolov, lov, turistické chodníky, mountainbiking, lyžování a snowboarding, ježdění na koni, paintbal, sportovní střelnice, adrenalinový park, motokárová hala a dráha a jiné...

Termální koupaliště Eva v Piešťanech s kapacitou 1500 návštěvníků se nachází na Lázeňském ostrově s teplými léčivými prameny. Termální voda příznivě působí na nemoci pohybového ústrojí. Koupaliště pozůstává z otevřeného 50–metrového bazénu se skokanským můstkem, z dětského otevřeného bazénu, z prostorů příslušenství a z ploch vyhrazených na slunění. Teplota vody se pohybuje kolem 27 °C, v klidovém bazénu až 34-38 °C. V areálu plném stromů a zeleně najdete i travnatou plochu vhodnou pro volejbal a kriket, dva antukové tenisové dvorce a hřiště na plážový volejbal. Provoz v současné době pouze letní.

VICTORIA BOWLING
Hra pro relax, zdraví a zábavu s přáteli, aktivní oddych pro lázeňské hosty po procedurách, pro návštěvníky města, ale i na uspořádání rodinných turnajů.

SQUASH CLUB
Moderní, dynamický sport při kterém nejste závislí na počasí a nepotřebujete trenéra. Přináší radost všem, profesionálům i amatérům.

TENISOVÉ HS CENTRUM
Toto sportovně-relaxační centrum poskytuje ideální místo pro načerpání nových sil pro vás i celou Vaši rodinu.

ZIMNÍ STADION PIEŠŤANY
Uvolněte se při bruslení nebo si vychutnejte pravou atmosféru hokejových zápasů nebo šampionátů.

GOLF PIEŠŤANY
Zahrajte si tento sport na 9 jamkovém rovinatém parkovém hřišti v krásném prostředí piešťanského Lázeňského ostrova.

VODNÍ LYŽOVÁNÍ
Uvolnění adrenalinu při Vašich prvních dotecích s tímto krásným sportem, který v současnosti ve světě zaznamenává velký boom.

CYKLISTIKA A CYKLOTURISTIKA
Město Piešťany a jeho okolí Vám nabízejí skvělou příležitost pro poznání tohoto regionu na kole - od cyklochodníků po cyklomagistrály pro náročné.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, parkování, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (cena na vyžádání).

POZNÁMKA

All inclusive stravování začíná v den příjezdu v 15:00 a končí v den odjezdu v 11:00.

Parkování na Kúpelném ostrově 2,5 EUR/auto/noc, v garáži za 6 EUR/auto/noc.

Ubytování domácích mazlíčků za poplatek (cena na vyžádání).

Příplatek za neobsazené lůžko - cena na vyžádání.

Za poplatek:
- prodloužení All inclusive služeb v den odjezdu bez nároku na pokoj (včetně oběda do 17:00 hod. nebo včetně oběda a večeře do 20:30 hod.)
- pozdější check-out do 17:00 hod.
- klimatizace na pokojích typu Komfort v období od 1.5.- 30.9.
- online check-in na palubu letadla
- neodůvodněná změna pokoje při příjezdu do hotelu


Pobytové balíčky


Cena pobytu Zdraví v Piešťanech (2-7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), lékařskou konzultaci, vstup do fitness v Napoleon Health Spa, Wi-Fi, počítačový koutek, 1-2 procedury denně podle délky pobytu:
pobyt na 2 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž
pobyt na 3 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel
pobyt na 4 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike
pobyt na 5 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik
pobyt na 6 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 2x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike
pobyt na 7 nocí - zvýhodněný pobyt s 15 procedurami: 3x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 2x hydroterapie nebo perličková koupel, 2x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, skupinový tělocvik nebo 2x parafín nebo parafango nebo suchý CO2.


Cena pobytu Tradiční lázeňský pobyt (5 a více nocí), který je určený pro osoby s chronickými problémy s pohybovým ústrojím či po operaci zaměřený na zmírnění ztuhlosti a zlepšení pohyblivosti těla, zahrnuje 5x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařské vyšetření, 3 léčebné procedury na noc na základě předpisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 3x týdně), volný vstup do fitness Napoleon Health Spa, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření, při pobytu na min. 13 nocí laboratorní testy.


Cena pobytu Lázeňský pobyt LIGHT (5 a více nocí), který pomůže tělu zbavit se únavy od každodenního stresu, zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, vstupní lékařské vyšetření, 2 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 2x týdně), volný vstup do fitness Napoleon Health Spa, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření.


Cena pobytu Intenzivní lázeňský pobyt (7 a více nocí), který je pro klienty mladšího/středního věku s chronickými potížemi pohybového systému a poúrazovými a pooperačními stavy, zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařské vyšetření, 4 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 3x týdně), pitnou kúru, volný vstup do fitness Napoleon Health Spa, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření, při pobytu na min. 13 nocí laboratorní vyšetření.


Cena pobytu Pobyt ALL INCLUSIVE zahrnuje ubytování s ALL INCLUSIVE (v počtu dle zvolené délky pobytu), občerstvení a nápoje během dne vč. místního točeného piva a vína, vnitřní a venkovní bazén, dětský klub - Animace pro děti během dne, herna a venkovní aktivity pro děti.
All inclusive služby začínají v den příjezdu v 15:00 hod a končí v den odjezdu snídaní do 11.00 hod.
snídaně 07:00-10.00 hod.
snack 10:00-12:00 hod. (káva, džus, voda, slané a sladké snacky, jogurty, pudinky)
nápoje all inclusive 10:00-18:00 hod. (káva, džus, voda)
pool bar 10:00-18:00 hod.
oběd 11:45-14:00 hod.
odpolední snack-pool bufet 15:00-18:00 hod. (slané a sladké snacky, káva, džus, čepované nealko, šumivé víno a pivo)
nanuky-pool bufet 14:00-18:00 hod.
večeře 17:30-20:00 hod.
čepované nealkonápoje, pivo a lokální víno po dobu oběda a večeře


All Inclusive zahrnuje:
snídaně 07:00-10.00 hod.
snack 10:00-12:00 hod. (káva, džus, voda, slané a sladké snacky, jogurty, pudinky)
nápoje all inclusive 10:00-18:00 hod. (káva, džus, voda)
pool bar 10:00-18:00 hod.
oběd 11:45-14:00 hod.
odpolední snack-pool bufet 15:00-18:00 hod. (slané a sladké snacky, káva, džus, čepované nealko, šumivé víno a pivo)
nanuky-pool bufet 14:00-18:00 hod.
večeře 17:30-20:00 hod.
čepované nealkonápoje, pivo a lokální víno po dobu oběda a večeře


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrdáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení