Piešťany - SPLENDID Ensana SPA hotel

od 1 725
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen15min
Náš TIP
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
Golf: 1000 m
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen: 15 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • lázeňské pobyty za dostupné ceny
  • přímo propojený se střediskem Balnea Health Spa
  • vynikající místní kuchyně
  • relaxační lázeňské služby
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Moderní pohostinnost a léty prověřené zdravotní procedury.

POLOHA

v severní části lázeňského ostrova, nedaleko golfového hřiště.

PIEŠŤANY - jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace (Berlin, Budapešť, Praha, Vídeň a Bratislava), Café Splendid s letní terasou, PC koutek, novinový stánek, wellness (vnitřní a venkovní bazén s termální vodou, masážní trysky), fitness, ordinace lékařů, kosmetika, směnárna, knihovna, půjčovna kol, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), parkoviště, garáže, akceptace platebních karet. Procedury jsou vykonávány v Balnea Health Spa centru - s hotelem spojené chodbou.

VYBAVENÍ POKOJŮ

SPLD-2lůžkové pokoje typu Komfort, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), TV-SAT, telefon, trezor, župan, Wi-Fi (zdarma), balkón.
SPLD APT - nekuřácký APT s obyvákem a ložnicí a soc zař. TV, WIFI, minibar, župan
GRAND - Pokoje Standard - nekuřácký pokoj, vlastní soc. zařízení a apartmány (popis a cena na vyžádání).
- APT - nekuřácký APT s obyvákem a ložnicí a soc zař. TV, WIFI, minibar, župan
- APT - elegantní nekuřácký APT s obyvákem a ložnicí a soc zař. TV, WIFI, minibar, župan

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr z menu, salátový bufet).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: degenerativní onemocnění, nemoci pohybového aparátu, osteoporóza, ischias, nervová onemocnění, nemoci z povolání, stavy po úrazech a ortopedických operacích.

Léčba: vodoléčba, různé druhy masáží a koupelí, indiv. a skup. rehabilitace, trakční léčba, lymfodrenáže, ergoterapie, antispastická kinezioterapie, uhličitá terapie, solná jeskyně, bahenní zábaly a další.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Termální koupaliště Eva v Piešťanech s kapacitou 1500 návštěvníků se nachází na Lázeňském ostrově s teplými léčivými prameny. Termální voda příznivě působí na nemoci pohybového ústrojenství. Koupaliště pozůstává z 25 – metrového krytého bazénu s přesklenou stěnou, z otevřeného 50 – metrového bazénu se skokanským můstkem, z dětského otevřeného bazénu, z prostorů příslušenství a z ploch vyhrazených na slunění.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, parkování, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).
Příplatek za neobsazené lůžko - cena na vyžádání.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (1,50 €/os./noc).

POZNÁMKA

Parkování v garáži za poplatek.

Ubytování domácích mazlíčků za poplatek.

Za poplatek:
- prodloužení All inclusive služeb v den odjezdu bez nároku na pokoj (včetně oběda do 17:00 hod. nebo včetně oběda a večeře do 20:30 hod.)
- pozdější check-out do 17:00 hod.
- klimatizace na pokojích typu Komfort v období od 1.5.- 30.9.
- online check-in na palubu letadla
- neodůvodněná změna pokoje při příjezdu do hotelu


Pobytové balíčky


Cena pobytu Zdraví v Piešťanech (2-7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), lékařskou konzultaci, vstup do fitness v Napoleon Health Spa, Wi-Fi, počítačový koutek, 1-2 procedury denně podle délky pobytu:
pobyt na 2 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž
pobyt na 3 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel
pobyt na 4 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike
pobyt na 5 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik
pobyt na 6 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 2x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike
pobyt na 7 nocí - zvýhodněný pobyt s 15 procedurami: 3x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 2x hydroterapie nebo perličková koupel, 2x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, skupinový tělocvik nebo 2x parafín nebo parafango nebo suchý CO2.


Testovací kůra zahrnuje ubytování s polopenzí a lékařskou konzultací a 1 procedurou denně v počtu dle délky pobytu, vstup do fitness centra , Wi-Fi,


Cena pobytu Pobyt ALL INCLUSIVE zahrnuje ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), občerstvení a nápoje během dne vč. místního točeného piva a vína, vnitřní a venkovní bazén, dětský klub - Animace pro děti během dne, herna a venkovní aktivity pro děti.
Sleva 10% na všechny procedury v Balnea Health Spa (přímo spojené s hotelem Splendid) pro dospělého.


Cena pobytu Pobyt ALL INCLUSIVE SPA zahrnuje ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), občerstvení a nápoje během dne vč. místního točeného piva a vína, 1 procedura denně, vnitřní a venkovní bazén, dětský klub - Animace pro děti během dne, herna a venkovní aktivity pro děti.
Sleva 10% na všechny procedury v Balnea Health Spa (přímo spojené s hotelem Splendid) pro dospělého.

Procedury:
3 noci - 1x termální minerální koupel „Zrkadlisko“ se suchým zábalem, 1x peloid na ruce (léčba kloubů ruky s účinky bahna), 1x Aqua bike;
4 noci - 1x termální minerální koupel „Zrkadlisko“ se suchým zábalem, 1x vodoléčba, 1x peloid na ruce (léčba kloubů ruky s účinky bahna), 1x Aqua bike;
5 nocí - 2x termální minerální koupel „Zrkadlisko“ se suchým zábalem,, 1x vodoléčba, 1x peloid na ruce (léčba kloubů ruky s účinky bahna), 1x Aqua bike;
6 nocí - 2x termální minerální koupel „Zrkadlisko“ se suchým zábalem,, 1x vodoléčba, 2x peloid na ruce (léčba kloubů ruky s účinky bahna), 1x Aqua bike;
7 nocí - 2x termální minerální koupel "Zrkadlisko", 1x Bahenní zábal, 1x vodoléčba, 2x peloid na ruce (léčba kloubů ruky s účinky bahna), 1x Aqua bike


Cena pobytu Silvestr 2020 zahrnuje 3x ubytování s All Inclusive (v rámci polopenze Silvestrovská večeře a speciální Novoroční brunch 1.1.), lahev Prosecco na pokoji, Silvestrovský program (31.12.), vstup na Novoroční koncert 1.1., procedury (1x termální minerální koupel "Zrkadlisko" a suchý zábal (35 min.), 1x parafínový zábal (15 min.), 1x lékařská konzultace, dárek na rozloučenou, vstup do vnitřního a vnějšího bazénu a fitness, speciální dětský animační program s profesionálním animačním týmem (31.12. od 14 do 18 hodin), Wi-Fi.
Program (přesný program na vyžádání):
30.12. Duo Anyalai
31.12. Oldies & Retro - taneční živá hudba, Cirkus Kus, Fotokoutek, DJ, ohňostroj
1.1. novoroční koncert


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení