Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

v severní části lázeňského ostrova, nedaleko golfového hřiště.

PIEŠŤANY - jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace (Berlin, Budapešť, Praha, Vídeň a Bratislava), Café Splendid s letní terasou, PC koutek, novinový stánek, wellness (vnitřní a venkovní bazén s termální vodou, masážní trysky), fitness, ordinace lékařů, kosmetika, směnárna, knihovna, půjčovna kol, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), parkoviště, garáže, akceptace platebních karet. Procedury jsou vykonávány v Balnea Health Spa centru - s hotelem spojené chodbou.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Komfort, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén), TV-SAT, telefon, trezor, župan, Wi-Fi (zdarma), balkón. Pokoje Standard a apartmány (popis a cena na vyžádání).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr z menu, salátový bufet).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: degenerativní onemocnění, nemoci pohybového aparátu, osteoporóza, ischias, nervová onemocnění, nemoci z povolání, stavy po úrazech a ortopedických operacích.

Léčba: vodoléčba, různé druhy masáží a koupelí, indiv. a skup. rehabilitace, trakční léčba, lymfodrenáže, ergoterapie, antispastická kinezioterapie, uhličitá terapie, solná jeskyně, bahenní zábaly a další.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Termální koupaliště Eva v Piešťanech s kapacitou 1500 návštěvníků se nachází na Lázeňském ostrově s teplými léčivými prameny. Termální voda příznivě působí na nemoci pohybového ústrojenství. Koupaliště pozůstává z 25 – metrového krytého bazénu s přesklenou stěnou, z otevřeného 50 – metrového bazénu se skokanským můstkem, z dětského otevřeného bazénu, z prostorů příslušenství a z ploch vyhrazených na slunění.

CENA ZAHRNUJE

2x, 3x, 4x nebo 7x ubytování se stravou (dle výběru pobytu), využití vnitřního a venkovního bazénu a fitness.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, parkování, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).
Příplatek za neobsazené lůžko - cena na vyžádání.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (1,50 €/os./noc).


Pobytové balíčky


Cena balíčku Chuť Piešťan (2 noci) zahrnuje navíc: 2x polopenzi, lékařskou konzultaci, procedury (1x Zrkadlisko - termální minerální koupel, 1x částečný bahenní zábal, 1x klasická masáž částečná).


Cena balíčku Chuť Piešťan (3 noci) zahrnuje navíc: 3x polopenzi, lékařskou konzultaci, procedury (1x Zrkadlisko - termální minerální koupel, 1x částečný bahenní zábal, 1x klasická masáž částečná, 1x hydroterapie nebo perličková koupel).


Cena balíčku Chuť Piešťan (4 noci) zahrnuje navíc: 4x polopenzi, lékařskou konzultaci, procedury (1x Zrkadlisko - termální minerální koupel, 1x částečný bahenní zábal, 1x klasická masáž částečná, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik).


Cena balíču Aktivní týden „SENIOR“ (7 nocí) zahrnuje navíc: 7x polopenzi, vstupní a výstupní lékařské vyšetření, EKG, individuální léčebný program na základě předpisu lékaře (max. 12 procedur).


Cena balíčku Preventivní pobyt (7 nocí) zahrnuje navíc: 7x polopenzi, konzultaci s lékařem, fitness trenérem a dietní asistentkou, BMI a WHR kontrolu, 15 léčebných procedur.


Cena balíčku Komplexní léčebný pobyt LIGHT (7 nocí) zahrnuje navíc: 7x plnou penzi, vstupní a výstupní lékařské vyšetření, 1x návštěvu lékaře, individuální léčebný program na základě předpisu lékaře (max. 18 procedur), lékařskou zprávu na konci pobytu.


Cena balíčku Komplexní léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje navíc: 7x plnou penzi, vstupní a výstupní lékařské vyšetření, 1x návštěvu lékaře, individuální léčebný program na základě předpisu lékaře (max. 24 procedur), lékařskou zprávu na konci pobytu.


Cena balíčku Chuť Piešťan (5 nocí) zahrnuje navíc: 5x polopenzi, lékařskou konzultaci, 8x procedury ( 2x Zrkadlisko - termální minerální koupel, 1x čásečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x oxygenoterapie nebo solná jeskyně, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik).


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení