Liptovský Ján - THERMAL hotel MÁJ SOREA

od 1 360
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramenmin
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Dítě zdarma do: 8 let
Golf:  m
Konferenční služby
Novinka
Sleva za včasný nákup: 5-6 %
Středisko zimních sportů: 1300 m
Termální pramen:  min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v nejčistším prostředí Nízkých Tater 700 m n. m.
  • termání léčivé bazény vnitřní i venkovní
  • bohatá nabídka sportovních aktivit, animační programy
  • SKI Opalisko jen 8 km od hotelu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Kongres a wellness Hotel *** SOREA MÁJ je situovaný v překrásné scenérii Národního parku Nízké Tatry v nadmořské výšce 700 metrů, u vstupu do Jánské doliny, která patří k nejkrásnějším nízkotatranským dolinám. Právě díky bohatému výskytu termálních a minerálních pramenů je Liptovský Ján oblíbeným městem pro lázeňské a rekreační pobyty.
Je tu tiché a klidné prostředí s historickou zástavbu. Obec dodnes tvoří 24 kostelů
Lyžařské středisko SKI Opalisko – Závažná Poruba je vzdálené 8 km od hotelu, nejznámější a TOP slovenské lyžařské středisko JASNÁ NÍZKE TATRY je od obce Liptovský Ján vzdálené 23 km.

POLOHA

Hotel MÁJ (SOREA) se nachází v Národním parku Nízké Tatry u vjezdu do Jánské doliny, na konci historické obce Liptovský Ján. Lyžařský areál Javorovica je vzdálen 15 minut pěšky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, směnárna, restaurace s terasou, krytý bazén s termální minerální vodou (velký plavecký, malý pro neplavce), wellness zóna se saunou, masáže, relaxační koupele, mořské koupele (sprcha mořskou vodou) a fitness centrum, konferenční místnosti, kulečník, stolní tenis, stolní hry, dětský koutek, animační programy, termální koupaliště TERMAL Raj (bazény - plavecký, dětský, relaxační, s fontánkou, gastroslužby, animační programy, sportovní aktivity - pétangue, beach volejbal, tenis, trampolína, prolézačky), půjčovna kol, možnost fakultativních výletů, prodej suvenýrů,

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje s manželskou postelí, rodinné pokoje a apartmá, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, trezor a balkon, Wi-Fi. K dispozici jsou také bezbariérové pokoje (v přízemí, bez balkónu).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně a večeře probíhají formou bufetu s teplými i studenými jídly (v případě méně než 30 hostů v hotelu večeře servírované) a obědy (za příplatek) se servírují a la carte, vše v hotelové restauraci s výhledem na Západní Tatry. V kavárně BISTRO nebo v koktejlovém baru si můžete objednat široký výběr koktejlů.

INDIKACE A LÉČBA

Léčivá minerální voda z pramene Rudolf o teplotě 26-29 st. C má příznivé účinky na dýchací cesty, pohybové ústrojí (revma, klouby), kožní problémy (ekzémy a alergie) a v neposlední řadě na celkový odpočinek a podporu dobrého spánku.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

bazén s termální minerální vodou, wellness, animační programy pro děti, termální koupaliště TERMAL Raj (voda přímo z termálního pramene Rudolf. Teplota vody je 26 až 29 °C, je mineralizovaná a kyselá, silně uhličitá a středně sirovodíková), půjčovna kol, možnost fakultativních výletů.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky 1,00 €/osoba/noc.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), možnost dokoupení obědů, parkování.
BONUS: 30 % sleva na vstup do hotelového termálního bazénu (ze základní ceny).
20 % sleva (ze základní ceny) do BOWLING centra v Hotelu SOREA HUTNÍK v Tatranských Matliaroch
30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU v Hotelu SOREA TRIGAN na Štrbskom Plese
30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS v Tatranskej Lomnici
30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN v Tatranskej Lomnici
30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hotelu SOREA SNP v Demänovskej Doline


Cena pobytu Hot Aroma (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, možnost dokoupení obědů, procedury (1 x masáž levandulovým olejem, 1x aromatická tepelná masáž, 1x kokosový zábal, 1x voskový zábal), parkování.


Cena pobytu Detox (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, možnost dokoupení obědů, procedury (1x medová masáž, 1x peelingová masáž, 1x relaxační masáž), parkování.


Cena pobytu Zimní wellness Harmonie (2-6 nocí) zahrnuje 2x-6x ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstup do hotelového bazénu s termální vodou, parkování.


Cena pobytu Jarní , Letní, Pozimní potěšení (2-7 nocí) zahrnuje 2x-7x ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu) - 7 nocí lze objednat jen od 4.5.2021, vstup do hotelového bazénu s termální vodou, parkování.


Cena pobytu Velikonoce (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, vstup do hotelového bazénu s termální vodou, parkování.


Cena pobytu Termální povzbuzení senior 60+ (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, vstup do hotelového bazénu s termální vodou, v letní sezóně termální koupaliště Thermal ráj, parkování.


Nízké Tatry: vzhůru na Chopok!

Pokud vám ještě zbylo pár dní dovolené, máte rádi hory a přemýšlíte, které pohoří navštívíte na dovolené, vyberte si perlu Slovenska – Nízké Tatry. Tento pobyt si užijete jak s dětmi, tak i bez nich! Proč? Jsou kousek od hranic, najdete tady krásnou přírodu, příjemné a ochotné lidi a navíc - nemusíte sáhnout hluboko do kapsy. Nízké Tatry jsou nejrozsáhlejším pohořím Slovenska, téměř celé území zaujímá Národní park Nízké Tatry, který byl vyhlášen v roce 1978. Nejvyšší horou Nízkých Tater je Ďumbier (2043 m n.m.). V západní části Nízkých Tater leží velká horská střediska, východní část se vyznačuje nedotknutou přírodou. Jsou třetím nejvyšším pohořím Slovenska, hned po Vysokých a Západních Tatrách. Hřebenovka Nízkých Tater s vrcholy přesahujícími 2000 m patří mezi nejatraktivnější na Slovensku - nádherné travnaté hory s poli kamenných moří, velehorsky vyhlížející skalnaté severní srázy, tmavé ostrovy kosodřevin v nižších partiích a nezapomenutelné výhledy skoro na půl Slovenska.

Mezi turisty je nejnavštěvovanější hřebenová cesta Hrdinů Slovenského Národního Povstání. Ski areál Jasná pod horou Chopok je velkým lákadlem pro lyžaře. Je totiž největším střediskem zimních sportů na Slovensku. Navštěvované jsou také veřejnosti přístupné jeskyně např. Demänovská ľadová jeskyně a Važecká jeskyně. V Tatranské Kotlině je pak ve velkém využíváno rekreační okolí přehrady Liptovská Mara, kde se nachází termální koupaliště Bešeňová a aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše.

Naplánujte si dovolenou do této krásné oblasti a využijte naši pestrou nabídku ubytování.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení