Šoproň - Fagus Hotel Conference & Spa

od 2 080
doprava Vlastní
strava Polopenze
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma: 6 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ve středověkém městě s vinařskou tradicí blízko hranic
  • nově zrekonstruované wellness a spa centrum
  • nádherná okolní příroda oblast Fertö (UNESCO)
  • zaváděcí ceny po znovuotevření hotelu
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

POBYT 4 NOCI ZA CENU 3 při nástupu v neděli nebo pondělí v období od 07.01. do 29.03. (kromě 14.-17.3) a od 03.11. do 23.12.2024
POBYT 5 NOCÍ ZA CENU 4 při nástupu v neděli v období 01.01.-06.01., 01.04.-16.05., 20.5.- 25.10.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Fagus Hotel Conference & Spa je zcela zrekonstruovaný a nově otevřený hotel, který své návštěvníky láká svými rozmanitými službami a nově postaveným wellness a spa centrem, kde si hosté mohou odpočinout a zrelaxovat. Atmosféra saunového světa umocňuje zážitek z jeho návštěvy, luxusně a moderně zařízené wellness centrum již čeká na vaši návštěvu. Dále si vychutnejte si v hotelové restauraci Modrou frankovku, která je pro tuto oblast typická.

POLOHA

Fagus Hotel Conference & Spa se nachází v krásném historickém městě Šoproň, na úpatí hor a nedaleko přírodní oblasti Fertö, která je zapsaná na seznam Světového dědictví UNESCO. Spletité uličky návštěvníky očarují svou barokní architekturou a vinařskou tradicí.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, lobby bar, džusový bar, Moonlight bar (noční bar), konferenční místnost pro 300 osob, wellness a spa centrum (plavecký bazén (28 °C), zážitkový bazén (34 °C), dětský bazén (32 °C), infra sauna, aroma sauna, čertova sauna, finská sauna, ledová fontána, parní kabina, odpočívárna, kosmetické a léčebné procedury, fitness.), půjčovna kol, dětská herna, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, parkování (podzemní garáž nebo venkovní parkoviště před hotelem) za poplatek.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje STANDARD, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany), minibar, klimatizace, Smart LED TV s rádiem, Wi-Fi (zdarma), trezor, francouzský balkón.

2lůžkové pokoje STANDARD PLUS, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany), minibar, klimatizace, Smart LED TV s rádiem, Wi-Fi (zdarma), trezor, balkón.

Lesní 2lůžkové pokoje, výhled do hotelové zahrady, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany), minibar, klimatizace, Smart LED TV s rádiem, Wi-Fi (zdarma), trezor, terasa, některé pokoje mají možnost přistýlky.

Rodinné pokoje, 2 pokoje, spojovací dveře, manželská postel nebo oddělená lůžka, 2 koupelny (vana nebo sprcha, WC, fén, župany), minibar, klimatizace, Smart LED TV s rádiem, Wi-Fi (zdarma), trezor, propojení zahrady s terasou.

Rodinné apartmány, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany), minibar, klimatizace, Smart LED TV s rádiem, Wi-Fi (zdarma), trezor, propojení zahrady s terasou. Dle potřeby lze propojit ještě další jeden pokoj.

Apartmány v nejvyšším patře, obývací pokoj a ložnice, (manželská postel), koupelna (rohová vana a sprcha, WC, fén, župany), kávovar, klimatizace, Smart LED TV s rádiem, Wi-Fi (zdarma), trezor, terasa.

Apartmány Grand v nejvyšším patře, obývací pokoj a ložnice, (manželská postel), luxusní koupelna (sprcha, WC, fén, župany), klimatizace, Smart LED TV s rádiem, Wi-Fi (zdarma), trezor, terasa.

Rodinné apartmány a apartmány Grand - ceny na vyžádání

STRAVOVÁNÍ

polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu: wellness a spa centrum (plavecký bazén, dobrodružný bazén, dětský bazén, infra sauna, aroma sauna, čertova sauna, finská sauna, ledová fontána, parní kabina, odpočívárna, kosmetické a léčebné procedury, fitness), půjčovna kol, dětská herna, animační programy.

V okolí hotelu: Bobová dráha a závodní aréna v Šoproně. Lővér Alpin Park - Lesní zábavní park sportů a oddechu, lesní hřiště pro děti a mládež. Stezka čarodějnické víly v Šoproně. Procházka v modelovém parku, kde najdete miniaturní repliku budov v Šoproně. Rodinný zábavní park St. Margarethen v Rakousku. Mnoho značených turistických tras pro pěší i cyklisty.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa: 530 HUF / osoba / noc (starší 18 let).

POZNÁMKA

Domácí zvířata jsou povolena (za příplatek).

WELLNESS A SPA CENTRUM: plavecký bazén (28 °C), zážitkový bazén (34 °C), dětský bazén (32 °C), infra sauna, aroma sauna, čertova sauna, finská sauna, ledová fontána, parní kabina, odpočívárna, kosmetické a léčebné procedury, fitness.

Dovolujeme si Vás informovat, že dne 10.06.2024. (pondělí) budou probíhat údržbové práce plaveckého bazénu, který bude od 13:00 uzavřen. Uzávěrka potrvá do 11.06.2024. Během údržby mohou hosté nerušeně využívat ostatní bazény, které budou otevřené bez omezení.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, neomezený vstup do renovovaného SPA a saunového světa a fitness studia, každodenní nabídku fitness a sportovních programů, Wi-Fi, parkování před hotelem.


Jedno z nejkrásnějších středověkých měst Šoproň v Maďarsku mohou návštěvníci znát pod označením "Barokní perla Maďarska" nebo "nejvěrnější město", tuto přezdívku město získalo díky připojení k Maďarsku, nikoli k bohatšímu Rakousku po první světové válce. Nachází se ve výběžku obklopeného hranicemi Rakouska na úpatí pohoří Lövér a v blízkosti jezera Fertö. Dneska ve městě panuje příjemný klid, ale v minulosti zde vedla známá obchodní trasa, tzv. Jantarová stezka, která spojovala Evropu a Středomoří. Dnešní barokní podobu, kterou se město pyšní, získalo po ničivém požáru v roce 1676.

Nezapomenutelné a harmonické dovolené přispívá četnost historických památek a rozlehlé sousední lesy. Návštěvníci této oblasti jistě ocení degustaci vín, to se pěstuje na okolních stráních a kopcích. Nejproslulejší víno, které zde teče doslova proudem je Kékfrankos, v Česku známé pod názvem Modrá frankovka. Proto není neobvyklé, že skleničku tohoto vína dostanete na každém rohu. Tmavě rudým hroznům se v tomto vinařském regionu výborně daří a pěstuje se od nepaměti, proto je region jeden z nejstarších v celé zemi. Zajímavostí je vznik názvu tohoto významného vína, říká se, že víno si oblíbili vojáci Napoleonovy armády a platili za něj ve francích a ty modré byly nejcennější.

Hosté, kteří zavítají do tohoto historického města opojeného vinařskou tradicí, nesmí jistě vynechat množství malebných památek, které pobízí k návštěvě. Jedná se například o proslulou Požární věž ze 13. století, která je vysoká 60 metrů a lze z ní spatřit nádherný pohled na město, Löverské vrchy nebo dokonce rakouské Alpy. Typické jsou pro město spletité uličky a četnost historických domů, mezi nejvýznamnější patří radnice na náměstí Fö tér nebo Stará a Nová synagoga, tyto židovské gotické budovy jsou jedny z největších v Evropě. Milovníci přírody si jistě přijdou na své v nedaleké oblasti Fertö, která je od roku 2001 zapsaná na seznam Světového dědictví UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení