Šoproň - Fagus Hotel Conference & Spa

od 1 350
doprava Vlastní
strava Polopenze
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 6 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ve středověkém městě s vinařskou tradicí blízko hranic
  • nově zrekonstruované wellness a spa centrum
  • nádherná okolní příroda oblast Fertö (UNESCO)
  • zaváděcí ceny po znovuotevření hotelu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Fagus Hotel Conference & Spa je zcela zrekonstruovaný a nově otevřený hotel, který své návštěvníky láká svými rozmanitými službami a nově postaveným wellness a spa centrem, kde si hosté mohou odpočinout a zrelaxovat. Atmosféra saunového světa umocňuje zážitek z jeho návštěvy, luxusně a moderně zařízené wellness centrum již čeká na vaši návštěvu. Dále si vychutnejte si v hotelové restauraci Modrou frankovku, která je pro tuto oblast typická.

POLOHA

Fagus Hotel Conference & Spa se nachází v krásném historickém městě Šoproň, na úpatí hor a nedaleko přírodní oblasti Fertö, která je zapsaná na seznam Světového dědictví UNESCO. Spletité uličky návštěvníky očarují svou barokní architekturou a vinařskou tradicí.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, lobby bar, džusový bar, Moonlight bar (noční bar), konferenční místnost pro 300 osob, wellness a spa centrum (plavecký bazén (28 °C), zážitkový bazén (34 °C), dětský bazén (32 °C), infra sauna, aroma sauna, čertova sauna, finská sauna, ledová fontána, parní kabina, odpočívárna, kosmetické a léčebné procedury, fitness.), půjčovna kol, dětská herna, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, parkování (podzemní garáž).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje STANDARD, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), klimatizace, Smart LED TV s rádiem, Wi-Fi (zdarma), trezor, francouzský balkón.

2lůžkové pokoje STANDARD PLUS, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), klimatizace, Smart LED TV s rádiem, Wi-Fi (zdarma), trezor, balkón.

Lesní 2lůžkové pokoje, výhled do hotelové zahrady, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), klimatizace, Smart LED TV s rádiem, Wi-Fi (zdarma), trezor, terasa, některé pokoje mají možnost přistýlky.

Rodinné pokoje, 2 pokoje, spojovací dveře, manželská postel nebo oddělená lůžka, 2 koupelny (sprcha, WC, fén, župany), klimatizace, Smart LED TV s rádiem, Wi-Fi (zdarma), trezor, propojení zahrady s terasou.

Rodinné apartmány, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), minibar, klimatizace, Smart LED TV s rádiem, Wi-Fi (zdarma), trezor, propojení zahrady s terasou. Dle potřeby lze propojit ještě další jeden pokoj.

Apartmány v nejvyšším patře, obývací pokoj a ložnice, (manželská postel), koupelna (rohová vana a sprcha, WC, fén, župany), kávovar, klimatizace, Smart LED TV s rádiem, Wi-Fi (zdarma), trezor, terasa.

Apartmány Grand v nejvyšším patře, obývací pokoj a ložnice, (manželská postel), luxusní koupelna (sprcha, WC, fén, župany), klimatizace, Smart LED TV s rádiem, Wi-Fi (zdarma), trezor, terasa.

Ceny propojených pokojů a suite na vyžádání

STRAVOVÁNÍ

polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu: wellness a spa centrum (plavecký bazén, dobrodružný bazén, dětský bazén, infra sauna, aroma sauna, čertova sauna, finská sauna, ledová fontána, parní kabina, odpočívárna, kosmetické a léčebné procedury, fitness), půjčovna kol, dětská herna, animační programy.

V okolí hotelu: Bobová dráha a závodní aréna v Šoproně. Lővér Alpin Park - Lesní zábavní park sportů a oddechu, lesní hřiště pro děti a mládež. Stezka čarodějnické víly v Šoproně. Procházka v modelovém parku, kde najdete miniaturní repliku budov v Šoproně. Rodinný zábavní park St. Margarethen v Rakousku. Mnoho značených turistických tras pro pěší i cyklisty.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa: 530 HUF / osoba / noc (starší 18 let).

POZNÁMKA

Domácí zvířata jsou povolena (za příplatek).

WELLNESS A SPA CENTRUM: plavecký bazén (28 °C), zážitkový bazén (34 °C), dětský bazén (32 °C), infra sauna, aroma sauna, čertova sauna, finská sauna, ledová fontána, parní kabina, odpočívárna, kosmetické a léčebné procedury, fitness.

Zahájení vánočního pobytu 23.12., zahájení silvestrovského pobytu 28.12.

Vánoční pobyt zahrnuje navíc: vánoční živou muziku, sváteční večerní raut, animační programy pro děti i dospělé
Silvestrovský pobyt zahrnuje navíc: Skvělou taneční muziku, sváteční Gala večeři s konzumací drinků, ohňostroj, tombolu, animační programy pro děti i dospělé (živá muzika a zábava), bohatou pozdější novoroční snídani 1. ledna.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, neomezený vstup do renovovaného SPA a saunového světa a fitness studia, každodenní nabídku fitness a sportovních programů, Wi-Fi, parkování před hotelem.


Jedno z nejkrásnějších středověkých měst Šoproň v Maďarsku mohou návštěvníci znát pod označením "Barokní perla Maďarska" nebo "nejvěrnější město", tuto přezdívku město získalo díky připojení k Maďarsku, nikoli k bohatšímu Rakousku po první světové válce. Nachází se ve výběžku obklopeného hranicemi Rakouska na úpatí pohoří Lövér a v blízkosti jezera Fertö. Dneska ve městě panuje příjemný klid, ale v minulosti zde vedla známá obchodní trasa, tzv. Jantarová stezka, která spojovala Evropu a Středomoří. Dnešní barokní podobu, kterou se město pyšní, získalo po ničivém požáru v roce 1676.

Nezapomenutelné a harmonické dovolené přispívá četnost historických památek a rozlehlé sousední lesy. Návštěvníci této oblasti jistě ocení degustaci vín, to se pěstuje na okolních stráních a kopcích. Nejproslulejší víno, které zde teče doslova proudem je Kékfrankos, v Česku známé pod názvem Modrá frankovka. Proto není neobvyklé, že skleničku tohoto vína dostanete na každém rohu. Tmavě rudým hroznům se v tomto vinařském regionu výborně daří a pěstuje se od nepaměti, proto je region jeden z nejstarších v celé zemi. Zajímavostí je vznik názvu tohoto významného vína, říká se, že víno si oblíbili vojáci Napoleonovy armády a platili za něj ve francích a ty modré byly nejcennější.

Hosté, kteří zavítají do tohoto historického města opojeného vinařskou tradicí, nesmí jistě vynechat množství malebných památek, které pobízí k návštěvě. Jedná se například o proslulou Požární věž ze 13. století, která je vysoká 60 metrů a lze z ní spatřit nádherný pohled na město, Löverské vrchy nebo dokonce rakouské Alpy. Typické jsou pro město spletité uličky a četnost historických domů, mezi nejvýznamnější patří radnice na náměstí Fö tér nebo Stará a Nová synagoga, tyto židovské gotické budovy jsou jedny z největších v Evropě. Milovníci přírody si jistě přijdou na své v nedaleké oblasti Fertö, která je od roku 2001 zapsaná na seznam Světového dědictví UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení