Smrdáky - Lázeňský hotel Vietoris

od 1 430
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Dítě zdarma do: 4 let
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • rodinná atmosféra
  • komplex lázeňských hotelů obklopen zelení
  • vyhlášené lázeňské místo pro léčení kožních nemocí
  • nedaleko českých hranic
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

V lázeňském poklidném městečku s rodinnou atmosférou, pouhých 80 km SZ od Bratislavy, najdete komplex lázeňských hotelů obklopen zelení, který poskytuje kvalitní péči na léčbu lupénky a pohybového ústrojí. Léčivá voda a sirné bahno má nevídaně vysokou hladinu sirovodíku třetihorního původu.

POLOHA

Smrdáky leží v západní části Slovenska – nedaleko česko-slovenské hranice, asi 80 km severně od Bratislavy a cca 80 km od Brna. Podle pověsti objevil lázně pastýř, který si vyléčil nemocné nohy jejich koupáním v páchnoucí vodě pramene. Dřívější jméno obce bylo Nová Ves, později se do jména obce dostal název, odpovídající zápachu místních – léčebně velmi účinných pramenů. Lázeňské domy jsou umístěné v krásném parku a jsou známé léčbou kožních nemocí - především lupénky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, lobby bar s letní terasou, 16 ha park. V sousedním hotelu Central najdete vyšetřovny, místnosti na procedúry, rehabilitační centrum a ambulance, knihovnu, kino, zasedací místnosti.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Superior a Superior PLUS, 2lůžkové apartmány (popis a ceny na vyžádání), vlastní soc. zařízení Standard (sprcha, WC, fén), TV-SAT, chladnička, telefon, trezor, balkón, Wi-Fi. Superior PLUS (po rekonstrukci) nemá balkón, navíc: klimatizace.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, večeře - výběr z menu), za příplatek plná penze (obědy výběr z menu). Možnost dietní či diabetické stravy po dohodě.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE LÁZNÍ: kožní nemoci (zvláště lupenka), poruchy a nemoci pohybového aparátu.

LÉČBA: procedury využívají jedinečnou minerální vodu a sirné bahno, vodoléčba, fototerapie, speciální rehabilitace, reflexní léčba, masáže, zábaly, elektroléčba, balneoterapie, lokální ošetření a jiné procedury podle doporučení lékaře.
Léčebné procedur poskytované v Balneoterapii: minerální koupele, bahenní zábaly, masáže, vodoléčebné procedury.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

lázeňský dům nabízí každodenní bohatý program kulturních a společenských akcí včetně přednášek o zdraví a životním stylu, divadelní představení, výstavy, taneční zábavy, ochutnávky tradičních jídel a nápojů a další.

v lázeňském parku najdete tenisové kurty, volejbalové a dětské hřiště, chodecký a běžecký okruh, petang, můžete vyzkoušet Nordic Walking se zkušeným instruktorem nebo si půjčit kolo.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

lázeňské poplatky 1,20 EUR os/den

POZNÁMKA

Ubytování pro děti je možné společně s dospělými. Do 4 let zdarma bez nároku na lůžko, děti 4-13 let na přistýlce za poplatek. Děti starší 13 let mohou být s rodiči na přistýlce jen ve vybraných pokojích, přičemž stravování se řídí dle stravy společně ubytovaných dospělých osob (snídaně, polopenze, plná penze) - dětské ceny na vyžádání.
Lázeňskou péči může hotel poskytnout dětem od 3 let a to jen se souhlasem lázeňského lékaře. Do 6 let jen s doprovodem dospělého stejného pohlaví.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Intenzivní lázeňský pobyt (7 a více nocí) zahrnuje ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou konzultaci, 4 léčebné procedury na každé přenocování (výběr procedur na základě doporučení lékaře a neposkytují se v neděli), volný vstup do fitness.
Při pobytu na 7 a více nocí navíc 1x výstupní lékařské vyšetření.


Cena pobytu Tradiční lázeňský derma pobyt (5 a více nocí) zahrnuje ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou konzultaci, 3 léčebné procedury na každé přenocování (výběr procedur na základě doporučení lékaře a neposkytují se v neděli), volný vstup do fitness.
Při pobytu na 7 a více nocí navíc 1x výstupní lékařské vyšetření.


Cena pobytu Zdraví ze Smrdák (2-6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou konzultaci, léčebný program, volný vstup do fitness.
Procedury
2 noci: 1x vanová minerální koupel, 1x bahenní zábal
3 noci: 2x vanová minerální koupel, 1x bahenní zábal
4 noci: 2x vanová minerální koupel, 1x bahenní zábal, 1x klasická masáž částečná
5 nocí: 2x vanová minerální koupel, 2x bahenní zábal, 1x klasická masáž částečná
6 nocí: 2x vanová minerální koupel, 2x bahenní zábal, 1x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal


Cena pobytu Lázeňský derma pobyt light (5 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou konzultaci, 2 léčebné procedury na každé přenocování (výběr procedur na základě doporučení lékaře a neposkytují se v neděli), volný vstup do fitness.
Při pobytu na 7 a více nocí navíc 1x výstupní lékařské vyšetření.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení