Smrdáky - Vietoris Central Ensana Health Spa Hotel

od 1 700
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Vhodné pro rodiny s dětmi
Dítě zdarma do: 4 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • rodinná atmosféra
  • komplex lázeňských hotelů obklopen zelení
  • vyhlášené lázeňské místo pro léčení kožních nemocí
  • nedaleko českých hranic
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

➣ SPECIÁLNÍ NABÍDKA - 10% sleva na jednolůžkový pokoj - platí při objednání pobytu do 31.5.2024

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

V lázeňském poklidném městečku Smrdáky s rodinnou atmosférou najdete komplex tří sousedních lázeňských hotelů: Hotel Vietoris, Hotel Cental a Dependance Morava. Komplex je obklopen zelení a poskytuje kvalitní péči na léčbu lupénky a pohybového ústrojí.

Léčivá voda a sirné bahno má nevídaně vysokou hladinu sirovodíku třetihorního původu. Jedná se o nejúčinnější sirnou léčivou vodu v Evropě. To potrhuje jedinečné místní prostředí: tichá a klidná atmosféra, soukromí a klid, uzavřená komunita, daleko od ruchu, velký lázeňský park.

POLOHA

Lázeňský komplex se nachází v rozlehlém parku v malém městě Smrdáky. Smrdáky leží v předhůří Karpat v západní části Slovenska – nedaleko česko-slovenské hranice, asi 80 km severně od Bratislavy a cca 80 km od Brna. Centrum města je vzdáleno 1,5 km.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, lobby bar s letní terasou, 16 ha park. V hotelu Central najdete vyšetřovny, místnosti na procedúry, rehabilitační centrum a ambulance, knihovnu, kino, zasedací místnosti.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hotel Vietoris:
Jednolůžkový pokoj Superior Plus, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), pracovní stůl, telefon, mini lednice s minibarem, LED TV-SAT, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky, balkón.
Dvoulůžkový pokoj Superior Plus, manželská postel nebo oddělené postele, pracovní stůl, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), telefon, mini lednice s minibarem, LED TV-SAT, klimatizace, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky, balkón.
Apartmán Superior Plus, obývací pokoj s gaučem, ložnice s manželskou postelí, pracovní stůl, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), telefon, mini lednice s minibarem, LED TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), možnost dvou přistýlek, klimatizace, balkón.

Hotel Central:
Jednolůžkový pokoj Superior, pracovní stůl, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, toaletní potřeby, fén), telefon, mini lednice s minibarem, LED TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.
Dvoulůžkový pokoj Superior, manželská postel nebo oddělené postele, pracovní stůl, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, toaletní potřeby, fén), telefon, mini lednice s minibarem, LED TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

Dependance Morava:
Jednolůžkový pokoj Standard, pracovní stůl, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, toaletní potřeby, fén), telefon, mini lednice, LED TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky, balkón.
Dvoulůžkový pokoj Standard, oddělené postele, pracovní stůl, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, toaletní potřeby, fén), telefon, mini lednice, LED TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky, balkón.
Apartmán Standard, obývací pokoj s gaučem, ložnice s manželskou postelí, pracovní stůl, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, toaletní potřeby, fén), telefon, mini lednice, LED TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), možnost dvou přistýlek, balkón.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně a večeře formou bufetu), za příplatek plná penze (obědy výběr z menu). Možnost dietní či diabetické stravy po dohodě. Hostům jsou k dispozici dvě restaurace, kavárna a lobby bar.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE LÁZNÍ: kožní nemoci (zvláště lupenka), poruchy a nemoci pohybového aparátu.

LÉČBA: procedury využívají jedinečnou minerální vodu a sirné bahno, vodoléčba, fototerapie, speciální rehabilitace, reflexní léčba, masáže, zábaly, elektroléčba, balneoterapie, lokální ošetření a jiné procedury podle doporučení lékaře.
Léčebné procedur poskytované v Balneoterapii: minerální koupele, bahenní zábaly, masáže, vodoléčebné procedury.

VÝHODY LÁZNÍ SMRDÁKY:
Nejúčinnější sirná léčivá voda v Evropě

Jediné lázně v Evropě, které se specializují na léčbu rodiny a jsou schopny léčit děti již od 3 let s jedinečnou možností vzdělávání dětí ze Slovenska a Česka během pobytu (1. až 9. ročník)

○ Dlouhá doba remise: až 9 měsíců bez kožních projevů
Žádné vedlejší účinky - přírodní způsob léčby
○ Výrazné zlepšení kůže a kvality života zaznamenané u více než 85 % hostů (speciální indexy PASI 73,30 + SCORAD 84,56 + CDLQI)
○ Lokální výroba bahna - jedinečná pro léčbu psoriatické artritidy
○ 200 let historie léčby, vysoce specializovaný a zkušený lékařský tým

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v lázeňském komplexu: kulečník, stolní tenis, každodenní bohatý program kulturních a společenských akcí včetně přednášek o zdraví a životním stylu, divadelní představení, výstavy, taneční zábavy, ochutnávky tradičních jídel a nápojů a další.

V lázeňském parku najdete cvičiště, tenisové kurty, volejbalové a dětské hřiště, chodecký a běžecký okruh, petang, můžete vyzkoušet Nordic Walking se zkušeným instruktorem nebo si půjčit kolo.

V okolí:

Golf: golfový areál Penati Golf Resort leží jen 12 kilometrů od Smrdáků. Toto 18-ti jamkové golfové hřiště v srdci borového lesa je jedním z nejkrásnějších golfových středisek na Slovensku.

Jízda na kole a plavba lodí po Moravě: vezměte si na loď kolo, plujte po řece Morava a vystupte kdekoli, kde byste se chtěli jezdit na kole. Doporučujeme nastoupit na loď v přístavu Adamov a navštívit několik vinných sklepů v Tvrdonicích. Možná vás také potěší návštěva slovanského hradiště v Mikulčicích.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

lázeňské poplatky 1 EUR/os./den

POZNÁMKA

Ubytování pro děti je možné společně s dospělými. Do 4 let zdarma bez nároku na lůžko, děti 4-13 let na přistýlce za poplatek. Děti starší 13 let mohou být s rodiči na přistýlce jen ve vybraných pokojích, přičemž stravování se řídí dle stravy společně ubytovaných dospělých osob (snídaně, polopenze, plná penze) - dětské ceny na vyžádání.
Lázeňskou péči může hotel poskytnout dětem od 3 let a to jen se souhlasem lázeňského lékaře. Do 6 let jen s doprovodem dospělého stejného pohlaví.

Ubytování domácích mazlíčků není povoleno.

Parkování je možné u hotelu zdarma. V garážích za poplatek, taktéž parkování jízdních kol.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Intenzivní lázeňský pobyt (7 a více nocí) zahrnuje ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou konzultaci, 4 léčebné procedury na každé přenocování (výběr procedur na základě doporučení lékaře a neposkytují se v neděli), volný vstup do fitness.
Při pobytu na 7 a více nocí navíc 1x výstupní lékařské vyšetření.


Cena pobytu Tradiční lázeňský derma pobyt (5 a více nocí) zahrnuje ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou konzultaci, 3 léčebné procedury na každé přenocování (výběr procedur na základě doporučení lékaře a neposkytují se v neděli), volný vstup do fitness.
Při pobytu na 7 a více nocí navíc 1x výstupní lékařské vyšetření.


Cena pobytu Zdraví z lázní Smrdáky (2-6 nocí) zahrnuje 2x - 6x ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou konzultaci, jednu proceduru na noc, volný vstup do fitness.
Procedury
2 noci: 1x vanová minerální koupel, 1x bahenní zábal
3 noci: 2x vanová minerální koupel, 1x bahenní zábal
4 noci: 2x vanová minerální koupel, 1x bahenní zábal, 1x klasická masáž částečná
5 nocí: 2x vanová minerální koupel, 2x bahenní zábal, 1x klasická masáž částečná
6 nocí: 2x vanová minerální koupel, 2x bahenní zábal, 1x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal


Cena pobytu Lázeňský derma pobyt light (5 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou konzultaci, 2 léčebné procedury na každé přenocování (výběr procedur na základě doporučení lékaře a neposkytují se v neděli), volný vstup do fitness.
Při pobytu na 7 a více nocí navíc 1x výstupní lékařské vyšetření.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrdáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Smrdáky - Ensana Health Spa Hotels***

Nejúčinnější sirná léčivá voda v Evropě a dlouhá doba remise: až 9 měsíců bez kožních projevů. Přesvědčte se sami o zázračných účincích léčebných procedur v lázních Smrdáky na Slovensku.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení