Slapská přehrada - hotel LAGUNA

od 770
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Proč právě sem?
  • přímo na pláži u Slapské přehrady
  • vícelůžkové pokoje pro rodiny
  • skvělá lokalita na výlety
  • možnost pronájmu kotvícího místa
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel láká k ubytování v klidném prostředí uprostřed krásných lesů, přímo u přehrady Slapy, na kterou nabízí neopakovatelný romantický výhled z terasy.

POLOHA

Hotel Laguna má skvělou polohu pro rekreační dovolenou u vody. Nachází se přímo na břehu přehradní nádrže Slapy, která je dostupná pouze 40 minut jízdy autem z Prahy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace s terasou, zahrada, venkovní krb, soukromá pláž, kotviště lodí a yacht club (občerstvení s posezením), knihovna, šipky, stolní tenis, dětské hřiště a herna, Wi-Fi, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvou až třílůžkové pokoje bez balkónu s výhledem dle výběru (na jezero nebo do lesa), vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC), TV se satelitem, telefon. trezor, Wi-Fi (zdarma).

Třílůžkové pokoje s balkónem a výhledem do lesa, vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC), 2lůžko a samostatné lůžko, TV se satelitem, telefon. trezor, Wi-Fi (zdarma).

Čtyřlůžkové pokoje s výhledem do lesa, vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC), dvoulůžkem a 2 lůžky, TV se satelitem, telefon. trezor, Wi-Fi (zdarma).

Čtyřlůžkové pokoje s balkónem a výhledem na jezero, vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC), 4 lůžka, TV se satelitem, telefon. trezor, Wi-Fi (zdarma). Některé pokoje s výhledem na přehradu mají i vlastní lodžii.

Čtyřlůžkové apartmány s balkónem, vlastní soc. zařízení (rohová vana, WC, fén), ložnice s dvoulůžkem, druhý pokoj s dvěma lůžky a rozkládací 2lůžkovou pohovkou, TV se satelitem, telefon. trezor, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (dle výběru pobytu) je podávána v hotelové restauraci.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo u hotelu: hotelová pláž, půjčovna lodí a šlapadel, vodní sporty na pláži.

V těsné blízkosti hotelu Laguna (cca 2 km procházkou nebo 5 min autem) najdete lanový park. Okolí je vhodné jak k sportovním aktivitám, tak k výletům např. na Kozí Hřbet, zámek Konopiště či Radič, rozhlednu Drahoušek, Farmapark Soběhrdy, výlet parníkem nebo do města Neveklov. Je možné využít značené cyklotrasy i turistické trasy.

PLÁŽ

Rozlehlá pláž je přímo součástí hotelu a je z části travnatá a z části písečná. Přístup do vody trochu znesnadňují větší balvany, avšak říční dno je písčité. Vstup do vody není vhodný pro malé děti, pár metrů od břehu je totiž hloubka. Zadní pláž je písčito-kamenitá s postupným vstupem do vody, kde už je to pro děti vhodnější. Plavcům doporučujeme boty do vody, zdejší kamínky jsou docela ostré.

Na pláži je k dispozici Yacht club po celou letní sezónu, kde můžete zakoupit občerstvení a nápoje a relaxovat na lehátku přímo na travnaté pláži. Je to ideální místo pro milovníky vodních sportů. Marine Club se pyšní vlastním barem se širokou nabídkou rozmanitých koktejlů.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky 18,- Kč/os./den.

POZNÁMKA

Součástí hotelu Laguna je kotviště lodí, kde si můžete pronajmout kotvící místo vybavené zdrojem pitné vody a přívodem elektrické energie (230 V) s možností pronájmu parkovacího stání. Kapacita je 40 lodí.

Za poplatek si též můžete pronajmout šlapadlo, paddleboard, člun s motorem (příp. velký motorový člun máte-li oprávnění), dále je možnost zapůjčení malého či většího grilu a ledničky.


Poznejte okolí Prahy a ulice starobylých měst a městeček, údolí pěti řek, tedy Berounky, Sázavy, Vltavy, Labe a Jizery, vydejte se do lesů Křivoklátska, do rovin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. Na výlet zve krajina, která se jako široký pás ovíjí kolem Prahy.

TIPY NA VÝLET:
- Praha, její památky a zajímavosti (Pražský hrad, Trojský zámek, ZOO, Botanická zahrada, Karlův most, Mostecká věž, Malá Strana, Prašná brána, Staroměstský orloj, Petřín, Vyšehrad, …)
- hrady: Karlštejn, Křivoklát; zámky: Konopiště, Ječniště, Žleby, Loučeň, Kačina, Poděbrady
- Kutná Hora a její památky zapsány do listiny UNESCO
- Muzeum lidových staveb v Kouřimi
- Tvrz Malešic

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení