Slapská přehrada - Hotel Laguna

od 1 015
doprava Vlastní
strava Snídaně
Proč právě sem?
  • přímo na pláži u Slapské přehrady
  • vícelůžkové pokoje pro rodiny
  • skvělá lokalita na výlety
  • možnost pronájmu kotvícího místa
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel s vysokou kvalitou poskytovaných služeb láká k ubytování v klidném prostředí uprostřed krásných lesů, přímo u přehrady Slapy, na kterou nabízí neopakovatelný romantický výhled z terasy.

POLOHA

Hotel Laguna má skvělou polohu pro rekreační dovolenou u vody. Nachází se přímo na břehu přehradní nádrže Slapy, která je dostupná pouze 40 minut jízdy autem z Prahy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace s terasou, bar, zahrada, venkovní krb, soukromá pláž, kotviště lodí a yacht club (občerstvení s posezením), knihovna, šipky, stolní tenis, dětské hřiště a herna, Wi-Fi, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje bez balkónu s výhledem do lesa 15 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC), posezení, zvuková izolace, dětské pojistky na zásuvky, TV se satelitem, telefon. trezor, Wi-Fi (zdarma).
2ůžkové pokoje s výhledem na jezero 15 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC), posezení, zvuková izolace, dětské pojistky na zásuvky, TV se satelitem, telefon. trezor, Wi-Fi (zdarma), balkón.
3lůžkové pokoje bez balkónu s výhledem do lesa 25 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC), 2lůžko a samostatné lůžko, posezení, zvuková izolace, dětské pojistky na zásuvky, TV se satelitem, telefon. trezor, Wi-Fi (zdarma).
3lůžkové pokoje s balkónem a výhledem na les 25 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC), 2lůžko a samostatné lůžko, možnost přistýlky, posezení, zvuková izolace, dětské pojistky na zásuvky, TV se satelitem, telefon. trezor, Wi-Fi (zdarma).
3lůžkové pokoje s výhledem na jezero 25 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC), 2lůžko a samostatné lůžko, možnost přistýlky, posezení, zvuková izolace, dětské pojistky na zásuvky, TV se satelitem, telefon. trezor, Wi-Fi (zdarma).
4lůžkové pokoje s výhledem na les 35 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC), 2lůžko a 2 lůžka, TV se satelitem, telefon. trezor, Wi-Fi (zdarma).
4lůžkové pokoje s balkónem a výhledem na jezero 40 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC), 2lůžko a 2 lůžka, možnost přistýlky, TV se satelitem, telefon. trezor, Wi-Fi (zdarma). Některé pokoje s výhledem na přehradu mají i vlastní lodžii.
4lůžkové apartmány s balkónem 45 m2, vlastní soc. zařízení (rohová vana, WC, fén), ložnice s dvoulůžkem, druhý pokoj s dvěma lůžky a rozkládací 2lůžkovou pohovkou, kuchyňský kout s varnou deskou, vybavení pro přípravu kávy a čaje, lednička, jídelní stůl, zvuková izolace, dětské pojistky na zásuvky, TV se satelitem, telefon. trezor, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet nebo kontinentální dle obsazenosti hotelu), za příplatek možná polopenze nebo plná penze. Strava je podávána v hotelové restauraci.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo u hotelu: hotelová pláž, půjčovna lodí a šlapadel, vodní sporty na pláži.

V těsné blízkosti hotelu Laguna (cca 2 km procházkou nebo 5 min autem) najdete lanový park. Okolí je vhodné jak k sportovním aktivitám, tak k výletům např. na Kozí Hřbet, zámek Konopiště či Radič, rozhlednu Drahoušek, Farmapark Soběhrdy, výlet parníkem nebo do města Neveklov. Je možné využít značené cyklotrasy i turistické trasy.

PLÁŽ

Rozlehlá pláž je přímo součástí hotelu a je z části travnatá a z části písečná. Přístup do vody trochu znesnadňují větší balvany, avšak říční dno je písčité. Vstup do vody není vhodný pro malé děti, pár metrů od břehu je totiž hloubka. Zadní pláž je písčito-kamenitá s postupným vstupem do vody, kde už je to pro děti vhodnější. Plavcům doporučujeme boty do vody, zdejší kamínky jsou docela ostré.

Na pláži je k dispozici Yacht club po celou letní sezónu, kde můžete zakoupit občerstvení a nápoje a relaxovat na lehátku přímo na travnaté pláži. Je to ideální místo pro milovníky vodních sportů. Marine Club se pyšní vlastním barem se širokou nabídkou rozmanitých koktejlů.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky 18,- Kč/os./den.

POZNÁMKA

Postele v tomto hotelu jsou klienty hodnoceny jako pohodlné (hodnocení 8,1).

Součástí hotelu Laguna je kotviště lodí, kde si můžete pronajmout kotvící místo vybavené zdrojem pitné vody a přívodem elektrické energie (230 V) s možností pronájmu parkovacího stání. Kapacita je 40 lodí.

Za poplatek si též můžete pronajmout šlapadlo, paddleboard, člun s motorem (příp. velký motorový člun máte-li oprávnění), dále je možnost zapůjčení malého či většího grilu a ledničky.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), Wi-Fi, parkování. Možnost dokoupení polopenze či plné penze. Při pobytu na 8 a více nocí sleva 10 % (již započítáno v ceně).


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení