Piešťany - Esplanade Ensana Health Spa Hotel

od 2 755
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Termální pramen0min
Bazén
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 0 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • největší moderní centrum balneoterapie v Evropě
  • procedury k léčbě onemocnění svalů a kostí
  • hotel pro náročné klienty ve městě Piešťany
  • lázeňské služby v plném rozsahu
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

SLEVA za včasnou rezervaci až 10 % při nákupu pobytu s procedurami. Objednat i zaplatit je třeba do 31.7.2024. Pobyt možno čerpat do konce února 2025.

LONG TERM SLEVA při pobytu minimálně 6 nocí 5 % sleva, při pobytu minimálně 21 nocí 10 % sleva

AKCE NOC ZDARMA (3 noci zaplať a získej 1 noc ZDARMA, 4=3, 5 = 4, 6 = 5, ...)*
*minimální počet nocí: 4 noci (od 3 placených nocí je 1 zdarma)
*sleva platí na pobyty realizované v měsících květen, červen (check-in od 01. 05. / check-out do 30. 06. 2024)

LÉTO V PIEŠŤANECH v Lázních Piešťany mohou hosté aktuálně opět užívat všech letních radovánek - otevřeny jsou bary a stánky s občerstvením u bazénů a hotelové terasy ve všech našich hotelech.
12.5.- 31.10.2024 výstava Alfons Mucha a fotografie ve spolupráci s Muchovou nadací. Výstava bude probíhat ve výstavní hale přímo v srdci lázeňského ostrova v budově Napoleon každý den od 10:00 do 18:00 kromě pondělí .
Fotografie z vernisáže výstavy Alfons Mucha a fotografie: osobní vize najdete na https://we.tl/t-zILOG9I6iq.
Klienti ubytovaní v hotelu mají vstup na výstavu zdarma.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Moderní centrum balneoterapie v Evropě uprostřed lázeňského ostrova.
Když poprvé vkročíte do haly lázeňského hotelu Esplanade, okamžitě na vás dýchne velkolepost. Prostornost vstupní haly se přenáší i na chodby, do pokojů, restaurací a všech běžných prostor hotelu. Budete mít spoustu místa k odpočinku, uvolnění a soustředění na zdraví a wellness. Hlad zaženete v jedné z 6 výběrových restaurací, odpočinete si v krásném Park Café nebo se zrelaxujete v moderním wellness.
Ze všech pokojů hotelu Esplanade a křídla Alameda je přímý vstup do Balnea Health Spa - největšího lázeňského centra v Evropě a nejlepšího lázeňského domu na celém Slovensku s unikátním přírodním léčivým zdrojem - termální vodou a sirným bahnem.

Lázně Balnea byly kompletně zrenovovány a rozšířeny v roce 2014 a nyní se pyšní titulem nejmodernějšího a největšího balneoterapeutického a rehabilitačního centra ve střední Evropě, a zároveň nejlepších lázní na Slovensku!
Tento obrovský komplex o rozloze 7 000 m² je přímo propojen s lázeňskými hotely Esplanade a Splendid. Uvnitř vás čeká moderní zdravotnické zařízení a dvanáct zdravotních a terapeutických místností. Celý komplex tvoří tři pavilony s různými termálními a terapeutickými bazény, plně vybaveným kosmetickým salónem, příjemným moderním fitness centrem s nejnovějšími posilovacími stroji a rehabilitačním centrem se špičkovým vybavením.

POLOHA

v centru lázeňského ostrova.

PIEŠŤANY - jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní je sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Termální minerální voda je jedinečná svým vysokým obsahem síry (6-10 mg/l) a sirovodíku (4,7 mg/l), které mají prospěšné účinky při léčbě chronických zánětů a onemocnění pohybové soustavy, jako je např. artitida či revma. Právě proto jsou Piešťany dobrou volbou pro pacienty s onemocnění kostí, kloubů a svalů.
Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

vstupní hala s lobby, recepce, 6 restaurací, kavárna Par Café, kongresové prostory, Lázeňské centrum Balnea Health Spa: (rehabilitační centrum a centrum ergoterapie, termální koupele v zrcadlových bazénech s různou teplotou, velké a moderní fitness, bazén s vodními koly, velký bazén na vodní gymnastiku, vnitřní bazén se speciálním rehabilitačním léčebným bazénem, saunové prostory, kosmetické oddělení), wellness služby (více jak 60 léčebných procedur - poskytované v lázeňském domě Balnea Health Spa).

VYBAVENÍ POKOJŮ

KŘÍDLO ESPLANADE:

Dvoulůžkový pokoj Comfort, starší vybavení - manželská postel, možnost přistýlky, starší vybavení - křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice (na vyžádání s minibarem), trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (sprcha nebo vana, WC, župany, fén), bezbariérový přístup, balkón.

Dvoulůžkový pokoj Premium kompletně zrekonstruovaný, manželská postel, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice (na vyžádání s minibarem), kávový a čajový set, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (sprcha, WC, župany, pantofle, fén), klimatizace a vytápění, balkón. Stravování v restauraci Gallery Calla.

Dvoulůžkový pokoj Premium Plus, manželská postel, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice (na vyžádání s minibarem), kávový a čajový set, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (sprcha, WC, župany, pantofle, fén), klimatizace a vytápění, balkón. Stravování v restauraci Gallery Calla.

Dvoulůžkový apartmán Comfort, starší vybavení - ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice (na vyžádání s minibarem), trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (sprcha, WC, župany, fén), balkón.

Dvoulůžkový apartmán Premium, oddělený obývací pokoj s posezením, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice (na vyžádání s minibarem), trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (sprcha, WC, župany, pantofle, fén), klimatizace a vytápění, balkón.


KŘÍDLO ALAMEDA:

Jednolůžkový/dvoulůžkový pokoj Standard, jednolůžková postel nebo manželská postel, LED TV, telefon, mini lednice (na vyžádání s minibarem), trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, župany, fén), klimatizace a vytápění, bezbariérový přístup, francouzské okno.

Jednolůžkový/dvoulůžkový pokoj Superior, jednolůžková postel nebo manželská postel, možnost přistýlky, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice (na vyžádání s minibarem), trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, župany, fén), klimatizace a vytápění, bezbariérový přístup, francouzské okno. Stravování v restauraci Gallery Calla.

Dvoulůžkový apartmán Junior, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice (na vyžádání s minibarem), trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, župany, fén), oddělené WC, bezbariérový přístup, klimatizace a vytápění, francouzské okno.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze či plná penze

INDIKACE A LÉČBA

Léčba onemocnění pohybového aparátu, svalů a nervových nemocí.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: Lázeňské centrum Balnea Health Spa: (rehabilitační centrum a centrum ergoterapie, termální koupele v zrcadlových bazénech s různou teplotou, velké a moderní fitness, bazén s vodními koly, velký bazén na vodní gymnastiku, vnitřní bazén se speciálním rehabilitačním léčebným bazénem, saunové prostory, kosmetické oddělení), wellness služby (více jak 60 léčebných procedur - poskytované v lázeňském domě Balnea Health Spa).

V okolí: lázeňský dům Irma, vodníní sporty a rybolov, lov, turistické chodníky, mountainbiking, lyžování a snowboarding, ježdění na koni, paintbal, sportovní střelnice, adrenalinový park, motokárová hala a dráha a jiné...

Termální koupaliště Eva v Piešťanech s kapacitou 1500 návštěvníků se nachází na Lázeňském ostrově s teplými léčivými prameny. Termální voda příznivě působí na nemoci pohybového ústrojí. Koupaliště pozůstává z otevřeného 50–metrového bazénu se skokanským můstkem, z dětského otevřeného bazénu, z prostorů příslušenství a z ploch vyhrazených na slunění. Teplota vody se pohybuje kolem 27 °C, v klidovém bazénu až 34-38 °C. V areálu plném stromů a zeleně najdete i travnatou plochu vhodnou pro volejbal a kriket, dva antukové tenisové dvorce a hřiště na plážový volejbal. V současné době pouze letní provoz (venkovní bazén).

VICTORIA BOWLING
Hra pro relax, zdraví a zábavu s přáteli, aktivní oddych pro lázeňské hosty po procedurách, pro návštěvníky města, ale i na uspořádání rodinných turnajů.

SQUASH CLUB
Moderní, dynamický sport při kterém nejste závislí na počasí a nepotřebujete trenéra. Přináší radost všem, profesionálům i amatérům.

TENISOVÉ HS CENTRUM
Toto sportovně-relaxační centrum poskytuje ideální místo pro načerpání nových sil pro vás i celou Vaši rodinu.

ZIMNÍ STADION PIEŠŤANY
Uvolněte se při bruslení nebo si vychutnejte pravou atmosféru hokejových zápasů nebo šampionátů.

GOLF PIEŠŤANY
Zahrajte si tento sport na 9 jamkovém rovinatém parkovém hřišti v krásném prostředí piešťanského Lázeňského ostrova.

VODNÍ LYŽOVÁNÍ
Uvolnění adrenalinu při Vašich prvních dotecích s tímto krásným sportem, který v současnosti ve světě zaznamenává velký boom.

CYKLISTIKA A CYKLOTURISTIKA
Město Piešťany a jeho okolí Vám nabízejí skvělou příležitost pro poznání tohoto regionu na kole - od cyklochodníků po cyklomagistrály pro náročné.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa 2 EUR/os./den

POZNÁMKA

Parkování na Kúpelném ostrově 2,5 €/auto/noc, v garáži za poplatek 8 €/auto/noc. Parkování kol v garáži za poplatek 3€/kolo/den.

Možnost rezervace konkrétního pokoje v hotelu Esplanade a v křídle Alameda na konkrétním poschodí s preferovaným výhledem za poplatek.

Ubytování pro děti je možné společně s dospělými. Do 4 let zdarma bez nároku na lůžko, děti 4-13 let na přistýlce za poplatek. Děti starší 13 let mohou být s rodiči na přistýlce jen ve vybraných pokojích, přičemž stravování se řídí dle stravy společně ubytovaných dospělých osob (snídaně, polopenze, plná penze) - dětské ceny na vyžádání.
Lázeňskou péči může hotel poskytnout dětem od 6 let jen se souhlasem lázeňského lékaře a s doprovodem dospělého stejného pohlaví.
Ubytování domácích mazlíčků za poplatek (cena na vyžádání) – možné ubytovat ve vybraných pokojích kategorie: Esplanade: Komfort, Premium, apartmán Komfort / Alameda: Standard, Superior.

Sleva 5% z platné ceníkové ceny pro pokoje:
- na prvním patře hotelu Esplanade Ensana Health Spa Hotel, křídlo ALAMEDA s výhledem do chodby do balneoterapie.
- rohové pokoje bez balkonu hotelu Esplanade Ensana Health Spa Hotel, křídlo Esplanade.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt se snídaní nebo polopenzí zahrnuje ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle zvoleného druhu stravy a v počtu dle zvolené délky pobytu), vstup do wellness a fitness, Wi-Fi.


Cena pobytu Zdraví v Piešťanech (2-6 nocí) zahrnuje 2x, 3x 4x, 5x nebo 6x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), lékařskou konzultaci, vstup do fitness v Napoleon Health Spa, Wi-Fi, 1 procedura denně podle délky pobytu:
pobyt na 2 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal;
pobyt na 3 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie;
pobyt na 4 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie, 1x částečná klasická masáž;
pobyt na 5 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie, 1x částečná klasická masáž;
pobyt na 6 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie, 1x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie, 1x sparafínový zábal.


Cena pobytu Tradiční lázeňský pobyt (5 a více nocí), který je určený pro osoby s chronickými problémy s pohybovým ústrojím či po operaci zaměřený na zmírnění ztuhlosti a zlepšení pohyblivosti těla, zahrnuje 5x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařské vyšetření, 3 léčebné procedury na noc na základě předpisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 3x týdně), volný vstup do fitness Napoleon Health Spa, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření, při pobytu na min. 13 nocí laboratorní testy.


Cena pobytu Lázeňský pobyt LIGHT (5 a více nocí), který pomůže tělu zbavit se únavy od každodenního stresu, zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, vstupní lékařské vyšetření, 2 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 2x týdně), volný vstup do fitness Napoleon Health Spa, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření.


Cena pobytu Intenzivní lázeňský pobyt (7 a více nocí), který je pro klienty mladšího/středního věku s chronickými potížemi pohybového systému a poúrazovými a pooperačními stavy, zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařské vyšetření, 4 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 3x týdně), pitnou kúru, volný vstup do fitness Napoleon Health Spa, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření, při pobytu na min. 13 nocí laboratorní vyšetření.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrdáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Health Spa Resort Esplanade**** Spa Piešťany

Nechte se hýčkat v lázeňském hotelu Esplanade, odpočiňte si od všech starostí a dopřejte vašemu tělu relaxaci.

Lázeňský ostrov Piešťany

Přírodními zdroji Piešťan jsou termální minerální voda, která vyvěrá z hloubky 2 000 metrů pod povrchem a léčivé sirné bahno. Tyto léčivé zdroje jsou používané během procedur a v bazénech, kde si můžete dopřát jejich léčivou sílu.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení