Piešťany - Esplanade Ensana Health Spa

od 2 860
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Termální pramen0min
Bazén
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 0 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • největší moderní centrum balneoterapie v Evropě
  • procedury k léčbě onemocnění svalů a kostí
  • hotel pro náročné klienty ve městě Piešťany
  • lázeňské služby v plném rozsahu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Největší moderní centrum balneoterapie v Evropě uprostřed lázeňského ostrova.
Když poprvé vkročíte do haly lázeňského hotelu Esplanade, okamžitě na vás dýchne velkolepost. Prostornost vstupní haly se přenáší i na chodby, do pokojů, restaurací a všech běžných prostor hotelu. Budete mít spoustu místa k odpočinku, uvolnění a soustředění na zdraví a wellness. Hlad zaženete v jedné z 6 výběrových restaurací, odpočinete si v krásném Park Café nebo se zrelaxujete v moderním wellness.

POLOHA

v centru koupelnového ostrova.

PIEŠŤANY - jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, kongresové prostory, 259 pokojů, 15 APT, v křídle dalších 198 pokojů a 6 APT, welness služby jsou v koupelnovém domě Balnea Health Spa , FItness s bazénem s vodnímy koly

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Comfort, manželská postel, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice s minibarem, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (sprcha nebo vana, WC, župany, fén), bezbariérový přístup, balkón.

Dvoulůžkový pokoj Premium, manželská postel, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice s minibarem, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (sprcha, WC, župany, pantofle, fén), klimatizace a vytápění, balkón.

Dvoulůžkový pokoj Premium Plus, manželská postel, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice s minibarem, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (sprcha, WC, župany, pantofle, fén), klimatizace a vytápění, balkón.

Dvoulůžkový apartmán Comfort, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice s minibarem, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (sprcha, WC, župany, fén), klimatizace a vytápění, balkón.

Dvoulůžkový apartmán Premium, oddělený obývací pokoj s posezením, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, křesla, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice s minibarem, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (sprcha, WC, župany, pantofle, fén), klimatizace a vytápění, balkón.


KŘÍDLO ALAMEDA:

Jednolůžkový/dvoulůžkový pokoj Standard, jednolůžková postel nebo manželská postel, LED TV, telefon, mini lednice s minibarem, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, župany, fén), klimatizace a vytápění, bezbariérový přístup, balkón.

Jednolůžkový/dvoulůžkový pokoj Superior, jednolůžková postel nebo manželská postel, možnost přistýlky, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice s minibarem, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC, župany, fén), klimatizace a vytápění, bezbariérový přístup, balkón.

Dvoulůžkový apartmán Junior, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky, psací stůl, LED TV, telefon, mini lednice s minibarem, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, župany, fén), oddělené WC, bezbariérový přístup, klimatizace a vytápění, balkón.

STRAVOVÁNÍ

polopenze

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Termální koupaliště Eva v Piešťanech s kapacitou 1500 návštěvníků se nachází na Lázeňském ostrově s teplými léčivými prameny. Termální voda příznivě působí na nemoci pohybového ústrojenství.
Koupaliště pozůstává z 25 – metrového krytého bazénu s přesklenou stěnou, z otevřeného 50 – metrového bazénu se skokanským můstkem, z dětského otevřeného bazénu, z prostorů příslušenství a z ploch vyhrazených na slunění.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Parkování v garáži za poplatek (6,- €/auto/den).
Neodůvodněná změna pokoje při příjezdu do hotelu za poplatek (30,- €/změna).

Ubytování pro děti je možné společně s dospělými. Do 4 let zdarma bez nároku na lůžko, děti 4-13 let na přistýlce za poplatek. Děti starší 13 let mohou být s rodiči na přistýlce jen ve vybraných pokojích, přičemž stravování se řídí dle stravy společně ubytovaných dospělých osob (snídaně, polopenze, plná penze) - dětské ceny na vyžádání.
Lázeňskou péči může hotel poskytnout dětem od 6 let jen se souhlasem lázeňského lékaře a s doprovodem dospělého stejného pohlaví.

Ubytování domácích mazlíčků za poplatek 920 Kč/ noc – možné ubytovat ve vybraných pokojích kategorie: Esplanade: Komfort, Premium, apartmán Komfort / Alameda: Standard, Superior.

Příplatek za stravování v restauraci Gallery Calla pro klienty neubytované v pokojích typu Premium, Premium Plus
Zapůjčení varné konvice za poplatek (4,- €/den).
Zapůjčení varné konvice, čajového a kávového servisu za poplatek (10,- €/den).
Room service každého jídla / vynáška jídla za poplatek (4,- €).
Klimatizace na pokojích typu Komfort v období od 1.5.- 30.9. za poplatek (10,- €/pokoj/noc).
Sleva 5% z platné ceníkové ceny pro pokoje:
- na prvním patře hotelu Esplanade Ensana Health Spa Hotel, křídlo ALAMEDA s výhledem do chodby do balneoterapie.
- rohové pokoje bez balkonu hotelu Esplanade Ensana Health Spa Hotel, křídlo Esplanade.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Zdravé hubnutí (7 nocí) s profesionálním dietním poradenstvím zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí vstupní lékařské vyšetření, 3 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 5x týdně), volný vstup do fitness Napoleon Health Spa, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření, při pobytu na min. 13 nocí laboratorní vyšetření.


Cena pobytu Zdraví v Piešťanech (2-6 nocí) zahrnuje 2x, 3x 4x, 5x nebo 6x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), lékařskou konzultaci, vstup do fitness v Napoleon Health Spa, Wi-Fi, 1 procedura denně podle délky pobytu:
pobyt na 2 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal;
pobyt na 3 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie;
pobyt na 4 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie, 1x částečná klasická masáž;
pobyt na 5 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie, 1x částečná klasická masáž;
pobyt na 6 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x hydroterapie, 1x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie, 1x sparafínový zábal.


Cena pobytu Zdravé dýchání (5 nocí) ke zlepšení správných dýchacích technik zahrnuje 5x ubytování s plnou penzí vstupní lékařské vyšetření, 3 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 2x týdně), volný vstup do fitness Napoleon Health Spa, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření.


Cena pobytu Tradiční lázeňský pobyt (5 nocí), který je určený pro osoby s chronickými problémy s pohybovým ústrojím či po operaci zaměřený na zmírnění ztuhlosti a zlepšení pohyblivosti těla, zahrnuje 5x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařské vyšetření, 3 léčebné procedury na noc na základě předpisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 3x týdně), volný vstup do fitness Napoleon Health Spa, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření, při pobytu na min. 13 nocí laboratorní testy.


Cena pobytu Lázeňský pobyt LIGHT (5 nocí), který pomůže tělu zbavit se únavy od každodenního stresu, zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, vstupní lékařské vyšetření, 2 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 2x týdně), volný vstup do fitness Napoleon Health Spa, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření.


Cena pobytu Posílení imunity (5 nocí), který je zaměřený na obnovení samoregeneračních procesů těla a posilnění imunitního systému, zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, vstupní lékařské vyšetření, 2 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 1x týdně), pitnou kúru, volný vstup do fitness Napoleon Health Spa, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření.


Cena pobytu Intenzivní lázeňský pobyt (7 nocí), který je pro klienty mladšího/středního věku s chronickými potížemi pohybového systému a poúrazovými a pooperačními stavy, zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařské vyšetření, 4 léčebné procedury na noc na základě předepisu lékaře (aktivní rehabilitace - skupinová cvičení či fitness tréning s trenérem 3x týdně), pitnou kúru, volný vstup do fitness Napoleon Health Spa, Wi-Fi.
Při pobytu min. 7 nocí navíc výstupní lékařské vyšetření, při pobytu na min. 13 nocí laboratorní vyšetření.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Health Spa Resort Esplanade**** Spa Piešťany

Nechte se hýčkat v lázeňském hotelu Esplanade, odpočiňte si od všech starostí a dopřejte vašemu tělu relaxaci.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení