Siofók - Hotel Magistern Balaton

od 845
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Pláž50m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 6 let
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Novinka
Pláž: 50 m
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • s vynikající polohou u pláže
  • široké zázemí wellness centra a bazénu v ceně
  • pestrá a chutná kuchyně
  • v jednom z nejoblíbenějších balatonských letovisek

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel s vynikající pozicí u skvělé pláže. Chutná kuchyně, přívětivý personál a široké zázemí s pestrou nabídkou služeb včetně wellness centra a bazénu v ceně. Snadné parkování, pohodlná přeprava do centra místní autobusovou linkou. Ceny v Maďarsku srovnatelné s našimi. Siofók je velmi oblíbené rekreační místo se spoustou vyžití.

POLOHA

Hotel přímo na jižním břehu jezera Balaton, velmi dobře dostupný z dálnice D7. Z Brna jste u tohoto "moře" autem za necelé 4 hodiny.

Městečko Siofok je jedním z nejoblíbenějších balatonských letovisek s rozmanitou nabídkou večerní zábavy. Hotel leží v atraktivní lokalitě známé jako "Zlatý břeh" nebo "Zlatá pláž", na promenádě, která vede při pobřeží jezera.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, lobby bar, restaurace s terasou, společenská místnost, salónek, výtah, wellness (bazén, dětský bazén, pára, lehátka, whirlpool, za poplatek masáže), zahrada s posezením a se zahradním grilem, dětské hřiště, tenisové kurty, minigolf, půjčovna jízdních kol, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV SAT, telefon, trezor, balkon, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkové s možností až 2 přistýlek (palandou či rozkládacím gaučem pro 2 osoby), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV SAT, telefon, trezor, balkon, Wi-Fi (zdarma).

Apartmány (2 propojené ložnice), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV SAT, telefon, trezor, balkon, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (formu bufetu, v případě nízkého obsazení hotelu večeře výběrem z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

wellness (krytý bazén, pára, whirlpool), zahrada s lehátky a slunečníky, vířivka, za poplatek: masáže, tenisové kurty, minigolf, půjčovna jízdních kol.

PLÁŽ

Veřejná travnatá pláž se nachází asi 50 m od hotelu. Této pláží se říká "Zlatý břeh" nebo "Zlatá pláž" a je součást promenády, která vede při pobřeží jezera.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa 400 HUF/os./noc.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Letní pozdrav v hotelu Magistern (2 a více nocí) zahrnuje ubytování v pokoji s klimatizací s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), 1x poukaz na masáž v hodnotě 1500 HUF pro dospělého, zapůjčení županu pro dospělého, volný vstup do wellness centra, 1x hodinový výlet lodí podél promenády po Balatonu.


Cena pobytu Letní koupačka na Balatonu zahrnuje ubytování v pokoji s klimatizací s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), 1x poukaz na masáž v hodnotě 1500 HUF pro dospělého, zapůjčení županu pro dospělého, volný vstup do wellness centra.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní formou bufetu, volný vstup do Wellness centra (bazén, whirlpool, dětský bazén, finská sauna, fitness).


Až Vás popadne touha na pár dní někam „zmizet“, sbalte kufry a vyrazte směr Balaton!

Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.

Sever vs. Jih

Severní strana je kopcovitější a pobřeží jezera je členitější, hustě porostlé rákosím, ale zároveň i bahnitější. Pláží je tu mnoho, ovšem ve většině případů je nutné do vody sestoupit z mola přímo do vody a můžete rovnou plavat! V této oblasti najdete také množství vinných sklepů, jejichž návštěva rozhodně stojí za to.

Hlavními letovisky severní strany jsou především města – Balatonfüred, Balatonalmádi, Tihany, Keszthely, které jsou taktéž historickým centrem cestovního ruchu.

Jižní strana – tady je vše jinak! Od Siófok až po Fonyód (cca 50km) jsou jeden vedle druhého hotely, domy k pronájmu, penziony i kempy a samozřejmě pláže. Ve vodě můžete jít za nosem klidně i desítek metrů a voda Vám dosáhne po hrudník. Cesta za hlubší vodou nám obstará krásnou procházku a dopomůže nám lehce dosáhnout 10 000 kroků za den! Na druhou stranu plytkost jezera má za následek, že voda v něm je teplá.

Na jižní straně pak určitě nemůžete minout letoviska Siófok, Zamárdi či Balatonföldvár, které patří k těm nejznámějším.

Mezi oběma břehy jezdí několik lodních spojení a mezi městečky Tihany na severu a Szántód na jihu jezdí i trajekt, který odveze i vaše auto.

Proč zrovna Balaton?

Každá generace si tady najde to své, na každé straně Balatonu!

Mladí si tady rádi zajedou na low-cost výlet s kamarády. Odpoledne stráví relaxováním nebo naopak vodními sporty na samotném Balatonu a večer se mohou bavit v nočních klubech ve městě Siófok.

Rodiny s dětmi mohou navštívit klidnější města typu Balatonföldvar nebo Balatonlelle, která jsou od sebe vzdálená cca 20km. V Balatonlelle najdeme písečné pláže, na kterých jsou skluzavky, tobogány a bazény pro děti. Ve městě je celoroční cirkus a pouť, což nadchne, jak děti, tak dospělé!

Pro seniory severní strana Balatonu nabízí různá historická centra, památky a procházky např.: Palác Festeticsů – Keszthely (které je neoficiálně považováno za hlavní město celého Balatonu), procházka kolem termálního jezera Hévíz,…

Až Vás polehávání u „moře“ přestane bavit, sedněte na kolo, jelikož okolí jezera je velice oblíbené mezi cyklisty! Mohou totiž putovat mezi zajímavými místy po cyklostezkách bez velkého stoupání a klesání – tuto trasu zvládnou i děti. Měří zhruba 200 kilometrů a kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení