Siofók - Hotel Magistern Balaton

od 845
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Pláž50m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma: 6 let
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Novinka
Pláž: 50 m
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • s vynikající polohou u pláže
  • široké zázemí wellness centra a bazénu v ceně
  • pestrá a chutná kuchyně
  • v jednom z nejoblíbenějších balatonských letovisek

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel s vynikající pozicí u skvělé pláže. Chutná kuchyně, přívětivý personál a široké zázemí s pestrou nabídkou služeb včetně wellness centra a bazénu v ceně. Snadné parkování, pohodlná přeprava do centra místní autobusovou linkou. Ceny v Maďarsku srovnatelné s našimi. Siofók je velmi oblíbené rekreační místo se spoustou vyžití.

POLOHA

Hotel přímo na jižním břehu jezera Balaton, velmi dobře dostupný z dálnice D7. Z Brna jste u tohoto "moře" autem za necelé 4 hodiny.

Městečko Siofok je jedním z nejoblíbenějších balatonských letovisek s rozmanitou nabídkou večerní zábavy. Hotel leží v atraktivní lokalitě známé jako "Zlatý břeh" nebo "Zlatá pláž", na promenádě, která vede při pobřeží jezera.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, lobby bar, restaurace s terasou, společenská místnost, salónek, výtah, wellness (bazén, dětský bazén, pára, lehátka, whirlpool, za poplatek masáže), zahrada s posezením a se zahradním grilem, dětské hřiště, tenisové kurty, minigolf, půjčovna jízdních kol, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV SAT, telefon, trezor, balkon, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkové s možností až 2 přistýlek (palandou či rozkládacím gaučem pro 2 osoby), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV SAT, telefon, trezor, balkon, Wi-Fi (zdarma).

Apartmány (2 propojené ložnice), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV SAT, telefon, trezor, balkon, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (formu bufetu, v případě nízkého obsazení hotelu večeře výběrem z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

wellness (krytý bazén, pára, whirlpool), zahrada s lehátky a slunečníky, vířivka, za poplatek: masáže, tenisové kurty, minigolf, půjčovna jízdních kol.

➣ V okolí:

Balaton - největší jezero ve střední Evropě, které je známé svými idylickými plážemi a bohatými možnostmi pro rekreaci a relaxaci. Balaton je opravdovým rájem pro milovníky vodních sportů, rodiny s dětmi i páry hledající romantický únik od každodenního shonu. Balaton po Budapešti je nejnavštěvovanějším místem Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostím rozvinutím plachet. Jde o největší jezero ve střední Evropě, na délku má 78 km, šířka dosahuje až 14 km a délka pobřeží 236 km. Voda je zde v létě příjemně teplá díky poměrně mělkému dnu (průměrná hloubka je 3 m). Na severu přechází voda prudčeji do hloubky a po 30 až 50 metrech se již nedosáhne na dno.

Na Balatonu můžete také využít lodní dopravu a vychutnat si krásu této maďarské chlouby přímo z jejích vln. Výletní lodě jezdí od března do října několikrát za den z těchto zastávek: Siófok, Balatonfüred, Badacsony, Tihany, Fonyód, Balatonboglár, Balatonmáriafürdő, Balatongyörök, Szigliget a Révfülöp. Mimo výletní lodě jsou na Balatonu návštěvníkům k dispozici trajekty k transportu osob i jejich vozidel. Trajekty vyplouvají každou půl hodinu po celý rok mezi městy Szántód a Tihany. Pokud patříte mezi ty, kteří si rádi dopřejí i nějakou tu párty s DJ, přesně pro vás vyplouvá v určitých termínech Party Boat. Zatančete si na známé hity uprostřed Balatonu!
Více informací, aktualizované plavební řády a vstupenky najdete zde.

Město Veszprém (22 km) - město se stalo pro rok 2023 Evropským hlavním městem Kultury. Kromě přírodních krás je Veszprémská župa domovem pro mnoho vinic, kde si můžete vychutnat místní vína a pokochat se pohledem na rozlehlé vinohrady. Historické město Veszprém, často nazývané „Město královen“, je dalším skvostem, který stojí za návštěvu. S jeho zachovalým historickým jádrem, úchvatnými uličkami a impozantními památkami, jako je Piaristický kostel a Chrám sv. Michala, je město skvělým místem pro milovníky historie a architektury. Dále nelze opomenout Zoologickou zahradu ve Veszprému, která je třetí nejstarší v Maďarsku. Ve městě se také mimo jiné pořádá rozmanité množství kulturních a společenských akcí.

Tapolca- je oblíbené lázeňské městečko, ležící ve vzdálenosti 12 km od západního břehu Balatonu, nedaleko malebného městečka Szigliget. Nachází se zde mlýn s kolem poháněným termální vodou (nezamrzá), ve kterém je muzeum se zajímavými expozicemi historie života kolem Balatonu, dále cyklostezka, která se večer proměňuje v promenádu s mnoha stánky.

Tihany- malebný poloostrov ležící 14 km jihozápadně od Balatonfüredu, je historicky nejvýznamnějším místem u Balatonu. Poloostrov má vlastní malé jezero a leží jen 2 km od jižního břehu Balatonu (jezdí tam trajekt), je zde klášter, historické městečko se spoustou keramických dílen, pěstování levandule a trhy.

Keszthely- Maďarské městečko Keszthely najdeme na západním břehu Balatonu v těsném sousedství známého lázeňského města Hevíz. První písemné doklady o tomto nejstarším městě u jezera Balaton pocházejí z poloviny 13. století. Město je proslaveno tím, že zde vznikla první vysoká zemědělská škola v Evropě.

Siofók(trajektem z Tihanyi) - je nejrušnější lázeňská oblast na jižních březích Balatonu. Přitažlivost jižního břehu je zvýšena mělkou vodou a písečným dnem, čímž se stává oblíbenou destinací pro rodiny s dětmi. Toto hlavní město jižního břehu, má 17 km dlouhé pobřeží se známými plážemi „Zlatý břeh“ a „Stříbrný břeh“.

PLÁŽ

Veřejná travnatá pláž se nachází asi 50 m od hotelu. Této pláží se říká "Zlatý břeh" nebo "Zlatá pláž" a je součást promenády, která vede při pobřeží jezera.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa 400 HUF/os./noc.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Letní pozdrav v hotelu Magistern (2 a více nocí) zahrnuje ubytování v pokoji s klimatizací s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), 1x poukaz na masáž v hodnotě 1500 HUF pro dospělého, zapůjčení županu pro dospělého, volný vstup do wellness centra, 1x hodinový výlet lodí podél promenády po Balatonu.


Cena pobytu Letní koupačka na Balatonu zahrnuje ubytování v pokoji s klimatizací s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), 1x poukaz na masáž v hodnotě 1500 HUF pro dospělého, zapůjčení županu pro dospělého, volný vstup do wellness centra.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní formou bufetu, volný vstup do Wellness centra (bazén, whirlpool, dětský bazén, finská sauna, fitness).


Až Vás popadne touha na pár dní někam „zmizet“, sbalte kufry a vyrazte směr Balaton!

Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.

Sever vs. Jih

Severní strana je kopcovitější a pobřeží jezera je členitější, hustě porostlé rákosím, ale zároveň i bahnitější. Pláží je tu mnoho, ovšem ve většině případů je nutné do vody sestoupit z mola přímo do vody a můžete rovnou plavat! V této oblasti najdete také množství vinných sklepů, jejichž návštěva rozhodně stojí za to.

Hlavními letovisky severní strany jsou především města – Balatonfüred, Balatonalmádi, Tihany, Keszthely, které jsou taktéž historickým centrem cestovního ruchu.

Jižní strana – tady je vše jinak! Od Siófok až po Fonyód (cca 50km) jsou jeden vedle druhého hotely, domy k pronájmu, penziony i kempy a samozřejmě pláže. Ve vodě můžete jít za nosem klidně i desítek metrů a voda Vám dosáhne po hrudník. Cesta za hlubší vodou nám obstará krásnou procházku a dopomůže nám lehce dosáhnout 10 000 kroků za den! Na druhou stranu plytkost jezera má za následek, že voda v něm je teplá.

Na jižní straně pak určitě nemůžete minout letoviska Siófok, Zamárdi či Balatonföldvár, které patří k těm nejznámějším.

Mezi oběma břehy jezdí několik lodních spojení a mezi městečky Tihany na severu a Szántód na jihu jezdí i trajekt, který odveze i vaše auto.

Proč zrovna Balaton?

Každá generace si tady najde to své, na každé straně Balatonu!

Mladí si tady rádi zajedou na low-cost výlet s kamarády. Odpoledne stráví relaxováním nebo naopak vodními sporty na samotném Balatonu a večer se mohou bavit v nočních klubech ve městě Siófok.

Rodiny s dětmi mohou navštívit klidnější města typu Balatonföldvar nebo Balatonlelle, která jsou od sebe vzdálená cca 20km. V Balatonlelle najdeme písečné pláže, na kterých jsou skluzavky, tobogány a bazény pro děti. Ve městě je celoroční cirkus a pouť, což nadchne, jak děti, tak dospělé!

Pro seniory severní strana Balatonu nabízí různá historická centra, památky a procházky např.: Palác Festeticsů – Keszthely (které je neoficiálně považováno za hlavní město celého Balatonu), procházka kolem termálního jezera Hévíz,…

Až Vás polehávání u „moře“ přestane bavit, sedněte na kolo, jelikož okolí jezera je velice oblíbené mezi cyklisty! Mohou totiž putovat mezi zajímavými místy po cyklostezkách bez velkého stoupání a klesání – tuto trasu zvládnou i děti. Měří zhruba 200 kilometrů a kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení