Rožmberk nad Vltavou - Hotel U MARTINA

od 514
doprava Vlastní
strava Polopenze
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • na břehu Vlltavy s vlatní půjčovnou lodí, raftů a elektrokol
  • pod hradem Rožmberk kousek od Českého Krumlova
  • poctivá kuchyně jižní Šumavy a regionální produkty
  • hotelová depandence Kocábka pro větší skupiny
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Romantický zážitek na Šumavě s privátním wellness .

Hotel U Martina je ideální základnou pro turisty či rodiny s dětmi na poznávacích dovolených. Po dlouhém a nabitém dni lze odpočinout ve zcela novém wellness studiu.

Sportovně založení hosté při splouvání Vltavy a poznávání regionu rovněž ocení půjčovnu lodí, raftů a elektrokol. Rodinný hotel a nově zrekonstruovaná hotelová depandence Kocábka po celý rok nabízí jedinečnou možnost poznat poctivou kuchyni jižní Šumavy a regionální produkty.

POLOHA

Hotel U Martina sídlí v zrekonstruované historické budově ze 13. století v malebném městečku Rožmberk nad Vltavou, mezi Českým Krumlovem a rakouskou hranicí.
Hotel se nachází přímo v centru města, na břehu řeky Vltavy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, infocentrum, obchod se suvenýry, restaurace, bar, kavárna, terasa, zahrada, prostory na grilování a ohniště, úschovna zavazadel, bankomat, směnárna, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), parkoviště, půjčovna elektrokol, lodí a raftů (včetně vybavení), wellness studio (finská sauna, infra sauna, vířivka, solárium, parafínové zábaly), venkovní dětské hřiště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2, 3 a 4lůžkové pokoje Hotel v hlavní budově hotelu, 2lůžkové pokoje Kocábka, 2 a 3lůžkové pokoje Pension, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor. K dispozici jeden 3lůžkový pokoj Pension s možností přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). K dispozici hotelová restaurace, vyhrazená místa na grilování a ohniště.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: wellness služby, stolní tenis, venkovní dětské hřiště.

v okolí: pěší a cykloturistika, rybaření (přímo u Hotelu vede tok Vltavy, vhodný pro rybaření), vodáctví - možnost sjíždění řeky rafty a kanoi, sjezdové lyžování (lyžařský vlek Frymburk, Kramolín), Hrad Rožmberk, jezero Lipno, Stezka korunami stromů Lipno, Zámek Český Krumlov.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, parkování v areálu hotelu.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatky 21,- Kč/os./den

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Parkování v areálu hotelu zdarma.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Lyžařský zájezd s wellness a kulinářskými zážitky (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze denně možnost volby mezi klasickým menu nebo speciální nabídkou dne - pátek grilování, úterý burgerové menu a ostatní dny MIX GRIL), možnost obědového balíčku, 1 x kávu a palačinku, romantickou výzdobu pokoje NEBO ochutnávku tří druhů piv, 2 x privátní vířivku (30 min.) NEBO finskou saunu (60 min.) NEBO infrasaunu (60 min.), odvoz a svoz do lyžařského centra Sternstein a Lipno – Kramolín (za příplatek 80 Kč/osoba /den), soutěže pro děti i dospělé, stolní tenis a fotbálek (od 9.00 do 20.00 hod.), parkování a wifi.
BONUS: slevová karta klienta Lipenska - Lipnocard
TIP: Lyžování v rakouském areálu Sternstein – zvýhodněnou permanentku 1+1 zdarma můžete zakoupit se na místě za 32 Eur/den (neplatí v termínu 15.2.-21.2.2021).

Steakový Mixgrill - pro 2: 150g krkovičky, 150g kotlety, 150g kuřecí steak, 100g medailonků z panenky, pepřová a hříbková omáčka, hranolky, petrželkový brambor, malý míchaný salát.
Burgerové menu (úterý): výběr ze 6 druhů
Grilování (pátek): 100g vepřové panenky s pařížským pepřem, 100g kuřecích prsou naložených v naší originální marinádě, 100g losos na česneku s citronem zjemněný bazalkovým pestem, grilovaná zelenina (rajče, paprika, kukuřičný klas), hořčice, křen, tatarská omáčka, kyselá okurka, dva druhy zeleninového salátu, pečený brambor se zakysanou česnekovou smetanou, tři druhy pečiva
Obědové balíčky: Chléb s řízkem, tatranka nebo sušenka, ovoce, 0,5l voda NEBO Chléb s pečeným masem, tatranka nebo sušenka, ovoce, 0,5l voda NEBO Chléb se šunkou a sýrem, tatranka nebo sušenka, ovoce, 0,5l voda


Cena pobytu Léto pro dva s vířivkou a polopenzí (2 noci) 2020 zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x kávu s palačinkou se zmrzlinou, 1x vířivku (30 min.) nebo saunu (55 min.), parkování, úschovnu kol, Wi-Fi. Pobyt nelze využít v období státních svátků.


Cena pobytu Romantické jaro v podhradí Rožmberka (2 noci) 2020 zahrnuje 2x ubytování s polopenzí v hotelu U Martina, v rámci polopenze: 1x slavnostní večeři (losos s bazalkovým pestem a opečeným bramborem nebo pečené koleno) a 1x večeři servírovanou, průvodce Rožmberkem (1x na pokoj) nebo 1x Cuba libre v Baru Kocábka, 1x vstupenku na Vítkův hrádek, parkování, úschovu kol, Wi-Fi. BONUS: 1x sauna, infrasauna (55 min.) nebo vířivá masážní vana (55 min.) za zvýhodněnou cenu 300 Kč nebo zapůjčení loďky na projížďku po Vltavě, SLEVA 30 % na další využiítí wellness (parafínové zábaly horních a dolních končetin).


Cena pobytu Šumavský regionální balíček (2 noci) 2020 zahrnuje 2x ubytování s polopenzí v hotelu U Martina nebo V Kocábce nebo v Mini penzionu U Martina, v rámci polopenze: 1x slavnostní večeři (jídla cerfitikovaná pro svůj původ a složení ochrannou známkou "ŠUMAVA - originální produkt" a to: 300g pečené kuřecí stehno s medovou kůrkou a kmínem s houbovými nudlemi a cibulkou nebo s tradiční lepenicí (šťouchaný brambor s cibulkou a kys. zelím) NEBO: 300g Rožmberská jehla z pravé hovězí svíčkové, vepřové panenky, česnekového boku a cibule s restovanými bramborami s cibulkou a tymiiánem a pikantní zeleninovou omáčkou), pro každý pár 1x balíček s ochutnávkou regionálních produktů (500 g vyuzené domácí maso, 450 g Rožmberský med, 100 g sušených hub ze Šumavy), 1x vstupenku na Vítkův hrádek NEBO průvodce Rožmberkem (1x na pokoj), zapůjčení holí Nordic Walking na 1 den, parkování, Wi-Fi. BONUS: 1x vířivka (30 min.) nebo sauna, infrasauna (55 min.) za zvýhodněnou cenu 300 Kč. Pobyt nelze využít v době státních svátků.


Cena pobytu Romantický zážitek na Šumavě s privátním wellness a steakovým mixgrillem (2 noci) 2020 zahrnuje 2x ubytování s polopenzí v hotelu U Martina, v rámci polopenze 1x speciální večeři - Steakový mixgrill (krkovička, kotleta, kuřecí steak, medailonky z panenky, pepřová a hříbková omáčka, hranolky, petrželový brambor, mích. salát), 1x servírovanou večeři, 1x na pokoj wellness (privátní whirlpool (30 min.) nebo sauna či infrasauna (55 min.) se svíčkami)
NEBO láhev sektu NEBO projížďku na lodičce po Vltavě, průvodce Rožmberkem (1x na pokoj) NEBO Cuba libre v Baru Kocábka, 1x vstupenku na Vítkův hrádek NEBO magnetku Rožmberka, parkování, úschovu kol, Wi-Fi. Pobyt nelze využít v době státních svátků.


Cena pobytu Letní zážitkový (2 noci) 2020 zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, v rámci polopenze 1x slavnostní večeři (losos s bazalkovým pestem a opečeným bramborem NEBO pečené koleno) a 1x večeři - Steakový mixgrill (krkovička, kotleta, kuřecí steak, medailonky z panenky, pepřová a hříbková omáčka, hranolky, petrželový brambor, mích. salát), 1x kávu a palačinku se zmrzlinou NEBO Cuba libre v Baru Kocábka, zapůjčení lodičky nebo raftu na jeden den vč. dopravy, 1x wellness (60 min. ve vířivce nebo sauně či infrasauně) NEBO lahev sektu a průvodce Rožmberkem, 1x vstupenku na Vítkův hrádek, parkování, Wi-Fi.


Cena pobytu Balíček pro zamilované (2 noci) 2020 zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, v rámci polopenze 1x slavnostně prostřenou večeři při svíčkách - Steakový mixgrill (krkovička, kotleta, kuřecí steak, medailonky z panenky, pepřová a hříbková omáčka, hranolky, petrželový brambor, mích. salát), 1x večeři servírovanou, 1x palačinku se zmrzlinou s kávou, lampionek štěstí (1x na pokoj), 2x celodenní zapůjčení holí Nordic Walking, 1x privátní whirlpool s lahví sektu při svíčkách (30 min.) NEBO infrasaunu se svíčkami (60 min.) NEBO saunu (60 min.) NEBO projížďku na lodičce po Vltavě, 1x Cuba libre NEBO Mojito v Baru Kocábka, parkování, Wi-Fi. Možnost přiobjednat na pokoj lahev vína Znovín z aktuální nabídky nebo Bohemia sekt (za příplatek). Pobyt nelze využít v době státních svátků.


Cena pobytu Prodloužený víkend (3 noci) 2020 zahrnuje 3x ubytování s polopenzí v hotelu U Martina nebo V Kocábce nebo v Mini penzionu U Martina, v rámci polopenze: 1x slavnostní večeři (losos s bazalkovým pestem a opečeným bramborem NEBO pečené koleno) a 1x večeři - Steakový mixgrill (krkovička, kotleta, kuřecí steak, medailonky z panenky, pepřová a hříbková omáčka, hranolky, petrželový brambor, mích. salát), 1x večeři výběrem z několika jídel; 1x palačinku se zmrzlinou a kávu, 1x Lipnocard, Wi-Fi, parkování.


Patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků ke koupání i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, pěkná příroda, slatinné lázně, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí nebo zoologické zahrady – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

TIPY NA VÝLET:
- Český Krumlov – hrad a zámek, muzea, otáčivé hlediště
- hrady: Kašperk, Rožmberk, Zvíkov; zámky: Hluboká nad Vltavou, Orlík nad Vltavou, Červená Lhota, Bechyně
- Třeboň (lázně, rybník Svět, Schwarzenberská hrobka, zámek,…)
- CHKO Blanský les
- CHKO Šumava (pramen Vltavy, ledovcová jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Plešné; prales Boubín,…)
- rekreační oblast Lipno (Stezka v korunách stromů, bobová dráha, lanové centrum, lyžařské středisko)

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení