Rožmberk nad Vltavou - Hotel U Martina

od 560
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • na břehu Vlltavy s vlatní půjčovnou lodí, raftů a elektrokol
  • pod hradem Rožmberk kousek od Českého Krumlova
  • poctivá kuchyně jižní Šumavy a regionální produkty
  • hotelová depandence Kocábka pro větší skupiny

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Romantický zážitek na Šumavě s privátním wellness .

Hotel U Martina je ideální základnou pro turisty či rodiny s dětmi na poznávacích dovolených. Po dlouhém a nabitém dni lze odpočinout ve zcela novém wellness studiu.

Sportovně založení hosté při splouvání Vltavy a poznávání regionu rovněž ocení půjčovnu lodí, raftů a elektrokol. Rodinný hotel a nově zrekonstruovaná hotelová depandence Kocábka po celý rok nabízí jedinečnou možnost poznat poctivou kuchyni jižní Šumavy a regionální produkty.

POLOHA

Hotel U Martina sídlí v zrekonstruované historické budově ze 13. století v malebném městečku Rožmberk nad Vltavou, mezi Českým Krumlovem a rakouskou hranicí.
Hotel se nachází přímo v centru města, na břehu řeky Vltavy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, infocentrum, obchod se suvenýry, restaurace, bar, kavárna, terasa, zahrada, prostory na grilování a ohniště, úschovna zavazadel, bankomat, směnárna, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), parkoviště, půjčovna elektrokol, lodí a raftů (včetně vybavení), wellness studio (finská sauna, infra sauna, vířivka, solárium, parafínové zábaly), venkovní dětské hřiště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2, 3 a 4lůžkové pokoje Hotel v hlavní budově hotelu, 2lůžkové pokoje Kocábka, 2 a 3lůžkové pokoje Pension, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor. K dispozici jeden 3lůžkový pokoj Pension s možností přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). K dispozici hotelová restaurace, vyhrazená místa na grilování a ohniště.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: wellness služby, stolní tenis, venkovní dětské hřiště.

v okolí: pěší a cykloturistika, rybaření (přímo u Hotelu vede tok Vltavy, vhodný pro rybaření), vodáctví - možnost sjíždění řeky rafty a kanoi, sjezdové lyžování (lyžařský vlek Frymburk, Kramolín), Hrad Rožmberk, jezero Lipno, Stezka korunami stromů Lipno, Zámek Český Krumlov.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatky 21,- Kč/os./den

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Parkování v areálu hotelu zdarma.

Hosté mohou docházet do hotelové restaurace a vybrat si večeře přímo z menu, nebo mohou zvolit příplatek za polopenzi.


Pobytové balíčky


.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi, parkování.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení