Rožmberk nad Vltavou - Hotel U Martina

od 560
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • na břehu Vlltavy s vlatní půjčovnou lodí, raftů a elektrokol
  • pod hradem Rožmberk kousek od Českého Krumlova
  • poctivá kuchyně jižní Šumavy a regionální produkty
  • hotelová depandence Kocábka pro větší skupiny

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Romantický zážitek na Šumavě s privátním wellness .

Hotel U Martina je ideální základnou pro turisty či rodiny s dětmi na poznávacích dovolených. Po dlouhém a nabitém dni lze odpočinout ve zcela novém wellness studiu.

Sportovně založení hosté při splouvání Vltavy a poznávání regionu rovněž ocení půjčovnu lodí, raftů a elektrokol. Rodinný hotel a nově zrekonstruovaná hotelová depandence Kocábka po celý rok nabízí jedinečnou možnost poznat poctivou kuchyni jižní Šumavy a regionální produkty.

POLOHA

Hotel U Martina sídlí v zrekonstruované historické budově ze 13. století v malebném městečku Rožmberk nad Vltavou, mezi Českým Krumlovem a rakouskou hranicí.
Hotel se nachází přímo v centru města, na břehu řeky Vltavy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, infocentrum, obchod se suvenýry, restaurace, bar, kavárna, terasa, zahrada, prostory na grilování a ohniště, úschovna zavazadel, bankomat, směnárna, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), parkoviště, půjčovna elektrokol, lodí a raftů (včetně vybavení), wellness studio (finská sauna, infra sauna, vířivka, solárium, parafínové zábaly), venkovní dětské hřiště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2, 3 a 4lůžkové pokoje Hotel v hlavní budově hotelu, 2lůžkové pokoje Kocábka, 2 a 3lůžkové pokoje Pension, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor. K dispozici jeden 3lůžkový pokoj Pension s možností přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). K dispozici hotelová restaurace, vyhrazená místa na grilování a ohniště.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: wellness služby, stolní tenis, venkovní dětské hřiště.

v okolí: pěší a cykloturistika, rybaření (přímo u Hotelu vede tok Vltavy, vhodný pro rybaření), vodáctví - možnost sjíždění řeky rafty a kanoi, sjezdové lyžování (lyžařský vlek Frymburk, Kramolín), Hrad Rožmberk, jezero Lipno, Stezka korunami stromů Lipno, Zámek Český Krumlov.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatky 21,- Kč/os./den

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Parkování v areálu hotelu zdarma.

Hosté mohou docházet do hotelové restaurace a vybrat si večeře přímo z menu, nebo mohou zvolit příplatek za polopenzi.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Lyžařský zájezd s wellness a kulinářskými zážitky (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze denně možnost volby mezi klasickým menu nebo speciální nabídkou dne - pátek grilování, úterý burgerové menu a ostatní dny MIX GRIL), možnost obědového balíčku, 1 x kávu a palačinku, romantickou výzdobu pokoje NEBO ochutnávku tří druhů piv, 2 x privátní vířivku (30 min.) NEBO finskou saunu (60 min.) NEBO infrasaunu (60 min.), odvoz a svoz do lyžařského centra Sternstein a Lipno – Kramolín (za příplatek 80 Kč/osoba /den), soutěže pro děti i dospělé, stolní tenis a fotbálek (od 9.00 do 20.00 hod.), parkování a wifi.
BONUS: slevová karta klienta Lipenska - Lipnocard
TIP: Lyžování v rakouském areálu Sternstein nebo ve střediscích Lipno – se zvýhodněnou permanentkou - info na místě

Steakový Mixgrill - pro 2: 150g krkovičky, 150g kotlety, 150g kuřecí steak, 100g medailonků z panenky, pepřová a hříbková omáčka, hranolky, petrželkový brambor, malý míchaný salát.
Burgerové menu (úterý): výběr ze 6 druhů
Grilování (pátek): 100g vepřové panenky s pařížským pepřem, 100g kuřecích prsou naložených v naší originální marinádě, 100g losos na česneku s citronem zjemněný bazalkovým pestem, grilovaná zelenina (rajče, paprika, kukuřičný klas), hořčice, křen, tatarská omáčka, kyselá okurka, dva druhy zeleninového salátu, pečený brambor se zakysanou česnekovou smetanou, tři druhy pečiva
Obědové balíčky: Chléb s řízkem, tatranka nebo sušenka, ovoce, 0,5l voda NEBO Chléb s pečeným masem, tatranka nebo sušenka, ovoce, 0,5l voda NEBO Chléb se šunkou a sýrem, tatranka nebo sušenka, ovoce, 0,5l voda


Cena pobytu Léto pro dva s vířivkou a polopenzí (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x kávu s palačinkou se zmrzlinou, 1x vířivku (30 min.) nebo saunu (55 min.), parkování, úschovnu kol, Wi-Fi. Pobyt nelze využít v období státních svátků.


Cena pobytu Romantické jaro v podhradí Rožmberka (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí v hotelu U Martina, v rámci polopenze: 1x slavnostní večeři (losos s bazalkovým pestem a opečeným bramborem nebo pečené koleno) a 1x večeři servírovanou, průvodce Rožmberkem (1x na pokoj) nebo 1x Cuba libre v Baru Kocábka, 1x vstupenku na Vítkův hrádek, parkování, úschovu kol, Wi-Fi. BONUS: 1x sauna, infrasauna (55 min.) nebo vířivá masážní vana (55 min.) za zvýhodněnou cenu 300 Kč nebo zapůjčení loďky na projížďku po Vltavě, SLEVA 30 % na další využiítí wellness (parafínové zábaly horních a dolních končetin).


Cena pobytu Šumavský regionální balíček (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí v hotelu U Martina nebo V Kocábce nebo v Mini penzionu U Martina, v rámci polopenze: 1x slavnostní večeři (jídla cerfitikovaná pro svůj původ a složení ochrannou známkou "ŠUMAVA - originální produkt" a to: 300g pečené kuřecí stehno s medovou kůrkou a kmínem s houbovými nudlemi a cibulkou nebo s tradiční lepenicí (šťouchaný brambor s cibulkou a kys. zelím) NEBO: 300g Rožmberská jehla z pravé hovězí svíčkové, vepřové panenky, česnekového boku a cibule s restovanými bramborami s cibulkou a tymiiánem a pikantní zeleninovou omáčkou), pro každý pár 1x balíček s ochutnávkou regionálních produktů (500 g vyuzené domácí maso, 450 g Rožmberský med, 100 g sušených hub ze Šumavy), 1x vstupenku na Vítkův hrádek NEBO průvodce Rožmberkem (1x na pokoj), zapůjčení holí Nordic Walking na 1 den, parkování, Wi-Fi. BONUS: 1x vířivka (30 min.) nebo sauna, infrasauna (55 min.) za zvýhodněnou cenu 300 Kč.
Pobyt nelze využít v době letních prázdnin a státních svátků a v červnu a září pouze ve všední dny.


Cena pobytu Odpočinek v privátním wellnessu a slavnostní mixgrill (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí v hotelu U Martina, v rámci polopenze 1x slavnostní večeři - Steakový mixgrill (krkovička, kotleta, kuřecí steak, medailonky z panenky, pepřová a hříbková omáčka, hranolky, petrželový brambor, mích. salát), 1x servírovanou večeři, 1x na pokoj wellness (privátní whirlpool (30 min.) nebo sauna či infrasauna (55 min.) se svíčkami)
NEBO láhev sektu NEBO projížďku na lodičce po Vltavě, průvodce Rožmberkem (1x na pokoj) NEBO Cuba libre v Baru Kocábka, 1x vstupenku na Vítkův hrádek NEBO magnetku Rožmberka, parkování, úschovu kol, Wi-Fi.
Pobyt nelze využít v době letních prázdnin a státních svátků a v červnu a září pouze ve všední dny.


Cena pobytu Letní zážitkový (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, v rámci polopenze 1x slavnostní večeři (losos s bazalkovým pestem a opečeným bramborem NEBO pečené koleno) a 1x večeři - Steakový mixgrill (krkovička, kotleta, kuřecí steak, medailonky z panenky, pepřová a hříbková omáčka, hranolky, petrželový brambor, mích. salát), 1x kávu a palačinku se zmrzlinou NEBO Cuba libre v Baru Kocábka, zapůjčení lodičky nebo raftu na jeden den vč. dopravy, 1x wellness (60 min. ve vířivce nebo sauně či infrasauně) NEBO lahev sektu a průvodce Rožmberkem, 1x vstupenku na Vítkův hrádek, parkování, Wi-Fi.


Cena pobytu Relax pro zamilované (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, v rámci polopenze 1x slavnostně prostřenou večeři při svíčkách - Steakový mixgrill (krkovička, kotleta, kuřecí steak, medailonky z panenky, pepřová a hříbková omáčka, hranolky, petrželový brambor, mích. salát), 1x večeři servírovanou, 1x palačinku se zmrzlinou s kávou, lampionek štěstí (1x na pokoj), 2x celodenní zapůjčení holí Nordic Walking, 1x privátní whirlpool s lahví sektu při svíčkách (30 min.) NEBO infrasaunu se svíčkami (60 min.) NEBO saunu (60 min.) NEBO projížďku na lodičce po Vltavě, 1x Cuba libre NEBO Mojito v Baru Kocábka, parkování, Wi-Fi. Možnost přiobjednat na pokoj lahev vína Znovín z aktuální nabídky nebo Bohemia sekt (za příplatek). Pobyt nelze využít v době státních svátků.


Cena pobytu Prodloužený víkend (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí v hotelu U Martina nebo V Kocábce nebo v Mini penzionu U Martina, v rámci polopenze: 1x slavnostní večeři (losos s bazalkovým pestem a opečeným bramborem NEBO pečené koleno) a 1x večeři - Steakový mixgrill (krkovička, kotleta, kuřecí steak, medailonky z panenky, pepřová a hříbková omáčka, hranolky, petrželový brambor, mích. salát), 1x večeři výběrem z několika jídel; 1x palačinku se zmrzlinou a kávu, 1x Lipnocard, Wi-Fi, parkování.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi, parkování.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení