Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Nechte se okouzlit jedinečností historického hotelu Magnolia, skloubením 800leté tradice a moderního komfortu, v srdci malebného města Roudnice nad Labem. Navštivte místo, které je tolik výjimečné, že se stalo jedním z nejvýstavnějších domů v 16. století. Hotel Magnolia je nádhernou směsicí historického šarmu a současného luxusu.

Hotel disponuje 38 pokojů, včetně útulných dvoulůžkových pokojů a náročnějším hostům určených apartmánů, vše zařízené pro maximální pohodlí a komfort. Hotel Magnolia je umístěn přímo na Karlově náměstí, v centru dění a dobrodružství. Pouhých pár kroků vás dělí od nádherného Zámku Roudnice, centrální poloha hotelu vám umožní prozkoumat to nejlepší, co Roudnice nad Labem nabízí. Navíc, Hotel Magnolia je skvělým místem pro vaši svatbu či firemní akci. Prostorný konferenční sál pojme až stovku účastníků a může být flexibilně upraven podle vašich požadavků.

Přilehlá restaurace s výčepem je k dispozici pro občerstvení a relaxaci.

Proč si vybrat Hotel Magnolia?

1. Luxusní ubytování: hotel nabízí 38 komfortně zařízených pokojů, včetně 3 apartmánů pro náročnější hosty.
2. Ideální poloha: přímo v srdci Roudnice nad Labem, jen pár kroků od Zámku Roudnice a dalších turistických atrakcí.
3. Skvělé prostory pro akce: prostorný konferenční sál je ideální pro svatby, firemní akce nebo jakékoliv jiné události.
4. Historický šarm: budova je jedním z nejvýstavnějších domů v Roudnici nad Labem, vybudovaným ve 14. století s bohatou historií.
5. Moderní vybavení: i přes svou historickou hodnotu nabízí moderní vybavení.

Hotel Magnolia je místo, kde se historie setkává s luxusem a pohodlím. Užijte si jedinečný zážitek v srdci Roudnice nad Labem. Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes!

POLOHA

Hotel se nachází přímo na náměstí krásného města Roudnice nad Labem s výhledem na celé náměstí s kašnou a sochou sv. Vavřince, v neposlední řadě také na zámek s vinicemi. Výhodná poloha hotelu je pro hosty, kteří nepřijíždí autem nebo se rozhodnou vydat se na výlet, autobusové nádraží je od hotelu vzdálené pouhých 5 metrů přes silnici.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, tři restaurace s venkovním posezením, bar, konferenční a společenské místnosti, Wi-Fi (zdarma), parkoviště u hotelu (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1-4lůžkové pokoje, manželské postele nebo oddělená lůžka, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), TV, Wi-Fi (zdarma).

5lůžkové apartmány, manželské postele nebo oddělená lůžka, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

bez stravy, možnost dokoupení snídaně, polopenze či plné penze

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Okolí hotelu: Zámek Roudnice nad Labem, Kratochvílova rozhledna, Strážní věž Hláska, Rudný pramen (podle kterého dostalo město svůj název), Chrám Narození Panny Marie, Augustiniánský klášter.

Vydejte se na romantickou vyjížďku Podřipským motoráčkem.

V Roudnici na Labi najdete jedno z prvních veřejných přístavišť v ČR. Nemusíte tedy autem pokud vlastníte loď.

Roudnice nad Labem a její okolí je doslova rájem pro všechny nadšence cyklistiky! Cyklistické stezky, které obklopují tuto oblast, jsou zárukou nezapomenutelných zážitků a pohledů na okouzlující krajinu, kterou tvoří nejen řeka Labe, ale i rozlehlé lesy a pole. Ať už jste začátečník nebo zkušený cyklista, vždy naleznete trasu přesně podle svých schopností a preferencí.
Okolí hotelu je bohatě poseto nespočetnými cyklostezkami, které se klikatí přírodou a nabízí jedinečnou možnost prozkoumat tuto nádhernou oblast na kole. Ať už máte rádi klidné jízdy po rovinách nebo se chcete pustit do náročnějších terénů, všechno to naleznete v blízkosti hotelu. Tyto cyklostezky jsou navíc navrženy tak, aby se vyhýbaly frekventovaným silnicím, což je skvělá zpráva nejen pro zkušené cyklisty, ale také pro rodiny s dětmi, které hledají bezpečnou alternativu pro své výlety. Můžete tak užívat klidnou jízdu bez obav z ruchu silniční dopravy a soustředit se plně na krásu okolní přírody. Jednou z nejpopulárnějších tras je ta, která vás zavede k proslulé hoře Říp.
Tento výlet je skvělým způsobem, jak spojit aktivní odpočinek s objevováním historie a kultury. Hora Říp je totiž jedním z nejvýznamnějších míst české historie a nabízí nejen nádherný výhled na okolí, ale také možnost navštívit starobylý románský kostelík sv. Jiří. Roudnice nad Labem a okolí Hotelu Magnolia tak představují ideální destinaci pro všechny cyklisty, kteří hledají spojení aktivního odpočinku, krásné přírody a historických památek. Neváhejte a vydejte se na toto dobrodružství na dvou kolech!

Vypravte se za dobrodružstvím také mimo město, navštivte např.: Pštrosí farma (Židovice), Vodní hrad na Budyně nad Ohří, Památník Terezín, Čertovy hlavy, Hrad Litoměřice, Zámek Libochovice, Zoopark Zelčín, Zámek Veltrusy.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Možnost parkování za poplatek u hotelu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování v počtu dle zvolené délky pobytu, Wi-Fi. Možnost dokoupení stravy dle vlastního výběru.


Severní Čechy jsou protkány různorodými oblastmi a mnoha turistickými zajímavostmi. Najdete zde České Středohoří, Lužické a Jizerské hory, Národní park České Švýcarsko, část Máchova kraje a Českého ráje. Snoubí se tu romantika skal, vyhlídek, jeskyň a hradních zřícenin.

Tipy na nejzajímavější a nejnavštěvovanější místa této půvabné oblasti!

Národní park České Švýcarsko je velmi oblíbeným turistickým cílem. Je zde opravdu z čeho vybírat, protože se zde nachází mnoho krásných míst, například dominanta Pravčická brána, Edmundova a Divoká soutěska a Dolský mlýn známý z pohádek.

Neodmyslitelnou součástí Severních Čech je i velmi populární a vyhledávaná rozhledna Ještěd. Jedná se o telekomunikační věž, kde najdete vyhlídkový ochoz a restauraci. Můžete využít kabinovou lanovku z města Liberec nebo se vydat na vrchol pěšky po turistických trasách. Mimo jiné v zimním období se zde nalézá oblíbený ski areál.

Po celý rok můžete zavítat na známé Máchovo jezero, kde si vyberete z četnosti nabízených služeb a atraktivit. V letních měsících poskytuje rekreaci návštěvníkům na čtyřech plážích, kde lze využít tobogány, půjčit si šlapadla či se vydat na okružní plavbu parníkem.

České Středohoří můžete navštívit během svého výletu na známý vrchol Milešovka. Jedná se o zdejší nejvyšší bod a má 837 m. Na jejím vrcholu najdete rozhlednu a musíte se připravit na to, že zde hodně fouká.

V městě Liberci, které je i městem krajským, naleznete mnoho možností vyžití. Za zmínku stojí velmi vyhledávaná zoologická a botanická zahrada, zábavní centrum iQlandia a aquapark Babylon. Mezi další významná města patří Děčín a Litoměřice.

Pro milovníky hradů a zámků máme také několik tipů. Velkolepou chloubou je Zámek Sychrov, který můžete znát z mnoha filmů či pohádek. Můžete se zúčastnit pravidelné prohlídky v jeho prostorách a poznat život na zámku nebo ho obdivovat zvenčí a projít se v přilehlém anglickém parku. Dále Zámek Roudnice nad Labem, Hrad Bezděz, Hrad Grabštejn, Zámek Krásný Dvůr, Hrad Střekov a Hrad a zámek Frýdlant.

Tipy kam na výlet do přírody: CKO Kokořínsko - Máchův kraj, vrchol Říp, Panská skála a Tiské stěny v CHKO Labské pískovce.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení