Staré Splavy - Rezidence Fami De Luxe Design

od 630
doprava Vlastní
strava Snídaně
Pláž300m
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Pláž: 300 m
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Proč právě sem?
  • v klidné části městečka
  • cca 300 metrů od pláže a aquaparku Máchova jezera
  • u sportovního centra s tenisem a hřišti na volejbal
  • sleva při týdenním pobytu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Deluxe ubytování nedaleko pláže a aquaparku u Máchova jezera.

Rezidence Fami De Luxe Design se nachází v klidné části lázeňského městečka Staré Splavy cca 300 m od pláže aquaparku MÁCHOVA JEZERA. Rezidence nabízí celoroční ubytování v designových pokojích pro rodiny s dětmi ale také pro skupinu až 14 osob.

POLOHA

v klidné části lázeňského městečka Staré Splavy, cca 300 m od pláže a aquaparku Máchova jezera.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

venkovní posezení s možností grilování, půjčovna horských kol a holí na Nordic Walking, solárium, Wi-Fi (zdarma, základní rychlost).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžkové pokoje a 4lůžkový apartmán De Luxe, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), 2 ložnice (APT), moderní designový nábytek, rychlovarná konvice, možnost přistýlky, Wi-Fi (zdarma, základní rychlost), přírodní luxusní hotelová kosmetika, pantofle, TV-SAT (za poplatek), chladnička (za poplatek).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí - sportovní areál (tenisové kurty, hřiště na volejbal a nohejbal, sportovní hala - fitness, tělocvična, sauna, whirlpool), přírodní koupání - Máchovo jezero (300 m písečná pláž + aquapark s bazénem), minigolf, krytý bazén (250 m), vodní sporty, aquapark Česká Lípa (15 km), in-line bruslení, značené cyklotrasy, silniční výletní vláček, výletní lodě po jezeře, projížďky na koních, golf. V zimě - bruslení, běžecké lyžování.

Pro další sportovní vyžití doporučujeme navštívit město Česká Lípa které je nedaleko Máchova jezera ( cca 15 min. autem / vlakem) kde můžete využít bowling, squash a nyní nově otevřený aquapark s různými atrakcemi jako jsou (tobogány, divoká řeka, kamikaze, dětské brouzdaliště atd.). Součástí sportovního areálu je také zimní hala resp. ledová plocha na rekreační bruslení.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

V letních měsících bývá v lokalitě Máchova jezera sít GSM a LTE přetížená z důvodu velkého počtu návštěvníků a tedy Wi-Fi síť tímto může být ovlivněná (rychlost, stabilita).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování na 1-6 nocí (dle výběru délky pobytu) se snídaní vč. místních poplatků a parkování.


Týdenní rekreace zahrnuje ubytování na 7 a více nocí (dle výběru délky pobytu) se snídaní vč. místních poplatků a parkování za výhodnější cenu (s 10% slevou).


Vena pobytu Romantic zahrnuje 2x ubytování se snídaní, romantickou výzdobu pokoje, 1x láhev sektu a čokoládové pralinky, pozdní check-out do 15:00 hod., Wi-Fi, parkování.


Severní Čechy jsou protkány různorodými oblastmi a mnoha turistickými zajímavostmi. Najdete zde České Středohoří, Lužické a Jizerské hory, Národní park České Švýcarsko, část Máchova kraje a Českého ráje. Snoubí se tu romantika skal, vyhlídek, jeskyň a hradních zřícenin.

Tipy na nejzajímavější a nejnavštěvovanější místa této půvabné oblasti!

Národní park České Švýcarsko je velmi oblíbeným turistickým cílem. Je zde opravdu z čeho vybírat, protože se zde nachází mnoho krásných míst, například dominanta Pravčická brána, Edmundova a Divoká soutěska a Dolský mlýn známý z pohádek.

Neodmyslitelnou součástí Severních Čech je i velmi populární a vyhledávaná rozhledna Ještěd. Jedná se o telekomunikační věž, kde najdete vyhlídkový ochoz a restauraci. Můžete využít kabinovou lanovku z města Liberec nebo se vydat na vrchol pěšky po turistických trasách. Mimo jiné v zimním období se zde nalézá oblíbený ski areál.

Po celý rok můžete zavítat na známé Máchovo jezero, kde si vyberete z četnosti nabízených služeb a atraktivit. V letních měsících poskytuje rekreaci návštěvníkům na čtyřech plážích, kde lze využít tobogány, půjčit si šlapadla či se vydat na okružní plavbu parníkem.

České Středohoří můžete navštívit během svého výletu na známý vrchol Milešovka. Jedná se o zdejší nejvyšší bod a má 837 m. Na jejím vrcholu najdete rozhlednu a musíte se připravit na to, že zde hodně fouká.

V městě Liberci, které je i městem krajským, naleznete mnoho možností vyžití. Za zmínku stojí velmi vyhledávaná zoologická a botanická zahrada, zábavní centrum iQlandia a aquapark Babylon. Mezi další významná města patří Děčín a Litoměřice.

Pro milovníky hradů a zámků máme také několik tipů. Velkolepou chloubou je Zámek Sychrov, který můžete znát z mnoha filmů či pohádek. Můžete se zúčastnit pravidelné prohlídky v jeho prostorách a poznat život na zámku nebo ho obdivovat zvenčí a projít se v přilehlém anglickém parku. Dále Zámek Roudnice nad Labem, Hrad Bezděz, Hrad Grabštejn, Zámek Krásný Dvůr, Hrad Střekov a Hrad a zámek Frýdlant.

Tipy kam na výlet do přírody: CKO Kokořínsko - Máchův kraj, vrchol Říp, Panská skála a Tiské stěny v CHKO Labské pískovce.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení