Rajecké Teplice - APHRODITE PALACE

od 2 220
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Termální pramen1min
Bazén
Konferenční služby
Termální pramen: 1 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v centru lázeňského městečka
  • překrásné termální lázně propojené přímo s hotelem
  • bohaté večeře i snídaně formou bufetu
  • nově zrekonstruovaný hotel
Načítání ...

POLOHA

hotel je situovaný v centru lázeňského městečka, přemostěním spojený přímo s lázeňský domem Aphrodite****, v kterém hosté absolvují všechny procedury.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, směnárna, hotelový trezor, restaurace, kavárna, venkovní posezení, noční bar Cabaret Aphrodite Palace, 2 konfereční salónky (pro 25 - 35 osob).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Comfort a Superior a Suite (ložnice a obývací část) s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), TV-SAT, telefon, trezor, lednička, klimatizace (Superior), pokoje De Luxe (popis a cena na vyžádání).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (bufet), za příplatek polopenze nebo plná penze (večeře - bufet, oběd - brunch). PÁ a SO galavečeře.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nervová onemocnění, nemoci pohybového aparátu, nemoci z povolání a netuberkulózní nemoci dýchacích cest.

Léčba: v lázeňském domu APHRODITE se nachází množství procedur léčebného, relaxačního a zkrášlujícího charakteru: vodoléčba, různé druhy masáží (klasické, sportovní, reflexní,…), oxygenoterapie, různé druhy koupelí (Biarritz, uhličitá, perličková, …), dále Vodní svět (rehabilitační/plavecký bazén, léčebný/relaxační bazén, skotské střiky), Saunový svět (tepidárium, sauny – arabská, solná, finská, parní, bylinková, relaxační místnost), rehabilitace, elektroléčba, ale i konzultace s lékařem, Spa Beauty Studio.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Kultura a zábava: kavárna, restaurace a noční bar Cabaret Aphrodite Palace v hotelu Aphrodite Palace****; Rybárska bašta - restaurace se nachází přímo na ostrůvku uprostřed lázeňského jezírka; kulturně-společenský program: cimbálová hudba (Rybářská bašta).

Sport a volný čas: půjčovna kol, minigolf, hřiště na plážová volejbal, nohejbal, termální koupaliště Laura*** v létě (2 bazény, minigolf, hřiště pro plážový volejbal, nohejbal); 4 antukové tenisové kurty, 3 tenisové kurty s umělým povrchem, v hotelu Aphrodite**** - wellness centrum, manikúra, pedikúra, kosmetika a kadeřnictví, fitness; projížďky po jezírku u Rybářské bašty, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování sjezdové a běžecké (lyž. areály: Vrátna, Velká Rača - Oščadnica, Martinské holy, Rajecká Lesná).

Vodní a saunový svět v hotelu Aphrodite v Rajeckých Teplících láká k příjemné relaxaci. V relaxačním termálním bazénu a plaveckém bazénu, které jsou součástí Vodního světa, se používá rájecká termální voda. Ve větším plaveckém bazénu se teplota vody pohybuje mezi 30 - 32 stupni, v menším relaxační je teplota kolem 38 stupňů. Součástí lázní je Saunový svět, kde najdete klasickou fínskou saunu, tepidárium a různé druhy parních komor (solnou, mentolovou, bylinnou či eukalyptovou). Nově od roku 2017 je také otevřeno Natur Spa, laděno v přírodním duchu, kde si můžete vychutnat nerušený klid a relaxovat.

VODNÍ SVĚT
Vnitřní bazény - rehabilitační/plavecký bazén – větší, je určený na plavání a další pohybové aktivity, teplota vody 30-32 °C, množství vodních trysek, hydromasážní pult a chrliče vody. Léčebný/relaxační bazén – menší relaxační bazén, umožňuje příjemné posezení v termální vodě s teplotou 37-38 °C.
Teplota vody se pohybuje od 38-42 °C a 25-18 °C. Občerstvení a relax Venkovní bazény - klidový, rekreační/plavecký, s přírodním vodopádem. Turecké lázně – střídání teplé a studené celotělové lázně na posílení imunitního systému.

SAUNOVÝ SVĚT
Tepidárium – nastartuje a posilní Váš imunitní systém. Postupným zahříváním na příjemnou teplotu dojde kpocení, které zabezpečuje vylučování toxinů a dalších škodlivých látek z těla. Je vhodné na prohřátí těla na začátku sanování. Teplota: 36 - 38 °C. Relativní vlhkost: 60 %. Účinek: relaxační, regenerační, posilnění imunitního systému.
Arabská sauna – je eukalyptová parní koupel s teplotou okolo 45 °C. Teplota: 44 - 45 °C. Relativní vlhkost: 100 %. Účinek: relaxační, posilnění imunitního systému, příznivě působí při nemocech dýchacích cest.
Soľná sauna – parní slaná sauna díky soli z Mrtvého moře pomáhá nejen pro lepší dýchání. Účinky soli se projeví i na Vaší pokožce, která se zjemní a prokrví. Teplota: 44-45 °C. Relativní vlhkost: 100 %. Účinky: relaxační, dezinfekční, přirozený perliny celého těla, posilnění imunitního systému.
Bylinková sauna – parní koupel s velmi příjemnou esencí připomínající svěží les, účinkuje především na dýchací cesty a přispívá k uvolnění hladkého svalstva průdušek. V důsledku toho dochází k prohloubení dýchaní a lepšímu okysličování organismu. Teplota: 44-45 °C. Relativní vlhkost: 100 %. Účinek: relaxační, regenerační, posilnění imunitního systému
Mentolová sauna – parní koupel obohacená o přírodní silice mentolu s blahodárnými účinky na dýchací cesty, pohybový aparát a nervové ústrojí. Teplota: 42-45 °C. Relativní vlhkost vzduchu: 100 %. Účinky: relaxace, regenerace, posílení imunitního systému, stimulační účinky, antiseptické účinky, uvolnění dýchacích cest.
Finská sauna – klasická horká sauna, jejím účinkem je především uvolnění svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxací. Vysoká teplota vzduchu napomáhá ke zvýšenému pocení těla a tím se organismus zbavuje toxických látek a též dochází k posilnění imunitního systému. Teplota: 85-100 °C. Relativní vlhkost: 100 %. Účinek: relaxační, regenerační, posilnění imunitního systému, celkové tělesné a psychické uvolnění.
Relaxační místnost - příjemná atmosféra, relaxační hudba, účinky tepla, zábal na speciálním lůžku.

PĚŠÍ TURISTIKA - např.
- Vrátna dolina, Strážovské vrchy, Fačkovské sedlo – Reváň – Kľak – Fačkov, Kaštieľ Kunerad – Veterné – Veľká lúka – Kunerad, Rajecké Teplice – Slnečné skaly – Porúbka , Štefanová – Podžiar – Dolné diery – Nové diery – Podžiar – Štefanová, Štefanová – Podžiar – Medzirozsutce – Veľký Rozsutec – Medziholie – Štefanová, Chata Vrátna – Chata na Grúni – Poludňový grúň – Chleb – Chata Vrátna, Súľovský hrad

CYKLOTRASY – např.
– Rajecké Teplice – Rajecká lesná (délka tratě 32 km)
– Rajecké Teplice – Malá Čierna – Čierňanský rybník – Rajecká Lesná ( délka tratě 32 km)
– Rajecké Teplice – Lietavský Hrad (délka tratě 24 km)
– Cyklomapy si můžete zakoupit na všech hotelových recepcích

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, celodenní vstup do termálních bazénů, saunového světa a fitness.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, lázeňský poplatek, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Lázeňský poplatek (0,90 EUR/os./noc).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt SN zahrnuje ubytování se snídaní v délce dle požadavku, volný vstup do Termálních bazénů, Saunového světa a fitness.


Rekreační pobyt PL zahrnuje ubytování s polopenzí v délce dle požadavku, volný vstup do Termálních bazénů, Saunového světa a fitness.


Cena balíčku Velikonoční relaxační pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s poloenzí vč. slavnostního Velikonočního sobotního bufetu, volný vstup do Termálních bazénů, Natural Spa, Saunového světa a fitness, procedury (1x aromaterapeutická perličková koupel (20 min.), 1x klasická masáž (30 min.), 1x rašelina, 1x reflexní masáž chodidel (30 min.), pitné kúry, parkování.


Cena balíčku Aphrodite beauty s ubytováním (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, mísa ovoce při příjezdu, procedury (1x Luxury Spa rituál (60 min.), 1x LPG - Liftmassage (40 min.), 1x švédská hodinová masáž (60 min.)).


Cena balíčku Velikonoční relaxační pobyt ( 4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s poloenzí vč. slavnostního Velikonočního sobotního bufetu, volný vstup do Termálních bazénů, Natural Spa, Saunového světa a fitness, procedury (1x aromaterapeutická perličková koupel (30 min.), 1x exkluzivní celotělová masáž (45 min.), 1x hydromasážní koupel /20 min.), 1x reflexní masáž chodidel (30 min.), pitné kúry, parkování.


Cena balíčku Silvestrovský pobyt (4-7 nocí) zahrnuje: 4-7x ubytování s polopenzí, volný vstup do termálních bazénů, saunového světa, Natural SPA a fitness, 1x aromaterapeutickou perličkovou koupel, 1x hydromasážní koupel, 1x klasickou masáž (30 min.), 1x aroma olejovou masáž (30 min.), , 1x reflexní masáž chodidel (30 min.).
4 noci navíc: 1x rašelinu, 1x aroma olejovou masáž (30 min.)
5 nocí navíc: 1x oxygenoterapii, 1x vibrosaunu, 1x aroma olejovou masáž (30 min.)
6 nocí navíc: 1x whirlpool + masážní postel, 1x vibrosaunu, 1x masáž lávovými kameny (45 min.), 1x oxygenoterapii.
7 nocí navíc: 1x whirlpool + masážní postel, 1x vibrosaunu, 1x masáž lávovými kameny (45 min.), 1x bambusovou masáž (45 min.), 1x klasickou masáž (30 min.).

Příplatek za Silvestrovský galavečer není zahrnut ceně a není povinný.


Cena balíčku Léčebný balík DE LUXE s ubytováním zahrnuje: ubytování s plnou penzí, vstupní a výstupní lékařskou prohlídku dle požadavku klienta, 3 léčebné procedůry denně podle diagnózy a doporučení lékaře, výstupní lékařskou zprávu. Pobyt min. 7 nocí, doporučená délka pobytu 14 nocí.
Léčebné procedúry: klasická masáž částečná (30 min.), podvodní masáž (20 min.), reflexní masáž zad (20 min.), manuální lymfodrenáž (30 min.), vana Biarritz - hydromasážní koupel + suchý zábal (20 min.), perličková koupel + suchý zábal (20 min.), uhličitá koupel + suchý zábal (20 min.), oxygenoterapie (45 min.), Inhalace (15 min)., bahenní zábal lokální (20 min.), rašelina (20 min.), individuální rehabilitace (20 min.), magnetoterapie (20 min.), distanční elektroléčba (15 min.), interferenční proudy (10 min.), krátkovlnná diatermie (15 min.), ultrazvuk (10 min.), parafango (15 min.), parafín (15 min.), plynové injekce, Bioptron, Solux, bio-magnetoresonanční terapie. Tento léčebný balíček je dle přání klienta (při objednávce) možno přizpůsobit na redukci hmotnosti.


Cena balíčku Preventivní léčebný balík s ubytováním zahrnuje: ubytování s polopenzí, vstupní a výstupní lékařskou prohlídku dle požadavku klienta, 2 léčebné procedůry denně podle diagnózy a doporučení lékaře. Pobyt min. 5 nocí, doporučená délka pobytu 14 nocí.
Léčebné procedůry: klasická masáž částečná (15 min.), podvodní masáž (20 min.), vana Biarritz - hyromasážní koupel + suchý zábal (20 min.), perličková koupel + suchý zábal (20 min.), uhličitá koupel + suchý zábal (20 min.), oxygenoterapie (45 min.), Inhalace (15 min.), rašelina (20 min.), individuální rehabilitace (20 min.), reflexní masáž zad (20 min.), magnetoterapie (20 min.), distanční elektroléčba (15 min.), interferenční proudy (10 min.), krátkovlnná diatermie (15 min.), ultrazvuk (10 min.), parafango (15 min.), parafín (15 min.), plynové injekce, Bioptron, Solux, bio-magnetoresonanční terapie.


Cena balíčku Relax exclusive s ubytováním (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, denně mísu ovoce na pokoji, procedury (1x aroma olejová masáž (30 min.), 2x celotělová exkluzivní masáž (45 min.), 1x vibrosauna, 1x uhličitá koupel).


Cena balíčku Relax exclusive s ubytováním (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, denně mísu ovoce na pokoji, procedury (1x aroma olejová masáž (30 min.), 1x celotělová exkluzivní masáž (45 min,), 1x vibrosauna, 1x uhličitá koupel, 1x přístrojová lymfodrenáž (30 min.), 1x reflexní masáž chodidel (30 min.)).


Cena balíčku Relax exclusive s ubytováním (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, denně mísu ovoce na pokoji, procedury: (1x aroma olejová masáž (30 min.), 1x oxygenoterapie, 1x vibrosauna, 1x přístrojová lymfodrenáž (30 min.), 1x celotělová exklluzivní masáž (45 min.), 1x kyslíková mezoterapie tváře a dekoltu (30 min.), 2x uhličitá koupel.


Cena balíčku Relax exclusive s ubytováním (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, denně mísu ovoce na pokoji, procedury (1x aromatická olejová masáž (30 min.), 1x oxygenoterapie, 2x vibrosauna, 1x přístrojová lymfodrenáž (30 min.), 1x exkluzivní celotělová masáž (45 min.), 1x kyslíková mezoterapie tváře a dekoltu (30 min.), 2x uhličitá koupel, 1x reflexní masáž chodidel.


Cena balíčku Relax exclusive s ubytováním (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, denně mísu ovoce na pokoji, procedury (1x aromatická olejová masáž (30 min.), 2x oxygenoterapie, 2x vibrosauna, 1x přístrojová lymfodrenáž (30 min.), 2x exkluzivní celotělová masáž (45 min.), 1x kyslíková mezoterapie tváře a dekoltu (30 min.), 2x uhličitá koupel, 1x reflexní masáž chodidel.


Cena balíčku Relax exclusive s ubytováním (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, denně mísu ovoce na pokoji, procedury (1x aromatická olejová masáž (30 min.), 2x oxygenoterapie, 2x vibrosauna, 1x přístrojová lymfodrenáž (30 min.), 2x exkluzivní celotělová masáž (45 min.), 1x kyslíková mezoterapie tváře a dekoltu (30 min.), 2x uhličitá koupel, 1x podvodní masáž (20 min.), 1x Active lift (60 min.)). BONUS: vana Atlantis - mystická koupel - ZDARMA.


Cena balíčku Relax exclusive s ubytováním (8 nocí) zahrnuje: 8x ubytování s polopenzí, denně mísu ovoce na pokoji, procedury (1x aromatická olejová masáž (30 min.), 3x oxygenoterapie, 3x vibrosauna, 1x přístrojová lymfodrenáž (30 min.), 2x exkluzivní celotělová masáž (45 min.), 2x kyslíková mezoterapie tváře a dekoltu (30 min.), 2x uhličitá koupel, 1x podvodní masáž (20 min.), 1x reflexní masáž chodidel (30 min.)). BONUS: vana Atlantis - mystická koupel - ZDARMA.


Cena balíčku Relax Classic s ubytováním (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x perličková olejová koupel, 1x klasická masáž (30 min.), 1x reflexní masáž chodidel (30 min.)).


Cena balíčku Relax Classic s ubytováním (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x perličková olejová koupel, 1x klasická masáž (30 min.), 1x aromaterapeutická olejová masáž (30 min.), 1x reflexní masáž chodidel (30 min.)).


Cena balíčku Relax Classic s ubytováním (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, procedury (1x perličková olejová koupel, 1x klasická masáž (30 min.), 1x aroma olejová masáž (30 min.), 1x podvodní masáž (20 min.), 1x reflexní masáž chodidel (30 min.)).


Cena balíčku Relax Classic s ubytováním (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x perličková olejová koupel, 2x klasická masáž (30 min.), 1x aroma olejová masáž (30 min.), 1x podvodní masáž (20 min.), 1x reflexní masáž chodidel (30 min.)).


Cena balíčku Relax Classic s ubytováním (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, procedury (1x vana Biarritz - hydromasážní koupel, 1x perličková olejová koupel, 1x klasická masáž (30 min.), 1x aroma olejová masáž (30 min.), 1x podvodní masáž (20 min.), 1x reflexní masáž chodidel (30 min.), 1x masáž lávovými kameny (45 min.)).


Cena balíčku Relax Classic s ubytováním (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x vana Biarritz - hydromasážní koupel, 1x perličková olejová koupel, 2x klasická masáž (30 min.), 1x aroma olejová masáž (30 min.), 1x podvodní masáž (20 min.), 1x reflexní masáž chodidel (30 min.), 1x masáž lávovými kameny (45 min.)). BONUS: vana Atlantis - mystická koupel - ZDARMA.


Cena balíčku Relax Classic s ubytováním (8 nocí) zahrnuje: 8x ubytování s polopenzí, procedury (1x vana Biarritz - hydromasážní koupel, 1x perličková olejová koupel, 2x klasická masáž (30 min.), 1x aroma olejová masáž (30 min.), 2x podvodní masáž (20 min.), 1x reflexní masáž chodidel (30 min.), 1x masáž lávovými kameny (45 min.)). BONUS: vana Atlantis - mystická koupel - ZDARMA.


Cena balíčku Aphrodite beauty s ubytováním (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, mísa ovoce při příjezdu, procedury (1x manuální lymfodrenáž (30 min.), 1x kyslíková mezoterapie tváře a dekoltu (30 min.), 1x Active lift, 1x Luxury Spa rituál (60 min.)).


Cena balíčku Aphrodite beauty s ubytováním (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, mísa ovoce při příjezdu, procedury (1x vibrosauna, 1x mikrodermabraze (30 min.), 1x wellnesspedikúra (90 min.), 1x mezotransdukce tváře (60 min.), 1x LPG Lipomassage (35 min.), 1x himalájský solný rituál).


Cena balíčku Aphrodite beauty s ubytováním ( 5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, mísa ovoce při příjezdu, procedury (1x manuální lymfodrenáž těla (30 min.), 1x mikrodermabraze s maskou (60 min.), 1x japonská manikúra (45 min.), 1x kyslíková mezoterapie tváře a dekoltu (30 min.), 1x LPG Lipomassage (35 min.), 2x exkluzivní celotělová masáž (45 min.), 1x wellness pedikúra (90 min.)).


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení