Radslav - hotel Lipno

od 1 200
doprava Vlastní
strava Snídaně
Pláž420m
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma: 3 let
HIT - oblíbený zájezd
Novinka
Pláž: 420 m
Seniorské pobyty a slevy
Středisko zimních sportů: 21000 m
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • hotel u Černé v Pošumaví u Lipenské přehrady
  • oblast Lipno nabízí velké množství sportovních aktivit
  • skvělý tip pro rodinnou dovolenou
  • v létě na kolo, v zimě na běžky
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

5denní Silvestr na Lipně - 4 noci za cenu 6560 na osobu,
Silvestr na 4 dny - 3 noci za 4995 na osobu
4denní Vánoce na Lipně - 4485 Kč na osobu na 3 noci
5denní Vánoce na Lipně - 5790 Kč za osobu a 4 noci

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel umístěný téměř na břehu Lipenského jezera s vlastní hotelovou pláží a výběrem letního i zimního sportovního vyžití.

POLOHA

Hotel Lipno najdete cca 4 km od obce Černá v Pošumaví, v osadě Radslav, je obklopený nádhernou přírodou a situovaný přibližně 290 metrů od jezera Lipno.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, konferenční místnost pro 60 - 80 osob (vše po rekonstrukci v roce 2022), směnárna, sekretářské služby a denní prodej vč. alko a nealko nápojů, hygienických potřeb apod. na recepci, výtah, letní terasa u restaurace, zahrada s grilem, pro děti: hrací koutek, postýlky a židličky, venkovní dětské hřiště, venkový bazén; kulečník, stolní fotbálek, šipky, malý fitness, sauna, hřiště na míčové hry, vlastní pláž (420 m od hotelu), Wi-Fi, úschovna kol a lyží, akceptace platebnich karet, parkoviště (nehlídané).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hotel má pohodlné, standardně vybavené pokoje, některé s palandami.

2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, Wi-Fi. Některé s možností až 2 přistýlek.
3-4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, Wi-Fi.
Rodinné pokoje pro 5 osob.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). V nabídce je široký sortiment uzenin, sýrů, slaného i sladkého pečiva, vaječných pokrmů, ovoce, zeleniny, cereálií, mléčných výrobků, džusů a teplých nápojů. Možnost dokoupení večeří (formou bufetu nebo tříchodového servírovaného menu podle obsazenosti hotelu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Celý levý břeh Lipenského jezera je využíván k rekreačním účelům (koupání, provozování vodních sportů, relaxaci). Blízká veřejná přírodní pláž (290 m od hotelu), hotelová pláž cca 420 m od hotelu. Hotel v soukromé zahradě nabízí posezení s grilem, Sluneční terasu a dětské hřiště. Kolem hotelu je velké množství cyklostezek. V zimě je na jezeře oblíbené bruslení, zimní jachting a v okolí upravené lyžařské běžecké stopy či terén pro romantické zimní procházky.

Lipno nad Vltavou nabízí např. nejmodernější aquapark v regionu AQUAWORLD či výšlap na Stezku korunami stromů, v zimě pak skiareál Lipno-Kramolín. Na rakouské straně Šumavy leží Skicentrum Hochficht.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 40,- Kč/os./den.

POZNÁMKA

Domácí zvířata za poplatek

povinný příplatek Vánoce zahrnuje: štědrovečerní večeře, přípitek 24.12.2024
nepovinný příplatek Silvestr, zahrnuje: slavnostní večeře, přípitek 31.12.2024

Období letní prázdniny (28.6.-31.8.24) - víkend (PÁ+SO) min. 3 noci; mimovíkend (NE-ČT) min. 2 noci
Pobyty Velikonoce a Silvestr (27.12.24-1.1.25 vč.) pouze na vyžádání


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování.


Cena pobytu Aktivní týdenní dovolená u Lipna (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí formou bufetu, 1x využití sauny (1 hod. na pokoj), volný vstup na stolní fotbálek, využití venkovního bazénu, 1x Informační mapu Lipna a okolí, parkování.


Cena pobytu Podzimní týden (7 nocí za cenu 6 nocí) zahrnuje 7x ubytování se snídaní, parkování.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení