Jáchymov - Radium Palace

od 1 820
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 3 let
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 3000 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • hotel ve stylu vídeňského neoklasicismu
  • všechny služby pod jednou střechou
  • významné slevy pro pojištěnce zdrav. pojišťoven ČR
  • široká nabídka kultury a zábavy během pobytu
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

➣ ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZÓNY 25. května 2024 https://www.axxoshotels.com/files/zls-2024-cz-01.mp4

➣ K rekreačnímu pobytu máte nově možnost si objednat balíček 10ti radonových koupelí (v hodnotě 11.000,- Kč)

Sleva 50% na bazén a sauny Aquacentra Agricola pro klienty ubytované v LL Jáchymov.

Speciální nabídka (na vyžádání) a sleva v období od 01. 04. 2024 do 30. 07. 2024 - vztahuje se na následující pobyty:
★ Základní radonová kúra I 14 nocí = 12 nocí
★ Ryzí radonová kúra I 11 nocí = 10 nocí
★ Krátká radonová kúra I 9 nocí = 8 nocí
★ Kúra na zkoušku I 7 nocí = 6 nocí
★ Regenerace po Covid I 7 nocí = 6 nocí

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Impozantní neoklasicistní palác ve vídeňském stylu. Historický skvost Jáchymova, chráněná kulturní památka České Republiky.. Je obklopen malebným lesoparkem a už v době svého vzniku v roce 1912 patřil mezi nejlepší lázeňské hotely v Evropě. Elegantní budovu podtrhují romantické balustrády a původní architektonické detaily, které si hotel zachoval i po rozsáhlých rekonstrukcích v letech 1998 a 2016.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, taneční bar, koncertní sál, prostorná terasa s panoramatickým výhledem na krajinu u Jáchymova, výtah, směnárna, internetový koutek, wellness centrum zrekonstruované únor 2020 (ozdravné a relaxační procedury s využitím přírodních vod a produktů, krytý bazén, sauna, Kneippova cesta), kadeřnictví, kosmetický salón, pedikúra, úschovna kol a lyží, parkoviště (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje I.A, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), župan na vyžádání zdarma, TV SAT, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma), trezor.

2lůžkové pokoje Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, bidet nebo bidetová sprška), župan na vyžádání zdarma, TV SAT, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma), trezor, výhled do údolí.

2lůžkové Junior suite má 2 menší místnosti s průchodem bez dveří, v obytné místnosti možnost přistýlky / třetího lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), župan na vyžádání zdarma, TV SAT, telefon, minibar, Wi-Fi (zdarma), trezor.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu, balíčky polopenze nebo plná penze (dle výběru pobytu) formou bufetu.

INDIKACE A LÉČBA

Léčba: nemoci pohybového ústrojí, nervové nemoci, oběhového ústrojí, diabetes mellitus, kožní nemoci
Základem efektivní lázenské léčby v Jáchymově je kombinace unikátních koupelí v radonové vodě a špičkové rehabilitace. Na základe vstupního vyšetrení lázenský lékař předepíše nejvhodnější procedury s využitím léčivé radonové vody, rehabilitace a fyzikální terapie.

Odborně vedená lázeňská léčba redukuje nutnost medikamentózní léčby a zlepší kvalitu života až na dobu 8 – 10 mesíců.
Pro dosažení maximálního léčebného účinku lékaři doporučují absolvovat 24 radonových koupelí za rok.

Léčivá voda se čerpá ze čtyř vrtů hlubokých až 300 m, které jsou umístěny v nejhlubším 12. patře dolu Svornost, 500 m pod povrchem země. Důl Svornost je nejstarším provozovaným dolem v Evropě. Lázně Jáchymov v něm zaměstnávají 21 horníků. Lázně byly založeny v roce 1906 jako první radonové lázně na světě. Nikde jinde v evropských lázních není tak vysoká koncentrace radonu v přírodní minerální vodě jako v Jáchymově. Díky tomu jsou lázně v Jáchymově nejúčinnějšími radonovými lázněmi v Evropě.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V létě - ideální místo pro aktivní letní dovolenou spojenou se sportovními aktivitami jako např. turistika, Nordic Walking nebo jízda na kole. Zkuste si půjčit kolo či elektrokolo a projet se po některé z více než 400 km cyklotras v okolí či jen využít řady turistických a naučných stezek. V bezprostřední blízkosti lázeňské čtvrti je hustá síť procházkových okruhů různé náročnosti a délky. Vyzkoušejte blízké cíle jako např. jáchymovské mlýnky, Špitální kostelík, Císařskou alej, vyhlídku Dívčí skok, procházku po lázeňském parku, nových terasách Lázeňského centra Agricola či promenádu vybavenou venkovními fitness stroji.

Milovníkům technických památek lze v okolí Jáchymova doporučit celou řadu zpřístupněných hornických památek, které jsou na seznamu UNESCO.

Sjezd na koloběžkách - Nechte se vyvést lanovkou na Klínovec a zapůjčte si terénní koloběžky na sjezd zpět

V zimě - Lyžování na Klínovci (3 km) - nový skiareál Klínovec je součástí InterSkiregionu, který vznikl propojením lyžařských středisek Klínovec - Fichtelberg - Neklid - Boží Dar. Nový Klínovec nabízí více než 31,5 km sjezdovek a spolu s přeshraničním areálem 47 km. Nejdelší ze sedačkových lanovek obsluhuje novou sjezdovku do Jáchymova, která s délkou 2950 m a šířkou 50 - 100 m patří k nejdelším a nejširším sjezdovkám v ČR. Na své si přijdou děti i milovníci freeride i freestyle lyžování a běžkařských stop. Spojení mezi areály zajišťuje skibus zdarma.

Na vrchol Klínovce jezdí lanovka s krátkou jarní odstávkou celoročně a z jeho vrchu lze sejít či sjet po několika trasách Trail parku.

ŠTOLA ASTORIA - komentovaná prohlídková trasa 60 min. - poznejte unikátní jáchymovské podzemí, aniž byste museli fárat 500 m pod zem. Můžete si objednat prohlídku štoly, (věrná kopie dolu Svornost) včetně výztuh, výdřev, vrtů, závalů, důlní techniky, šachetních zdviží, uranových žil, potrubí s radonovou vodou a krápníků. Vstup jen s přilbou a ti nejmenší si mohou v jednom úseku dopřát i plazení (stejně jako horníci, kteří v 16. století dobývali ve tmě a s kahanem stříbro). Prohlídka končí filmem Magické místo Jáchymov.

NOVINKA: od 01. 06. dokonce prázdnin se otevírá dětský animační klub „Radonek“. Děti od 5-ti let se mohou těšit na různé aktivity, animační program, výlety s příběhem a kreativní dílny. V rámci klubu je možnost zajistit hlídání dětí (za poplatek).

Prázdninový balíček „Letní dovolená v Krušných horách“, který je ideální pro rodiny s dětmi mají členství v dětském animačním klubu „Radonek“ zdarma.

Rodiče s dětmi se v Jáchymově určitě nudit nebudou – k dispozici je venkovní dětské hřiště s vláčkem, minigolf, ping pong, šipky, dětská herna, bazén s protiproudem a tobogánem v Aquacentru Agricola, možnost zapůjčení kol.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek 35 Kč/os./den.

POZNÁMKA

Vstupenku do Aquacentra, případně Saunového dolu, můžete zakoupit na dobu 1,5 – 3 hodiny. Při zakoupení vstupenky před 14:00, platí tato pouze pro bazén. Při zakoupení vstupenky po 14:00, obdržíte automaticky vstup včetně Saunového dolu. Poslední vstup je možno zakoupit v 19:15 hodin. Dětem do 12ti let věku je do Saunového dolu povolen vstup pouze v pondělí.

Nástupy na léčebné pobyty (všechny pobyty, ve kterých je obsažena lékařská konzultace, konzultace s fyzioterapeutem nebo vstupní lékařské vyšetření) jsou v Léčebných lázních Jáchymov obecně možné kterýkoli den kromě soboty. V tento den se nástup nedoporučuje, protože lékař je k dispozici až v pondělí, a tím byste ztratili jeden den procedur. U Krátké radonové kúry je nástup omezen pondělí až pátek do 12:00 hodin.

U pobytů s plnou penzí začíná pobyt obědem v nájezdový den.

U léčebných pobytů je neděle zpravidla odpočinkový den.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), rehabilitační bazén, Kneippův chodník, whirlpool, parní saunu, suchou a infra saunu, zapůjčení županu, úschovnu kol a lyží.


Cena pobytu Vital klasik (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 1x radonová koupel, 1x perličková koupel, 1x přísadová koupel se zábalem, 1x suchá uhličitá koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal rukou. Změna procedur není možná.


Cena pobytu Lázeňský relax (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x radonová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x oxygenoterapie), 1x solná jeskyně v Lázeňském centru Agricola (45 min.).


Cena pobytu Relax Radium Palace (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x thajskou aroma masáž (20 min.), 1x bazén a saunový svět (90 min.) v Lázeňském centru Agricola, 1x Prohlídková štola Astoria.


Cena pobytu Antistres (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 1x volný vstup do bazénu a saunového dolu (90 min. v LC Agricola), 1x solnou jeskyni (45 min. v LC Agricola), 1x prohlídku štoly Astoria, 1x vycházku po Jáchymově minulosti i současnosti komentovaná s průvodcem, 1x zapůjčení nordic walking holí zdarma.
Všechny léčebné i wellness procedury jsou poskytovány v Láz. centru Agricola ( 50 m).


Cena pobytu Kúra na zkoušku (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x konzulataci s lékařem, procedury (3x radonová koupel, 2x přísadová koupel se zábalem, 1x uhličitá koupel se zábalem, 2x suchá uhličitá koupel (plynná), 2x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal rukou, 2x oxygenoterapie, 1x skupinový tělocvik.
BONUS: 1x lahev minerální vody na pokoji při příjezdu.


Cena pobytu Regenerace po COVID-19 (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, procedury (3x solná jeskyně (popř. Solux), 5x oxygenoterapie, 3x uhličitá koupel suchá - plynná, 2x částečná masáž, 2x nordic walking, 3x inhalace aerosolová, individuální).
BONUS: 1x lahev minerální vody na pokoji při příjezdu.
Program garantovaný lékařem.


Cena pobytu Lázeňské minimum (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x přísadová koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná), 1x vstup do bazénu a Saunový důl v Láz. centru Agricola (90 min.).


Cena pobytu Senior 55+ (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x radonová koupel, 1x perličková koupel, 1x přísadová koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá uhličitá koupel - plynná, 1x parafínový zábal rukou.
Záměna procedur v pobytovém balíčku není možná.


Cena pobytu Pro zdravý pohyb (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x konzulatace s fyzioterapeutem zaměřená na doporučení správných pohybových návyků, 1x radonová koupel, 1x podvodní masáž celková, 1x suchá uhličitá koupel - plynná, 2x klasická masáž částečná, 2x skupinový tělocvik, 2x skupinový tělocvik v bazénu, 1x solná jeskyně v Láz. centru Agricola (45 min.).


Cena pobytu Romantika (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze snídaně servírované do pokoje, 1x večeře podávaná formou bohatého bufetu, 1x večeře podávaná à la carte včetně 0,7 l moravského vína), Bohemia sekt 0,375 l na pokoji při příjezdu, káva/čaj a zákusek, 1x vstup do bazénu a Saunový důl v Láz. centru Agricola (90 min.).


Cena pobytu Krátká radonová kúra (9 nocí) zahrnuje 9x ubytování s polopenzí, 1x konzulataci s lékařem, laboratorní vyšetření dle indikace lékaře, 10x radonovou koupel, 8x léčebnou proceduru dle předpisu lékaře (3x velká a 5x malá procedura).
BONUS: 1x lahev minerální vody na pokoji při příjezdu. Nástup na pobyt Po-Pá (do 12 hodin).
Léčebný program nezahrnuje individuální rehabilitace.


Cena pobytu Ryzí radonová kúra (11 nocí) zahrnuje 11x ubytování s polopenzí, 1x konzulataci s lékařem, laboratorní vyšetření dle indikace lékaře, 10x radonovou koupel.
BONUS: 1x lahev minerální vody na pokoji při příjezdu.


Cena pobytu Týden na horách (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x perličková koupel, 1x bylinková koupel, 2x klasická masáž částečná), 5x bazén v Láz. centru Aglicola (60 min.), 1x Saunový důl a bazén v Láz. centru Agricola (90 min.), 1x fitness v Láz. centru Agricola (60 min.), zapůjčení holí Nordic Walking, zdarma úschova kol a lyží.


Cena pobytu Dovolená s dětmi (2 nocí) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 2x bazén v Láz. centru Agricola (90 min.), zapůjčení holí pro Nordic Walking, 1x minigolf (v létě) nebo 1x solná jeskyně v Láz. centru Agricola (45 min. - v zimě), úschova kol a lyží.
Každá další noc 1x ubytování s polopenzí, 1x bazén Agricola (90 min.).


Cena pobytu Základní radonová kúra (14 nocí) zahrnuje 14x ubytování s polopenzí, 1x konzulatace s lékařem a předpis procedur, laboratorní vyšetření dle indikace lékaře, 16 léčebných procedur (6x velká a 10x malá procedura), 12x radonová koupel.
Každá další noc: ubytování s plnou penzí, 2x léčebná procedura dle předpisu lékaře.
BONUS: 1x lahev minerální vody na pokoji při příjezdu.
LÉČEBNÝ PROGRAM NEZAHRNUJE INDIVIDUÁLNÍ REHABILITACI.


Cena pobytu Tradiční radonová kúra (14 nocí) zahrnuje 14x ubytování s plnou penzí, 1x vstupní lékařské vyšetření, sestavení individuálního léčebného programu, laboratorní vyšetření dle indikace lékaře, 1x výstupní lékařské vyšetření se závěrečnou zprávou, 12x radonovou koupel, 30 léčebných procedur předepsaných lékařem (10x velká procedura, 20x malá procedura).
BONUS: 1x lahev minerální vody na pokoji při příjezdu.
Každá další noc: ubytování s plnou penzí, 3x léčebná procedura (dle předpisu lékaře).


Cena pobytu Kúra bez radonových koupelí (14 nocí) zahrnuje 14x ubytování s plnou penzí, 1x vstupní lékařské vyšetření, sestavení individuálního léčebného programu, 1x laboratorní vyšetření (krevní obraz, glykémie, kys. močová), 1x výstupní lékařské vyšetření se závěrečnou zprávou, 42 léčebných procedur předepsaných lékařem týdně (12x vodoléčba - koupel přísadová se zábalem, 10x velká procedura, 20x malá procedura). Možnost prodloužení pobytu.
Každá další noc: ubytování s plnou penzí, 3x procedura (dle předpisu lékaře), neděle volný den.
BONUS: 1x minerální voda Vincentka (0,7 l) z lázní Luhačovice.


Krušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).

Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.

A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří.
Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.Magická horská krajina, drsná a romantická zároveň, čeká, až ji objevíte.

Krušnohoří na seznamu UNESCO Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je prvním českým přehraničním souborem památek, který se dostal 6.7.2019 na Seznam světového kulturního přírodního dědictví UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Zimní pohádka v Lázních Jáchymov (krátký spot)

Ochutnejte ze zimní nabídky pobytů, léčebných procedur, horských aktivit a pokochejte se nádhernými výhledy do krajiny Krušných hor i pohledem na lázeňské údolí z výšky.

Zimní pohádka v Lázních Jáchymov (dlouhý spot)

Ochutnejte z pestré nabídky zimního menu léčebných pobytů v prvních radonových lázních v kombinaci s aktivitami v Krušných horách.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení