Piešťany - hotel PRO PATRIA

od 1 090
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen3min
Cykloturistika
Golf: 3000 m
Termální pramen: 3 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v samém srdci lázeňského ostrova na řece Váh
  • široký výběr léčebných a omlazujících wellness procedur
  • léčivé minerální termální prameny a sirné bahno
  • velký výběr kulturních a volnočasových aktivit
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Účinné léčení, dostupný komfort, pohodlí a vynikající kvalita v srdci Piešťan.

PRO PATRIA je historický hotel vějířovitého půdorysu v centru Kúpeľného ostrova. Lázeňské procedury se poskytují v historických prostorách, "bahenní kuchyně" funguje na základě historických receptur z roku 1916. Lázeňský dům je přímo propojen s hotelem. V hotelu též najdete expozice Balneologického muzea.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, kavárna s terasou, bezbariérový přístup, směnárna, trezor, úschovna zavazadel, léčebné procedury, kadeřnictví, kosmetika, odpočinková terasa, vířivka v Napoleon Health Spa, parkoviště (za poplatek), transfery (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Economy (bez soc. zař., fén na vyžádání), Standard (se sprchou, fén na vyžádání) a Komfort - rekonstruovaný, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), a 2lůžkový apartmán Komfort, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén) s obyvákem a ložnicí. Všechny pokoje mají TV-SAT, rádio, telefon, Wi-Fi, pokoje a apartmány Komfort navíc klimatizaci, ledničku a trezor. Bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

slovenská a mezinárodní kuchyně, snídaně bufet, obědy a večeře menu a salátový bufet. Možnost dietního stravování, bezlepková či bezlaktózová jídla.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Termální koupaliště Eva v Piešťanech s kapacitou 1500 návštěvníků se nachází na Lázeňském ostrově s teplými léčivými prameny. Termální voda příznivě působí na nemoci pohybového ústrojenství.
Koupaliště pozůstává z 25 – metrového krytého bazénu s přesklenou stěnou, z otevřeného 50 – metrového bazénu se skokanským můstkem, z dětského otevřeného bazénu, z prostorů příslušenství a z ploch vyhrazených na slunění.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Neodůvodněná změna pokoje při příjezdu do hotelu za poplatek (30,- €/změna).
Příplatek za oběd / večeři: 10,- €.
Online check-in na palubu letadla za poplatek (15,- €).
Ubytování domácích mazlíčků za poplatek (20,- €/zvíře/noc).


Pobytové balíčky


Testovací kůra zahrnuje ubytování s polopenzí a lékařskou konzultací a 1 procedurou denně v počtu dle délky pobytu, vstup do fitness centra , Wi-Fi,


Cena pobytu Zdraví v Piešťanech (2-7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), lékařskou konzultaci, vstup do fitness v Napoleon Health Spa, Wi-Fi, počítačový koutek, 1-2 procedury denně podle délky pobytu:
pobyt na 2 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž
pobyt na 3 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel
pobyt na 4 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike
pobyt na 5 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik
pobyt na 6 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 2x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike
pobyt na 7 nocí - zvýhodněný pobyt s 15 procedurami: 3x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 2x hydroterapie nebo perličková koupel, 2x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, skupinový tělocvik nebo 2x parafín nebo parafango nebo suchý CO2.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení