Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Odpočinout si od pracovních povinností a stresu, vyléčit zdravotní potíže nebo nabrat síly při rekonvalescenci. Motivy, proč jezdíme do lázní, jsou různorodé a tomu se přizpůsobují i lázeňské programy. Motivem, proč jet do hotelu Park může být unikátní léčebné terapie podle principů Ayurvédské medicíny, tedy nejstaršího celostního medicínského systému ověřeného staletími a uznávaného WHO (světovou zdravotnickou organizací). Originální Ayurvedské (Ajurvédské) terapie jsou v lázeňském hotelu poskytovány kvalifikovanými ayurvédskými terapeuty z Indie a Srí Lanky. Veškeré používané přípravky a oleje jsou originální, přírodní a nejvyšší kvality. K dosažení pozitivních výsledků je přizpůsobena i strava, kdy jsou pokrmy připravovány dle zásad zdravé výživy a také dle principů Ayurvédy.

Hotel samozřejmě také nabízí také klasické léčebné a wellness terapie zaměřené na detoxikaci a regeneraci organismu, zmírnění či odstranění bolestí pohybového aparátu, posílení imunitního systému, posílení činnosti srdce a oběhového systému. Nemůžou chybě také populární wellness programy. Ty jsou ušity opravdu na míru a vyzkoušet můžete třeba programy manažerské, antistresové, redukční, detoxikační nebo wellness & beauty a řadu dalších.

Tedy každý si zde najde to své.

POLOHA

Lázeňský hotel PARK**** je umístěn na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku, který je vhodným místem pro relaxaci a k procházkám po procedurách. Lázeňské město Poděbrady s mnoha památkami leží v krásném a klidném prostředí, přitom vzdálené jen cca 50 km východně od Prahy. Jedinečná poloha lázeňského hotelu zaručuje ideální možnosti regenerace a relaxace.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, směnárna, restaurace, Wi-Fi (zdarma), lázeňské služby (léčebné procedury a terapie přímo v domě), konferenční služby, úschovna kol, akceptace kreditních karet, parkoviště (za poplatek), bezbariérový přístup.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje s možností přistýlky a Apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, župan, fén, pantofle), Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, trezor, SAT-TV, možnost úplného zatemnění. Apartmány navíc: denní místnost s rozkládací pohovkou (možnost až 2 přistýlek). Možnost bezbariérových pokojů.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (výjimečná live cooking snídaně, večeře vícechodové menu nebo exotický raut). Strava je přizpůsobena k
dosažení pozitivních výsledků léčebných pobytů. Pokrmy jsou připravovány dle zásad zdravé výživy a také dle principů Ayurvédy jako součást celostního medicínského systému.

INDIKACE A LÉČBA

Indikace: Poskytované terapie jsou zaměřené na detoxikaci a regeneraci organismu, posílení imunity, prevenci a léčbu nemocí srdce a oběhového systému, redukci tělesné váhy, léčbu bolestí pohybového aparátu, rekonvalescenci po invazivních chirurgických zákrocích a chemoterapeutické léčbě

Procedury v domě: Léčebné terapie klasické: masáž lávovými kameny, havajská masáž Lomi Lomi, rekondiční masáž, medová masáž, masáž detoxikační celotělová, aromamasáž, reflexní masáž plosky nohou, nepřímé narovnání krční a bederní páteře přes plosku nohy, masáž plosky nohy vč. peelingu solí z Mrtvého moře s kokosovým olejem a vitamínem, mikromasáž obličeje, masáž lymfatická-Lymfoven, masáž lymfatická-ruční, baňkování, čokoládová masáž obličeje a dekoltu, čokoládový zábal, jemný peeling pokožky solí z Mrtvého moře, podvodní masáž, hydromasáž, koupel v přírodní uhličité vodě, bylinné perličkové koupele, hořečnaté a jodobromové koupele, koupel v soli z Mrtvého moře, pivní a syrovátkové koupele, zábaly bahnem z Mrtvého moře, celulitidové zábaly, inhalace masáže obličeje s laserovou gelovou maskou, Dornova metoda a Breussova masáž

Léčebné terapie Ayuverdské: Abhyangam, Jambeera Pinda Swedam, Shastika Shasti Pinda Swedam, Kulatha Pinda Swedam, Shirobhyangam, Mukabhyangam, Padabhyangam, Padavagaha, Shirodhara a další.

Oxygenoterapie – Velmi účinná léčebná metoda, která pomáhá nemocným s plicními i mimoplicními obtížemi Spočívá na vdechování kyslíku ve vyšší koncentraci než v jaké je obsažený ve vzduchu. Terapie je určena především pro osoby s dýchacími obtížemi, dále odstraňuje únavu, posiluje imunitu, zlepšuje látkovou výměnu, čistí tělo od toxinů, aktivuje mozkovou činnost.

Inhalace léčivou minerální vodou Vincentkou – Vincentka především pomáhá zlepšovat dýchání. Oxid uhličitý a soli obsažené ve Vincentce mají schopnost rozpouštět hleny na sliznicích dýchacích cest, žaludku a střevech.

Teplý obklad hrudníku a hrudní páteře – Teplý obklad hrudníku posiluje především plíce a dýchací systém, srdce a oběhovou soustavu, imunitní systém, lymfatické žlázy, atd.

Peloidní zábal hrudní páteře – Zábal unikátní kombinací extraktu z mořských řas a bahna z Mrtvého moře velmi bohatého na minerály pomáhá regeneraci organismu, obnovuje buněčný metabolismus, působí uklidňujícím účinkem, osvěžuje a dodává životní energii, je účinný na bolesti v kříži, krční páteře, atd.

Koupel v přírodní uhličité vodě – Vysoký obsah oxidu uhličitého ve vodě se vstřebává kůží, zlepšuje její prokrvení, podporuje srdeční a cévní systém – zvýšeným prokrvením zajišťuje přísun živin a kyslíku do všech tělesných tkání, aktivuje lymfatický systém a ovlivňuje odvádění škodlivých látek z organizmu.

Koupel přísadová hořečnatá – Hořčík reguluje srdeční činnost a svalové kontrakce, chrání nervy, podporuje buněčný metabolismus a regeneraci buněk, pomáhá tělu využívat vitamín C a E, atd.

Masáž klasická částečná zad a šíje – Cílená masáž pro uvolnění bolestivých a stažených svalů, zatuhlých oblastí, pro zvýšení hybnosti, přináší velkou úlevu při celkovém napětí

Uhličitá koupel plynná celková – Výsledkem terapie je rozšíření všech cév až po vlásečnice se současným zvýšením obsahu kyslíku v krvi. Tím dochází k dokonalému prokrvení pokožky, svalstva, všech orgánů a mozku. Aktivuje lymfatický systém a ovlivňuje odvádění škodlivých látek z organismu krevním oběhem i lymfatickým systémem, odstraňuje vyčerpanost, přispívá ke zlepšení mozkových funkcí, paměti, pozornosti, atd.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V Poděbradech je každoročně pořádána celá řada kulturních, společenských a sportovních akcí.

Sportovní aktivity v okolí: golfové hřiště s 18 jamkami (2,5 km), tenisové kurty, sportovní areál, squash, bowling, jízda na koni, sportovní střelba, rybaření, koupání, aquapark.

Zajímavá místa v blízkosti Poděbrad: např. skanzen v Přerově nad Labem, malá ZOO ve Chlebech, zámky Žleby, Loučeň, Kačina u Kutné Hory, Hrádek u Nechanic, Karlova koruna v Chlumci nad Cidlinou a další. Za prohlídku také rozhodně stojí středověké královské město Kutná Hora s dominantou chrámu sv. Barbory.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (30 Kč/os./noc).

POZNÁMKA

Pobyty nejsou vhodné pro rodiny s malými dětmi do 8 let věku.

Domácí zvířata jsou na hotelu nejsou povolena.

Hotel má vlastní hlídané parkoviště ze zadní strany hotelu. Cena parkování: 60 Kč/den.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Znovunabytí energie, restart těla a duše (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 4 procedury (1x tělový peeling solí z Mrtvého moře s kokosovým olejem a vitamínem E (30 min.), 1x relaxační lázeň se solí z Mrtvého moře (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), masáž Abhyangam (55 min. - ajurvédská celotělová masáž pro aktivaci krevního a lymfatického systému, detoxikaci a omlazení), 1x masáž plosek nohou (25 min), Wi-Fi.


Cena pobytu Regenerační pobyt (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování se snídaní, 5 procedur (1x koupel v přírodní uhličité vodě (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 2x oxygenoterapie (25 min.), 1x jemný peeling pokožky solí z Mrtvého moře s kokosovým olejem a vitamínem E (30 min.), 1x koupel v soli z Mrtvého moře (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli)), Wi-Fi.
Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Regenerační pobyt (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování se snídaní, 5 procedur (1x koupel v přírodní uhličité vodě (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 2x oxygenoterapie (25 min.), 1x jemný peeling pokožky solí z Mrtvého moře s kokosovým olejem a vitamínem E (30 min.), 1x koupel v soli z Mrtvého moře (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli)), Wi-Fi.
Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Postcovidový program (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, procedury (5x oxygenoterapie (25 min.), 5x inhalace (15 min.), 3x teplý obklad hrudní páteře (40 min.), 1x peloidní zábal hrudní páteře (25 min.), 2x koupel v přírodní uhličité vodě (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x koupel přísadová hořečnatá (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x masáž klasická částečná (záda, šíje - 30 min.), 2x uhličitá koupel plynná celková (55 min.)), Wi-Fi.
Na základě doporučení lékaře lze provést úpravu procedur.


Cena pobytu Oddech na pár dnů (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování se snídaní, 4 procedury (1x Postřižinská pivní koupel (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x rekondiční masáž (40 min.), 1x podvodní masáž (30 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x reflexní masáž plosek nohou (25 min.), Wi-Fi.


Cena pobytu Relaxace pro tělo a duši s Ayurvedou (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 3 procedury (Jambeera pinda swedam (55 min. – celotělová masáž teplými měšci s citrony a bylinami proti bolestem zad, svalovým křečím a revmatickým zánětům), 1x bylinná relaxační koupel (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli - podporuje detoxikaci organismu), 1x masáž hlavy, šíje a ramen (25 min.)), Wi-Fi.
Možnost dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Lázeňský regenerační pobyt (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, procedury (1x jemný peeling pokožky solí z Mrtvého moře s kokosovým olejem a vitamínem E (30 min.), 1x koupel v soli z Mrtvého moře (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x aromamasáž (40 min.), 1x hydromasáž (30 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x suchá uhličitá koupel (55 min.), 1x Shirobhyangam masáž hlavy, šíje a ramen (25 min.), 1x koupel v přírodní uhličité vodě (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x celotělový zábal bahnem z Mrtvého moře (45 min.)), Wi-Fi.


Cena pobytu Detoxikační program (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, procedury (1x jemný peeling pokožky solí z Mrtvého moře (25 min.), 1x koupel v soli z Mrtvého moře (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x celotělový bahenní zábal z Mrtvého moře (40 min.), 1x suchá uhličitá koupel (55 min.)), Wi-Fi.


Cena pobytu Protistresový program (2 nebo 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování se snídaní (dle zvolené délky pobytu), procedury, Wi-Fi, místní poplatky.
Procedury pobyt 2 noci: 1x peeling + masáž plosky nohou solí z Mrtvého moře s koosovým olejem a vitamínem E (40 min.), 1x masáž teplými lávovými kameny (55 min.), 1x bylinná perličková koupel (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x pivní koupel Postřižinská (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli);
Procedury pobyt 3 noci: 1x reflexní masáž plosky nohou solí (25 min.) , 1x Havajská masáž Lomi-Lomi (55 min.), 1x bylinná perličková koupel (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x pivní koupel Postřižinská (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x celotělový bahenní zábal z Mrtvého moře (40 min.), 1x koupel v přírodní uhličité vodě (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli).


Cena pobytu Moje záda (2 nebo 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování se snídaní (dle zvolené délky pobytu), procedury, Wi-Fi.
Procedury pobyt 2 noci: 1x masáž zad a šíje (25 min.), 1x podvodní masáž ruční (30 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x jodobromová koupel (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli);
Procedury pobyt 3 noci: 1x hydromasáž (30 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x baňkování (metoda tradiční čínské medicíny, která ovolňuje svalstvo - 40 min.), 1x Kati Vasti / Greeva Vasti (pro odstranění bolesti bederní oblasti / šáje - 40 min.), 1x bahenní zábal zad z Mrtvého moře (25 min.), 1x jodobromová koupel (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli).


Cena pobytu 6 dní relaxace a pohybu (5 nocí) zahrnuje 6x ubytování se snídaní, 5 procedur (1x koupel v přírodní uhličité vodě (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x masáž zad a šíje (25 min.), Wi-Fi.


Cena pobytu Wellness & beauty (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, procedury (1x aromamasáž (40 min.), 1x bylinná perličková koupel (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x koupel v přírodní uhličité vodě (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x masáž obličeje + Laserová gelová maska (40 min.)), Wi-Fi.


Cena pobytu Ayurvédská detoxikace a regenerace organismu (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování se snídaní, 8 procedur (1x jemný peeling pokožky solí z Mrtvého moře (25 min.), 1x koupel v soli z Mrtvého moře (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 2x bylinná perličková koupel (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x Jambeera Pinda Swedam (celotělová masáž měšci s citrony a bylinami - 55 min.), 1x Marma masáž (40 min.), 1x Shirodhara (procedura pro uvolnění nervového systému - 55 min.), 1x Padavagaha (masáž plosek nohou - 25 min.), Wi-Fi.


Cena pobytu Regenerace a relaxace (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, procedury (1x hydromasáž (20 min. + 20 min. suchý zábal po koupeli), 1x oxygenoterapie (25 min.), 1x reflexní masáž plosek nohou (25 min.), Wi-Fi.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Lázeňský hotel PARK - Poděbrady

Unikátní léčebná terapie podle principů Ayurvédské medicíny

Fontána v lázeňském parku Poděbrady

Lázeňský hotel PARK**** je umístěn na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku, který je vhodným místem pro relaxaci a k procházkám po procedurách.

Hodnocení hotelu

9
1 hodnocení
9 Ubytování
8 Služby
9 Poloha
8 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9
9 Ubytování 8 Služby 9 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ludvík Sovadina, 11.03.2022