Poděbrady - hotel GOLFI

od 800
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • vyhledávaný hotel pro relaxaci
  • v centru klidného lázeňského města u Labe
  • útulné ubytování, skvělé jídlo, perfektní obsluha
  • široká nabídka výhodných balíčků s wellness procedurami
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Historie hotelu z období první republiky se zážitkovou gastronomií a skvělými wellness službami.

Historie hotelu Golfi sahá do období první republiky z let 1934 - 1936. Hotel vám nabídne individuálně navržené pokoje a skvělé jídlo. Ze svého pokoje se budete moci kochat úžasným uklidňujícím pohledem na řeku, kostel a poděbradský zámek.

POLOHA

v centru Poděbrad na kouzelném místě na pravém břehu Labe.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, salónek, terasa s výhledem na Labe, konferenční služby, parní komora (za poplatek), wellness služby (na objednání), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Standard a Deluxe, 1, 3 a 4lůžkové pokoje a 2lůžkový apartmán, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně, u balíčků polopenze

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V okolí: zámek Poděbrady, Poděbradské jezero, Film legends museum, Muzeum lega Poděbrady, Vyhlídkový vláček, Galerie Ludvíka Kuby, Kolonáda.

Sport: cyklistická stezka do Nymburka nebo k hradišti Libici nad Cidlinou.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./noc).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), místní poplatky.


Cena pobytu Kleopatřin víkend pro ženy (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (pedikúra s diagnostikou (60 min.), manuální lymfatická masáž celého těla (85 min.), rituál královny Kleopatry - zábal celého těla s masáží (85 min.), luxusní levandulové ošetření obličeje přírodní kosmetikou Primavera (60 min.), parní box s aromaterapií (25 min.)).


Cena pobytu Někdo to rád horké (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (masáž lávovými kameny (25 min.), obličejová masáž horkými růženínovými kameny (35 min.), parní box s aromaterapií (25 min.), parafínový zábal rukou (20 min.), rašelinový obklad (20 min.)).


Cena pobytu Program Kalokagathia pro ženy - harmonie duševní a fyzické krásy (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (aromamasáž (25 min.), pedikúra s diagnostikou (60 min.), luxusní BIO kosmetické ošetření obličeje (60 min.), reflexologie plosky nohy (25 min.)).


Cena pobytu Program Minirelax neboli na skok do lázní (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (aromamasáž (55 min.), parní box s aromaterapií (25 min.)).


Cena pobytu Vonná relaxace ve dvou (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní 3chodová večeře pro zamilované při svíčkách), lahev sektu na pokoji, aromaterapie a svíčky na pokoji, program (parní box - uvolnění celého těla v soukromí jen pro vás (25 min.), aromamasáž pro ženu (55 min.), sportovní masáž pro muže (55 min.)).


Cena pobytu Alona SPA - víkendový rituál (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (Alona rituál s jemnou masáží celého těla (85 min.), luxusní hloubkové čištění přírodní kosmetikou (60 min.)). Alona - rituál očisty celého těla (ve filipínském jazyce vlna, na níž se necháte unášet celý víkend) rituál obsahuje přírodní kokosový peeling celého těla, poté kokosové vločky jsou jemně třeny do vaší pokožky speciální hedvábnou rukavičkou a na konec uvolňující masáž kokosovým olejem různými technikami.


Cena pobytu Víkend pěti elementů (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (rituál ZEN - kosmetické ošetření s jasmínovou masáží a šálkem jasmínového čaje (90 min.), masáž pěti elementů (55 min.), čínská tlaková masáž chodidel (25 min.), indická masáž hlavy (25 min.)). Rituál pěti elementů je masážní rituál inspirovaný indií, kterýá postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům (země, voda, vzduch, oheň a akáša). Slouží k promasírování svalů, hluboké relaxaci (svalů, pocitů, emocí a myšlenek). S masérem se při této rituální masáži přenesete do hloubky uvolnění, kterou jste ani netušili a která se při běžném způsobu života ani nemůže vynořit.


Cena pobytu Gentleman víkend (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, digestive (po večeři sklenka cognacu nebo kvalitního rumu), sportovní masáž celého těla (55 min.).


Cena pobytu Rodinná dovolená (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, dárek pro děti na pokoji, návštěva parní sauny během celého pobytu, úschova kol, zapůjčení županu, WI-Fi.


Cena pobytu Pobyt pro aktivní seniory (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, masáž dle vlastního výběru (25 min.), zapůjčení županu, Wi-Fi. Nástup Ne.


Poznejte okolí Prahy a ulice starobylých měst a městeček, údolí pěti řek, tedy Berounky, Sázavy, Vltavy, Labe a Jizery, vydejte se do lesů Křivoklátska, do rovin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. Na výlet zve krajina, která se jako široký pás ovíjí kolem Prahy.

TIPY NA VÝLET:
- Praha, její památky a zajímavosti (Pražský hrad, Trojský zámek, ZOO, Botanická zahrada, Karlův most, Mostecká věž, Malá Strana, Prašná brána, Staroměstský orloj, Petřín, Vyšehrad, …)
- hrady: Karlštejn, Křivoklát; zámky: Konopiště, Ječniště, Žleby, Loučeň, Kačina, Poděbrady
- Kutná Hora a její památky zapsány do listiny UNESCO
- Muzeum lidových staveb v Kouřimi
- Tvrz Malešic

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení