Poděbrady - Hotel Golfi

od 975
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Cykloturistika
Dítě zdarma: 3 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • vyhledávaný hotel pro relaxaci
  • v centru klidného lázeňského města u Labe
  • útulné ubytování, skvělé jídlo, perfektní obsluha
  • široká nabídka výhodných balíčků s wellness procedurami
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Historie hotelu z období první republiky se zážitkovou gastronomií a skvělými wellness službami.

Historie hotelu Golfi sahá do období první republiky z let 1934 - 1936. Hotel vám nabídne individuálně navržené pokoje a skvělé jídlo. Ze svého pokoje se budete moci kochat úžasným uklidňujícím pohledem na řeku, kostel a poděbradský zámek.

POLOHA

v centru Poděbrad na kouzelném místě na pravém břehu Labe.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, salónek, terasa s výhledem na Labe, konferenční služby, parní komora (za poplatek), wellness služby (na objednání), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Standard a Deluxe, 1, 3 a 4lůžkové pokoje a 2lůžkový apartmán, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně, u balíčků polopenze

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V okolí: zámek Poděbrady, Poděbradské jezero, Film legends museum, Muzeum lega Poděbrady, Vyhlídkový vláček, Galerie Ludvíka Kuby, Kolonáda.

Sport: cyklistická stezka do Nymburka nebo k hradišti Libici nad Cidlinou.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Domácí mazlíčci nejsou v hotelu povoleni.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), místní poplatky.


Cena pobytu Někdo to rád horké (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (masáž lávovými kameny (25 min.), obličejová masáž akupresurní stimulací (25 min.), parní box s aromaterapií (25 min.), parafínový zábal rukou (20 min.) a rašelinový obklad (20 min.)).


Cena pobytu Program Kalokagathia pro ženy (2 noci) - harmonie duševní a fyzické krásy zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (aromamasáž (25 min.), pedikúra SpaRitual (60 min.), luxusní kolagenové ošetření obličeje MONROE (60 min.), reflexologie plosky nohy (25 min.)).


Cena pobytu Program Minirelax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (aromamasáž (55 min.), parní box s aromaterapií (25 min.)).


Cena pobytu Vonná relaxace ve dvou (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní 3chodová večeře pro zamilované při svíčkách), lahev sektu na pokoji, aromaterapie a svíčky na pokoji, program (parní box - uvolnění celého těla v soukromí jen pro vás (25 min.), aromamasáž pro ženu (55 min.), sportovní masáž pro muže (55 min.)).


Cena pobytu Alona SPA - víkendový rituál (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (Alona rituál s jemnou masáží celého těla (85 min.), hloubkové hydratační ošetření obličeje BARDOT (60 min.)).
Alona - rituál očisty celého těla (ve filipínském jazyce vlna, na níž se necháte unášet celý víkend) rituál obsahuje přírodní kokosový peeling celého těla, poté kokosové vločky jsou jemně třeny do vaší pokožky speciální hedvábnou rukavičkou a na konec uvolňující masáž kokosovým olejem různými technikami.


Cena pobytu Víkend pěti elementů (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (rituál ZEN - kosmetické ošetření s jasmínovou masáží (75 min.), masáž pěti elementů (55 min.), čínská tlaková masáž chodidel (25 min.), indická masáž hlavy (25 min.)).
Rituál pěti elementů je masážní rituál inspirovaný indií, kterýá postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům (země, voda, vzduch, oheň a akáša). Slouží k promasírování svalů, hluboké relaxaci (svalů, pocitů, emocí a myšlenek). S masérem se při této rituální masáži přenesete do hloubky uvolnění, kterou jste ani netušili a která se při běžném způsobu života ani nemůže vynořit.


Cena pobytu Rodinná dovolená (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, dárek pro děti na pokoji, návštěva parní sauny během celého pobytu, úschova kol, zapůjčení županu, WI-Fi.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení