Poděbrady - Hotel Central Park

od 800
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Novinka
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • originální Ayurvedské terapie
  • zaměřeno na detoxikaci a regeneraci organismu
  • přímo na pěší zóně centra lázeňského města
  • léčebné procedury a terapie přímo v domě
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Nově otevřený boutique hotel Vás nadchne jeho polohou uprostřed malebného lázeňského města Poděbrady. Ubytování poskytuje v luxusně zařízených pokojí, které jsou vymazlené do posledního detailu. Hotel nabízí hostům vychutnat si nádech exotiky během večeře, které připravuje zkušený šéfkuchař. V neposlední řadě se nechte hýčkat v hotelovém beauty & spa centrum a dopřejte si chvíli relaxace na masáži nebo v sauně.

POLOHA

Hotel Central Park se nachází v samém srdci lázeňského města Poděbrady, v těsné blízkosti kolonády a známých květinových hodin. Poděbrady leží ve Středočeském kraji cca 50 km od Prahy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, restaurace, denní bistro s kavárnou, konferenční místnost, wellness centrum (finská a bylinná sauna, parní lázeň, ochlazovací bazének, relaxační místnost s lehátky, odpočinková zóna s křesílky a možností občerstvení, masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra, jógový a meditační sál s panoramatickým výhledem do parku), Wi-Fi (zdarma), parkoviště (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1-2lůžkový pokoj Superior, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, set na přípravu čaje, možnost přistýlky pro dítě od 4 do 12 let.

2lůžkový pokoj Deluxe, k dispozici ve dvou variantách - pokoj s designovou prosklenou koupelnou s volně stojící vanou nebo pokoj s vybaveným kuchyňským koutem. Některé z těchto pokojů mají i vlastní balkón. Další vybavení: manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, set na přípravu čaje, některé pokoje mají možnost přistýlky pro dítě od 4 do 12 let, dále je možnost pokoje propojit.

Apartmán, obývací prostor s pohovkou, plně vybavená kuchyně, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, set na přípravu čaje, jídelní stůl, možnost přistýlky pro dítě od 4 do 12 let.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (formou bufetu) nebo možnost dokoupení polopenze (pouze od středy do neděle, večeře formou čtyřchodového menu nebo exotického rautu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V blízkosti hotelu Central Park je například zámek Loučeň, město Nymburk, Praha, ZOO Chleby, Michalovice, hrad Mladá Boleslav.
Doporučuje se také návštěva rozhledny Romanka, místo soutoku Labe a Cidliny nebo naučná stezka Pňovský luh.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Domácí zvířata nejsou na hotelu povolena.

WELLNESS CENTRUM: finská a bylinná sauna, parní lázeň, ochlazovací bazének, relaxační místnost s lehátky, odpočinková zóna s křesílky a možností občerstvení, masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra, jógový a meditační sál s panoramatickým výhledem do parku. Možnost rezervace privátní vířivky.

Kromě vlastních procedur spolupracuje hotel s klinikou CRIMED, jedná se o centrum rehabilitace a integrované medicíny.

Parkování je možné v areálu hotelu (nutná rezervace předem).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní a místními poplatky.


Cena pobytu Horké pohlazení (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (1x relaxace ve wellness (120 min. - finská sauna, parní sauna, ochlazovací bazének, odpočívárna), 1x masáž lávovými kameny (25 min.), 1x ladný krok - peeling, masáž a zábal plosek (25 min.), 1x hedvábné ruce - peeling, masáž a zábal rukou (15 min.), Wi-Fi.


Cena pobytu Smyslná relaxace ve dvou (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, program (1x privátní whirlpool pro Adama a Evu v jejich ráji s exklusivní lahví růžového Prosecca Bepin De Eto brut (90 min.), 1x smyslná koupel připravena v soukromí Vašeho pokoje (svíčky, okvětní plátky růží, koupelové soli s éterickými oleji), 1x aroma masáž pro oba (50 min.), Wi-Fi.


Cena pobytu Rituál pěti elementů (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (1x masáž pěti elementů (50 min.), 1x ZEN – kosmetické ošetření obličeje (75 min.), 1x indická masáž hlavy (25 min.), čínská tlaková masáž chodidel (25 min.), klasická manikúra (60 min.), Wi-Fi.


Cena pobytu Elixír života (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, relaxaci ve wellness (120 min. - finská sauna, parní sauna, ochlazovací bazének), Wi-Fi.


Cena pobytu Znovuzrozená bohyně (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, relaxaci ve wellness (120 min. - finská sauna, parní sauna, ochlazovací bazének), 1x aroma masáž (50 min.), 1x pilates/ jóga (60 min.), 1x gongová lázeň mysli a čaj o deváté (90 min.), Wi-Fi.


Cena pobytu Týdenní intenzivní rehabilitační pobyt (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování v pokoji Deluxe se snídaní, 1x komplexní vyšetření pohybového aparátu lékařem a fyzioterapeutem (120 min.), 1x změření rozsahu pohybu a svalové síly, 1x celotělovou analýzu složení těla, 1x změření krevního tlaku a orientační měření cholesterolu, glykémie a kyseliny močové z kapky krve, 1x vyhodnocení výsledků a zpracování individuálního terapeutického plánu, 8 lékařských terapií dle rozpisu lékaře (2 denně na 120 min. - výběr z: 8x 60 min: individuální fyzioterapie, individuální fyziofitness trénink, zdravotní masáže, fyzikální terapie (radiofrekvence TECAR, rázová vlna, cryoterapie, ultrazvuk, magnetoterapie, BCR terapie, Laser terapie, atd.), oxygenoterapie, akupresura, pneumopunktura), 4x 60 min vstup na jakýkoliv typ aktuálně nabízených skupinových cvičení (fyzio jóga, zdravá záda, TRX, Icaros - cvičení na labilních plochách, Kundalini jóga, Gongová lázeň, apod.), 4x masáže dle vlastního výběru v hotelu Central Park (50 min.), neomezená relaxace ve wellness (finská sauna, parní sauna, ochlazovací bazének, odpočívárna), Wi-Fi.
Nad rámec balíčku je možné po individuální dohodě aplikovat vitamínové infuze na podporu imunity, kloubní výživu jako např.: viskosuplementace, autologní plazma, kolagenové nebo hyaluronové injekce. Při bolestivých stavech je možné provést navigovaný obstřik pod ultrazvukem či aplikovat analgetické a myorelaxační infuze.


Cena pobytu Třídenní intenzivní rehabilitační pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x komplexní vyšetření pohybového aparátu lékařem a fyzioterapeutem (120 min.), 1x změření rozsahu pohybu a svalové síly, 1x celotělovou analýzu složení těla, 1x změření krevního tlaku a orientační měření cholesterolu, glykémie a kyseliny močové z kapky krve, 1x vyhodnocení výsledků a zpracování individuálního terapeutického plánu, 2 lékařské terapie dle rozpisu lékaře (2x 60 min. - výběr z: individuální fyzioterapie, individuální fyziofitness trénink, zdravotní masáže, fyzikální terapie (radiofrekvence TECAR, rázová vlna, cryoterapie, ultrazvuk, magnetoterapie, BCR terapie, Laser terapie, atd.), oxygenoterapie, akupresura, pneumopunktura.), 2x 60 min vstup na jakýkoliv typ aktuálně nabízených skupinových cvičení (fyzio jóga, zdravá záda, TRX, Icaros - cvičení na labilních plochách, Kundalini jóga, Gongová lázeň, apod.), 2x masáže dle vlastního výběru v hotelu Central Park (50 min.), neomezená relaxace ve wellness (finská sauna, parní sauna, ochlazovací bazének, odpočívárna), Wi-Fi.
Nad rámec balíčku je možné po individuální dohodě aplikovat vitamínové infuze na podporu imunity, kloubní výživu jako např.: viskosuplementace, autologní plazma, kolagenové nebo hyaluronové injekce. Při bolestivých stavech je možné provést navigovaný obstřik pod ultrazvukem či aplikovat analgetické a myorelaxační infuze.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Lázeňský hotel PARK - Poděbrady

Unikátní léčebná terapie podle principů Ayurvédské medicíny

Fontána v lázeňském parku Poděbrady

Lázeňský hotel PARK**** je umístěn na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku, který je vhodným místem pro relaxaci a k procházkám po procedurách.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení