Plzeň - Pivovarský dvůr hotel PURKMISTR

od 1 125
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • unikátní plzeňské pivní lázně – Pilsen Beer & Spa
  • nabídka pivních koupelí a dalších wellness služeb
  • atraktivní pobytové balíčky (nejen s pivem)
  • PURKMISTR® - pivo z nejstaršího pivovaru v Čechách
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Purkmistr Hotel se nachází na okraji Plzně a nabízí klimatizované pokoje s minibarem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. V pivovaru Purkmistr vaří nepasterizovaná a nefiltrovaná piva z kvalitních tuzemských a zahraničních surovin dle typu piva, která hostům poskytují autentický pivní zážitek.

POLOHA

první plzeňské pivní lázně – Pilsen Beer a Spa se nachází na okraji města Plzeň, poblíž obchodního centra Olympia Plzeň.

Plzeň je čtvrtým největším městem v České republice. V západní části Čech zaujímá výrazné dominantní postavení jako silné průmyslové, obchodní, kulturní a správní centrum. Město bylo založeno v roce 1295 na soutoku řek Úhlavy, Úslavy, Radbuzy a Mže českým králem Václavem II. Současné historické jádro města má pravidelnou síť ulic s téměř čtvercovým náměstím Republiky uprostřed (166 × 188 m), jemuž vévodí katedrála sv. Bartoloměje, budovaná od roku 1290.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, minipivovar, sál, bar, konferenční služby, venkovní posezení, směnárna, pro děti – postýlka, stolička a strava; Pilsen Beer Spa (masáže, zábaly, baňkování, pivní lázně, finská sauna, infra sauna, parní lázeň, odpočívárna, whirlpool, manikúra, pedikúra, kosmetika), úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

Pilsen Beer Spa – nabídka pivních koupelí a dalších wellness služeb v prostorách hotelu.
Pivní lázně – modřínové vany jsou plněny speciální pivní koupelovou lázní, která se skládá ze speciální várky piva plzeňského typu a dalších ingrediencí, jejíž teplota na počátku koupele je nastavena na 35 °C. Po dobu koupele je k vaně přistaven dřevěný soudek se světlým ležákem Purkmistr – poctivým pivem z Plzně, z nějž si sami můžete čepovat podle libosti. Procedura trvá 60 min. Wellness služby – finská sauna, parní lázeň, infra kabina, whirlpool, masáže (sportovní a regenerační masáže, baňkování, relaxační masáže, lávová, čokoládový, rašelinový zábal).

PURKMISTR® - pivo z nejstaršího pivovaru v Čechách vařeno klasickým způsobem. Hlavní kvašení probíhá v pivovarských sklepích v otevřených kvasných kádích 7–9 dní. Při hlavním kvašení vzniká v pivě alkohol a uvolňuje se oxid uhličitý. Po hlavním kvašení klesají kvasnice na dno a pivo se přečerpává do 13 ležáckých tanků, kde zraje 1 měsíc (některé speciály jako např. jubilejní piva i déle) a poté je podáváno ke konzumaci. Pivo je nefiltrované a nepasterizované, aby se v něm zachovaly všechny původní výživné látky. Pivo sice na první pohled vypadá jako mírně zakalené a méně průzračné než piva filtrovaná, ale právě díky tomu obsahuje výhradně přírodní látky (vysoký obsah vitamínů řady B, cukry, kvasinky atd.), je hutnější a působí velmi blahodárně na lidský organismus.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, 2 a 4lůžkové APT (ceny na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), LCD TV-SAT, rádio, klimatizace, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky. 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, kombinovaná strava (snídaně – bufet, večeře – formou menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: bowling, značené trasy pro turistiku a cykloturistiku, agroturistika, lanové centrum, lezecká stěna, koupaliště.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Cena balíčku Víkend s wellnessem (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x večeři (v sobotu, v hodnotě 200,- Kč/os.), 1x vstup do wellness (sauna, whirlpool, parní lázeň (1 hod.)).


Cena balíčku Pohoda a odpočinek (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x odpolední kávu s dezertem, 1x pivní koupel, 1x vstup do wellness (sauna, whirlpool, parní lázeň (1 hod.)). Možnost výměny pivní koupele v balíčku za aktuální nabídku z jiných druhů koupelí.


Cena balíčku Víkend v pivovaru (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x večeři (v sobotu - konzumace v restauraci dle vlastního výběru - jídlo, pivo, nealko - v hodnotě 350 Kč), 1x prohlídku pivovaru s degustací, 1x bowling (1 hod.), 1x dárkové balení piva pro osobu. Za příplatek 3000,- Kč/os. možnost asistence při vaření piva.


Cena balíčku Víkend s pivní koupelí (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x odpolední kávu s dezertem, 1x pivní koupel s originální recepturou a přísadami, 1x masáž (záda, šíje).


Cena balíčku Víkend s jógou (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x oběd, 1x večeři, 1x ranní lekci jógy (sobota 8-9 hod.) a následný vstup do wellness (sauna, pára a vířika (1 hod.)).


Cena balíčku Víkend s jógou (1 noc) zahrnuje: 1x ubytování s polopenzí, 1x ranní lekce jógy (sobota 8-9 hod.) a následný vstup do wellness (sauna, pára a vířivka (1 hod.)), pozdní odjezd ve 13:00 hod.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (dle výběru délky pobytu), parkování, místní poplatek.


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,6
7 hodnocení
9,6 Ubytování
9,9 Služby
10 Poloha
8,9 Stravování
9,7 Personál
9,9 Čistota
Řazení
9,7
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Jan Věneček, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
eva, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Iveta Hucková, 08.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
erika palcovcsová, 05.03.2018
8,2
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 4 Stravování 8 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
eva vintrlíková, 05.03.2018
9,7
8 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vladimír Mach, 05.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Josef Svatoš, 05.03.2018