Písek - Hotel City

od 500
doprava Vlastní
strava Snídaně
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • výborná poloha hotelu přímo na historickém náměstí
  • hotel pro nenáročné klienty
  • skvělý start na výlety po městě i okolí
  • předzahrádka zve k příjemnému posezení

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Večery u zlatonosné řeky Otavy, nad níž se klane nejstarší kamenný most v České republice doplní komfort, který hotel nabízí v samém srdci historického města Písku.

Hotel je situován v měšťanském domě, který byl v roce 1958 zapsán do seznamu Kulturních památek České republiky. Dnešní butikový hotel je kombinací moderního designu a historické budovy. Nově opravenou částí hotelu je prostor Majesty.

POLOHA

Hotel má výbornou polohu uprostřed královského města, nachází se na náměstí historického centra Písku. Nedaleko kamenného mostu a dalších pamětihodností.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, kavárna a bistro - Majesty, restaurace, konferenční místnost, wellness (masáže), Wi-Fi (zdarma), úschovna kol, venkovní nebo garážové parkování (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj, koupelna (vana nebo sprcha, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka), některé pokoje malí k dispozici ledničku.

Dvoulůžkový pokoj, koupelna (vana nebo sprcha, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka), některé pokoje malí k dispozici ledničku.

Třílůžkový pokoj, koupelna (vana nebo sprcha, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka), některé pokoje malí k dispozici ledničku.

Čtyřlůžkový pokoj, 2x pokoj, koupelna (rohová vana, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka), některé pokoje malí k dispozici ledničku.

Apartmán Ludvík, 2x pokoj, obývací kout s posezením, koupelna (vířivá vana s chromoterapií), 2x toaleta, LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka).

Zámecké apartmá s krbem, 2x pokoj, obývací kout s posezením, manželská postel velikosti Kingsize, krbová kamna, koupelna (rohová vana, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří po předešlé domluvě.

Hostům je k dispozici hotelová restaurace a nově vytvořený prostor Majesty - kavárna a bistro, kde si hosté mohou dopřát výbornou kávu, výběrové víno, domácí zákusky či jiné pochutiny.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu možnost využít masáže a ubytování v pokoji s hydromasážní vanou a chromoterapií.

Hotel hostům nabízí možnost využití špičkového fitness a wellness clubu Harmony, vzdáleného 150 m od hotelu.
Club nabízí 2 aerobní sály, fitness na 300 m2, cardio zónu, orbitracky, rotopedy, 2 squashové kurty, horolezeckou stěnu, wellness – saunu, páru, whirpool a solárium.

Mimo jiné hosté mohou využít Sport centrum Písek, které je od hotelu vzdálené 1,2 km. Mohou návštěvu sportovního komplexu spojit s krásnou procházkou přes řeku Otavu. Jedná se o místo, kde si můžete zahrát kulečník, squash, tenis, bowling, wallyball, badminton, stolní tenis, stolní fotbal nebo se jen protáhnout či unavit ve fitness.

V těsné blízkosti hotelu, a to na historickém náměstí se také nachází Laser Aréna, která je velmi oblíbená u dětí, ale i dospělých. Zaručená zábava pro celou rodinu, zahrajte si Laser game.

Milovníci golfu mohou navštívit Golf Resort Písek, který se nachází v nedaleké obci Kestřany, které jsou vzdálené od hotelu 9,6 km.

Hosté mohou zavítat také do Píseckých hor, kde najdou bohatou sít značených pěších a cyklistických tras, které protínají všechny body města Písku.

V neposlední řadě návštěvníci mohou v letních měsících využít 2 km odlehlou Plovárnu u Sv. Václava.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Hotel City je nekuřácký.

Domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek 150,- Kč/noc.

Jeden pokoj v přízemí je bezbariérový.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, úschovu kol, venkovní parkování.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení