Písek - Hotel City

od 500
doprava Vlastní
strava Snídaně
Konferenční služby
Novinka
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • výborná poloha hotelu přímo na historickém náměstí
  • hotel pro nenáročné klienty
  • skvělý start na výlety po městě i okolí
  • předzahrádka zve k příjemnému posezení

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Večery u zlatonosné řeky Otavy, nad níž se klane nejstarší kamenný most v České republice doplní komfort, který hotel nabízí v samém srdci historického města Písku.

Hotel je situován v měšťanském domě, který byl v roce 1958 zapsán do seznamu Kulturních památek České republiky. Dnešní butikový hotel je kombinací moderního designu a historické budovy. Nově opravenou částí hotelu je prostor Majesty.

POLOHA

Hotel má výbornou polohu uprostřed královského města, nachází se na náměstí historického centra Písku. Nedaleko kamenného mostu a dalších pamětihodností.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, kavárna a bistro - Majesty, restaurace, konferenční místnost, wellness (masáže), Wi-Fi (zdarma), úschovna kol, venkovní nebo garážové parkování (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj, koupelna (vana nebo sprcha, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka), některé pokoje malí k dispozici ledničku.

Dvoulůžkový pokoj, koupelna (vana nebo sprcha, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka), některé pokoje malí k dispozici ledničku.

Třílůžkový pokoj, koupelna (vana nebo sprcha, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka), některé pokoje malí k dispozici ledničku.

Čtyřlůžkový pokoj, 2x pokoj, koupelna (rohová vana, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka), některé pokoje malí k dispozici ledničku.

Apartmán Ludvík, 2x pokoj, obývací kout s posezením, koupelna (vířivá vana s chromoterapií), 2x toaleta, LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka).

Zámecké apartmá s krbem, 2x pokoj, obývací kout s posezením, manželská postel velikosti Kingsize, krbová kamna, koupelna (rohová vana, WC), LCD televize, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky (rozkládací pohovka).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří po předešlé domluvě.

Hostům je k dispozici hotelová restaurace a nově vytvořený prostor Majesty - kavárna a bistro, kde si hosté mohou dopřát výbornou kávu, výběrové víno, domácí zákusky či jiné pochutiny.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu možnost využít masáže a ubytování v pokoji s hydromasážní vanou a chromoterapií.

Hotel hostům nabízí možnost využití špičkového fitness a wellness clubu Harmony, vzdáleného 150 m od hotelu.
Club nabízí 2 aerobní sály, fitness na 300 m2, cardio zónu, orbitracky, rotopedy, 2 squashové kurty, horolezeckou stěnu, wellness – saunu, páru, whirpool a solárium.

Mimo jiné hosté mohou využít Sport centrum Písek, které je od hotelu vzdálené 1,2 km. Mohou návštěvu sportovního komplexu spojit s krásnou procházkou přes řeku Otavu. Jedná se o místo, kde si můžete zahrát kulečník, squash, tenis, bowling, wallyball, badminton, stolní tenis, stolní fotbal nebo se jen protáhnout či unavit ve fitness.

V těsné blízkosti hotelu, a to na historickém náměstí se také nachází Laser Aréna, která je velmi oblíbená u dětí, ale i dospělých. Zaručená zábava pro celou rodinu, zahrajte si Laser game.

Milovníci golfu mohou navštívit Golf Resort Písek, který se nachází v nedaleké obci Kestřany, které jsou vzdálené od hotelu 9,6 km.

Hosté mohou zavítat také do Píseckých hor, kde najdou bohatou sít značených pěších a cyklistických tras, které protínají všechny body města Písku.

V neposlední řadě návštěvníci mohou v letních měsících využít 2 km odlehlou Plovárnu u Sv. Václava.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Hotel City je nekuřácký.

Domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek 150,- Kč/noc.

Jeden pokoj v přízemí je bezbariérový.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, úschovu kol, venkovní parkování.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení