Piešťany - Hotel Park

od 1 885
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen15min
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 6 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 15 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v tichém prostředí parku, ale nedaleko centra dění
  • volný vstup do krytého bazénu s vodními atrakcemi
  • rehabilitační a regenerační programy vysoké kvality
  • střešní terasa s výhledem na řeku Váh
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Vyzkoušejte ve známém lázeňském městě rehabilitační a regenerační programy vysoké kvality.

POLOHA

v tichém prostředí obklopený parkem v blízkosti řeky Váh, nedaleko pěší zóny a Kúpelného ostrova.

Piešťany jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, kavárna s letní terasou, bar s panoramatickou střešní terasou, výtah, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – koutek a hřiště, rehabilitační centrum, spa a wellness, parkoviště (za poplatek), akceptace platebních karet. Možnost zajištění transferu z nádraží (za poplatek).
Spa a wellness: krytý bazén (teplota vody 31 °C) s vodními atrakcemi (vodopád, gejzír, vodní sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží) a letní terasou s lehátky, infra sauna, finská sauna, parní sauna, jacuzzi, relaxační místnost. 3x týdně FIT program.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Standard 17-23 m2 s manželskou či oddělenými lůžky a s možností dětské postýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), trezor, minibar, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), klimatizace (na vyžádání, za poplatek 6 €/noc), balkón. Možnost pokoje pro imobilní osoby (za příplatek).

2lůžkové apartmány Standard 42 m2 s ložnicí a obytným prostorem s rozkládacím gaučem (možnost přistýlky), možnost dětské postýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), trezor, minibar, LCD TV-SAT, kávový a čajový servis, Wi-Fi (zdarma), klimatizace (na vyžádání, za poplatek 6 €/noc), balkón.

2lůžková Studia 57 m2 v nejvyšším patře s obytným prostorem se spací částí s dvoulůžkem a obývací částí s rozkládacím gaučem (možnost přistýlky), možnost dětské postýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), trezor, minibar, LCD TV-SAT, kávový a čajový servis, Wi-Fi (zdarma), klimatizace (na vyžádání, za poplatek 6 €/noc), velká terasa s výhledem na rameno řeky Váh.

2lůžkové apartmány LUX 30-58 m2 s jednou, dvěma nebo třemi místnostmi, pohodlné i pro větší rodiny, obytný prostor s rozkládacím gaučem (možnost přistýlky), možnost dětské postýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), trezor, minibar, LCD TV-SAT, kávový a čajový servis, Wi-Fi (zdarma), klimatizace (na vyžádání, za poplatek 6 €/noc).

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - bez stravy nebo polopenze, za příplatek plná penze (snídaně, oběd, večeře – bufet).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: zánětlivá a degenerativní onemocnění, nemoci pohybového aparátu, osteoporóza, nervová onemocnění, nemoci z povolání, stavy po úrazech a ortopedických operacích.

Léčba: hotel je nestátní zdravotnické zařízení s hotelovým lékařem. Nabízí se různé druhy masáží, koupelí, zábalů, dále magnetoterapie, oxygenoterapie, laseroterapie, plynové injekce, hydrokineziterapie a další.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Spa a wellness - krytý bazén (teplota vody 31°C) s vodními atrakcemi: vodopád, gejzír, vodní sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží. Letní terasu s lehátky, infra saunu, finskou saunu, parní saunu, jacuzzi, relaxační místnost.

Sport: fitness, stolní tenis, biliár, půjčovna a úschovna horských a trekingových kol, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, tenisové kurty (400 m), bowling, squash, golf, rybolov, vodní sporty na nádrži Sľňava (2000 m).

Termální koupaliště Eva (1,5 km).

Kultura a zábava: SPOLOČENSKÉ CENTRUM se nachází na Kúpelném ostrově v blízkosti hotelu Balnea Palace (hudební programy, taneční vystoupení, denní tisk, knihovna, besedy, přednášky, výstavy), DOM UMENIA (divadelní představení, koncerty umělců, filmové představení), od června do srpna probíhá Piešťanský hudobný festival.

MĚSTSKÉ KULTURNÉ STREDISKO, KINO FONTÁNA, BALNEOLOGICKÉ MÚZEUM, PIEŠŤANSKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM (PIC).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (1,50 €/os./noc).

POZNÁMKA

Hotel často pořádá zajímavé sportovní či kulturní víkendy. Informace o aktuálním programu na vyžádání.

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný pouze na základě objednávky spolu s objednávkou pobytu, za příplatek a to jen na pokojích standard (1.a 2. patro). Na jednom pokoji může být pouze jedno domácí zvíře.

V případě ubytování 1 osoby s dítětem na dvoulůžkovém pokoji, platí dospělá osoba cenu 1/2 - 1 os. na pokoji a dítě cenu na přistýlce dle věku.

Fit program je s volným vstupem pro všechny ubytované hosty a všechna cvičení jsou v bazénu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt - ubytování se snídaní, polopenze či plné penze, na požadovanou délku pobytu, volný vstup do bazénu s vířivkami a fitness.


Cena pobytu Refresh pobyt před létem (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x kávu, procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x zábal parafango (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.)), fit program dle aktuální nabídky, volný vstup do bazénu, fitness a saunového světa (v provozních hodinách v závislosti na volné kapacitě), Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené wellness a léčebné procedury.


Cena pobytu Léčebný pobyt s volbou počtu procedur (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x welcome drink (pohár vína), 1x vstupní lékařskou prohlídku, 5, 10, 15 nebo 20 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti: bahenní zábal, sirná koupel, hydromasážní vana, perličková koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž zad, měkké techniky, TENS, interferenční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, lokální kryoterapie, individuální nebo skupinový léčebný tělocvik, škola zad, hydrokineziterapie, biolampa), volný vstup do bazénu a fitness ) v provozních hodinách), župan na pokoji, fit program dle aktuální nabídky, Wi-Fi.


Cena pobytu Relax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, fit program dle aktuální nabídky, volný vstup do bazénu, fitness a saunového světa (v provozních hodinách v závislosti na volné kapacitě), Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené wellness a léčebné procedury.


Cena pobytu Imunorestart (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, 1x bylinkový čaj, procedury (1x masáž klasická (20 min.), 1x oxygenterapie (20 min.), 1x nordic walking s fyzioterapeutkou (30 min.), 1x skupinové zdravotní cvičení ve vodě (20 min.), 1x skupinové dechové cvičení v tělocvičně (20 min.)), fit program dle aktuální nabídky, volný vstup do bazénu, fitness a saunového světa (v provozních hodinách v závislosti na volné kapacitě), Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na na místě dokoupené wellness a léčebné procedury.


Cena pobytu Senior (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, 1x kávu a domácí koláč, 1x vstupní lékařskou konzultaci, procedury (1x klasická masáž (20 min.), 1x měkké techniky s fyzioterapeutkou (20 min.), 1x hydromasážní vana NEBO perličková koupel (20 min.), 1x parafango zábal nebo lokální bahenní zábal kloubů (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.)), fit program dle aktuální nabídky, vstup do bazénu a fitness (v provozní době), Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené wellness a léčebné procedury.


Cena pobytu Harmony (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, welcome drink (pohár vína), procedury (1x masáž lávovými kameny (40 min.), 1x perličková koupel nebo hydromasážní vana (20 min.), 1x champi - indická masáž hlavy pro dámu (20 min.) nebo 1x tibetská masáž pro pána (20 min.), 1x zábal parafango (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.) NEBO biolampa (10 min.)), fit program dle nabídky, volný vstup do bazénu, fitness a saunového světa (v provozních hodinách v závislosti na volné kapacitě), Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na další procedury.


Cena pobytu Víkend plný zážitků (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, volný vstup do bazénu, fitness a saunového světa (v provozních hodinách v závislosti na volné kapacitě), Wi-Fi.
PROGRAM:
* kurz malování a kreslení s profesionály PAINT PEOPLE (co si namalujete vám zůstává jako dárek),
* Mary Kay konzultace - péče o pleť (s tombolou),
* PILATES s Radkou (komplexní systém cvičení na odbourávání stresu a psychického napětí),
* výuka LATINO tanců (Salsa, Bachata,Chacha),
* HAVAJSKÝ VEČER u bazénu s hudbou.
BONUS: pozdější check-out (12:00 hod.), sleva 20 % na dokoupené wellness a léčebné procedury.


Cena pobytu PLANET FUN (3 noci) Letní all inclusive s animačním programem pro děti i dospělé - zahrnuje: 3x ubytování s ALL INCLUSIVE, fit program dle nabídky, volný vstup do bazénu, fitness a 2x vstup do saunového světa (pro dospělé, v provozních hodinách, 60 min.), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.
ALL INCLUSIVE:
snídaně (07:00 - 10:00 h), obědy (11:30 - 14:30 h) a večeře (18:00 - 21:00 h) formou bufetu
dopolední snack 10:30 - 11:30 h pro děti ve společenském salonku, pro dospělé v kavárně (nealko, káva, čaj, pivo, víno, lehký snack, ovoce)
odpolední snack 15:00 - 16:30 h pro děti ve společenském salonku, pro dospělé v kavárně (nealko, káva, čaj, pivo, víno, domácí koláče - lehký snack, ovoce)
nápoje během hlavního stravování (obědy a večeře) v restauraci - pivo, víno, káva, čaj, nealko
ANIMAČNÍ PROGRAM MINI klub pro děti od 4 – 8 let sportovní den • pohybové hry • bazénové hry • aktivity na hřišti • dětská párty • pirátský poklad • mini olympiáda • satur market • tvůrčí dílny • pouštění lodiček přání • pečení koláčků • procházky v parku • mini disco • snídaně, obědy a večeře s animátory • dětské bufety • zmrzlinové skleničky • dětský kvíz • dětské kino • rodinné saturoviny • rodinná párty • rodinné aktivity • rodinná show Miluji Slovensko • grilování • výlet piešťanským vláčkem
ANIMAČNÍ PROGRAM MAXI klub pro děti od 9 – 12 let seznamovací hry • tour de Piešťany • ukaž co v tobě je • dovádění v bazénu • saturácký 5 boj • satur market • pouštění lodiček přání • Sherlock Holmes • maxi kino • maxi disco • snídaně, obědy a večeře s animátory • dětské bufety • zmrzlinové skleničky • rodinné saturoviny • rodinná párty • rodinné aktivity • rodinná show Miluji Slovensko • grilovačka
ANIMAČNÍ PROGRAM pro dospělé • plavání • wellness • nordic walking • procházky po hrázi • jízda na kole • sportovní aktivity s dětmi v parku • večerní programy: rodinné saturoviny • rodinná párty • rodinné aktivity • rodinná show Miluji Slovensko • hudební kvíz • grilování • večer s SKY baru bez dětí
BONUS: sleva 20 % na dokoupené wellness a léčebné procedury
Možnost prodloužení pobytu - ceny na vyžádání


Cena pobytu Víkend pro milovníky piva (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x 0,5l čepovaného piva, 1x preclík, 1x destilát, škvarkový pagáč, skvělá zábava s hudbou od 20:00 hod., volný vstup do bazénu a fitness (v době otevíracích hodin), volný vstup do saunového světa (v době otevíracích hodin), župan a pantofle k zapůjčení, Wi-Fi.
BONUS: sleva 10% na vybrané druhy piva, sleva 20% na wellness a léčebné procedury


Cena pobytu Podzim v hotelu Park (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x welcome drink, procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x grepovo-citronový detoxikační zábal (20 min.)), 1x zapůjčení kol (2 hod.), volný vstup do bazénu, fitness a saunového světa (v otevírací době), zapůjčení županu, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené wellness a léčebné procedury.


Cena balíčku Halloween pobyt (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze speciální halloweenská večeře), 1x welcome drink, dáreček pro dítě + dýni, 30.10. Halloweenskou párty, 20% slevu na wellness a léčebné procedury, denně vstup do bazénu a fitness (v provozní době), animační program pro děti i dospělé, zapůjčení županu, Wi-Fi.
Animační program MINI a MAXI klub pro děti 4-12 let: výroba náramků proti kletbě, bazénovice, Halloweenské pečení, mystery box, vyřezávání dýní se soutěží o nejkrásnější výtvor, noční lampionový průvod, výzdoba hotelu, výroba elixíru, lov na čarodějnici, halloween minidisco, halloweenský kvíz a scary story, zkouška odvahy.
Animační program pro dospělé: mystery box od dětí, procházky po hrázi, večerní programy, halloweenský kvíz, večer se Sky baru bez dětí, halloweenský photoshooting, halloweenská párty.


Cena pobytu Vánoční pobyt (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze slavnostní Vánoční večeře s příjemnou hudbou, minerální voda, káva, 0,2l vína (červené/bílé)), 1x ovocný talíř, vánoční dáreček při Štědré večeři, 25.12. Vánočný punč, Štěpánská Party v kavárně s malým občerstvením, procedury (1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x elektroléčba podle diagnózy (15 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.) nebo 1 x biolampa (10 min.), 1x lokální bahenní zábal kloubů (20 min.), 1x perličková koupel (20 min.) nebo hydromasážní vana (20 min.)), 4x fit program, volný vstup do bazénu, saunového světa a fitness (v provozní době), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20% na wellness a léčebné procedury


Cena pobytu Silvestrovský pobyt (4 nebo 5 nocí) zahrnuje 4x nebo 5x ubytování s polopenzí dle volby délky pobytu (v rámci polopenze slavnostní Silvestrovská večeře s přípitkem, minerální voda, káva, 0,2l vína (červené/bílé)), 1x ovocný talíř, 1x Silvestrovský punč, Silvestrovská Party (zábava, půlnoční zelňačka, půlnoční přípitek), procedury (1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.) nebo 1 x biolampa (10 min.)), 3x/4x fit program (kromě 1.1.2023), volný vstup do bazénu, saunového světa a fitness (v provozní době), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

7,8
1 hodnocení
8 Ubytování
8 Služby
8 Poloha
8 Stravování
7 Personál
8 Čistota
7,8
8 Ubytování 8 Služby 8 Poloha 8 Stravování 7 Personál 8 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dušan Nevrtal, 10.08.2019