Piešťany - Hotel Park

od 2 370
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen15min
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma: 6 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 15 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v tichém prostředí parku, ale nedaleko centra dění
  • volný vstup do krytého bazénu s vodními atrakcemi
  • rehabilitační a regenerační programy vysoké kvality
  • střešní terasa s výhledem na řeku Váh
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

➤ Letos byla ukončena rekonstrukce pokojů a kategorie se změnila ze STANDARD na SUPERIOR. Ceny pobytových balíčků se nezměnily, využijte zvýšený komfort za Standard ceny

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Vyzkoušejte ve známém lázeňském městě rehabilitační a regenerační programy vysoké kvality.

POLOHA

v tichém prostředí obklopený parkem v blízkosti řeky Váh, nedaleko pěší zóny a Kúpelného ostrova.

Piešťany jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna s letní terasou, bar s panoramatickou střešní terasou, výtah, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – koutek a hřiště, rehabilitační centrum, spa a wellness, parkoviště (za poplatek), akceptace platebních karet. Možnost zajištění transferu z nádraží (za poplatek).
Spa a wellness: krytý bazén (teplota vody 30 °C) s vodními atrakcemi (vodopád, gejzír, vodní sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží) a letní terasou s lehátky, infra sauna, finská sauna, parní sauna, jacuzzi, relaxační místnost.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Superior 17-23 m2 s manželskou či oddělenými lůžky a s možností dětské postýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), trezor, minibar, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón. Možnost pokoje pro imobilní osoby (za příplatek).

2lůžkové apartmány Superior 42 m2 s ložnicí a obytným prostorem s rozkládacím gaučem (možnost přistýlky), možnost dětské postýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), trezor, minibar, LCD TV-SAT, kávový a čajový servis, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón.

2lůžková Studia 57 m2 v nejvyšším patře s obytným prostorem se spací částí s dvoulůžkem a obývací částí s rozkládacím gaučem (možnost přistýlky), možnost dětské postýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), trezor, minibar, LCD TV-SAT, kávový a čajový servis, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, velká terasa s výhledem na rameno řeky Váh.

2lůžkové apartmány LUX 30-58 m2 s jednou, dvěma nebo třemi místnostmi, pohodlné i pro větší rodiny, obytný prostor s rozkládacím gaučem (možnost přistýlky), možnost dětské postýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), trezor, minibar, LCD TV-SAT, kávový a čajový servis, Wi-Fi (zdarma), klimatizace.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - polopenze, za příplatek plná penze (snídaně, oběd, večeře - bufet nebo servírovaná dle obsazenosti hotelu).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: zánětlivá a degenerativní onemocnění, nemoci pohybového aparátu, osteoporóza, nervová onemocnění, nemoci z povolání, stavy po úrazech a ortopedických operacích.

Léčba: hotel je nestátní zdravotnické zařízení s hotelovým lékařem. Nabízí se různé druhy masáží, koupelí, zábalů, dále magnetoterapie, oxygenoterapie, laseroterapie, plynové injekce, hydrokineziterapie a další.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Spa a wellness - krytý bazén (teplota vody 30 °C) s vodními atrakcemi: vodopád, gejzír, vodní sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží. Letní terasu s lehátky, infra saunu, finskou saunu, parní saunu, jacuzzi, relaxační místnost.

Sport: fitness, stolní tenis, biliár, půjčovna a úschovna horských a trekingových kol, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, tenisové kurty (400 m), bowling, squash, golf, rybolov, vodní sporty na nádrži Sľňava (2000 m).

Termální koupaliště Eva (1,5 km).

Kultura a zábava: aktuální informace o kulturním a společenském dění ve městě jsou pravidelně zveřejňovány v hotelových novinách.

DŮM UMĚNÍ (divadelní představení, koncerty umělců, filmová představení), od června do augusta probíhá Piešťanský hudební festival.

MĚSTSKÉ KULTURNÉ STREDISKO, KINO FONTÁNA, BALNEOLOGICKÉ MÚZEUM, PIEŠŤANSKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM (PIC).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa 2 EUR/os./den.

POZNÁMKA

Hotel často pořádá zajímavé sportovní či kulturní víkendy. Informace o aktuálním programu na vyžádání.

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný pouze na základě objednávky spolu s objednávkou pobytu, za příplatek a to jen na pokojích standard (1. patro). Na jednom pokoji může být pouze jedno domácí zvíře.

V případě ubytování 1 osoby s dítětem na dvoulůžkovém pokoji, platí dospělá osoba cenu 1/2 - 1 os. na pokoji a dítě cenu na přistýlce dle věku.

Fit program je s volným vstupem pro všechny ubytované hosty a všechna cvičení jsou v bazénu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt - ubytování se snídaní, polopenze či plné penze, na požadovanou délku pobytu, volný vstup do bazénu s vířivkami a fitness.


Wellness pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x welcome drink, procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x zábal parafango (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.)), volný vstup do bazénu, fitness a saunového světa (v otevírací době, sauny v případě volných kapacit), Wi-Fi.


Cena pobytu Léčebný pobyt s volbou počtu procedur (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, welcome drink, 1x kávu a domácí koláč v kavárně, 1x vstupní lékařskou prohlídku, 10 nebo 15 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti: bahenní zábal, sirná koupel, hydromasážní vana, perličková koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž zad, měkké techniky, TENS, interferenční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, lokální kryoterapie, individuální nebo skupinový léčebný tělocvik, škola zad, hydrokineziterapie, biolampa), volný vstup do bazénu a fitness ) v provozních hodinách), župan na pokoji, fit program dle aktuální nabídky, Wi-Fi.


Cena pobytu Relax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, fit program dle aktuální nabídky, volný vstup do bazénu, fitness a saunového světa (v provozních hodinách v závislosti na volné kapacitě), Wi-Fi.


Cena pobytu Senior (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, 1x konzultace s fyzioterapeutem, procedury (1x měkké techniky s fyzioterapeutkou (20 min.), 1x hydromasážní vana NEBO perličková koupel (20 min.), 1x parafango zábal NEBO lokální bahenní zábal kloubů (20 min.), 1x oxygenoterapie (15 min.) nebo biolampa (15 min.)), vstup do bazénu a fitness (v provozní době), Wi-Fi.
Nástupní dny Neděle nebo Pondělí


Cena pobytu Harmony (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (1x masáž lávovými kameny (45 min.), 1x perličková koupel nebo hydromasážní vana (20 min.), 1x champi - indická masáž hlavy pro dámu (20 min.) nebo 1x tibetská masáž pro pána (20 min.), 1x zábal parafinový na ruce (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.) NEBO biolampa (10 min.)), fit program dle nabídky, volný vstup do bazénu, fitness a saunového světa (v provozních hodinách v závislosti na volné kapacitě), Wi-Fi.


Cena pobytu Jarní prázdniny 2-4 noci 2023 zahrnuje 2x, 3x nebo 4x ubytování s polopenzí, 1x welcome drink, celodení bohatý animační program pro děti i dospělé, dětský servis, dětské bufety, fit program dle nabídky, volný vstup do bazénu, fitness a saunového světa (v provozních hodinách v závislosti na volné kapacitě), Wi-Fi. Při pobytu 2 dospělých osob až 2 děti do 12 let zdarma.


Vánoční pobyt (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetových stolů), 1x ovocný talíř, slavnostní VÁNOČNÍ večeře s příjemnou živou hudbou, vánoční dárek při Štědré večeři, minerální voda, káva, 1x karafa vína nebo prosecca (pro 2 osoby), Vánoční punč 25.12., Štefanská Party v Kavárně s malým občerstvením, procedury (1x parafango zábal (20 min.), 1x oxygenoterapie nebo 1 x 10 min. biolampa (20 min.), 1x perličková koupel nebo 20 min. hydromasážní vana (20 min.), 1x skupinový tělocvik (20 min.)), 10% sleva na všechny wellness a léčebné procedury, volný vstup do bazénu a fitness v době otevíracích hodin, vstup do saunového světa 3x 1 hodina během pobytu
v době otevíracích hodin, fit program, župan a pantofle na pokoji, WiFi.


Silvestr (3 nebo 4 noci) zahrnuje 3x nebo 4x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetových stolů), 1x ovocný talíř, 1 x Silvestrovský punč, Silvestrovský večer 31.12. se skvělou zábavou, přípitek, minerální voda, slavnostní Silvestrovská večeře, káva, 0,2l vína (červená/bílá), pozdní bufet, půlnoční zelňačka, půlnoční přípitek, 1.1.2024 snídaně od 8:00 – 11:00 hodin. a pozdější check-out do 12:00 hod., procedury (1x klasická masáž (20 min., jen pro pobyt na 4 noci), 1x parafango zábal (20 min.), 1x 20 min. oxygenoterapie nebo 1x 10 min. biolampa), denně fit program (kromě 1.1.2024), 10% sleva na wellness a léčebné procedury. volný vstup do bazénu a fitness v době otevíracích hodin, vstup do saunového světa v době otevíracích hodin, župan a pantofle na pokoji, WiFi.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrdáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

7,8
1 hodnocení
8 Ubytování
8 Služby
8 Poloha
8 Stravování
7 Personál
8 Čistota
7,8
8 Ubytování 8 Služby 8 Poloha 8 Stravování 7 Personál 8 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dušan Nevrtal, 10.08.2019