Piešťany - Hotel Park

od 1 653
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen15min
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 6 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Termální pramen: 15 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v tichém prostředí parku, ale nedaleko centra dění
  • volný vstup do krytého bazénu s vodními atrakcemi
  • rehabilitační a regenerační programy vysoké kvality
  • střešní terasa s výhledem na řeku Váh
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Vyzkoušejte ve známém lázeňském městě rehabilitační a regenerační programy vysoké kvality.

POLOHA

v tichém prostředí obklopený parkem v blízkosti řeky Váh, nedaleko pěší zóny a Kúpelného ostrova.

Piešťany jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, kavárna s letní terasou, bar s panoramatickou střešní terasou, výtah, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – koutek a hřiště, rehabilitační centrum, spa a wellness, parkoviště (za poplatek), akceptace platebních karet. Možnost zajištění transferu z nádraží (za poplatek).
Spa a wellness: krytý bazén (teplota vody 31 °C) s vodními atrakcemi (vodopád, gejzír, vodní sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží) a letní terasou s lehátky, infra sauna, finská sauna, parní sauna, jacuzzi, relaxační místnost. 3x týdně FIT program.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Standard 17-23 m2 s manželskou či oddělenými lůžky a s možností dětské postýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), trezor, minibar, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), klimatizace (na vyžádání, za poplatek 6 €/noc), balkón. Možnost pokoje pro imobilní osoby (za příplatek).

2lůžkové apartmány Standard 42 m2 s ložnicí a obytným prostorem s rozkládacím gaučem (možnost přistýlky), možnost dětské postýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), trezor, minibar, LCD TV-SAT, kávový a čajový servis, Wi-Fi (zdarma), klimatizace (na vyžádání, za poplatek 6 €/noc), balkón.

2lůžková Studia 57 m2 v nejvyšším patře s obytným prostorem se spací částí s dvoulůžkem a obývací částí s rozkládacím gaučem (možnost přistýlky), možnost dětské postýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), trezor, minibar, LCD TV-SAT, kávový a čajový servis, Wi-Fi (zdarma), klimatizace (na vyžádání, za poplatek 6 €/noc), velká terasa s výhledem na rameno řeky Váh.

2lůžkové apartmány LUX 30-58 m2 s jednou, dvěma nebo třemi místnostmi, pohodlné i pro větší rodiny, obytný prostor s rozkládacím gaučem (možnost přistýlky), možnost dětské postýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), trezor, minibar, LCD TV-SAT, kávový a čajový servis, Wi-Fi (zdarma), klimatizace (na vyžádání, za poplatek 6 €/noc).

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - bez stravy nebo polopenze, za příplatek plná penze (snídaně, oběd, večeře – bufet).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: zánětlivá a degenerativní onemocnění, nemoci pohybového aparátu, osteoporóza, nervová onemocnění, nemoci z povolání, stavy po úrazech a ortopedických operacích.

Léčba: hotel je nestátní zdravotnické zařízení s hotelovým lékařem. Nabízí se různé druhy masáží, koupelí, zábalů, dále magnetoterapie, oxygenoterapie, laseroterapie, plynové injekce, hydrokineziterapie a další.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Spa a wellness - krytý bazén (teplota vody 31°C) s vodními atrakcemi: vodopád, gejzír, vodní sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží. Letní terasu s lehátky, infra saunu, finskou saunu, parní saunu, jacuzzi, relaxační místnost.

Sport: fitness, stolní tenis, biliár, půjčovna a úschovna horských a trekingových kol, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, tenisové kurty (400 m), bowling, squash, golf, rybolov, vodní sporty na nádrži Sľňava (2000 m).

Termální koupaliště Eva (1,5 km).

Kultura a zábava: SPOLOČENSKÉ CENTRUM se nachází na Kúpelném ostrově v blízkosti hotelu Balnea Palace (hudební programy, taneční vystoupení, denní tisk, knihovna, besedy, přednášky, výstavy), DOM UMENIA (divadelní představení, koncerty umělců, filmové představení), od června do srpna probíhá Piešťanský hudobný festival.

MĚSTSKÉ KULTURNÉ STREDISKO, KINO FONTÁNA, BALNEOLOGICKÉ MÚZEUM, PIEŠŤANSKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM (PIC).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa 2 EUR/os./den.

POZNÁMKA

Hotel často pořádá zajímavé sportovní či kulturní víkendy. Informace o aktuálním programu na vyžádání.

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný pouze na základě objednávky spolu s objednávkou pobytu, za příplatek a to jen na pokojích standard (1.a 2. patro). Na jednom pokoji může být pouze jedno domácí zvíře.

V případě ubytování 1 osoby s dítětem na dvoulůžkovém pokoji, platí dospělá osoba cenu 1/2 - 1 os. na pokoji a dítě cenu na přistýlce dle věku.

Fit program je s volným vstupem pro všechny ubytované hosty a všechna cvičení jsou v bazénu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt - ubytování se snídaní, polopenze či plné penze, na požadovanou délku pobytu, volný vstup do bazénu s vířivkami a fitness.


Wellness pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x welcome drink, procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x zábal parafango (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.)), volný vstup do bazénu, fitness a saunového světa (v otevírací době, sauny v případě volných kapacit), fit program dle aktuální nabídky, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené wellness a léčebné procedury.


Cena pobytu Léčebný pobyt s volbou počtu procedur (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 1x kávu a domácí koláč v kavárně, 1x vstupní lékařskou prohlídku, 5, 10, 15 nebo 20 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti: bahenní zábal, sirná koupel, hydromasážní vana, perličková koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž zad, měkké techniky, TENS, interferenční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, lokální kryoterapie, individuální nebo skupinový léčebný tělocvik, škola zad, hydrokineziterapie, biolampa), volný vstup do bazénu a fitness ) v provozních hodinách), župan na pokoji, fit program dle aktuální nabídky, Wi-Fi.


Cena pobytu Relax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, fit program dle aktuální nabídky, volný vstup do bazénu, fitness a saunového světa (v provozních hodinách v závislosti na volné kapacitě), Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené wellness a léčebné procedury.


Cena pobytu Senior (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, 1x kávu a domácí koláč v kavárně, 1x vstupní lékařskou konzultaci, procedury (1x klasická masáž (20 min.), 1x měkké techniky s fyzioterapeutkou (20 min.), 1x hydromasážní vana NEBO perličková koupel (20 min.), 1x parafango zábal NEBO lokální bahenní zábal kloubů (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.)), fit program dle aktuální nabídky, vstup do bazénu a fitness (v provozní době), Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na dokoupené wellness a léčebné procedury.


Cena pobytu Harmony (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, pohár vína u první večeře, procedury (1x masáž lávovými kameny (40 min.), 1x perličková koupel nebo hydromasážní vana (20 min.), 1x champi - indická masáž hlavy pro dámu (20 min.) nebo 1x tibetská masáž pro pána (20 min.), 1x zábal parafango (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.) NEBO biolampa (10 min.)), fit program dle nabídky, volný vstup do bazénu, fitness a saunového světa (v provozních hodinách v závislosti na volné kapacitě), Wi-Fi.
BONUS: sleva 20 % na další procedury.


Cena pobytu Jarní prázdniny 2-4 noci zahrnuje 2x, 3x nebo 4x ubytování s polopenzí, 1x welcome drink, celodení bohatý animační program pro děti i dospělé, dětský servis, dětské bufety, fit program dle nabídky, volný vstup do bazénu, fitness a saunového světa (v provozních hodinách v závislosti na volné kapacitě), Wi-Fi. Při pobytu 2 dospělých osob až 2 děti do 12 let zdarma.


Cena balíčku Velikonoční pobyt (3 nebo 4 noci) zahrnuje 3x nebo 4x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu, v rámci polopenze 1x slavnostní velikonoční večeře 9.4. ), 1xwelcome drink, procedury (1x masáž klasická (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.), 1x elektroterapie dle diagnózy (15 min.)), volný vstup do bazénu a fitness centra, 1x vstup do saunového světa (60 min.), Wi-Fi.


Cena pobytu Vánoční pobyt 2022 (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze slavnostní Vánoční večeře s příjemnou hudbou, minerální voda, káva, 0,2l vína (červené/bílé)), 1x ovocný talíř, vánoční dáreček při Štědré večeři, 25.12. Vánočný punč, Štěpánská Party v kavárně s malým občerstvením, procedury (1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x elektroléčba podle diagnózy (15 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.) nebo 1 x biolampa (10 min.), 1x lokální bahenní zábal kloubů (20 min.), 1x perličková koupel (20 min.) nebo hydromasážní vana (20 min.)), 4x fit program, volný vstup do bazénu, saunového světa a fitness (v provozní době), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.
BONUS: sleva 20% na wellness a léčebné procedury


Cena pobytu Silvestrovský pobyt 2022 (4 nebo 5 nocí) zahrnuje 4x nebo 5x ubytování s polopenzí dle volby délky pobytu (v rámci polopenze slavnostní Silvestrovská večeře s přípitkem, minerální voda, káva, 0,2l vína (červené/bílé)), 1x ovocný talíř, 1x Silvestrovský punč, Silvestrovská Party (zábava, půlnoční zelňačka, půlnoční přípitek), procedury (1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.) nebo 1 x biolampa (10 min.)), 3x/4x fit program (kromě 1.1.2023), volný vstup do bazénu, saunového světa a fitness (v provozní době), zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrdáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

7,8
1 hodnocení
8 Ubytování
8 Služby
8 Poloha
8 Stravování
7 Personál
8 Čistota
7,8
8 Ubytování 8 Služby 8 Poloha 8 Stravování 7 Personál 8 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dušan Nevrtal, 10.08.2019