Piešťany - Hotel PARK

od 1 560
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen15min
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 6 let
Konferenční služby
Termální pramen: 15 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v tichém prostředí parku, ale nedaleko centra dění
  • volný vstup do krytého bazénu s vodními atrakcemi
  • rehabilitační a regenerační programy vysoké kvality
Načítání ...

POLOHA

v tichém prostředí obklopený parkem v blízkosti řeky Váh, nedaleko pěší zóny a Kúpelného ostrova.

Piešťany jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, kavárna s letní terasou, bar s panoramatickou střešní terasou, výtah, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – koutek a hřiště, rehabilitační centrum, spa a wellness, parkoviště (zdarma), akceptace platebních karet.

Spa a wellness: krytý bazén (teplota vody 31 °C) s vodními atrakcemi (vodopád, gejzír, vodní sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží) a letní terasou s lehátky, infra sauna, finská sauna, parní sauna, jacuzzi, relaxační místnost. 3x týdne FIT program.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány a studia s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), minibar, LCD TV-SAT, rádio, telefon, Wi-Fi (zdarma), klimatizace (na vyžádání, bez poplatku), balkón.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - bez stravy nebo polopenze, za příplatek plná penze (snídaně, oběd, večeře – bufet).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: zánětlivá a degenerativní onemocnění, nemoci pohybového aparátu, osteoporóza, nervová onemocnění, nemoci z povolání, stavy po úrazech a ortopedických operacích.

Léčba: hotel je nestátní zdravotnické zařízení s hotelovým lékařem. Nabízí se různé druhy masáží, koupelí, zábalů, dále magnetoterapie, oxygenoterapie, laseroterapie, plynové injekce, hydrokineziterapie a další.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Spa a wellness - krytý bazén (teplota vody 31°C) s vodními atrakcemi: vodopád, gejzír, vodní sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží. Letní terasu s lehátky, infra saunu, finskou saunu, parní saunu, jacuzzi, relaxační místnost.

Sport: fitness, stolní tenis, biliár, půjčovna a úschovna horských a trekingových kol, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, tenisové kurty (400 m), bowling, squash, golf, rybolov, vodní sporty na nádrži Sľňava (2000 m).

Termální koupaliště Eva (1,5 km).

Kultura a zábava: SPOLOČENSKÉ CENTRUM se nachází na Kúpelném ostrově v blízkosti hotelu Balnea Palace (hudební programy, taneční vystoupení, denní tisk, knihovna, besedy, přednášky, výstavy), DOM UMENIA (divadelní představení, koncerty umělců, filmové představení), od června do srpna probíhá Piešťanský hudobný festival.

MĚSTSKÉ KULTURNÉ STREDISKO, KINO FONTÁNA, BALNEOLOGICKÉ MÚZEUM, PIEŠŤANSKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM (PIC).

CENA ZAHRNUJE

dle výběru pobytu - ubytování bez stravy nebo s polopenzí, volný vstup do bazénu s vířivkami a fitness, 3 týdně fit program.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (1,50 €/os./noc).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný POUZE na základě objednávky spolu s objednávkou pobytu, za příplatek a to JEN na pokojích standard (1.a 2. patro). Na jednom pokoji může být pouze JEDNO domácí zvíře.

V případě ubytování 1 osoby s dítětem na dvoulůžkovém pokoji, platí dospělá osoba cenu 1/2 - 1 os. na pokoji a dítě cenu na přistýlce dle věku.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt - ubytování bez stravování a možností dokoupení snídaní, polopenze či plné penze, na požadovanou délku pobytu, volný vstup do bazénu s vířivkami a fitness.


Cena balíčku Wellness pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x zábal parafango (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.)), 3x týdně fit program v bazénu, 20% slevu na další procedury, denně vstup do bazénu, fitness, 2x vstup do sauny (60 min.).


Cena balíčku Léčebný pobyt P5 (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 1x welcome drink, 1x vstupní lékařskou prohlídku, 5 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti: bahenní zábal, sirná koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž, měkké techniky, škola zad, hydromasážní vana, perličková koupel, TENS, interfereční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, rebox-physio, lokální kryoterapie, individální léčebný tělocvik, hydrokineziterapie), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, volný vstup do bazénu a fitness.


Cena balíčku Léčebný pobyt P10 (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 1x vstupní lékařskou prohlídku, 10 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti: bahenní zábal, sirná koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž, měkké techniky, škola zad, hydromasážní vana, perličková koupel, TENS, interfereční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, rebox-physio, lokální kryoterapie, individální léčebný tělocvik, hydrokineziterapie), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, volný vstup do bazénu, fitness.


Cena balíčku Léčebný pobyt P15 (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 2x orientační lékařskou konzultaci, 15 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti bahenní zábal, sirná koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž, měkké techniky, škola zad, hydromasážní vana, perličková koupel, TENS, interfereční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, rebox-physio, lokální kryoterapie, individální léčebný tělocvik, hydrokineziterapie), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, volný vstup do bazénu, fitness.


Cena balíčku Léčebný pobyt P20 (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 2x orientační lékařskou konzultaci, 20 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti bahenní zábal, sirná koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž, měkké techniky, škola zad, hydromasážní vana, perličková koupel, TENS, interfereční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, rebox-physio, lokální kryoterapie, individální léčebný tělocvik, hydrokineziterapie), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, volný vstup do bazénu, fitness.


Cena balíčku Harmony pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x masáž lávovými kameny (40 min.), 1x perličková koupel nebo hydromasážní vana (20 min.), 1x champi - indická masáž hlavy (20 min.), 1x zábal parafango (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.) nebo biolampa (10 min.)), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, volný vstup do bazénu, fitness , 2x vstup do sauny (60 min.).


Cena balíčku Senior pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x vstupní lékařská konzultace, 1x hydromasážní vana nebo perličková koupel (20 min.), 1x parafango zábal nebo lokální bahenní zábal kloubů (20 min.), 1x částečná klasická masáž (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.), 1x měkké techniky s fyzioterapeutkou (20 min.)), fit program v bazénu, 20% slevu na další procedury, vstup do bazénu, fitness.


Cena balíčku Velká noc (3 noci) 2019 zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí formou bufetu (1x slavnostní velikonoční večeře 12.4. ), procedury , 1x masáž (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.) oxygen.), neomezený vstup do bazénu a fitness centra, 3x týdně fit program. BONUS: 20 % sleva na další wellness procedury.
ZA PŘÍPLATEK: Balíček ALL INCLUSIVE s Planet Fun programem zahrnuje: celodenní animační program, dětské bufety, obědy (bufet od 11:30 do 14:00 hod.), dopolední a odpolední snack pro děti v salónku, pro dospělé v kavárně (10:30 - 11:30 hod., a 15:00 - 16:00 hod. - nealko, káva, čaj, koláče, ovoce), nápoje k obědu a večeři (pivo, víno, nealko). Možno dokoupit k jakémukoli balíčku v době od 1.7. do 31.8.2019


Relax pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, volný vstup do bazénu a fitness, 1x vstup do saunového světa (60 min.), fit program v bazénu. BONUS: 20% sleva na dokoupené wellness a léčebné procedury.


Cena pobytu >b>Vánoční balíček 2019 zahrnuje ubytování v pokoji Standard s polopenzí, ovoce na pokoji, slavnostní vánoční večeři, Štěpánskou Oldies Párty v kavárně, procedury (1x klasická masáž (20 min.), parafango, oxygenoterapie nebo biolampa (10 min.)), 20% sleva na všechny procedury, 3x vstup do saunového světa, volny vstup do bazénu a fitness, fit program v bazénu, župan, papuče, WIFI, možnost prodloužení pobytu.


Silvestrovský balíček 2019 - ubytování v pokoji Standard s polopenzí, překvapení při příjezdu na pokoji, 1x horká čokoláda v kavárně, Silvestrovský večer se zábavou (3chodová večeře, bufet, přípitek), procedury (1x 20 min klasická masáž, parafango, oxygenoterapie (nebo 10 min biolampa)), 20% sleva na všechny procedury. BONUS: 3x vstup do saunového světa, volný vstup do bazénu a fitness, fit program v bazénu, župan, papuče, WIFI, možnost prodloužení pobytu.


Babí léto bonus zdarma 2019 - 1x sirná koupel, vstup do saunového světa na hodinu, 1x káva s koláčkem


Wellness pobyt Oktoberfest (2 noci) 2019 zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x zábal parafango (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.)), 3x týdně fit program v bazénu, 20% slevu na další procedury, denně vstup do bazénu, sauny (60 min.), fitness. 2x 0,33l pivo z řemeslného pivovaru(výběr ze 4 druhů) v kavárně.


Harmony pobyt Oktoberfest (3 noci) 2019 zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x masáž lávovými kameny (40 min.), 1x hydromasážní vana (20 min.), 1x champi - indická masáž hlavy (20 min.), 1x zábal parafango (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.)), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, 20% slevu na další procedury, 2x vstup do bazénu, sauny (60 min.)), fitness. 2x 0,33l pivo z řemeslného pivovaru(výběr ze 4 druhů) v kavárně.


Léčebný pobyt Oktoberfest (7 nocí) 2019 zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 2x orientační lékařskou konzultaci, 5 - 20 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti bahenní zábal, sirná koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž, měkké techniky, škola zad, hydromasážní vana, perličková koupel, TENS, interferenční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, rebox-physio, lokální kryoterapie, individuální léčebný tělocvik, 20% slevu na další procedury, denně vstup do bazénu, 2x vstup do sauny (60 min.)), fitness. 2x 0,33l pivo z řemeslného pivovaru (výběr ze 4 druhů) v kavárně.


Halloween wellness pobyt 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x zábal parafango (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.)), 3x týdně fit program v bazénu, 20% slevu na další procedury, denně vstup do bazénu, sauny (2 x 1 hod.), fitness + upírský drink a koláček, drákulova magnéziova koupel, vstup do saunového světa.


Halloween Harmony pobyt 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x masáž lávovými kameny (40 min.), 1x hydromasážní vana (20 min.), 1x champi - indická masáž hlavy (20 min.), 1x zábal parafango (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.)), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, 20% slevu na další procedury, denně vstup do bazénu, sauny (2 x 1 hod.), fitness+ upírský drink a koláček, drákulova magnéziova koupel, vstup do saunového světa


Cena pobytu Halloween Léčebný (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 2x orientační lékařskou konzultaci, 5 - 20 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti bahenní zábal, sirná koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž, měkké techniky, škola zad, hydromasážní vana, perličková koupel, TENS, interfereční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, rebox-physio, lokální kryoterapie, individuální léčebný tělocvik, 20% slevu na další procedury,+ upírský drink a koláček, drákulova magnéziova koupel, vstup do saunového světa


Jarní prázdníny - ubytování v APT s PL, animační program. oxygen., sirná koupel,


Předvánoční wellness (2 noci) zahrnuje : 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x zábal parafango (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.)), 3x týdně fit program v bazénu, 20% slevu na další procedury, denně vstup do bazénu, fitness, 2x vstup do saunového světa (60 min.). + 1x Adventní punč, 1x lokální bahenní zábal kloubů (20. min)


Předvánoční Harmony (3noci) zahrnuje : 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x masáž lávovými kameny (40 min.), 1x perličková koupel nebo hydromasážní vana (20 min.), 1x champi - indická masáž hlavy (20 min.), 1x zábal parafango (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.) nebo biolampa (10 min.)), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, volný vstup do bazénu, fitness , 2x vstup do sauny (60 min.).+1x Adventní punč, 1x lokální bahenní zábal kloubů (20. min)


Předvánoční senior (5 noci) zahrnuje : 5x ubytování s polopenzí (1x orientační lékařské vyšetření, 1x hydromasážní vana, 1x parafango zábal,1x klasická masáž (20. min), 1x mäkké techniky s fyzioterapeutkou 1x Adventní punč, 1x lokální bahenní zábal kloubů (20. min)


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

7,8
1 hodnocení
8 Ubytování
8 Služby
8 Poloha
8 Stravování
7 Personál
8 Čistota
7,8
8 Ubytování 8 Služby 8 Poloha 8 Stravování 7 Personál 8 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dušan Nevrtal, 10.08.2019