Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

penzion stojí 5 minut od historického centra města Györ, při soutoku řek Dunaj a Raba. Stojí na klidném místě s pěkným výhledem na korunovační chrám a zámek v Györu, vedle termálních lázní a tematických lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, jídelna, úschovna kol, parkoviště

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), klimatizace

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet)

CENA ZAHRNUJE

2x, 3x nebo 7x ubytování se snídaní (dle výběru pobytu), pobyt se psem/kočkou, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu)

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu (450,- HUF/os./den)


Györ: jedno z největších měst Maďarska s historickými i kulturními památkami. Po Budapešti a Šoproni se žádné jiné místo v zemi nemůže chlubit takovým množstvím důležitých budov a monumentů a žádný cestovatel po Zadunají by Győr neměl minout. Jednou z nejkrásnějších budov v celém Györu je Bazilika Nanebevzetí Panny Marie,
díky obrazu Plačící Marie na oltáři jedné z bočních lodí se bazilika stala významným maďarským poutním místem. Zdejší lázně RÁBA QUELLE Termální lázně jsou poměrně nové, neboť byly otevřené teprve v roce 2003. V areálu se nachází pět zážitkových bazénů s teplotou vody 32 °C - 36 °C, tři léčivé
alkalicko-hydrogenkarbonátová a chloridová voda se pro obsah jódu zařazuje do skupiny jódovitých léčebných vod. Györská léčivá voda se doporučuje k léčbě artrózy, kloubů a k léčbě chronických zánětů kloubů a svalů, k poruchám trávicího traktu a při snížené činnosti štítné žlázy. Dále je vhodná pro pacienty s chronickými záněty průdušek, ženských orgánů, nebo rozedmou plic. Lázně jsou otevřeny celoročně Ne.-Čt. (9:00 - 20:00 hodin), v Pá., So. a o státních svátcích (9:00 - 21:00 hodin).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

7,7
1 hodnocení
7 Ubytování
8 Služby
7 Poloha
5 Stravování
9 Personál
10 Čistota
7,7
7 Ubytování 8 Služby 7 Poloha 5 Stravování 9 Personál 10 Čistota
Radek Kříž, 13.03.2018