Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Někdo svůj styl i sebevědomí dávno našel, pro někoho je to však práce na dlouhá léta, ne-li celý život.

My tomu jdeme opět trochu naproti a chystáme pro vás, pro tebe, pro tvou kamarádku, maminku nebo babičku tento krásný víkend plný relaxace, krásy a uvědomění. Věk tu nehraje roli, stejně jako vaše zkušenost s líčením.

Víme, jak důležité je najít si svůj styl, a hlavně se v něm cítit skvěle. Nejste sama, pokud máte za sebou stovky omylných pokusů o to, jak se vkusně namalovat. Náš víkend je i pro ty z vás, které zatím nemají s líčením žádné zkušenosti, a přesto by to chtěly změnit a neví, kde začít.

Víkendem nás provede zkušená make-up artistka Kateřina Janásová, která se v oboru pohybuje přes 10 let. I ona začínala s líčením postupně, a na řasenku, tužku a oční stíny nabalovala další zlepšováky, které vás nezmění k nepoznání, ale pomůžou vám pozvednout vaši krásu a naučí vás nosit make-up s grácií a elegancí.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Čekají vás 4 zajímavé bloky, kde se společně naučíme techniky líčení, jaký make-up se hodí právě k vám, jaké barvy volit, čemu se vyvarovat a co je úplný základ zdravé a krásné pleti. Zaměříme se nejen na denní líčení, ale také na líčení pro sportovní nebo společenské události.

A protože chceme, abyste si svůj nově nalezený osobitý styl líčení připomínala každý den, můžete se těšit na 2 portrétní fotografie, které zachytí na svůj foťák kreativní duše – Radmila Tůmová, a to unikátní technikou ve vodě.

Mimo zkrášlovací techniky myslíme i na odpočinek ve formě neomezeného vstupu do wellness centra.

UVEDENÁ CENA ZAHRNUJE:

- 2x ubytování v apartmánech s plnou penzí (snídaně, obědy a večeře)
- neomezený vstup wellness centra (bazén a sauna)
- 4 bloky seminářů o líčení
- individuální přístup a make up tipy přímo pro vás
- poradenství a vedení make up artistkou krok za krokem
- 2 profesionální portrétové fotografie
- parkování

POLOHA

Penzion se nachází v CHKO Orlických hor v blízkosti lyžařského střediska Čenkovice, Buková hora, Králický Sněžník - Dolní Morava. Jedná se o jedinečný penzion s nezapomenutelnými terasami, který v Orlických horách nemá obdoby. Penzion je postavený stranou od většiny obydlí, což zajišťuje klid a pohodu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, terasa, zahrada, gril, parkoviště, úschovna zavazadel, konferenční služby, společenská místnost, Wi-Fi (zdarma), půjčovna lyžařského vybavení a kol, sušárna bot, úschovna kol a motorek, wellness (vyhřívaný vnitřní bazén s protiproudem, infra sauna), trampolína, tělocvična (pro sport, cvičení, stolní tenis).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové apartmány (možnost až 2 přistýlek - rodinný apartmán), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, toaletní potřeby, fén), plně vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, myčka nádobí, lednička, varná deska, rychlovarná konvice, potřebné kuchyňské nádobí), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, DVD, rozlehlá terasa se zahradním nábytkem.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Možnost parkování je přímo u penzionu zdarma.

Domácí zvířata jsou povolena za poplatek.


Východní Čechy nabízí neskutečné množství příležitostí, jak prožít aktivní dovolenou ve dvojici nebo s celou rodinou. Během Vaší dovolené si zlepšíte fyzickou kondici a zároveň budete i relaxovat.

Okolí a krásná příroda vytváří ideální podmínky pro turistiku, na své si přijdou nejen nadšenci hor, ale i příznivci romantických údolí.

Kromě čarokrásné přírody nabízejí východní Čechy mnohem více.

Nádherná příroda se zde spojuje s velkolepou historií, lidským umem, úchvatnou hudbou a všemožnými druhy sportu. Zdejší lidé jsou velmi milí a pohostinní, žijí bohatým kulturním a společenským životem.

Navštivte východní Čechy a budete se moci seznámit s lidovými a folklórními tradicemi včetně řemeslné výroby, objevit množství hradů i zámků, starobylých vojenských pevností a opevnění. Na své si přijdou i příznivci městských památkových rezervací. Nenechte si ujít ani další atraktivní památky z doby renesance a baroku, ale ani moderní meziválečnou architekturu.

Jako odměna na Vás čeká chuť výtečného pardubického perníkového srdce, která k tomuto regionu neodmyslitelně patří.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení