Karlštejn - Penzion Karlštejn

od 800
doprava Vlastní
strava Snídaně
Pláž100m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Golf: 3000 m
Pláž: 100 m
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • romantické ubytování v údolí řeky Berounky
  • pod středověkým nejnavštěvovanějším hradem Karlštejn
  • turistický ráj v blízkosti Prahy
  • nové stylově zrekonstruované pokoje

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Romantické ubytování v atraktivní turistické lokalitě pod proslulým hradem Karlštejn a nedaleko lomů Malá a Velká Amerika.

Penzion Karlštejn se nachází v městysu Karlštejn přímo proti železniční stanici Karlštejn. Původně "Hotel U nádraží" vznikl již v roce 1931 a může se tudíž pochlubit dlouholetou tradicí. Počátkem roku 2018 byla zahájena modernizace restaurace a rekonstrukce ubytovací části a úspěšně ukončena koncem března. Penzion Karlštejn v současné době nabízí svým návštěvníkům stylově a komfortně zařízené pokoje - vhodné i pro rodiny s dětmi.

Součástí Penzionu Karlštejn je restaurace, která nabízí především speciality české kuchyně, včetně několika druhů točeného piva. V letních měsících je k dispozici rozsáhlá letní terasa a parkoviště nejen pro automobily ale i cyklisty.

POLOHA

v klidné části, turisty vyhledávané oblasti Karlštejna.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, salónek, venkovní terasa s možností grilování, Wi-Fi (zdarma), úschovna kol, pro děti – stolička, strava; parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko/2x jednolůžko), trezor, TV, Wi-Fi (zdarma).

3lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x jednolůžko), trezor, TV, Wi-Fi (zdarma).

Rodinný pokoj, pro max. 4 osoby, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), 2 propojené ložnice (1x dvoulůžko, 2x jednolůžko), trezor, TV, Wi-Fi (zdarma).

Apartmán s kuchyňkou, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x jednolůžko, 1x sofa), vybavená kuchyň, samostatný vchod, terasa, trezor, TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

koupání Berounka (100 m - travnatá pláž), Golf rezort Karlštejn (3 km) 27 jamek, značené turisitické i cyklo trasy. V okolí: půjčovna kol, tenis, fotbalové hřiště, tělocvična.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení