Eger - Penzion Bacchus

od 650
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen15min
Náš TIP
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 15 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • stojí přímo u Szépasszonyvölgy - vinařské oblasti Egeru
  • pár kroků od historického centra města
  • 15 minut od termálních lázní
  • v klidné rezidenční čtvrti

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Bacchus Panzió Hotel Panzió je ideální místem pro milovníky vína, protože stojí přímo u Szépasszonyvölgy ("Údolí krásných žen", proslulé vinařské oblasti Egeru. Současně se nachází nedaleko historického centra města a termálních lázní, kde si mohou vyrazit milovníci kultury a wellnessu.

POLOHA

Penzion se nachází cca 15 minut od termálních lázní a centra města.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, terasa a zahrada s hřištěm pro děti, posezením a grilem, Wi-Fi (zdarma), kulečník, stolní tenis (zdarma), sál (možnost cvičení), konferenční služby, vinný sklípek, parkování v garáži (za příplatek), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 2lůžkové pokoje Standard nebo Superior, (sprcha, WC, Superior - vířivka), telefon, minibar, TV-SAT, terasa/balkón se zahradním nábytkem.

2lůžkový apartmán, s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), telefon, minibar, TV-SAT, terasa/balkón se zahradním nábytkem.

K dispozici je 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Stolní tenis, kulečník, sál na cvičení.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500,-HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


V malebném údolí na rozhraní pohoří Mátra a vrchoviny Buk ve vzdálenosti 120 km od Budapešti leží jedno z nekrásnějších měst Maďarska – EGER. Turisty přitahuje uměleckými a historickými památkami především z období baroka, bohatým společenským a kulturním vyžitím. Eger je vhodný pro koupelové kúry jak v létě, tak i v zimě. Turecké lázňe Eger má staletou historii, byla postavena v letech 1610 až 1617, během turecké okupace a nabízí nyní 6 bazénů, wellness služby a velkolepa kupola je pokryto pozlacenými mozaikami (asi 200 000 ks). Termální lázně byly založeny v roce 1934. Slabě radioaktivní prameny s obsahem vápníku, hořčíku a kysličníku uhličitého, s účinky známými již od 15. století. Lázeňský areál se nachází v upraveném městském parku na rozloze asi 4 ha. V otevřených a krytých bazénech s termální vodou 29 – 37 stupňů °C se léčí hlavně chronická onemocnění pohybového ústrojí, revmatismus, chronické gynekologické záněty, neplodnost. Součástí komplexu je termální bazén se dvěma druhy termální vody, vodopád (bazén v hloubce 3 m v zemi a voda padá z výšky 2 m), dětské brouzdaliště a bazén, plavecký bazén, velký bazén, zážitkový bazén pro dospělé (částečně krytý, částečně otevřený), bazén s léčivou vodou. Pitná kůra je vhodná pro poruchy a katary zažívacího a střevního systému. Je proslaven rovněž jako známé vinařské středisko. Vinné sklepy vyhloubené do svahů v oblasti „ Údolí krásné ženy“ lákají nabídkou vín světoznámých značek – Bikavér, Medíc noir, Leányka a Muskotály.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení