Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Bacchus Panzió Hotel Panzió je ideální místem pro milovníky vína, protože stojí přímo u Szépasszonyvölgy ("Údolí krásných žen", proslulé vinařské oblasti Egeru. Současně se nachází nedaleko historického centra města a termálních lázní, kde si mohou vyrazit milovníci kultury a wellnessu.

POLOHA

Penzion se nachází cca 15 minut od termálních lázní a centra města.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, terasa a zahrada s hřištěm pro děti, posezením a grilem, Wi-Fi (zdarma), kulečník, stolní tenis (zdarma), sál (možnost cvičení), konferenční služby, vinný sklípek, parkování v garáži (za příplatek), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 2lůžkové pokoje Standard nebo Superior, (sprcha, WC, Superior - vířivka), telefon, minibar, TV-SAT, terasa/balkón se zahradním nábytkem.

2lůžkový apartmán, s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), telefon, minibar, TV-SAT, terasa/balkón se zahradním nábytkem.

K dispozici je 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v penzionu: prostorná zahrada s posezením, houpačkou, ohništěm, kulečník.

V okolí: Hosté se mohou zúčastnit ochutnávky bílých a červených vín z vinařské oblasti Eger v Údolí krásné ženy nebo se zajít zrelaxovat do městských lázní v Egeru či v neposlední řadě obdivovat krásy tohoto historického města.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500 HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Parkování je možné v hotelové garáži za poplatek 1 200 HUF/auto/noc.

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek 2 500 HUF/noc.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


V malebném údolí na rozhraní pohoří Mátra a vrchoviny Buk ve vzdálenosti 120 km od Budapešti leží jedno z nekrásnějších měst Maďarska – EGER. Turisty přitahuje uměleckými a historickými památkami především z období baroka, bohatým společenským a kulturním vyžitím. Eger je vhodný pro koupelové kúry jak v létě, tak i v zimě. Turecké lázňe Eger má staletou historii, byla postavena v letech 1610 až 1617, během turecké okupace a nabízí nyní 6 bazénů, wellness služby a velkolepa kupola je pokryto pozlacenými mozaikami (asi 200 000 ks). Termální lázně byly založeny v roce 1934. Slabě radioaktivní prameny s obsahem vápníku, hořčíku a kysličníku uhličitého, s účinky známými již od 15. století. Lázeňský areál se nachází v upraveném městském parku na rozloze asi 4 ha. V otevřených a krytých bazénech s termální vodou 29 – 37 stupňů °C se léčí hlavně chronická onemocnění pohybového ústrojí, revmatismus, chronické gynekologické záněty, neplodnost. Součástí komplexu je termální bazén se dvěma druhy termální vody, vodopád (bazén v hloubce 3 m v zemi a voda padá z výšky 2 m), dětské brouzdaliště a bazén, plavecký bazén, velký bazén, zážitkový bazén pro dospělé (částečně krytý, částečně otevřený), bazén s léčivou vodou. Pitná kůra je vhodná pro poruchy a katary zažívacího a střevního systému. Je proslaven rovněž jako známé vinařské středisko. Vinné sklepy vyhloubené do svahů v oblasti „ Údolí krásné ženy“ lákají nabídkou vín světoznámých značek – Bikavér, Medíc noir, Leányka a Muskotály.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení