Eger - Penzion BACCHUS

od 835
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen15min
Náš TIP
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 15 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • stojí přímo u Szépasszonyvölgy - vinařské oblasti Egeru
  • pár kroků od historického centra města
  • 15 minut od termálních lázní
  • v klidné rezidenční čtvrti
Načítání ...

POLOHA

penzion se nachází cca 15 minut od termálních lázní a centra města.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, terasa a zahrada s hřištěm pro děti, posezením a grilem, Wi-Fi (zdarma), kulečník, stolní tenis (zdarma), sál (možnost cvičení), konferenční služby, vinný sklípek, parkování v garáži (za příplatek), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 2lůžkové pokoje Standard nebo Superior a 2lůžkový apartmán s možností přistýlky nebo dvou (apartmán), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, Superior - vířivka), telefon, minibar, TV-SAT, terasa/balkón se zahradním nábytkem, 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Stolní tenis, kulečník, sál na cvičení.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 450,-HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


V malebném údolí na rozhraní pohoří Mátra a vrchoviny Buk ve vzdálenosti 120 km od Budapešti leží jedno z nekrásnějších měst Maďarska – EGER. Turisty přitahuje uměleckými a historickými památkami především z období baroka, bohatým společenským a kulturním vyžitím. Eger je vhodný pro koupelové kúry jak v létě, tak i v zimě. Turecké lázňe Eger má staletou historii, byla postavena v letech 1610 až 1617, během turecké okupace a nabízí nyní 6 bazénů, wellness služby a velkolepa kupola je pokryto pozlacenými mozaikami (asi 200 000 ks). Termální lázně byly založeny v roce 1934. Slabě radioaktivní prameny s obsahem vápníku, hořčíku a kysličníku uhličitého, s účinky známými již od 15. století. Lázeňský areál se nachází v upraveném městském parku na rozloze asi 4 ha. V otevřených a krytých bazénech s termální vodou 29 – 37 stupňů °C se léčí hlavně chronická onemocnění pohybového ústrojí, revmatismus, chronické gynekologické záněty, neplodnost. Součástí komplexu je termální bazén se dvěma druhy termální vody, vodopád (bazén v hloubce 3 m v zemi a voda padá z výšky 2 m), dětské brouzdaliště a bazén, plavecký bazén, velký bazén, zážitkový bazén pro dospělé (částečně krytý, částečně otevřený), bazén s léčivou vodou. Pitná kůra je vhodná pro poruchy a katary zažívacího a střevního systému. Je proslaven rovněž jako známé vinařské středisko. Vinné sklepy vyhloubené do svahů v oblasti „ Údolí krásné ženy“ lákají nabídkou vín světoznámých značek – Bikavér, Medíc noir, Leányka a Muskotály.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení