Cheb - Pension Mašek

od 500
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • pouze 300 metrů od přehrady Skalka na Ohři
  • v klidném a tichém prostředí historického města Cheb
  • okouzlující příroda, mnoho turistických zajímavostí
  • dětské hřiště, stolní tenis, pétanque i gril
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Pohoda, klid a relaxace v klidné části města Cheb.

Ubytování vhodné pro aktivní odpočinek stejně jako pro rodinnou dovolenou. V areálu je k dispozici dětské hřiště pro malé i velké (houpačky, pískoviště), penzion nabízí různé sportovní aktivity. K penzionu patří také Bistro "U Šneka", kde se točí pivo Bernard, podávají jednoduché občerstvení jako ciabatty, saláty ovocné i zeleninové, toasty.

POLOHA

Příjemný rodinný Penzion Mašek se nachází ve vilové čtvrti cca 20 minut pěšky od centra města Cheb, a přesto na dosah přírodě. Je jen 1 km vzdálený od vrcholku Zelená hora. Malebné centrum města Chebu se nachází asi 2 km od penzionu, do centra se můžete vydat po cestě pro pěší, která vede podél přehrady Skalka a řeky Ohře. V Chebu si můžete prohlédnout historické památky tohoto města ( Špalíček, kostel sv. Mikuláše, Městský dům - Chebské muzeum, Chebský hrad s městským opevněním, Františkánský klášter, kostel sv. Václava nebo třeba kostel sv. Bartoloměje a další).

Před budovou staví autobus a vlakové nádraží je vzdálené 300 metrů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

jídelna (stolování, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice), venkovní posezení, zastřešená terasa, Wi-Fi (zdarma), úschovna a půjčovna kol, půjčovna holí pro Nordic Walking, bistro U Šneka, pro děti – strava, postýlka, hřiště, sedačka na zadní nosič kola; akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Zelený pokoj, s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x jednolůžko), kuchyňský kout, TV, Wi-Fi (zdarma), bezbariérový.

Žlutý pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko), lednice, TV, Wi-Fi (zdarma).

Oranžový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko), TV, Wi-Fi (zdarma).

Modrý pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (2x jednolůžko), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do ulice.

Studio 1, s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, rozkládací pohovka), kuchyň (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice), TV, Wi-Fi (zdarma), terasa, výhled do zahrady.

Studio 2, s možností přistýlky pro 3 osoby, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, rozkládací pohovka), kuchyň (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice), TV, Wi-Fi (zdarma), terasa, výhled do zahrady.

STRAVOVÁNÍ

vlastní strava, za příplatek snídaně (servírovaná), na místě možno dohodnout i večeře či jiné občerstvení.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, pétanque, Nordic Walking, Kneippův chodník u penzionu, plochy pro sportovní využití (basketbal. koš, ruské kuželky, pétangue a míčové hry), značené trasy pro pěší a cykloturistiku, rybolov, přehrada Skalka na Ohři (300 m).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravování, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

ubytovací poplatek (10,- Kč/os./den), rekreační poplatek (15,- Kč/os./den). Děti do 10 let neplatí.

POZNÁMKA

Parkování v areálu penziónu zdarma.

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení