Cheb - Pension Mašek

od 840
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • pouze 300 metrů od přehrady Skalka na Ohři
  • v klidném a tichém prostředí historického města Cheb
  • okouzlující příroda, mnoho turistických zajímavostí
  • dětské hřiště, stolní tenis, pétanque i gril

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Pohoda, klid a relaxace v klidné části města Cheb.

Ubytování vhodné pro aktivní odpočinek stejně jako pro rodinnou dovolenou. V areálu je k dispozici dětské hřiště pro malé i velké (houpačky, pískoviště), penzion nabízí různé sportovní aktivity. K penzionu patří také Bistro "U Šneka", kde se točí pivo Bernard, podávají jednoduché občerstvení jako ciabatty, saláty ovocné i zeleninové, toasty.

POLOHA

Příjemný rodinný Penzion Mašek se nachází ve vilové čtvrti cca 20 minut pěšky od centra města Cheb, a přesto na dosah přírodě. Je jen 1 km vzdálený od vrcholku Zelená hora. Malebné centrum města Chebu se nachází asi 2 km od penzionu, do centra se můžete vydat po cestě pro pěší, která vede podél přehrady Skalka a řeky Ohře. V Chebu si můžete prohlédnout historické památky tohoto města ( Špalíček, kostel sv. Mikuláše, Městský dům - Chebské muzeum, Chebský hrad s městským opevněním, Františkánský klášter, kostel sv. Václava nebo třeba kostel sv. Bartoloměje a další).

Před budovou staví autobus a vlakové nádraží je vzdálené 300 metrů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

jídelna (stolování, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice), venkovní posezení, zastřešená terasa, Wi-Fi (zdarma), úschovna a půjčovna kol, půjčovna holí pro Nordic Walking, bistro U Šneka, pro děti – strava, postýlka, hřiště, sedačka na zadní nosič kola; akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Zelený pokoj, s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x jednolůžko), kuchyňský kout, TV, Wi-Fi (zdarma), bezbariérový.

Žlutý pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko), lednice, TV, Wi-Fi (zdarma).

Oranžový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko), TV, Wi-Fi (zdarma).

Modrý pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (2x jednolůžko), TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do ulice.

Studio 1, s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, rozkládací pohovka), kuchyň (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice), TV, Wi-Fi (zdarma), terasa, výhled do zahrady.

Studio 2, s možností přistýlky pro 3 osoby, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko, rozkládací pohovka), kuchyň (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice), TV, Wi-Fi (zdarma), terasa, výhled do zahrady.

STRAVOVÁNÍ

vlastní strava, za příplatek snídaně (servírovaná), na místě možno dohodnout i večeře či jiné občerstvení.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, pétanque, Nordic Walking, Kneippův chodník u penzionu, plochy pro sportovní využití (basketbal. koš, ruské kuželky, pétangue a míčové hry), značené trasy pro pěší a cykloturistiku, rybolov, přehrada Skalka na Ohři (300 m).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravování, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

ubytovací poplatek (10,- Kč/os./den), rekreační poplatek (15,- Kč/os./den). Děti do 10 let neplatí.

POZNÁMKA

Parkování v areálu penziónu zdarma.

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení