Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

Cheb - město v srdci Evropy se může pochlubit bohatou historií sahající až do 9. století. V tomto městě nabízíme ubytování v soukromém Penzionu Mašek. Příjemný rodinný penzion ve vilové čtvrti cca 20 minut pěšky od centra města Cheb, kde si můžete prohlédnout historické památky tohoto města ( Špalíček, kostel sv. Mikuláše, Městský dům – Chebské muzeum, Chebský hrad s městským opevněním, Františkánský klášter, kostel sv. Václava nebo třeba kostel sv. Bartoloměje a další).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

jídelna (stolování, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice), venkovní posezení, zastřešená terasa, Wi-Fi (zdarma), úschovna a půjčovna kol, půjčovna holí pro Nordic Walking, bistro U Šneka, pro děti – strava, postýlka, hřiště, sedačka na zadní nosič kola; akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžkové pokoje a studia, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), rádio, kuch. kout a umístění v polosuterénu s vl. vchodem (studia). Možnost zapůjčení TV na pokoj. 1 bezbariérový pokoj. Ceny studií na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

vlastní strava, za příplatek snídaně (servírovaná).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, Nordic Walking, Kneippův chodník u penzionu, plochy pro sportovní využití (basketbal. koš, ruské kuželky, pétangue a míčové hry), značené trasy pro pěší a cykloturistiku, rybolov, zážitkové koupání v přehradě (300 m), koupání (1 km).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Západní Čechy nabízení množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.
TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení