Pec pod Sněžkou - Aparthotel SVATÝ VAVŘINEC

od 800
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Proč právě sem?
  • skvělá lokalita v centru Pece pod Sněžkou
  • komfortní moderní ubytování pro rodiny či skupiny přátel
  • parkování jednoho auta zdarma, možnost nabíjení elektrovozidla
  • velmi dobře vybavené wellness centrum k dispozici za příznivou cenu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Nový aparthotel Svatý Vavřinec se nachází přímo v centru města Pece pod Sněžkou a nabízí komfortní designové ubytování čtyřhvězdičkového hotelu. V každé z nabízených studií nebo apartmánů najdete harmonii spojenou s designem, komfortem a pohodlím.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, vinárna a vinotéka, venkovní terasa s grilem, vyhřívaný ski bar, výtah, Krkonošské wellness centrum (vířivka, finská sauna s venkovní ochlazovací sprchou, bio sauna s aromaterapií, parní sauna, zážitkové sprchy, chrlič ledu, ochlazovací program, Kneippův chodník, odpočívárna, společenská část s barem, privátní vířivka se soukromou odpočinkovou zónou. Pro děti jen do 18:00 hod.), herna pro teenagery, herna pro děti, golfový simulátor, simulátory střílení a závodů pro dospělé, supermarket s potravinami, venkovní dětské hřiště, prodejna sportovních oděvů, úschovna a servis lyží, úschovna kol, pračka, podzemní garáže s elektronabíječkami, konfereční prostory

STRAVOVÁNÍ

bez stravování, apartmány mají vybavené kuchyňky. Za poplatek nabídka grilovacích košů plných dobrot pro využití venkovního grilu.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky (20,- Kč/os./noc).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (pronájem apartmánu v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování jednoho auta.


Krkonoše jsou ostrůvek Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem. Od roku 1992 jsou pak na seznamu biosférických rezervací UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení