Patince - Wellness Hotel PATINCE

od 1 585
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Patince jsou cílem všech, kteří hledají útočiště od uspěchaného světa. Wellness Hotelu Patince je místem, kde si odpočinete od denních starostí a dokonale relaxujete. Léčivou vodu z patinských pramenů využívá hotel dodnes.

V bazénech se využívá voda z vlastního termálního pramene Hévíz s teplotou 27 ° C, který vyvěrá z hloubky 200 m. Termální voda v Patincích se vyznačuje vysokým obsahem hydrogenuhličitanů, vápníku, hořčíku i síranů a díky tomu velmi příznivě působí na pohybové ústrojí a proti jeho chorobám.

Její blahodárné účinky si můžete vychutnávat celoročně v 3 vnitřních bazénech, a během letních měsíců i v 7 venkovních. Dohromady tak můžete využít až 10 bazénů s léčivou vodou. A po koupeli se příjemně ohřejete v jedné ze 4 saun.

Úplné uvolnění a relax vám zajistí široký výběr masáží, zábalů a okrasných kúr v našem wellness centru. Od masáže lávovými kameny, přes detoxikační pleťové masky, revitalizující thajské vanové koupele až po pedikúru s rybičkami Garra Rufa.

Navíc hotel zajistí odpočinek celé rodině - každému podle jeho představ. Zatímco si vy budete vychutnávat wellness, vaše starší děti se v létě zabaví na některém ze čtyř tobogánů, nebo se zapojí do programu, který pro ně celý den připravují animátoři. V chladnějších měsících poskytne dostatek zábavy relaxační bazén s divokou řekou, jeskyní a chrliči. Pro mladší je připraven dětský koutek, dětské plavání a také můžete využít služeb pečovatelky.

POLOHA

moderní hotel v rekreačním areálu termálního koupaliště je umístěn na kraji obce Patince.

Patince je obec na Slovensku, v okrese Komárno v Nitranském kraji. Rozprostírá se na levém břehu Dunaje, která je vzdálena 15 km od města Komárno a 35 km od města Štúrovo, přičemž hraničí s maďarskými vesničkami Almásfüzitő resp. Dunaalmás. Historie obce se píše od období starověku - léčivý pramen libovali už i římský legionáři, kteří se v něm koupali, avšak záznamy o osamostatnění obce se zachovaly od roku 1957. V roce 2006 zde bylo vybudováno termální koupaliště. Leží na nejjižnějším bodě SR. Oblast bývala kdysi dnem mohutného močálu, ze kterého pomalé řeky plné zatáček vytvářely v době povodní obrovské jezero. Jen tu a tam se vynořovaly drobné ostrovy, vytvářené pískem, nahromaděným na místech bývalých koryt a břehů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, parkoviště, Wi-Fi (zdarma), pro děti: přebalovací pult, nočník, dětská vanička, dětský kout, animační programy, dětská postýlka (na objednávku), jednorázové pleny, plenky na plavání, hračky do vody; wellness a lázeňské služby (Bazénový svět: římská bahenní koupel, velký relaxační bazén, klidový bazén, vířivka, dětský vnitřní bazén, dětský venkovní bazén, venkovní letní bazén, Saunový svět: finská sauna, švédská sauna, bylinková sauna, parní sauna, Spa procedury), fitness centrum.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Economy, Standard, Superior, Deluxe, 2lůžkový apartmán (1 ložnice, možnost až 2 přistýlek), 2lůžkové pokoje typu Economy, Standard, Superior, Deluxe, 2lůžkové apartmány (1 ložnice, možnost až 2 přistýlek), 4lůžkové pokoje typu Family (1 ložnice, možnost přistýlky), 4lůžkové apartmány (2 ložnice, možnost až 2 přistýlek) a 6lůžkové apartmány Imperial (3 ložnice, možnost až 3 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, župan, fén), klimatizace, minibar, trezor, psací stůl, TV, Wi-Fi (zdarma), pokoj typu Standard navíc: balkón, APT a APT Imperial navíc: sedací souprava, pokoje typu Deluxe, Family a APT Imperial jsou mezonetové (ložnice v patře).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek večeře (bufet), oběd (denní menu od 12:00 do 15:00 hod. v hotelové restauraci nebo na venkovní terase u jezera).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: wellness, bazénový svět, saunový svět, masáže, lázně, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, sportovní rybolov, šlapadla na hotelovém jezírku, pétanque, mini golf, plážový fotbal, bowling, stolní fotbal, šipky, kulečník, během víkendu cvičení jógy (necvičí se během července a srpna).

V okolí: golfové hřiště Old Lake Gold Club ( cca. 50 min. od hotelu ve městě Tata - HU).

Výlety v okolí:
Iža Kelemantia - největší památka z římské doby na Slovensku ( cca. 15 min. autem od hotelu).
Nádvoří Evropy - Evropské náměstí je celoročně volně přístupné veřejnosti ( cca.15 min. autem od hotelu).
Komárňanská pevnost - prohlídku Pevnosti z důvodu bezpečnosti návštěvníků lze absolvovat výlučně jen s průvodcem (cca. 15 min. autem od hotelu)
Plovoucí lodní mlýn v Kolárovu - vede k němu 86 m dlouhý most, který je považován za nejdelší most s dřevěnou konstrukcí v Evropě (cca. 40 min. autem od hotelu)
Marina Patince - vyhlídkové plavby (cca. 20 min. od hotelu).

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, neomezený vstup do bazénového a saunového světa, neomezený vstup do fitness centra, Aqua aerobik, Aqua Zumba a relaxační program ve vyhrazených termínech, parkování pod dohledem kamerového systému.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (0,82 €/noc/dospělá osoba).

POZNÁMKA

V případě, že necestujete autem, hotel zajistí dopravu z Komárna do Patiniec za cenu 10 € / cesta. O dopravu je třeba požádat při rezervaci pobytu.
Hlídání dětí za poplatek 10 € /hod./1 dítě, 15 €/hod./2 a víc dětí (službu je třeba si objednat min. 1 den předem).
Příplatek za domácí zvíře 10 €/noc.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní, neomezený vstup do bazénového a saunového světa, neomezený vstup do fitness centra, Aqua aerobik, Aqua Gym a relaxační program ve vyhrazených termínech, parkování pod dohledem kamerového systému.


Cena balíčku Wellness Aqua 2020 (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury pro dospělé (1x diagnostika organismu, 1x termický zábal, 1x klasická masáž (20 min.)), 1x vstup do pevnosti v Komárne (SK) nebo Monoštorské pevnosti v Komárome (HU - 20 km), 1x zapůjčení holí Nordic Walking (60 min.), neomezený vstup do bazénového a saunového světa, neomezený vstup do fitness centra, Aqua aerobik, Aqua Gym a relaxační program ve vyhrazených termínech, parkování pod dohledem kamerového systému. Pro dospělé při pobytu 3 noci navíc: 1x uvolňující koupel s levandulí (20 min.), pobyt 4 noci ještě navíc 1x pleťová maska (20 min.), pobyt 5 nocí ještě navíc: BIO pedikúra rybičkami Garra Rufa (30 min.), pobyt 6 nocí ještě navíc 1x antimigrenózní masáž tváře, šíje a hlavy (20 min.) a 7 nocí ještě navíc 1x thajská zdravotní masáž hlavy, krku, ramen a zad "V sedmém nebi" (30 min.).
BONUSY: 1x kupón 10 EUR/dosp. os. na ošetření pleti kosmetikou Mary Cohr, 1x kupón na 10% slevu na jeden nákup ve wellness shopu/pokoj, 1x kupón na 20 % na lahev vína v baru/os. (dospělí, kromě rozlévaného vína), stolní tenis, pozdní check-out do 14:00 hod (dle možnosti).


Cena balíčku Wellness Senior 2020 (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury pro dospělé (1x diagnostika organismu, 1x termický zábal), 1x vstup do pevnosti v Komárne (SK) nebo Monoštorské pevnosti v Komárome (HU - 20 km), 1x zapůjčení holí Nordic Walking (60 min.), neomezený vstup do bazénového a saunového světa, neomezený vstup do fitness centra, Aqua aerobik, Aqua Gym a relaxační program ve vyhrazených termínech, parkování pod dohledem kamerového systému. Pro dospělé při pobytu 3 noci navíc: 1x magnéziová koupel (20 min.), pobyt 4 noci ještě navíc 1x rašelinový zábal lokální (20 min.), pobyt 5 nocí ještě navíc: BIO pedikúra rybičkami Garra Rufa (30 min.), pobyt 6 nocí ještě navíc 1x celotělový zábal s bahnem z Mrtvého moře (20 min.) a 7 nocí ještě navíc 1x klasická masáž (30 min.).
BONUSY: 1x kupón 10 EUR/dosp. os. na ošetření pleti kosmetikou Mary Cohr, 1x kupón na 10% slevu na jeden nákup ve wellness shopu/pokoj, 1x kupón na 20 % na lahev vína v baru/os. (dospělí, kromě rozlévaného vína), stolní tenis, pozdní check-out do 14:00 hod (dle možnosti).


Cena balíčku Wellness víkend 2020 (2-3 noci) zahrnuje: 2x - 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury pro dospělé (1x diagnostika organismu, 1x termický zábal), 1x vstup do pevnosti v Komárne (SK) nebo Monoštorské pevnosti v Komárome (HU - 20 km), 1x zapůjčení holí Nordic Walking (60 min.), neomezený vstup do bazénového a saunového světa, neomezený vstup do fitness centra, Aqua aerobik, Aqua Gym a relaxační program ve vyhrazených termínech, parkování pod dohledem kamerového systému. Pro dospělé při pobytu 3 noci navíc: 1x klasická masáž (20 min.).
BONUSY: 1x kupón 10 EUR/dosp. os. na ošetření pleti kosmetikou Mary Cohr, 1x kupón na 10% slevu na jeden nákup ve wellness shopu/pokoj, 1x kupón na 20 % na lahev vína v baru/os. (dospělí, kromě rozlévaného vína), stolní tenis, dětský koutek, romantické noční koupání (Pá 22:00-01:00 hod.), ranní plavání (So, Ne od 7:00 hod.), pozdní check-out do 14:00 hod (dle možnosti).


Cena balíčku Wellness romance 2020 (2-3 noci) zahrnuje: 2x - 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, 1x cofee voucher, romantická výzdoba pokoje s dárečkem a lahví sektu, 1x dárek pro dámu (šperk z Riana collection - možnost výběru z vyhrazené nabídky) procedury (1x diagnostika organismu, 1x Kleopatřina koupel, 1x celotělový čokoládový zábal ve dvojici), neomezený vstup do bazénového a saunového světa, neomezený vstup do fitness centra, Aqua aerobik, Aqua Gym a relaxační program ve vyhrazených termínech, parkování pod dohledem kamerového systému. Při pobytu 3 noci navíc: 1x thajská zdravotní masáž hlavy, krku, ramen a zad (30 min.).
BONUSY: 1x kupón 10 EUR/dosp. os. na ošetření pleti kosmetikou Mary Cohr, 1x kupón na 10% slevu na jeden nákup ve wellness shopu/pokoj, 1x kupón na 20 % na lahev vína v baru/os. (dospělí, kromě rozlévaného vína), stolní tenis, dětský koutek, romantické noční koupání (Pá 22:00-01:00 hod.), ranní plavání (So, Ne od 7:00 hod.), pozdní check-out do 14:00 hod (dle možnosti).


Cena balíčku Letní pobyt 2020 (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování s polopenzí, welcome drink, 1x vstup do pevnosti v Komárne (SK) nebo Monoštorské pevnosti v Komárome (HU - 20 km), 1x zapůjčení holí Nordic Walking (60 min.), neomezený vstup do bazénového a saunového světa, neomezený vstup do fitness centra, Aqua aerobik, Aqua Gym a relaxační program ve vyhrazených termínech, parkování pod dohledem kamerového systému. Pro dospělé: 1x diagnostiku organismu, při pobytu 3 noci navíc: 1x coffee voucher, vodní kolo (30 min.)/pokoj, pobyt 4 noci ještě navíc 1x klasická masáž (20 min.), 1x minigolf (60 min./pokoj), pobyt 5 nocí ještě navíc: 1x wine voucher, 1x zapůjčení kola (60 min.), pobyt 6 nocí ještě navíc 1x pleťová maska (20 min.) a 7 nocí ještě navíc 1x antimigrenozní masáž tváře, šíje a hlavy (20 min.).
BONUSY: 1x kupón 10 EUR/dosp. os. na ošetření pleti kosmetikou Mary Cohr/dospělý, 1x kupón na 10% slevu na jeden nákup ve wellness shopu/pokoj, 1x kupón na 20 % na lahev vína v baru/os. (dospělí, kromě rozlévaného vína), stolní tenis, 1x vyhlídková plavba po Dunaji (Po, St. nebo Pá - nutné přihlášení na recepci), celodenní animační program pro děti a dospělé, romantické noční koupání (Pá 22:00-01:00 hod.), ranní plavání (So, Ne od 7:00 hod.), každý pátek Speciality z grilu na letní terase v doprovodu živé hudby.


Slovensko je báječnou formou pro odpočinek ve zdejších lázních. Právě zde můžete naleznout až přes 40 termálních koupališť. Podhájská je jedno z velmi oblíbených koupališť nejen pro české obyvatelstvo. Na Slovensku využívají různá složení termálních pramenů, abyste mohli navštívit právě termální koupaliště, které vám pomohou s problémem a dopřeje vám jednoduše luxus. Pro rodiny s dětmi je tu zábavní park Tatralandia, který je pro Slovensko termálním Disneylandem. Skvělé pro děti je termální komplex Bešeňová, kde se vyřádí na tobogánech či vodních atrakcích.

BEŠEŇOVÁ - TERMÁLNÍ SRDCE LIPTOVA

Magické místo plné relaxu, které nabízí odpočinek v 9 bazénech s termální nebo průzračnou vodou s teplotou až do 40 °C. Termální voda má hnědočervenou barvu a obsahuje velké množství minerálních látek, což je potěšení pro Vaši pleť, pohybové i dýchací ústrojí.

Je to skvělá volba pro rodiny s dětmi - v Bešeňové totiž najdete kromě harmonie pro tělo i duši také zábavu pro všechny členy rodiny na 7 tobogánech, v bazénu s vlnobitím či dětském bazénu.

Dospělí si pak mohou vychutnat nový oddychový prostor Átrium, který je srdcem celého komplexu. Velkorysé prosvětlené prostranství představuje oázu klidu, který dýchá přírodou. Vychutnejte si svojí oblíbenou knihu v teple na lehátku obklopený krásnou zelení. Nachází se zde bistro nabízející výborná jídla či bar, kde si můžete vychutnat kávu a sladký dezert.

Energii můžete načerpat v saunovém světě v 5 suchých nebo vlhkých saunách nebo během jedné z 36 relaxačních procedur. Velmi oblíbené jsou saunové rituály, během kterých můžete zažít tak muzikoterapii nebo si vychutnáte návaly vlhkého vzduchu během show rituálů. Vaši pokožku můžete hýčkat citrusovými či bylinkovými peelingy.

Nová, elegantní Bešňová představuje dokonalou harmónii a spojení relaxu a zábavy. Díky termální, ale i průzračné vodě a možnostem volby si tu najde své opravdu každý.

VEĽKÝ MEDER TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ THERMAL CORVINUS

Město Veľký Meder se nachází v jižním cípu Západního Slovesnka. Město je známé především díky termálnímu koupališti – Thermal Corvinus Veľký Meder, kde je ve všech 9 bazénech termální voda s teplotou 26-38 °C. Termální voda je vhodná na léčbu pohybového ústrojí, nemocí kloubů, bolestí zad, revmatických obtíží. Má dobré regenerační účinky na celý organizmus. Koupaliště je situované v lesoparku, který nabízí výborné možnosti sportovního využití a také na procházky.

Komplex koupaliště, který je otevřený celoročně od 09:00 do 21:00 hod. je tvořený ze dvou samostatných navzájem propojených částí. Najdete zde 9 bazénů, z toho 3 venkovní bazény (dětský, plavecký, italský), 4 vnitřní a 2 polokryté. Krytý plavecký bazén atypického tvaru má ve svém středu vyvýšený perličkový bazén a na jeho okraji je pro nejmenší dětský bazén. V kryté části můžete relaxovat ve finské sauně nebo se osvěžit v baru. V letní sezóně je pak otevřená letní část areálu – 8,3 hektarový zatravněný areál, kde můžete ve stínu stromů příjemně odpočívat a

V komplexu je pro děti připraven tobogánový svět, který nabízí množství adrenalinových atrakcí. Celkově 5 tobogánů, z toho 2 celoroční v kryté časti komplexu. Skvělou zábavou je tobogán se 4 drahami, kde může celá rodina soutěžit o to, kdo bude mít nejlepší čas.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení