Patince - Wellness Hotel Patince

od 1 725
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen5min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 2 let
Golf: 40000 m
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen: 5 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • vlastní teplý termální pramen Hévíz
  • až 10 bazénů s léčivou vodou a 4 sauny
  • Baby Friendly hotel - připravený na kojence či batolata
  • oáza klidu a harmonie

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

SILVESTROVSKÝ POBYT na vyžádání:
Silvestrovský program v kongresovém sále Wellness Hotelu Patince od 18:00 hod.:
• Moderátor
• Dj Thobias
• Mr. Bubble - bublinová show
• Michal Červienka - akordeónový virtuóz
• Fotobudka s rekvizitami
• Bohatá silvestrovská tombola, soutěže
• Ohňostroj
• Dětský animační program a soutěže pro děti od 3 do 12 roků v dětském koutku
• Dětská mini disko s pohádkovými maskoty, balónová show, facepainting - malování na tvář
• Silvestrovská večeře formou bufetu - aperitív, studené předkrmy, večeře formou bufetových stolů, sladké dezerty a pochutiny, dětský bufet, půlnoční zelňačka a půlnoční bufet

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Užívejte moderního wellness centra v krásném hotelu v Jížním Slovensku.

Patince jsou cílem všech, kteří hledají útočiště od uspěchaného světa. Wellness Hotelu Patince je místem, kde si odpočinete od denních starostí a dokonale relaxujete. Léčivou vodu z patinských pramenů využívá hotel dodnes.

V bazénech se využívá voda z vlastního termálního pramene Hévíz s teplotou 27 ° C, který vyvěrá z hloubky 200 m. Termální voda v Patincích se vyznačuje vysokým obsahem hydrogenuhličitanů, vápníku, hořčíku i síranů a díky tomu velmi příznivě působí na pohybové ústrojí a proti jeho chorobám.
Její blahodárné účinky si můžete vychutnávat celoročně v 3 vnitřních bazénech, a během letních měsíců i v 7 venkovních. Dohromady tak můžete využít až 10 bazénů s léčivou vodou. A po koupeli se příjemně ohřejete v jedné ze 4 saun.
Úplné uvolnění a relax vám zajistí široký výběr masáží, zábalů a okrasných kúr v našem wellness centru. Od masáže lávovými kameny, přes detoxikační pleťové masky, revitalizující thajské vanové koupele až po pedikúru s rybičkami Garra Rufa.

Navíc hotel zajistí odpočinek celé rodině - každému podle jeho představ. Zatímco si vy budete vychutnávat wellness, vaše starší děti se v létě zabaví na některém ze čtyř tobogánů, nebo se zapojí do programu, který pro ně celý den připravují animátoři. V chladnějších měsících poskytne dostatek zábavy relaxační bazén s divokou řekou, jeskyní a chrliči. Pro mladší je připraven dětský koutek, dětské plavání a také můžete využít služeb pečovatelky. Velmi oblíbený program pro děti i dospělé je krmení sumců v hotelovém jezírku.

POLOHA

Moderní hotel v rekreačním areálu termálního koupaliště je umístěn na kraji obce Patince. Patince je obec na Slovensku, v okrese Komárno v Nitranském kraji. Rozprostírá se na levém břehu Dunaje, která je vzdálena 15 km od města Komárno a 35 km od města Štúrovo, přičemž hraničí s maďarskými vesničkami Almásfüzitő resp. Dunaalmás.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, grill bar u venkovních bazénů, bowling bar, lobby bar, dětské koutky, animační programy, konferenční místnosti, Thermal park (vnitřní termální bazény: pool bar, velký relaxační bazén, odpočinkový bazén, vířivka, dětský bazén s tobogánem, venkovní bazény (během letní sezóny): dětské venkovní bazény s tobogány a atrakcemi, sedací bazén, plavecký bazén, sportovní bazén, hřiště a sportoviště), Wellness centrum (finská, švédská, bylinková, parní sauna, infrasauna, vířivka, ochlazovací bazén, ledový relax a odpočinková místnost), fitness centrum, tenisové hřiště, stolní tenis, plážový volejbal, sportovní rybolov, šlapadla na hotelovém jezírku, pétanque, mini golf, plážový fotbal, bowling, stolní fotbal, šipky, kulečník, během víkendu cvičení jógy (necvičí se během července a srpna), parkoviště, Wi-Fi (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Economy cca 24 m2, vlastní soc. zařízení (vana, WC, toaletní potřeby, župan, fén, sušák na plavky a ručníky, na vyžádání nočník či stupínek k umývadlu pro děti), možnost až 2x přistýlka (nebo postýlka), klimatizace, minibar, telefon, trezor, psací stůl, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), některé balkón.
2lůžkové pokoje Standard cca 20 m2, vlastní soc. zařízení (vana, WC, toaletní potřeby, župan, fén, sušák na plavky a ručníky), klimatizace, minibar, telefon, trezor, psací stůl, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), balkón. 1 pokoj bezbariérový se sprchou.
2lůžkové pokoje Standard s přistýlkou cca 24 m2, vlastní soc. zařízení (vana, WC, toaletní potřeby, župan, fén, sušák na plavky a ručníky, na vyžádání nočník či stupínek k umývadlu pro děti), možnost až 2x přistýlka (nebo postýlka), klimatizace, minibar, telefon, trezor, psací stůl, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), balkón.
2lůžkové pokoje Superior cca 31,5 m2, 2lůžko a rozkládacím gaučem, vlastní soc. zařízení (vana, WC, toaletní potřeby, župan, fén, sušák na plavky a ručníky, na vyžádání nočník či stupínek k umývadlu pro děti), možnost přistýlky (nebo postýlky), klimatizace, minibar, rychlovarná konvice, telefon, trezor, psací stůl, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma).
2lůžkové pokoje Deluxe komfortně zařízený mezonetový pokoj cca 42 m2, ložnice v patře 2Lůžko, v přízemí rozkládací gauč, vlastní soc. zařízení (vana, WC, toaletní potřeby, župan, fén, sušák na plavky a ručníky, na vyžádání nočník či stupínek k umývadlu pro děti), možnost až 2x přistýlka (nebo postýlka), klimatizace, minibar, rychlovarná konvice, telefon, trezor, psací stůl, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), některé balkón.
4lůžkové pokoje Family mezonetové, cca 44 m2, dvě ložnice (jedna v patře, jedna v přízemí), vlastní soc. zařízení (vana, WC, toaletní potřeby, župan, fén, sušák na plavky a ručníky, na vyžádání nočník či stupínek k umývadlu pro děti), možnost až 2x přistýlka (nebo postýlka), klimatizace, minibar, rychlovarná konvice, telefon, trezor, psací stůl, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), některé balkón.
2lůžkové apartmány mají 34 m2, 1 ložnici s manželským lůžkem a obývací pokoj s rozkládací sedačkou (možnost přistýlky), vlastní soc. zařízení (vana, WC, toaletní potřeby, župan, fén, sušák na plavky a ručníky, na vyžádání nočník či stupínek k umývadlu pro děti), klimatizace, minibar, čajový a kávový servis, telefon, trezor, psací stůl, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma),
4lůžkové apartmány mají 63 m2, 2 ložnice a obývací část s rozkládací sedačkou (možnost přistýlky), prostorné vlastní soc. zařízení (vana, WC, toaletní potřeby, župan, fén, sušák na plavky a ručníky, na vyžádání nočník či stupínek k umývadlu pro děti), klimatizace, minibar, telefon, trezor, psací stůl, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), Jeden je mezonetový s balkónem.
6lůžkové apartmány Imperial atypické, mezonetové 73 m2, 3 ložnice v patře, v přízemí obytná místnost s rozkládací sedací soupravou (možnost až 3 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, župan, fén), klimatizace, minibar, čajový a kávový servis, trezor, psací stůl, TV, Wi-Fi (zdarma). Cena na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek večeře (bufet nebo menu), oběd (denní menu od 12:00 do 15:00 hod. v hotelové restauraci nebo na venkovní terase u jezera). Nabídka regionálních i zahraničních specialit, dětského menu, v denním menu i sezónní speciality, možnost objednávky dietních, bezlepkových či vegetariánských jídel a to vše z regionálních surovin a od domácích dodavatelů.

Hostům je dále k dispozici lobby bar, bowling bar, pool bar či v letní sezóně grill bar.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: tenisové hřiště, stolní tenis, plážový volejbal, sportovní rybolov, šlapadla na hotelovém jezírku, pétanque, mini golf, plážový fotbal, bowling, stolní fotbal, šipky, kulečník, během víkendu cvičení jógy (necvičí se během července a srpna).

• Thermal park: vnitřní termální bazény: velký relaxační bazén, odpočinkový bazén, vířivka, dětský bazén s tobogánem
venkovní bazény (během letní sezóny) dětské venkovní bazény s tobogány a atrakcemi, sedací bazén, plavecký bazén, sportovní bazén, hřiště a sportoviště
• Wellness centrum: finská, švédská, bylinková, parní sauna, infrasauna, vířivka, ochlazovací bazén, ledový relax a odpočinková místnost

Termální voda v Patincích se vyznačuje vysokým obsahem hydrouhličitanů, vápníku, hořčíku i síranů a díky tomu velmi
příznivě působí na pohybové ústrojí a je skvělým lékem proti jeho chorobám. Speciální relaxační koupel v areálu hotelu – posezení kolem pramene, které se nachází přímo v termálním jezírku. V římské lázni si můžete příjemně posedět a nechat působit termální vodu na vaše klouby a svaly, na které má blahodárné účinky.


V okolí: golfové hřiště Old Lake Gold Club (cca 50 min. od hotelu ve městě Tata - HU).

Výlety v okolí:

Přístav Patince
Přístav Marina Patince se nachází na říčním kilometru 1 752 obklopený krásnou přírodou a nedalekými lužními lesy či ostrovem Kormoránů.
Přístav byl vybudován v roce 2007. Poskytuje kotviště pro osobní loď WELLNESS 1 , se kterou se podnikají pravidelné výletní plavby v okolí Patinec. Plavby se konají zejména po trase Patince - Moča a zpět. Celá plavba trvá přibližně 1 hodinu.

Iža Kelemantia - největší památka z římské doby na Slovensku (cca 15 min. autem od hotelu).
Nádvoří Evropy - Evropské náměstí je celoročně volně přístupné veřejnosti (cca 15 min. autem od hotelu).
Komárňanská pevnost - prohlídku Pevnosti z důvodu bezpečnosti návštěvníků lze absolvovat výlučně jen s průvodcem (cca 15 min. autem od hotelu).
Plovoucí lodní mlýn v Kolárovu - vede k němu 86 m dlouhý most, který je považován za nejdelší most s dřevěnou konstrukcí v Evropě (cca 40 min. autem od hotelu).
Marina Patince - vyhlídkové plavby (cca 20 min. od hotelu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (1 €/noc/dospělá osoba).

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek 10 €/noc.

Parkování je možné u hotelu zdarma.

V případě, že necestujete autem, hotel zajistí dopravu z Komárna do Patince za cenu 15 € / cesta. O dopravu je třeba požádat při rezervaci pobytu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), neomezený vstup do Thermal parku - vnitřních bazénů s termální vodou (velký relaxační bazén, klidový bazén, dětský bazén s tobogánem, vířivka), neomezený vstup do Wellness centra - saunového světa (finská, švédská, bylinková, parní sauna, infrasauna), neomezený vstup do fitness centra, víkendové animační programy a aktivity, dětské koutky, Wi-Fi, parkování pod dohledem kamerového systému.


Cena pobytu Wellness pobyt (3+ nocí) zahrnuje 3x a vícekrát ubytování s polopenzí, procedury, 1x vstup do pevnosti v Komárne (národní kulturní památka), 1x zapůjčení holí Nordic Walking (60 min.), stolní tenis, neomezený vstup do bazénového a saunového světa, neomezený vstup do fitness centra, Aqua aerobik, Aqua Gym a relaxační program ve vyhrazených termínech, ranní plavání (So, Ne od 8:00 hod.), Wi-Fi, parkování pod dohledem kamerového systému.
Procedury pro dospělé
pobyt 3 noci: 1x uvolňující levandulová koupel s šálkem čaje (20 min.);
pobyt 4 noci: 1x diagnostika organismu (5 min.), 1x uvolňující levandulová koupel s šálkem čaje (20 min.);
pobyt 5 nocí: 1x diagnostika organismu (5 min.), 1x uvolňující levandulová koupel s šálkem čaje (20 min.), 1x klasická masáž (20 min.);
pobyt 6 nocí: 1x diagnostika organismu (5 min.), 1x uvolňující levandulová koupel s šálkem čaje (20 min.), 1x klasická masáž (20 min.), 1x pleťová maska podle typu pleti (20 min.).
BONUSY: 1x kupón 10 EUR/dosp. os. na ošetření pleti kosmetikou Mary Cohr, 1x kupón na 10% slevu na jeden nákup ve wellness shopu/pokoj, 1x kupón na 20 % na lahev vína v baru/os. (dospělí, kromě rozlévaného vína).


Cena pobytu Seniorský pobyt (4 nebo 7 nocí) zahrnuje 4x nebo 7x ubytování s polopenzí dle volby délky pobytu, procedury, neomezený vstup do Thermal parku - vnitřních bazénů s termální vodou (velký relaxační bazén, klidový bazén, dětský bazén s tobogánem, vířivka), neomezený vstup do Wellness centra - saunového světa (finská, švédská, bylinková, parní sauna, infrasauna), neomezený vstup do fitness centra, víkendové animační programy a aktivity, dětské koutky, Wi-Fi, parkování.
BONUS: 1x vstup do národní kulturní památky Pevnost v Komárně, 1x zapůjčení holí na Nordic Walking (1 hod. dle dostupnosti), stolní tenis, aqua zumba, aqua gym ve vyhrazených dnech, ranní plavání v sobotu a neděli od 08:00 hod.
Procedury pobyt 4 noci: 1x diagnostika organismu (5 min.), 1x magneziová koupel (20 min.)
Procedury pobyt 7 nocí: 1x diagnostika organismu (20 min.), 1x magneziová koupel (20 min.), 1x klasická masáž (25 min).
DÁRKOVÉ KUPÓNY:
1x v hodnotě 10 € na kosmetická ošetření francouzskou kosmetikou Mary Cohr / dosp. osoba
1x na slevu 10% na jednorázový nákup ve Wellness shopu /dosp. osoba
1x na slevu 20% na láhev vína (z vinné karty, kromě rozlévaného vína) / dosp. osoba


Slovensko je půvabná krajina i díky vydatnosti termálních pramenů. Množství a chemické složení minerálních vod jsou faktory, které řadí Slovensko mezi nejbohatší státy světa na termální prameny. Každý termální pramen a z něho vyvěrající minerální voda má rozličné blahodárné zdravotní účinky, čímž je vhodná k léčení různých nemocí.
Stále častěji se setkáváme se zařízeními, kde najdeme pohromadě služby termálního koupaliště a aquaparku. Aby se Vám odpočívalo skutečně pohodlně, CK DAEN Vám nabízí ubytování přímo nebo v bezprostřední blízkosti termálních koupališť a aquaparků, které na Slovensku najdete.

Nejnavštěvovanější termální koupaliště na Slovensku je v nedaleké Podhájské, které je unikátní tím, že jeho geotermální vody jsou složením téměř identické s vodami Mrtvého moře.

Oblíbené termální koupaliště s krytým rekreačním komplexem ve Velkém Mederu láká po celý rok množství návštěvníků. Jeho devět bazénů je naplněných termální vodou s teplotou 25 - 37 °C, která působí na tělo blahodárně a léčivo.

Senecký aquapark je napojen na vrt termální vody a najdete jej v bezprostřední blízkosti krásných Slunečních jezer. Během celého roku je v něm přístupných šest bazénů, plus pět dalších k nim přibývá v letních měsících.

Termální koupaliště Čajka leží v lázeňském městečku Bojnice s pěknou scenerií tamního zámku v pozadí.

Komplex v Bešeňové nedaleko Ružomberka je zřejmě nejlepší ukázkou ideálního spojení termálního koupaliště a aquaparku na Slovensku. Zdejší geotermální prameny mají nejen několik léčebné, ale také kosmetické účinky, vyvěrají z hloubky téměř dva tisíce metrů a teplota některých z nich dosahuje až 70 °C.

Lázně Patince mají nejdelší tradici již od roku 1966. Rekreační areál byl vybudován v okolí termálního pramene, který vyvěrá z hloubky 160-200 m, má teplotu 27 °C.

Termální koupaliště Thermal Park Dunajská Streda je obklopeno krásným přírodním prostředím lesoparku a je jedním z nejnavštěvovanějších atraktivní oblasti Žitného ostrova. V areálu Thermal Parku se rozprostírají čtyři vnější a šest vnitřních bazénů, přičemž ve všech proudí termální voda s vysokým obsahem minerálů a její teplota dosahuje 24 - 40 °C.

Aquapark Tatralandia jako jedinečný vodní svět situován uprostřed hor Nízkých Tater a nádherné přírody liptovského regionu je největším na celém Slovensku a najdete v něm nespočet zábavných aktivit. Leží v městě Liptovský Mikuláš a Vaší návštěvě se potěší během celého roku. Areál Tatralandie je rozdělen na exotický ráj Tropical Paradise, Funpark Tatralandia a dobrodružný komplex Superfly Tatralandia.

Mapa polohy hotelu

Patince - Wellness Hotel Patince****

Wellness hotel Patince je moderní family wellness hotel. Slovensko je bohaté na termální prameny, a tak blahodárná voda z pramene Héviz plní hotelové vnitřní i venkovní bazény. Vaše tělo si odpočine v saunovém světě nebo díky široké nabídce masáží. Dopřejte si také příjemné wellness procedury jako lázně, zábaly či kosmetická ošetření. Wellness Hotel Patince je místem pro celou rodinu, zatímco si rodiče dopřejí relax v hotelovém wellness, děti se zabaví v dětském koutku nebo s tematickým animačním programem.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení