Patince - Wellness Hotel Patince

od 1 399
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen5min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 2 let
Golf: 40000 m
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen: 5 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • vlastní teplý termální pramen Hévíz
  • až 10 bazénů s léčivou vodou a 4 sauny
  • Baby Friendly hotel - připravený na kojence či batolata
  • oáza klidu a harmonie

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Užívejte moderního wellness centra v krásném hotelu v Jížním Slovensku.

Patince jsou cílem všech, kteří hledají útočiště od uspěchaného světa. Wellness Hotelu Patince je místem, kde si odpočinete od denních starostí a dokonale relaxujete. Léčivou vodu z patinských pramenů využívá hotel dodnes.

V bazénech se využívá voda z vlastního termálního pramene Hévíz s teplotou 27 ° C, který vyvěrá z hloubky 200 m. Termální voda v Patincích se vyznačuje vysokým obsahem hydrogenuhličitanů, vápníku, hořčíku i síranů a díky tomu velmi příznivě působí na pohybové ústrojí a proti jeho chorobám.
Její blahodárné účinky si můžete vychutnávat celoročně v 3 vnitřních bazénech, a během letních měsíců i v 7 venkovních. Dohromady tak můžete využít až 10 bazénů s léčivou vodou. A po koupeli se příjemně ohřejete v jedné ze 4 saun.
Úplné uvolnění a relax vám zajistí široký výběr masáží, zábalů a okrasných kúr v našem wellness centru. Od masáže lávovými kameny, přes detoxikační pleťové masky, revitalizující thajské vanové koupele až po pedikúru s rybičkami Garra Rufa.

Navíc hotel zajistí odpočinek celé rodině - každému podle jeho představ. Zatímco si vy budete vychutnávat wellness, vaše starší děti se v létě zabaví na některém ze čtyř tobogánů, nebo se zapojí do programu, který pro ně celý den připravují animátoři. V chladnějších měsících poskytne dostatek zábavy relaxační bazén s divokou řekou, jeskyní a chrliči. Pro mladší je připraven dětský koutek, dětské plavání a také můžete využít služeb pečovatelky.

POLOHA

Moderní hotel v rekreačním areálu termálního koupaliště je umístěn na kraji obce Patince.

Patince je obec na Slovensku, v okrese Komárno v Nitranském kraji. Rozprostírá se na levém břehu Dunaje, která je vzdálena 15 km od města Komárno a 35 km od města Štúrovo, přičemž hraničí s maďarskými vesničkami Almásfüzitő resp. Dunaalmás. Historie obce se píše od období starověku - léčivý pramen libovali už i římský legionáři, kteří se v něm koupali, avšak záznamy o osamostatnění obce se zachovaly od roku 1957. V roce 2006 zde bylo vybudováno termální koupaliště. Leží na nejjižnějším bodě SR. Oblast bývala kdysi dnem mohutného močálu, ze kterého pomalé řeky plné zatáček vytvářely v době povodní obrovské jezero. Jen tu a tam se vynořovaly drobné ostrovy, vytvářené pískem, nahromaděným na místech bývalých koryt a břehů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, parkoviště, Wi-Fi (zdarma), pro děti: přebalovací pult, nočník, dětská vanička, dětský kout, animační programy, dětská postýlka (na objednávku), jednorázové pleny, plenky na plavání, hračky do vody; wellness a lázeňské služby (Bazénový svět: římská bahenní koupel, velký relaxační bazén, klidový bazén, vířivka, dětský vnitřní bazén, dětský venkovní bazén, venkovní letní bazén, Saunový svět: finská sauna, švédská sauna, bylinková sauna, parní sauna, Spa procedury), fitness centrum.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Economy, Standard, Superior, Deluxe, 2lůžkové apartmány (1 ložnice, možnost až 2 přistýlek), 4lůžkové pokoje typu Family (1 ložnice, možnost přistýlky), 4lůžkové apartmány (2 ložnice, možnost až 2 přistýlek) a 6lůžkové apartmány Imperial (3 ložnice, možnost až 3 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, župan, fén), klimatizace, minibar, trezor, psací stůl, TV, Wi-Fi (zdarma), pokoj typu Standard navíc: balkón, APT a APT Imperial navíc: sedací souprava, pokoje typu Deluxe, Family a APT Imperial jsou mezonetové (ložnice v patře).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek večeře (bufet), oběd (denní menu od 12:00 do 15:00 hod. v hotelové restauraci nebo na venkovní terase u jezera).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: wellness, bazénový svět, saunový svět, masáže, lázně, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, sportovní rybolov, šlapadla na hotelovém jezírku, pétanque, mini golf, plážový fotbal, bowling, stolní fotbal, šipky, kulečník, během víkendu cvičení jógy (necvičí se během července a srpna).

V okolí: golfové hřiště Old Lake Gold Club (cca 50 min. od hotelu ve městě Tata - HU).

Výlety v okolí:
Iža Kelemantia - největší památka z římské doby na Slovensku (cca 15 min. autem od hotelu).
Nádvoří Evropy - Evropské náměstí je celoročně volně přístupné veřejnosti (cca 15 min. autem od hotelu).
Komárňanská pevnost - prohlídku Pevnosti z důvodu bezpečnosti návštěvníků lze absolvovat výlučně jen s průvodcem (cca 15 min. autem od hotelu).
Plovoucí lodní mlýn v Kolárovu - vede k němu 86 m dlouhý most, který je považován za nejdelší most s dřevěnou konstrukcí v Evropě (cca 40 min. autem od hotelu).
Marina Patince - vyhlídkové plavby (cca 20 min. od hotelu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (0,82 €/noc/dospělá osoba).

POZNÁMKA

V případě, že necestujete autem, hotel zajistí dopravu z Komárna do Patiniec za cenu 10 € / cesta. O dopravu je třeba požádat při rezervaci pobytu.
Hlídání dětí za poplatek 10 € /hod./1 dítě, 15 €/hod./2 a víc dětí (službu je třeba si objednat min. 1 den předem).
Příplatek za domácí zvíře 10 €/noc.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Wellness Aqua 2020 (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury pro dospělé (1x diagnostika organismu, 1x termický zábal), 1x vstup do pevnosti v Komárne (SK) nebo Monoštorské pevnosti v Komárome (HU - 20 km), 1x zapůjčení holí Nordic Walking (60 min.), neomezený vstup do bazénového a saunového světa, neomezený vstup do fitness centra, Aqua aerobik, Aqua Gym a relaxační program ve vyhrazených termínech, parkování pod dohledem kamerového systému. Pro dospělé při pobytu 3 noci navíc: 1x uvolňující koupel s levandulí (20 min.), pobyt 4 noci ještě navíc 1x pleťová maska (20 min.), pobyt 5 nocí ještě navíc: BIO pedikúra rybičkami Garra Rufa (30 min.), pobyt 6 nocí ještě navíc 1x antimigrenózní masáž tváře, šíje a hlavy (20 min.) a 7 nocí ještě navíc 1x thajská zdravotní masáž hlavy, krku, ramen a zad "V sedmém nebi" (30 min.).
BONUSY: 1x kupón 10 EUR/dosp. os. na ošetření pleti kosmetikou Mary Cohr, 1x kupón na 10% slevu na jeden nákup ve wellness shopu/pokoj, 1x kupón na 20 % na lahev vína v baru/os. (dospělí, kromě rozlévaného vína), stolní tenis, pozdní check-out do 14:00 hod (dle možnosti).
pobyty na 2 - 5 nocí pouze v době prac. dnu . (Po - Pá)


Cena pobytu Wellness Senior 2020 (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury pro dospělé (1x diagnostika organismu, 1x termický zábal), 1x vstup do pevnosti v Komárne (SK) nebo Monoštorské pevnosti v Komárome (HU - 20 km), 1x zapůjčení holí Nordic Walking (60 min.), neomezený vstup do bazénového a saunového světa, neomezený vstup do fitness centra, Aqua aerobik, Aqua Gym a relaxační program ve vyhrazených termínech, parkování pod dohledem kamerového systému. Pro dospělé při pobytu 3 noci navíc: 1x magnéziová koupel (20 min.), pobyt 4 noci ještě navíc 1x rašelinový zábal lokální (20 min.), pobyt 5 nocí ještě navíc: BIO pedikúra rybičkami Garra Rufa (30 min.), pobyt 6 nocí ještě navíc 1x celotělový zábal s bahnem z Mrtvého moře (20 min.) a 7 nocí ještě navíc 1x klasická masáž (30 min.).
BONUSY: 1x kupón 10 EUR/dosp. os. na ošetření pleti kosmetikou Mary Cohr, 1x kupón na 10% slevu na jeden nákup ve wellness shopu/pokoj, 1x kupón na 20 % na lahev vína v baru/os. (dospělí, kromě rozlévaného vína), stolní tenis, pozdní check-out do 14:00 hod (dle možnosti).
pobyty na 2 - 5 nocí pouze v době prac. dnu . (Po - Pá)


Cena pobytu Wellness víkend 2020 (2-3 noci) zahrnuje: 2x - 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury pro dospělé (1x diagnostika organismu, 1x termický zábal), 1x vstup do pevnosti v Komárne (SK) nebo Monoštorské pevnosti v Komárome (HU - 20 km), 1x zapůjčení holí Nordic Walking (60 min.), neomezený vstup do bazénového a saunového světa, neomezený vstup do fitness centra, Aqua aerobik, Aqua Gym a relaxační program ve vyhrazených termínech, parkování pod dohledem kamerového systému. Pro dospělé při pobytu 3 noci navíc: 1x klasická masáž (20 min.).
BONUSY: 1x kupón 10 EUR/dosp. os. na ošetření pleti kosmetikou Mary Cohr, 1x kupón na 10% slevu na jeden nákup ve wellness shopu/pokoj, 1x kupón na 20 % na lahev vína v baru/os. (dospělí, kromě rozlévaného vína), stolní tenis, dětský koutek, romantické noční koupání (Pá 22:00-01:00 hod.), ranní plavání (So, Ne od 7:00 hod.), pozdní check-out do 14:00 hod (dle možnosti).
(Nabídka neplatí 4.-6.6, 25.6.-1.9. ,17.-21.10., 27.10 - 1.11., 3. - 5.12., 23.12.21. - 9.1.22.)


Cena pobytu Wellness romance 2020 (2-3 noci) zahrnuje: 2x - 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, 1x cofee voucher, romantická výzdoba pokoje s dárečkem a lahví sektu, 1x dárek pro dámu (šperk z Riana collection - možnost výběru z vyhrazené nabídky) procedury (1x diagnostika organismu, 1x Kleopatřina koupel, 1x celotělový čokoládový zábal ve dvojici), neomezený vstup do bazénového a saunového světa, neomezený vstup do fitness centra, Aqua aerobik, Aqua Gym a relaxační program ve vyhrazených termínech, parkování pod dohledem kamerového systému. Při pobytu 3 noci navíc: 1x thajská zdravotní masáž hlavy, krku, ramen a zad (30 min.).
BONUSY: 1x kupón 10 EUR/dosp. os. na ošetření pleti kosmetikou Mary Cohr, 1x kupón na 10% slevu na jeden nákup ve wellness shopu/pokoj, 1x kupón na 20 % na lahev vína v baru/os. (dospělí, kromě rozlévaného vína), stolní tenis, dětský koutek, romantické noční koupání (Pá 22:00-01:00 hod.), ranní plavání (So, Ne od 7:00 hod.), pozdní check-out do 14:00 hod (dle možnosti).
(Nabídka neplatí 4.-6.6, 25.6.-1.9. ,17.-21.10., 27.10 - 1.11., 3. - 5.12., 23.12.21. - 9.1.22.)


Cena pobytu Letní pobyt 2020 (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování s polopenzí, welcome drink, 1x vstup do pevnosti v Komárne (SK) nebo Monoštorské pevnosti v Komárome (HU - 20 km), 1x zapůjčení holí Nordic Walking (60 min.), neomezený vstup do bazénového a saunového světa, neomezený vstup do fitness centra, Aqua aerobik, Aqua Gym a relaxační program ve vyhrazených termínech, parkování pod dohledem kamerového systému. Pro dospělé: 1x diagnostiku organismu,
při pobytu 3 noci navíc: 1x coffee voucher, vodní kolo (30 min.)/pokoj,
pobyt 4 noci ještě navíc 1x klasická masáž (20 min.), 1x minigolf (60 min./pokoj),
pobyt 5 nocí ještě navíc: 1x wine voucher, 1x zapůjčení kola (60 min.),
pobyt 6 nocí ještě navíc 1x pleťová maska (20 min.) a 7 nocí ještě navíc 1x antimigrenozní masáž tváře, šíje a hlavy (20 min.).
BONUSY: 1x kupón 10 EUR/dosp. os. na ošetření pleti kosmetikou Mary Cohr/dospělý, 1x kupón na 10% slevu na jeden nákup ve wellness shopu/pokoj, 1x kupón na 20 % na lahev vína v baru/os. (dospělí, kromě rozlévaného vína), stolní tenis, 1x vyhlídková plavba po Dunaji (Po, St. nebo Pá - nutné přihlášení na recepci), celodenní animační program pro děti a dospělé, romantické noční koupání (Pá 22:00-01:00 hod.), ranní plavání (So, Ne od 7:00 hod.), každý pátek Speciality z grilu na letní terase v doprovodu živé hudby.
Při pobytu od 4 nocí: + 1x klasická masáž 20 min, 1x Minigolf
od 5 nocí: + 1x Wine voucher, 1x kolo na hodinu
od 6 nocí: + 1x pleťová maska
od 7 nocí: + 1 x Antimigrenozní masáž tváře, šíje, a hlavy 20 min.


Cena pobytu Velikonoční pobyt 2020 (3-5 nocí) zahrnuje: 3x - 5x ubytování s polopenzí, welcome drink, 1x velikonoční dáreček na pokoj, neomezený vstup do bazénového a saunového světa, romantické noční koupání každý pátek (22:00 - 01:00 hod.), ranní plavání v So a Ne od 7:00 hod., neomezený vstup do fitness centra, Aqua aerobik, Aqua Gym a relaxační program ve vyhrazených termínech, stolní tenis, parkování pod dohledem kamerového systému. Možnost využití vyhlídkové plavby po Dunaji (v případě příznivého počasí, objednávka den předem, za poplatek).
BONUSY: 1x kupón 10 EUR/dosp. os. na ošetření pleti kosmetikou Mary Cohr/dospělý, 1x kupón na 10% slevu na jeden nákup ve wellness shopu/pokoj, 1x kupón na 20 % na lahev vína v baru/os. (dospělí, kromě rozlévaného vína), 1x vstup do pevnosti v Komárně (SK) nebo Monoštorské pevnosti v Komárome (HU, cca 20 km)/os.
Při pobytu od 4 nocí navíc 1x coffee voucher / dosp. osoba, 1x diagnostika organismu/dosp. osoba, pži pobytu od 5 nocí ještě navíc 1x wine foucher / dosp. os., 1x pleťová maska podle typu pleti (20 min.) / dosp. os.


Cena pobytu Halloween ( 3-4 noci) zahrnuje 3x nebo 4x ubytování (dle výběru délky pobytu) s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetových stolů nebo výběrem ze 4-chodového menu), 1x Welcome drink, speciální halloweenský animační program pro děti i dospělé, strašidelné halloweenské noční koupání v pátek od 22.00 do 01.00 hod., ranní plavání v sobotu a neděli od 07.00 hod., neomezený vstup do vnitřního bazénového světa s termální vodou (velký relaxační bazén, klidový bazén, dětský bazén s tobogánem, vířivka), saunového světa (finská, švédská, bylinková, parní infrasauna) a fitness centra, Halloweenská vyhlídková plavbu po Dunaji - za poplatek (v případě příznivého počasí, na plavbu je nutné se přihlásit předem na recepci hotelu), stolní tenis (v rámci dostupnosti), aqua aerobic, aqua gym ve vyhrazených dnech, využití vnitřních dětských koutků, parkování, Wi-Fi.

BONUSY:
kupón v hodnotě 10 € na kosmetické ošetření francouzskou kosmetikou Mary COHR / dosp. osoba
sleva 10% na jednorázový nákup ve Wellness shopu / pokoj
sleva 20% na láhev vína (z vinné karty, kromě rozlévání vína) / dosp. osoba


MIkulášský pobyt 2 -3 noci: cena zahrnuje ubytování s polopenzí, neomezený vstup do vnitřních bazénů s termální vodou, saunového světa a fitness centra, aqua aerobic, fitness, 1x Welcome drink, bohatý tématický animační program s dárečky pro děti, noční koupání (Pá), ranní plavání (So, Ne), 1 x hůlky na Nordic walking, kupón v hodnotě 10 EUR na ošetření francouzskou kosmetikou Mary Cohr.


Cena pobytu Silvestrovský pobyt (3 -6 nocí) zahrnuje 3x až 6x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), 1x Welcome drink, bohatý tématický Silvestrovský Galavečer s ohňostrojem, novoročním přípitkem a rautem, překvapením, neomezený vstup do vnitřních bazénů s termální vodou, saunového světa a fitness centra, aqua aerobic, noční koupání (Pá), ranní plavání (So, Ne), kupón v hodnotě 10 EUR na ošetření francouzskou kosmetikou Mary Cohr, kupón na 20 % na lahev vína v Bowling baru, sleva 10 % na jednorázový nákup ve wellness shopu, parkování.


Cena pobytu Mezisváteční pobyt (2-4 noci) zahrnuje 2x, 3x nebo 4x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), 1x Welcome drink, bohatá sváteční večeře, neomezený vstup do vnitřních bazénů s termální vodou, saunového světa a fitness centra, aqua aerobic, noční koupání (Pá), ranní plavání (So, Ne), kupón v hodnotě 10 EUR na ošetření francouzskou kosmetikou Mary Cohr., 1x hůlky na Nordic Walking (60 min.), 1x diagnostiku organismu, kupón na sevu 20 % na lahev vína v Bowling baru, parkování.


Cena pobytu Tři Králové ( 2-4 noci) zahrnuje ubytování s polopenzí, neomezený vstup do vnitřních bazénů, saunového světa a fitness centra, aqua aerobic, fitness, 1x Welcome drink, animační program, romantické noční koupání (Pá),


Slovensko je půvabná krajina i díky vydatnosti termálních pramenů. Množství a chemické složení minerálních vod jsou faktory, které řadí Slovensko mezi nejbohatší státy světa na termální prameny. Každý termální pramen a z něho vyvěrající minerální voda má rozličné blahodárné zdravotní účinky, čímž je vhodná k léčení různých nemocí.
Stále častěji se setkáváme se zařízeními, kde najdeme pohromadě služby termálního koupaliště a aquaparku. Aby se Vám odpočívalo skutečně pohodlně, CK DAEN Vám nabízí ubytování přímo nebo v bezprostřední blízkosti termálních koupališť a aquaparků, které na Slovensku najdete.

Nejnavštěvovanější termální koupaliště na Slovensku je v nedaleké Podhájské, které je unikátní tím, že jeho geotermální vody jsou složením téměř identické s vodami Mrtvého moře.

Oblíbené termální koupaliště s krytým rekreačním komplexem ve Velkém Mederu láká po celý rok množství návštěvníků. Jeho devět bazénů je naplněných termální vodou s teplotou 25 - 37 °C, která působí na tělo blahodárně a léčivo.

Senecký aquapark je napojen na vrt termální vody a najdete jej v bezprostřední blízkosti krásných Slunečních jezer. Během celého roku je v něm přístupných šest bazénů, plus pět dalších k nim přibývá v letních měsících.

Termální koupaliště Čajka leží v lázeňském městečku Bojnice s pěknou scenerií tamního zámku v pozadí.

Komplex v Bešeňové nedaleko Ružomberka je zřejmě nejlepší ukázkou ideálního spojení termálního koupaliště a aquaparku na Slovensku. Zdejší geotermální prameny mají nejen několik léčebné, ale také kosmetické účinky, vyvěrají z hloubky téměř dva tisíce metrů a teplota některých z nich dosahuje až 70 °C.

Lázně Patince mají nejdelší tradici již od roku 1966. Rekreační areál byl vybudován v okolí termálního pramene, který vyvěrá z hloubky 160-200 m, má teplotu 27 °C.

Termální koupaliště Thermal Park Dunajská Streda je obklopeno krásným přírodním prostředím lesoparku a je jedním z nejnavštěvovanějších atraktivní oblasti Žitného ostrova. V areálu Thermal Parku se rozprostírají čtyři vnější a šest vnitřních bazénů, přičemž ve všech proudí termální voda s vysokým obsahem minerálů a její teplota dosahuje 24 - 40 °C.

Aquapark Tatralandia jako jedinečný vodní svět situován uprostřed hor Nízkých Tater a nádherné přírody liptovského regionu je největším na celém Slovensku a najdete v něm nespočet zábavných aktivit. Leží v městě Liptovský Mikuláš a Vaší návštěvě se potěší během celého roku. Areál Tatralandie je rozdělen na exotický ráj Tropical Paradise, Funpark Tatralandia a dobrodružný komplex Superfly Tatralandia.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení