Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Komfortní hotel s přátelskou atmosférou pro odpočinek a regeneraci organismu v blízkosti termálních bazénů.

Parkhotel na Baračke je malý, komfortní hotel rodinného typu. Díky své poloze na kraji parku v Trenčianských Teplicích patří k těm nejznámějším ve městě. Je umístěn v krásném prostředí obklopen přírodou a lesoparkem. Nabízí skvělou volbu pro odpočinek a oddych s rozsáhlou relax zónou.

K dispozici je krytý plavecko-relaxační bazén se slanou vodou a s protiproudem a s teplotou vody 30 – 31 °C s relaxačním vodopádem a barem. Během pobytu si můžete dopřát oddych a načerpat sil ve finské sauně nebo v turecké parní koupeli s vonnou esencí a zchladit se pak v ochlazovacím bazénku.

POLOHA

v krásném prostředí na okraji lázeňského parku, v blízkosti Labutího jezírka, od centra města 10 min. pěší chůze přes lázeňský park.

Trenčianske Teplice leží v západní časti Slovenska, v jihozápadní časti Strážovských vrchů, v údolí potoka Teplička, severovýchodně od Trenčína, nedaleko hranic s naší Českou republikou. Už stovky let vracejí nemocným zdraví a zdravým nabízí relax a novou chuť do života.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna se zimní zahradou, venkovní posezení s krbem, salónek, hotel. trezor, konferenční služby, Wi-Fi ve společných prostorách (zdarma), wellness centrum (krytý bazén se slanou vodou, s protiproudem a vodopádem, bar u bazénu, finská sauna, turecká parní lázeň, pláž na opalování (letní měsíce), kosmetika, masáže, skotské střiky, Kneippův chodník, zábaly, lymfodrenáž, ultrazvuk,…více jako 20 léčebných procedur - novinky - hydromasážní vany, suchá uhličitá koupel), lekce jógy (sobotní rána), Čt a So tematické večery s hudbou (v létě a na podzim), pro děti - přebalovací pult, postýlka, ložní prádlo, schůdky, nočník, stolička, strava, nádobí, župan, kolo, odrážedla, koutek s hračkami a TV a hřiště; parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a2lůžkové pokoje, útulně vybavené, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan), LAN internet, rádio, telefon, TV-SAT, minibar, trezor.

4lůžkové rodinné pokoje , 2 propojené 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan), LAN internet, rádio, telefon, TV-SAT, minibar, trezor.

2lůžkové malé apartmány mají ložnici a obývací pokoj s rozkládacím 2lůžkem (možnost přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan), LAN internet, rádio, telefon, TV-SAT, minibar, trezor.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (snídaně - bufet, večeře – servírované 3chodové menu (na výběr ze 2 jídel) + salátový bar nebo bufet (při plném obsazení hotelu nebo speciálních akcích)), za příplatek plná penze (oběd - à la carte). Hotel nabízí domácí kuchyni.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí - tenis, minigolf, značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Strážovské vrchy), rybolov, projížďky na lodích, jezdectví (Omšenie 7 km), sjezdové lyžování (Homolka 33 km), běžecké lyžování (Strážovské vrchy).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,40- €/os./den).

POZNÁMKA

Hotel je členitý, v několika propojených budovách, nemá výtah a všechny pokoje jsou v patře Osobám se zdravotními problémy personál pomůže a nabídne pro ně nejvhodnější pokoj.

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek na místě (od 10,- €/noc).
Možnost prodloužení pobytového balíčku - kalkulace na vyžádání.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Jen pro nás dva (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní večeři při svíčkách), relaxační procedury (1x klasická masáž částečná (25 min.), 1x zábal medový (20 min.) pro dámu a 1x parafínový zábal (20 min.) pro pána), neomezený vstup do finské a parní sauny a krytého bazénu se slanou vodou, volný vstup na soukromou hotelovou pláž, Wi-Fi ve společných prostorách, parkování.


Cena pobytu I jeden je rodina (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, relaxační program (1x suchá uhličitá CO2 koupel (45 min.), 1x parafínový zábal (20 min.), 1x oxygenoterapie (40 min.)), neomezený vstup do finské a parní sauny a krytého bazénu se slanou vodou, volný vstup na soukromou hotelovou pláž, Wi-Fi ve společných prostorách, parkování.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, volným vstupem do bazénu, finské sauny a páry v rámci otevíracích hodin, Wi-Fi ve společných prostorách, parkování.


Cena balíčku Štědré nicnedělání - Vánoce a Silvestr (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, horký aperitiv u venkovního krbu (24.12. či 31.12. v 15:00 hod. - svařené víno a pečené kaštany při tónech koled), wellness program (1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x parafínový zábal (20 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x oxygenoterapie (40 min.), 1x Kneippova vodoléčba (15 min.), 1x Kleopatřina koupel (20 min.), 1x reflexní masáž chodidel (20 min.)), 1x vstup do finské a parní sauny a krytého bazénu se slanou vodou, v případě pobytu o víkendu sobotní nebo nedělní odpoledne s živou hudbou a sobotní ranní hodinu jógy, Wi-Fi ve společných prostorách, parkování.
BONUS: sleva 15 % na dokoupené léčebné procedury
PROGRAM:
23.12. posezení s živou hudbou
24.12. společná slavnostní štědrá večeře v 19:00 hod. - 4chodové menu s přípitkem
26.12. Štěpánská zábava
31.12. Silvestrovský program od 19.00 hod. - DJ, bohatá tombola, pozdní bufet, půlnoční zelňačka, ohňostroj.


Cena pobytu Velikonoční pobyt (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, relaxační program (1x klasická masáž částečná (25 min.), 1x oxygenoterapie (40 min.), 1x suchá uhličitá CO2 koupel (45 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x parafínový zábal (20 min.)), neomezený vstup do finské a parní sauny a krytého bazénu se slanou vodou, animační program (velikonoční osbotní zábava v hotelové kavárně), Wi-Fi ve společných prostorách, parkování.


Cena pobytu Jsme takové jaké jsme ( 3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, relaxační program (1x klasická masáž částečná (25 min.), 1x Kleopatřina omlazující koupel (20 min.), 1x zábal z mořských řas (30 min.), 1x skořicový anticelulitidní zábal (30 min.)), neomezený vstup do finské a parní sauny a krytého bazénu se slanou vodou, volný vstup na soukromou hotelovou pláž, Wi-Fi ve společných prostorách, parkování.


Cena pobytu Valentýnský pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x servírovaná 3chodová večeře se salátovým bufetem a 1x romantická večeře při svíčkách s lahví sektu a klavírní hudbou), relaxační program (1x hydromasážní koupel (20 min.), 1x parafínový zábal pro pána (20 min.), 1x skořicový zábal pro dámu (30 min.)), neomezený vstup do krytého bazénu se slanou vodou, volný vstup do finské sauny a páry.


Cena pobytu Doušek zdraví (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž částečná (25 min.), 1x oxygenoterapie (40 min.), 1x parafínový zábal (20 min.)), neomezený vstup do finské a parní sauny a krytého bazénu se slanou vodou, volný vstup na soukromou hotelovou pláž, Wi-Fi ve společných prostorách, parkování.


Cena pobytu Věk je jen číslo (6 nocí) pro os. 55+ zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, denně šálek čaje/kávy s lázeňskou oplatkou v hotelové kavárně, relaxační program (1x klasická masáž částečná (25 min.), 2x parafínový zábal (20 min.), 3x oxygenoterapie (40 min.), 2x rašelinový zábal (20 min.), 1x reflexní masáž chodidel (25 min.), 1x hydromasážní koupel (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (20 min.), 1x suchá uhličitá CO2 koupel (45 min.)), neomezený vstup do finské a parní sauny a krytého bazénu se slanou vodou, volný vstup na soukromou hotelovou pláž, Wi-Fi ve společných prostorách, parkování.


Cena pobytu Zahoď starosti (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, relaxační program (1x klasická masáž částečná (25 min.), 1x oxygenoterapie (40 min.), 1x parafínový zábal (20 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.)), neomezený vstup do finské a parní sauny a krytého bazénu se slanou vodou, volný vstup na soukromou hotelovou pláž, Wi-Fi ve společných prostorách, parkování.


Cena pobytu Není,co řešit (3 noci) Zvýhodněný balíček ubytování se snídaní, neomezený vstup do finské a parní sauny a krytého bazénu se slanou vodou, volný vstup na soukromou hotelovou pláž, Wi-Fi ve společných prostorách, parkování.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrdáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,8
1 hodnocení
10 Ubytování
9 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,8
10 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dagmar Křenková, 04.06.2019