Trenčianské Teplice - Parkhotel NA BARAČKE

od 345
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen15min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Dítě zdarma do: 3 let
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen: 15 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • na okraji lázeňského parku, u Labutího jezírka
  • bazén se slanou vodou a s relaxačními prvky
  • skvělé místo pro odpočinek a oddych
  • každou sobotu ráno lekce jógy
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Parkhotel na Baračke je malý, konfortní hotel rodinného typu. Díky své poloze na kraji parku v Trenčianských Teplicích patří k těm nejznámějším ve městě. Je umístěn v krásném prostředí obklopen přírodou a lesoparkem v Trenčianských Teplicích. Hotel je skvělé místo pro odpočinek a oddych s rozsáhlou relax zónou.

K dispozici je krytý plavecko-relaxační bazén se slanou vodou a s protiproudem a s teplotou vody 30 – 31 °C s relaxačním vodopádem a barem. Během pobytu si můžete dopřát oddych a načerpat sil ve finské sauně nebo v turecké parní koupeli s vonnou esencí a zchladit se pak v ochlazovacím bazénku.

POLOHA

v krásném prostředí na okraji lázeňského parku, v blízkosti Labutího jezírka, od centra města 10 min. pěší chůze přes lázeňský park.

Trenčianske Teplice leží v západní časti Slovenska, v jihozápadní časti Strážovských vrchů, v údolí potoka Teplička, severovýchodně od Trenčína, nedaleko hranic s naší Českou republikou. Už stovky let vracejí nemocným zdraví a zdravým nabízí relax a novou chuť do života.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna se zimní zahradou, venkovní posezení s krbem, salónek, hotel. trezor, konferenční služby, Wi-Fi ve společných prostorách (zdarma), wellness centrum (krytý bazén se slanou vodou, s protiproudem a vodopádem, bar u bazénu, finská sauna, turecká parní lázeň, pláž na opalování (letní měsíce), kosmetika, masáže, skotské střiky, Kneippův chodník, zábaly, lymfodrenáž, ultrazvuk,…více jako 20 léčebných procedur), lekce jógy (sobotní rána), tematické večery (v létě a na podzim), pro děti - přebalovací pult, postýlka, ložní prádlo, schůdky, nočník, stolička, strava, nádobí, župan, kolo, odrážedla, koutek s hračkami a TV a hřiště; parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, 4lůžkové rodinné pokoje (2 propojené 2lůžkové) a 2lůžkové apartmány (ložnice, obývací pokoj s rozkládacím 2lůžkem) s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), LAN internet, rádio, telefon, TV-SAT, minibar, trezor.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu - snídaně nebo polopenze (snídaně - bufet, večeře – servírované 3chodové menu (na výběr ze 2 jídel) + salátový bar nebo bufet (při plném obsazení hotelu nebo speciálních akcích)), za příplatek plná penze (oběd - à la carte).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí - tenis, minigolf, značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Strážovské vrchy), rybolov, projížďky na lodích, jezdectví (Omšenie 7 km), sjezdové lyžování (Homolka 33 km), běžecké lyžování (Strážovské vrchy).

CENA ZAHRNUJE

dle výběru pobytu - ubytování s se snídaní nebo polopenzí, volný vstup do finské sauny, parní lázně a krytého bazénu, slevu 20 % na dokoupení procedur, zvýhodněné ceny na kosmetické ošetření v hotelovém salónu, sobotní taneční večery s živou hudbou (podle obsazenosti hotelu), zapůjčení županu, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,- €/os./den)

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek na místě (od 10,- €/noc).
Prodloužení pobytového balíčku - na každý zakoupený den sleva 5 %.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Pobyt Ty a Já (2 a více nocí) zahrnuje navíc: 2x ubytování s polopenzí, v rámci polopenze 1x snídani do postele a 1x romantickou večeři při svíčkách s lahví sektu, relaxační procedury (1x relaxační masáž celková ve dvojici při svíčkách (45 min.), 1x zábal ze včelího vosku (20 min.) pro dámu a 1x parafínový zábal (20 min.) pro pána)), 1x sobotní ranní jógu (45 min.). neomezený vstup ado finské a parní sauny, joga každá další noc s PL 1x masáž


Cena balíčku Pobyt na Baračke (2 a více nocí) zahrnuje navíc: 2x či vícekrát ubytování s polopenzí (podle volby délky pobytu), relaxační procedury (1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x parafínový zábal (20 min.)), zábal z včelího vosku1x sobotní ranní jógu (45 min.). Každá další noc ubytování s polopenzí a 1 z relaxačních procedur.


Cena balíčku Tradičně zdravá dovolená (4 noci) 2018zahrnuje polopenzi (večeře servírované menu nebo bufet), navíc: procedury (1x 20 min klasická masáž částečná, 1x 15 min Kneippova vodoléčba, 1x 20 min rašelinový zábal, 1x 20 min reflexní masáž chodidel, 1x 20 min parafínový zábal, 1x 20 min perličková koupel s přísadou, 1x 20 min oxygenoterapie). Možnost prodloužení pobytu - každý další den s polopenzí a 1 procedury (20 min. klasická částečná masáž nebo 15 min. Kneippova vodoléčba nebo 20 min. parafínový zábal). Doporučený den nástupu NE a PO.


Cena balíčku Štědré nicnedělání - Vánoce a Silvestr (5 a více nocí) zahrnuje navíc: 5x či vícekrát ubytování s polopenzí (podle volby délky pobytu), 1x za pobyt horký aperitiv u venkovního krbu, svařené víno, horké kaštany (24.12. a 31.12. v 15:00 hod.), wellness procedury (1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x parafínový zábal (20 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.), 1x reflexní masáž chodidel (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (20 min.), 1x Kneippova vodoléčba (15 min.)), 23.12. posezení s živou hudbou, 24.12. společná slavnostní štědrá večeře s přípitkem (v 19:00, 4chodové menu), 26.12. Štěpánská zábava, 31.12. Silvestrovský program (od 19:00 hod. - DJ, zábavné focení, bohatá tombola, pozdní bufet, půlniční zelňačka, ohňostroj, vypouštění balónů štěstí).


Cena balíčku S láskou (2 noci) 2018 zahrnuje snídaně servírované do postele, na požádání ve formě bufetu, 1x večeři à la carte při svíčkách v odděleném salónku s privátní obsluhou, 1x servírované menu nebo bufet, procedura - 1x 45 min klasická celková masáž ve dvojici (o víkendu, mimo víkend jednotlivě). Možnost prodloužení pobytu - každý další den s polopenzí a 1x klasickou částečnou masáží. Doporučený den nástupu PÁ.


Cena balíčku Veselá Velká noc (4 noci) 2018 zahrnuje polopenzi (večeře bufet - velikonoční speciality), pro děti Hledání vajíčka a tvořivé dílny, procedury: (1x 20 min perličková koupel s přísadou, 1x 20 min parafinový zábal, 1x 20 min oxygenoterapie, 1x 20 min reflexní masáž chodidel, 1x 20 min klasická masáž s aromaterapií). Možnost prodloužení pobytu - každý další den s polopenzí a 1x 20 min. částečné masáže. Doporučený den nástupu ČT a PÁ.


Cena balíčku Vánoce na Baračke (4 noci) 2018 zahrnuje polopenzi, horký nápoj s pečenými kaštany na terase, Vánoční program (Štědrovečerní večeři a dáreček), wellness program (1x 20 min klasická masáž, 1x 20 min parafinový zábal, 1x 20 min oxygenoterapie, 1x 20 min ref, 1x 20 min rašelinový zábal, 1x 20min perl. koupel). Možnost prodloužení pobytu - každý další den včetně 1 procedury z wellness programu.


Cena balíčku Dámská jízda (4 noci) 2018 zahrnuje navíc: rozšířenou polopenzi (večeře menu nebo bufet, svačina - čerstvá ovocná nebo zeleninová šťáva), Beauty program (1x 90 min kompletní přístrojové ošetření tváře, krku a dekoltu, 1x 20 min parafinový zábal rukou, 1x 20 min anticelulidní zábal z mořských řas, 1x 20 min ayurvédská olejovo bylinná masáž herbal balls, 1x 20 min medová detoxikační masáž, 1x 20 min perličková koupel s přísadou). Možnost prodloužení pobytu - každý další den s polopenzí a 1x 20 min. částečné masáže. Doporučený den nástupu NE a PO


Cena blaíčku Dětem pro radost (5 nocí) 2018 zahrnuje polopenzi (večeře menu nebo bufet), 1x za pobyt piknikový koš s občerstvením, program pro rodiče (1x 20 min klasická masáž částečná, 1x 20 min oxygenoterapie, 1x 20 min parafinový zábal, 1x 20 min rašelinový zábal), program pro rodinu (1x prohlídka Trenčínského hradu, 1x krmení ryb a kačen na Labutím jezírku, 1x rodinný turnaj v minigolfu, 1x celodenní vstup na koupaliště Zelená žába). Možnost prodloužení pobytu - každý další den s polopenzí a 1 procedury z programu pro rodiče. Doporučený den nástupu NE.


Koupel. oddych : Ubytování s PL - 1x klasická masáž 20 min., 1 x parafínový zábal, neomezený vstup ado finské a parní sauny, joga


Mami mám tě rád/a : zahrnuje : 3x či vícekrát ubytování s polopenzí (podle volby délky pobytu), 1x za pobyt šálek čaje/kávy s lázeňskou oplatkou (kavárna 13:00 - 15:00 hod.),1x klasickou masáž částečnou 20 min, oxygenoterapii,rašelinový zábal, v S 9. 5 večeře s klavirní hudbou a překvapením s věnováním od Vás


Lidová zábava majka: zahrnuje navíc: 3x či vícekrát ubytování s polopenzí (podle volby délky pobytu), 1x za pobyt šálek čaje/kávy s lázeňskou oplatkou (kavárna 13:00 - 15:00 hod.), rašelinový zábal, oxygenoterapie, 1 klasická masáž 20 (min), 1x antistresová indická masáž hlavy (20 min.), neomezený vstup ado finské a parní sauny, joga, 1.5 stavění Majky s folklórním vystoupením,2.5 májáles s hudbou


Fit i po 50 4x či vícekrát ubytování s polopenzí v termínech (6.-10.10, 13.-17.10 a 27.-31. 10),parafinový zábal, oxygenterapie, klasická masáž(20 min), léčebný tělocvik, Program: neděle: nástup na pobyt 14:00, ubytování relax. program, Po: 9:30 snídaně, 10: cvičení jógy, 14:00 rehabilitační cvičení Út 9:30 snídaně, relax. program 14 hod procházka dle počasí, St: snídaně 9:30, 10:00 jóga, 14:00 rehabilitace na záda, Čt snídaně, do 11 opustit pokoje


Cena balíčku Věk je jen číslo (4 a více nocí) zahrnuje navíc: 4x či vícekrát ubytování s polopenzí (podle volby délky pobytu), 1x za pobyt šálek čaje/kávy s lázeňskou oplatkou (kavárna 13:00 - 15:00 hod.), procedury pro seniory (1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x parafínový zábal (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.), 1x perličková koupel (20 min.), 1x Kneippova vodoléčba (15 min.)), 1x sobotní ranní jóga (45 min.). Každá další noc ubytování s polopenzí a 1 z procedur pro seniory. Pobyt pro klienty starší 60ti let.


Cena balíčku Zahoď starosti (4 a více nocí) zahrnuje navíc: 4x či vícekrát ubytování s polopenzí (podle volby délky pobytu), 1x za pobyt šálek čaje/kávy s lázeňskou oplatkou (kavárna 13:00 - 15:00 hod.), wellness procedury (1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x parafínový zábal (20 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.), 1x reflexní masáž chodidel (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (20 min.), 1x Kneippova vodoléčba (15 min.)), 1x sobotní ranní jóga (45 min.). Každá další noc ubytování s polopenzí a 1 z wellness procedur.


Cena balíčku Dámská jízda (3 a více nocí) zahrnuje navíc: 3x či vícekrát ubytování s polopenzí (podle volby délky pobytu), 1x za pobyt šálek čaje/kávy s lázeňskou oplatkou (kavárna 13:00 - 15:00 hod.), beauty procedury (1x parafínový zábal rukou (20 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.), 1x anticelulitidní zábal z mořských řas (20 min.), 1x antistresová indická masáž hlavy (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (20 min.), neomezený vstup ado finské a parní sauny, joga Každá další noc ubytování s polopenzí a 1x částečnou masáží (20 min.).


Cena balíčku Pro nenáročné (3 a více nocí) Zvýhodněný balíček ubytování s polopenzí. neomezený vstup ado finské a parní sauny, joga


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,8
1 hodnocení
10 Ubytování
9 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,8
10 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dagmar Křenková, 04.06.2019