Kašperské Hory - Parkhotel KAŠPERSKÉ HORY

od 1 100
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bazén
Cykloturistika
Konferenční služby
Středisko zimních sportů: 900 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • unikátní Šumavské bylinné lázně
  • hotel pouze pro dospělé
  • hotelový energetický a meditační park
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňský hotel v anglickém stylu je již šestým rokem v programu ADULTS ONLY. Velikost a rozlehlost hotelu včetně hotelového parku a nepřítomnost dětí garantuje klid a odpočinek v nádherné šumavské přírodě s výhledem na hrad Kašperk. Šumavské bylinné lázně představují naprosto jedinečný a unikátní projekt v České republice. Jako jediné skloubily lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií. Při jejich návštěvě se Vám vybaví panování krále a císaře Karla IV., majestátný hrad Kašperk a těžba zlata v Kašperských Horách. Kromě naprosto nejčistějšího ovzduší v ČR jsou velkou výhodou Kašperských Hor tektonické zlomy a staré štoly, ve kterých se těžilo zlato. Díky tomu prostupuje z nitra Země zemská energie a biogenní prvky, které mají pozitivní vliv na naše zdraví.

POLOHA

stylový hotel pro dospělé v srdci Šumavy, na okraji národního parku, ve městě Kašperské Hory. Hotel vznikl v letech 1991-1994 přestavbou objektů bývalého městského pivovaru.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, Wi-Fi v celém areálu (zdarma), hala s krbem, 2 restaurace, letní terasa, wellness (relaxační bazén s „hvězdnou oblohou“, sauna, ochlazovací a masážní sprchy), unikátní Šumavské bylinné lázně (bylinné procedury (koupele, zábaly), zdravotní masáže, zábaly, bylinná pára, speleoterapie v přírodní hotelové jeskyni atd.), lehátka a slunečníky v hotelovém energetickém a relaxačním parku, úschovna kol a lyží, elektronicky hlídané hotelové parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 2lůžkové pokoje Standard a Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana (Superior), WC, fén), regulace ústředního topení, telefon, TV-SAT, župan a pantofle. Pokoje mají částečně zkosený strop.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze dle výběru pobytu (snídaně - bufet, večeře – výběr ze 3 menu o 3 chodech).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: tenisové hřiště s umělým povrchem, badminton, pétanque, kroket, Nordic Walking, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování sjezdové a běžecké (ski areály: Kašperky 0,9 km, Nezdice 7 km, Hartmanice 16 km).

SKIAREÁL KAŠPERKY – zdejší sjezdovky mají celkovou délku 1,8 km. Pravidelně jsou vprovozu 2 lyžařské vleky, 1 dětský vlek, půjčovna a servis lyžařského vybavení, lyžařská škola. Běžecké tratě jsou v blízkosti areálu. Provozní doba: 9:00 - 17:00 a 18:00 - 21:00 hod. Informace o provozu areálu: +420 737 222 456; +420 737 222 456; info@skikasperky.cz.

Další lyžařské možnosti: Zadov (18 km), Nové Hutě (24 km), Kvilda (22 km).

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní dle počtu objednaných nocí, volný vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, vstup na tenisový kurt, do hotelového parku, parkování na hotelovém kamerově hlídaném parkovišti, místní poplatek.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Hotel je nekuřácký. Pobyt s domácím zvířetem není možný. Parkhotel Kašperské je v programu ADULTS ONLY (od 15 let).

Důležité upozornění: Hotel není vhodný pro osoby s pohybovým omezením (velké množství schodů) a není vhodný pro osoby se speciální dietou - nezajišťuje dietní stravování.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Kouzelná Šumava (3, 4 noci) zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování s polopenzí dle výběru nástupního dne, procedury (1x perličková koupel s bylinnými měšci + suchý zábal, 1x klasická masáž částečná (zad a šíje), 1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal, 1x rašelinový zábal, 3x speleoterapie (1 hod.), 3x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), pitný režim - borůvkový čaj, denně vstup do bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, knihovna, v létě tenisový kurt, meditační a energetický park s lehátky, parkování. Nástupní dny: Čt. (3 noci), Ne. (AKCE 4 noci za cenu 3).


Cena balíčku Lázeňský koktejl (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x vířivá koupel se solí z Mrtvého moře + suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinným olejem + suchý zábal, 1x bahenní zábal z Mrtvého moře, 1x rašelinový zábal, 1x klasická masáž částečná (záda a šíje), 4x speleoterapie (1 hod.), 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), pitný režim - borůvkový čaj, neomezený vstup do bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, v létě tenisový kurt, meditační a energetický park s lehátky. Parkování. Nástupní dny: Ne.


Cena balíčku Týdenní lázeňský pobyt (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, procedury (1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinnými měšci (výběr z 5 druhů) + suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 1x Parafínový zábal (záda, šíje - ajurvédské byliny nebo med), 1 bahenní zábal z Mrtvého moře na záda a šíji, 1x Breussova masáž páteře, 1x relaxační masáž aromatickým olejem částečná (záda), 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, 5x 1 hod. speleoterapie), pitný režim - borůvkový čaj, denně vstup do bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, v létě tenisový kurt, meditační a energetický park s lehátky, parkování.


Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní dle počtu objednaných nocí, volný vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, vstup na tenisový kurt, do hotelového parku, parkování na hotelovém kamerově hlídaném parkovišti, místní poplatek.


Cena balíčku Víkend v Kašperských horách (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, procedury (1x rašelinový zábal zad, 1x 60 min. speleoterapie, 1x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), pitný režim - borůvkový čaj, neomezený vstup do bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, v létě tenisový kurt, meditační a energetický park s lehátky. Parkování.


Cena balíčků Prodloužený lázeňský víkend (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x Breussova masáž páteře, 1x Aromamasáž zad a šíje, 1x Perličková koupel s bylinnými měšci - výběr z 5 druhů směsí bylinek + suchý zábal, 2x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, 2x 1 hodina speleoterapie s relaxací v atraktivní hotelové jeskyni - v prostředí silného průniku zemské energie, pitná kúra - borůvkový čaj jako součást procedur), volný vstup do relaxačního bazénu s "hvězdnou oblohou" a relaxačních prostor s příjemnou hudbou - denně od 7:00 - 21:30 hod., zapůjčení županu a pantoflí, v letním období neomezený pronájem tenisového hřiště po celou dobu pobytu, využití hotelového energetického a meditačního parku s lehátky, barevná publikace Šumavské bylinné lázně, parkování.


Voňavé lesy a louky, údolí ztracená na konci světa, ledovcová jezera a obzory plné hor a kopců – tak se vám představí Šumava coby národní park. Samozřejmě tu ale najdete také běžná lákadla, jako jsou hrady, lanové parky, aquaparky, muzea či lyžařské areály. Nejvyšší horou Šumavy je Velký Javor (1456 m).

TIPY NA VÝLET:
- hrady: Kašperk, Rožmberk; zámky: Hluboká nad Vltavou, Orlík nad Vltavou, Červená Lhota,…
- CHKO Šumava (pramen Vltavy, ledovcová jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Plešné; prales Boubín,…)
- Čeňkova pila
- Schwarzenberský a Vchynicko-tetovský plavební kanál
- rekreační oblast Lipno (Stezka v korunách stromů, bobová dráha, lanové centrum, lyžařské středisko)
- rozhledny: na Pancíři, Poledník

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
9 Poloha
9 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,7
10 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Milan hejduk, 05.03.2018