Kašperské Hory - Parkhotel KAŠPERSKÉ HORY

od 1 100
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bazén
Cykloturistika
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 5-6 %
Středisko zimních sportů: 900 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • unikátní Šumavské bylinné lázně (bylinné procedury)
  • hotel pouze pro dospělé
  • krásný hotelový energetický a meditační park
  • relaxační pobyty i romantické wellness pobyty pro dva
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňský hotel v anglickém stylu je již 8 let ADULST ONLY. 99 % hostů jsou tuzemské manželské páry a jednotlivci (40+), kteří vyhledávají klid a nerušené prostředi. Velikost a rozlehlost hotelu včetně hotelového parku a nepřítomnost dětí garantuje klid a odpočinek v nádherné šumavské přírodě s výhledem na hrad Kašperk.
Šumavské bylinné lázně představují skloubením lázeňství, přírody (nejčistší ovzduší v ČR), zemské energie a historie naprosto jedinečný a unikátní projekt v ČR. Při jejich návštěvě se Vám vybaví panování krále a císaře Karla IV., majestátný hrad Kašperk a hlavně těžba zlata v Kašperských Horách. Díky tektonickým zlomům a starým štolám, ve kterých se těžilo, prostupuje z nitra Země zemská energie a biogenní prvky s pozitivním vliv na lidské zdraví.

POLOHA

stylový hotel pro dospělé v srdci Šumavy, na okraji národního parku, ve městě Kašperské Hory. Hotel vznikl v letech 1991-1994 přestavbou objektů bývalého městského pivovaru.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, Wi-Fi v celém areálu (zdarma), hala s krbem, 2 restaurace, letní terasa, wellness (relaxační bazén s „hvězdnou oblohou“, sauna, ochlazovací a masážní sprchy), unikátní Šumavské bylinné lázně (bylinné procedury (koupele, zábaly), zdravotní masáže, zábaly, bylinná pára, speleoterapie v přírodní hotelové jeskyni atd.), lehátka a slunečníky v hotelovém energetickém a relaxačním parku, úschovna kol a lyží, elektronicky hlídané hotelové parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 2lůžkové pokoje Standard a Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana (Superior), WC, fén), regulace ústředního topení, telefon, TV-SAT, župan a pantofle. Pokoje mají částečně zkosený strop.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze dle výběru pobytu (snídaně - bufet, večeře – výběr ze 3 menu o 3 chodech).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport:

V létě:
tenisové hřiště s umělým povrchem, badminton, pétanque, kroket, Nordic Walking. V okolí je několik značených naučných stezek či cyklostezek. Mapy okruhů jsou k dispozici na recepci hotelu.

V zimě:
lyžování sjezdové a běžecké (ski areály: Kašperky (0,9 km), Nezdice (7 km), Hartmanice (16 km), Zadov (18 km), Nové Hutě (24 km), Kvilda (22 km)).
SKIAREÁL KAŠPERKY – zdejší sjezdovky mají celkovou délku 1,8 km. Pravidelně jsou vprovozu 2 lyžařské vleky, 1 dětský vlek, půjčovna a servis lyžařského vybavení, lyžařská škola. Provozní doba: 9:00 - 17:00 a 18:00 - 21:00 hod. Informace o provozu areálu: +420 737 222 456; +420 737 222 456; info@skikasperky.cz.
Běžecké tratě - stovky km upravovaných běžeckých stop ve výšce cca 1000 m. n m. již 15 km od hotelu.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní dle počtu objednaných nocí, volný vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, vstup na tenisový kurt, do hotelového parku, parkování na hotelovém kamerově hlídaném parkovišti, místní poplatek.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Hotel je nekuřácký. Pobyt s domácím zvířetem není možný. Parkhotel Kašperské je v programu ADULT ONLY (od 15 let).

Důležité upozornění: Hotel není vhodný pro osoby s pohybovým omezením (velké množství schodů) a není vhodný pro osoby se speciální dietou - nezajišťuje dietní stravování.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní dle počtu objednaných nocí, volný vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, vstup na tenisový kurt, do hotelového parku, parkování na hotelovém kamerově hlídaném parkovišti, místní poplatek.


Cena pobytu Víkend v Kašperských horách (2 noci) 2020 zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, procedury (1x rašelinový zábal zad, 1x 60 min. speleoterapie, 1x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), pitný režim - borůvkový čaj, neomezený vstup do bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, v létě tenisový kurt, meditační a energetický park s lehátky. Parkování.


Cena relaxačního pobytu Silvestr COVID 2020 (3 noci) - bez živé hudby, tanečních kreací, ohňostroje a s omezeným počtem hostů zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze snídaně bufet, 2x večeře o š chodech a 1x Silvestrovská večeře (Martini Dry, tataráček z uzeného lososa, consommé s vaječnou sedlinou, vepřová panenka na grilu, sýrová kreace, panacota, 1,5 dcl sekt, originální dárek), procedury (1x Breussova masáž páteře (20 min.), 1x Brusinkové mámení (brusinková koupel (20 min.), brusinkový zábal (20 min.)), 2x Priessnitzův chodník - koupel nohou s akupresurou), volný vstup do skalní jeskyně (speleoterapie), denně relaxační bazén (7:00 - 21:30 hod.), župan a pantofle, parkování na hotelovém kamerou hlídaném parkovišti, Wi-Fi.


Cena pobytu Kouzelná Šumava (3, 4 noci) zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování s polopenzí dle výběru nástupního dne, procedury (1x perličková koupel s bylinnými měšci + suchý zábal, 1x klasická masáž částečná (zad a šíje), 1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal, 1x rašelinový zábal, 3x speleoterapie (1 hod.), 3x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), pitný režim - borůvkový čaj, denně vstup do bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, knihovna, v létě tenisový kurt, meditační a energetický park s lehátky, parkování. Nástupní dny: Čt. (3 noci), Ne. (AKCE 4 noci za cenu 3).


Cena pobytu Lázeňský koktejl (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x vířivá koupel se solí z Mrtvého moře + suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinným olejem + suchý zábal, 1x bahenní zábal z Mrtvého moře, 1x rašelinový zábal, 1x klasická masáž částečná (záda a šíje), 4x speleoterapie (1 hod.), 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou), pitný režim - borůvkový čaj, denně vstup do bazénu (od 7.00 do 21:30 hod.), zapůjčení županu a pantoflí, v létě tenisový kurt, meditační a energetický park s lehátky. Parkování. Nástupní dny: Ne.


Cena pobytu Týdenní lázeňský pobyt (6 nocí) 2020 zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, procedury (1x vířivá šumavská rašelinová koupel + suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinnými měšci (výběr z 5 druhů) + suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 1x Parafínový zábal (záda, šíje - ajurvédské byliny nebo med), 1 bahenní zábal z Mrtvého moře na záda a šíji, 1x Breussova masáž páteře, 1x relaxační masáž aromatickým olejem částečná (záda), 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, 5x 1 hod. speleoterapie), pitný režim - borůvkový čaj, denně vstup do bazénu, zapůjčení županu a pantoflí, v létě tenisový kurt, meditační a energetický park s lehátky, parkování.


Cena pobytu 6 nocí v Šumavských lázních zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, procedury (1x vířivá šumavská rašelinová koupel a suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinnými měšci a suchý zábal, 1x rašelinový zábal zad, 1x parafínový zábal zad a šíje (ajurvédské byliny nebo med), 1x Breussova masáž páteře, 1x relaxační aroma masáž zad, 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, 5x speleoterapie (60 min.)), pitný režim (borůvkový čaj), denně relaxační bazén (7:00 - 21:30 hod.), hotelový meditační a energetický park s lehátky a tenisovým kurtem, župan a pantofle, parkování na kamerou hlídaném parkovišti, Wi-Fi.


Chcete-li prožít dovolenou plnou zážitků, tak právě Šumava nabízí skvělé a jedinečné příležitosti pro každého. Čekají na Vás nezapomenutelné chvíle v útrobách čarokrásné přírody, kde se můžete procházet jen sami s vlastními myšlenkami nebo zkusit hranice svých možností. Na výběr máte poznávat tento fascinující svět hor pěšky nebo se vyvézt jednoduše a bez námahy lanovkou. Odměnou za Vaši snahu budou nádherné zážitky z objevování tajemných zelených lesů a křišťálově čistých jezírek.

Šumava je rájem pro cyklisty, to už ví každý. Málokdo však ví, že okolí Šumavy a Pošumaví láká cyklisty svými náročnými i méně náročnými trasami poznávat nedotčenou přírodu přímo v sedle kola. A to je pro nadšence cykloturistiky obzvlášť lákavé.

Ani během zimy nezůstanete o zážitky zkráceni. Šumava nabízí množství sjezdovek i svahů, které Vás nadchnou. Na výběr máte z menších i větších areálů s kilometry sjezdovek. Šumava sice není Alpskou oblastí, ale rozhodně se postará o Vaši zábavu a zimní radovánky ve všech směrech.

Hrady, zámky a také zříceniny - to je ta radostná a pochmurná historie zároveň - která na Vás dýchá na každém kroku. Nesmíme zapomenout na naše kořeny, staré usedlosti a památné stromy nám připomenou dávné vzpomínky na lidi, kteří zde žili.

Šumava myslí i na rodiny s dětmi. Právě pro ně jsou připraveny nenáročné terény, množství výletů a programů. Ideální volbou je Národní park Šumava, kde se zaměřují právě na zajímavé vzdělávací programy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Nabídka je velmi pestrá, z množství volnočasových aktivit si vybere každý. Na rodiny s dětmi čeká množství zábavy v srdci krásné přírody, kde mohou společně objevovat dosud neznámé světy nedotčené přírody a zažít nevídaná dobrodružství.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
9 Poloha
9 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,7
10 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Milan hejduk, 05.03.2018