Harrachov - Parkhotel HARRACHOV

od 430
doprava Vlastní
strava Bez stravování | Polopenze | Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 2 let
Golf:  m
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 5 %
Středisko zimních sportů: 500 m
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nachází se 500 metrů od skiareálu Harrachov
  • velká dětská herna, ideální pro rodiny s dětmi
  • moderní wellness centrum
  • vhodné pro aktivní dovolenou
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Nově zrekonstruovaný hotel je ideální volbou pro vaši aktivní dovolenou v zimě i v létě. Je to skvělé místo pro relaxační a aktivní pobyty uprostřed nádherné horské krajiny.

POLOHA

Nachází se v klidné části obce Harrachova (Rýžoviště), na okraji lesa, v nadmořské výšce 700 m n. m. Tato lokalita hotel předurčuje k rodinným dovoleným, pořádání firemních setkání, kongresům, teambuildingových nebo outdoorových akcí. Nejbližší skiareál Harrachov je ve vzdálenosti 500 metrů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotelová restaurace, směnárna, hotelový trezor, výtah, lobby bar, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, úschovna zavazadel, úschovna kol a lyží, terasa, zahrada, pro děti - venkovní hřiště (trampolína, houpačky, ruské kuželky, pétanque), vybavená herna (včetně TV s pohádkami), kreslírna; wellness centrum (sauna, infra sauna, masáže, relaxační místnost), sportovní aktivity, knihovna, parkování. Budova s pěti patry je rozdělena na 2 části, v části A je výtah a v části B není výtah.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2, 3, 4 a 5lůžkové pokoje s výhledem do lesa bez balkónu (Superior), nebo s výhledem do údolí s balkónem, rodinné apartmány s kuchyňkou, 4 a 5lůžkové apartmány se soukromým vchodem s možností 2 přistýlek (2 ložnice, kuchyňka, výhled na Černou Horu, větší apt s balkónem), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT. 3 a 5lůžkové pokoje jsou bez balkónu.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), večeře (výběrem z jídelního lístku nebo bufet vč. neomezené konzumace nápojů (pivo, víno, postmix nealko)), dětský jídelníček.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: stolní tenis, stolní fotbálek, air hokej, hrací automaty; v okolí: golf, bobová dráha, bowling, adrenalin monkey park, bunjee jumping z televizní věže v Harrachově, vertical park, čtyřkolky, koloběžky, tenis, přírodní koupaliště Zákoutí, hravý park Tři věže, lanové centrum, značené turistické trasy pro pěší i cykloturistiku, skiareály (Harrachov, Rýžoviště (Čertova hora) – 500 m, Skiareál Amálka – 500 m, Hilbert – 3,6 km), běžkařské tratě.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (17,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (17,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pokoje jsou buď bez balkónu s výhledem do lesa (Superior) a pokoje s balkónem (většinou výhled údolí nebo Černá Hora). Pokoje jsou umístěny ve dvou částech – část A – kam je do 5. patra výtah, pouze poslední 6. patro je bez výtahu a část B – zde výtah není. Dva apartmány mají samostatný vchod.

Dětské ceny jsou bez nároku na vstup do sauny a na masáž.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, místní poplatek, možnost využití herny a stolního tenisu, parkování.
BONUS: k dokoupené polopenzi ALL INCLUSIVE nápoje k večeři (nealko z Postmixu, pivo, víno)


Cena pobytu Pobyt pro seniory 55+ (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování (dle výběru délky pobytu) s polopenzí (večeře vč. nápojů - pivo, víno, nealko), 1x za pobyt kávu (pro děti horkou čokoládu) a dezert, 1x vstup do sklárny a pivovaru Novosad, ZDARMA: zapůjčení trekingových holí po celou dobu pobytu, odvoz do hotelu z vlakového nebo autobusového nádraží a zpět, kartu výhod Harrachov Card, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Podzimní houbaření na horách (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování (dle výběru délky pobytu) s polopenzí (večeře vč. nápojů - pivo, víno, nealko), 1x kávu nebo čaj a sendvič s sebou do lesa, zapůjčení trekingových holí po celou dobu pobytu, turistickou mapu, zapůjčení sušičky hub, kartu výhod Harrachov Card, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Zimní radovánky s dětmi (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování (dle výběru délky pobytu) s polopenzí (večeře vč. nápojů - pivo, víno, nealko), 1x svařené víno (pro děti čokoláda) a dezert, 1x vstup do sauny (60 min./pokoj/pobyt), zapůjčení bobů a sáněk, kartu výhod Harrachov Card, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Jarní detox na horách (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování (dle výběru délky pobytu) s polopenzí (večeře vč. nápojů - pivo, víno, nealko), 1x sklenka sektu na hotelovém baru (pro dítě nealko nápoj), 1x vstup do sauny (60 min./pokoj/pobyt - jen dospělí), 1x masáž (30 min. - jen dospělí), 1x vstup do sklárny a pivovaru Novosad, kartu výhod Harrachov Card, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Léto v pohybu (2-7 nocí) zahrnuje: 2x - 7x ubytování (dle výběru délky pobytu) s polopenzí (večeře vč. nápojů - pivo, víno, nealko), 1x zapůjčení kola nebo koloběžky, 1x vstup do sklárny a pivovaru Novosad nebo 1x vstup na bobovou dráhu (2 jízdy), turistickou mapu, zapůjčení trekingových holí po celou dobu pobytu, kartu výhod Harrachov Card, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Bílé Vánoce (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní Štědrovečerní večeře), 1x svařené víno nebo punč (pro děti horká čokoláda), zdarma zapůjčení bobů a sáněk, Harrachov Card (karta plná výhod), WI-Fi, parkování.


Cena pobytu Veselé Velikonoce (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (večeře vč. nápojů - pivo, víno, nealko), 1x láhev sektu na pokoj, 1x vstup do sauny (60 min./pokoj/pobyt), kartu výhod Harrachov Card, Wi-Fi, parkování.
BONUS: sleva 10 % na masáž.


Krkonoše jsou ostrůvek Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem. Od roku 1992 jsou pak na seznamu biosférických rezervací UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení