Harrachov - Parkhotel HARRACHOV

od 245
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Golf:  m
Konferenční služby
Novinka
Středisko zimních sportů: 500 m
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nachází se 500 metrů od skiareálu Harrachov
  • velká dětská herna, ideální pro rodiny s dětmi
  • moderní wellness centrum
  • vhodné pro aktivní dovolenou
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

PARKHOTEL HARRACHOV představuje ideální řešení pro relaxační a aktivní pobyty uprostřed nádherné horské krajiny.

POLOHA

Nachází se v klidné části obce Harrachova Rýžoviště na okraji lesa v nadmořské výšce 700 m n. m. Tato lokalita hotel předurčuje k rodinným dovoleným, pořádání firemních setkání, kongresům, teambuildingových nebo outdoorových akcí. Nejbližší skiareál Harrachov je ve vzdálenosti 500 metrů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotelová restaurace, směnárna, hotelový trezor, výtah, lobby bar, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, úschovna zavazadel, úschovna kol a lyží, terasa, zahrada, pro děti - venkovní hřiště (trampolína, houpačky, ruské kuželky, pétanque), vybavená herna (včetně TV s pohádkami), kreslírna; wellness centrum (sauna, infra sauna, masáže, relaxační místnost), sportovní aktivity, knihovna, parkování. Budova s pěti patry je rozdělena na 2 části, v části A je výtah a v části B není výtah.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 5lůžkové pokoje typu Superior (výhled do lesa) a Deluxe (výhled do údolí s balkónem + pozornost na pokoji), 7lůžkové apartmány, rodinný apartmán (s kuchyňským koutem), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), večeře (výběrem z jídelního lístku nebo bufet vč. 1x nápoje (alko, nealko)), dětský jídelníček.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: stolní tenis, stolní fotbálek, air hokej, hrací automaty; v okolí: golf, bobová dráha, bowling, adrenalin monkey park, bunjee jumping z televizní věže v Harrachově, vertical park, čtyřkolky, koloběžky, tenis, přírodní koupaliště Zákoutí, hravý park Tři věže, lanové centrum, značené turistické trasy pro pěší i cykloturistiku, skiareály (Harrachov, Rýžoviště (Čertova hora) – 500 m, Skiareál Amálka – 500 m, Hilbert – 3,6 km), běžkařské tratě.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, vstup do sauny.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (17,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (17,- Kč/os./den).


Krkonoše jsou ostrůvek Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem. Od roku 1992 jsou pak na seznamu biosférických rezervací UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení