Ostravice - GREEN INN HOTEL

od 890
doprava Vlastní
strava Snídaně
Cykloturistika
Golf: 130 m
Konferenční služby
Novinka
Středisko zimních sportů: 4000 m
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • rafinovaná kombinace komfortu a pohostinnosti
  • hotel v srdci golfového hřiště s 18 jamkami
  • luxusní wellness pobyty s golfem
  • běžkařská trať FIS přímo u hotelu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hosté se mohou těšit na kvalitní dovolenou v prostředí, kde jsou všechna přání naplňovány přívětivým a přátelským personálem, který zná své klienty a dělá maximum pro jejich spokojenost. Ubytování je poskytováno v sedmi samostatných hotelových domech, které jsou součástí rozsáhlého golfového komplexu. Hotel svým vzhledem navazuje na okolní krajinu a dává tak příslib nenuceného luxusu, kvalitního relaxu a zážitku golfovým začátečníkům, profesionálům i negolfistům hledajícím klid od rušného velkoměsta.

Zavřete notebook, vypněte telefon a dopřejte si pár dní zážitků se svými blízkými. Rozmazlujte se wellness procedurami, vyberte se na cykloturistiku, vyzkoušejte si na pár hodin život golfistu nebo obdivujte beskydské výhledy z koňského sedla. Objevte s námi Beskydský venkov a dejte šanci komfortu v klidném prostředí.

POLOHA

Green Inn Hotel se nachází v Ostravici mezi nejvyššími vrcholy Beskyd. Je umístěn v srdci Golf & Ski Resortu Ostravice. Poskytuje fascinující výhledy na Challege Golf Course Ostravice, ověnčený mnoha oceněními a také na beskydské vrcholy i údolí. Obklopuje celou řadu přírodních, historických a volnočasových aktivit, které jsou perfektní příležitostí pro rodinnou dovolenou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, infocentrum, restaurace, bar, úschovna zavazadel, terasa, parkoviště, trezor, klimatizace, bezbariérové pokoje, půjčovna holí Nordic walking, půjčovna kompletních setů na běžky, wellness a lázeňské služby (finská, cedrová bylinná, cedrová bio sauna, venkovní vířivka, odpočívárna, masáže), pro děti: dětské hřiště, dětská jídla, hlídání dětí, televizní programy pro děti.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Standard (bez balkónu nebo s terasou), Delux (možnost přistýlky) a Superior, 2lůžkový APT Delux (1 ložnice s panoramatickým výhledem na Lysou horu přímo z manželské postele, prostorná terasa, kapacita až 4 osoby), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), župany na pokoji, úložný prostor, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, trezor. Pokoj Delux navíc: oddělitelné postele, balkón. Pokoj Superior a APT Delux navíc: vysoké matrace, značková kosmetika v koupelně, individuálně ovládaná vzduchotechnika, zvukotěsné pokoje, kuchyň s vybavením, obývací prostor, exkluzivní poloha pokojů blízko klubu.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), (oběd, večeře - výběr z denního obědového menu nebo z jídelního lístku - platba na místě).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: wellness služby, masáže v areálu, golf.

GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE
Hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v obci Ostravice. Jedná se o mistrovské golfové hřiště, par 72 typu parkland. Designér a konstruktér hřiště je Chris Johnson, který má na svém kontě řadu hřišť v Evropě a Africe. Tomu odpovídá výběr lokality, tvarování hřiště, kompletní závlaha hracích ploch, přísně testovaný a kontrolovaný stavební materiál, velké greeny, 3 ha vodních ploch, pět rozlehlých odpališť na každé jamce.

V okolí: golf (Prosper Golf Resort Čeladná), běžecké lyžování, lyžování (Ski areál Opálená, Ski areál Bílá), Aquapark Olešná, pěší a cykloturistika.

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování se snídaní, vstup do wellness prostoru, parkování u hotelu.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,-Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20,-Kč/os./den).

POZNÁMKA

4 noci za cenu 3
Ubytujte se na 4 noci a my vám dáme poslední čtvrtou noc GRÁTIS. Rezervujte si pobyt na 4 noci a automaticky Vám bude nabídnuto ubytování se snídaní (4 noci za cenu 3) za cenu 3 nocí.

Uvedená nabídka je platná v určených termínech a je limitována počtem volných pokojů určených provozovatelem. Po vyčerpání provozovatelem určených volných kapacit pro danou akci, není možné akci ze strany zákazníka využít. Termíny platnosti nabídky 4 noci za cenu 3: 01.02.2020 - 09.04.2020, 13.04.2020 - 30.04.2020.

Domácí mazlíci jsou vítáni (za poplatek). Všichni mazlíčci musí mít platný očkovací průkaz.

Do prostorů hotelu je zákaz vstupu v golfových botách – spike. Pro přezutí použijte Caddy room.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, vstup do wellness v provozní době, parkování.


Cena pobytu Wellness pobyt (1 noc) zahrnuje 1x ubytování se snídaní, fee do golfového resortu, 1x vstup do wellness v provozní době (90 min.), 1x klasickou masáž (60 min.), parkování. Ceny osob a dětí na přistýlce nezahrnují doplňkové služby v golfovém resortu.


Cena pobytu Wellness pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, fee do golfového resortu, 2x vstup do wellness v provozní době (90 min.), 1x klasickou masáž (60 min.), parkování. Ceny osob a dětí na přistýlce nezahrnují doplňkové služby v golfovém resortu.


Beskydy jsou nádherné v každé roční době. Některé turistické magnety jsou všeobecně populární a známé, ale v Beskydech je mnoho nádherných míst, která málokdo zná. Taktéž způsoby poznávání Beskyd jsou rozmanité, mnohdy velmi atraktivní a zážitkové.

Co se vám vybaví, když se řekne "Beskydy"? - Lysá hora, Gruň, Satinské vodopády, Radegast, zbojník Ondráš, Radhošť, Medvědí skála, Petr Bezruč...nebo mnoho významných sportovních, kulturních a turistických akcí?

Máme pro vás tipy, poznávejte Beskydy!

Poznávejte hory a lesy, krásnou přírodu a spousta aktivit a nápadů pro celý rok - to jsou hlavní důvody, proč se jezdí do Beskyd.

Lysá hora je vhodným místem pro pěší turistiku, skialpinismus a cykloturistiku. Na vrchol vede několik tras vhodné i pro cyklisty a naučné stezky. Výhledy ze svahů i ze samotného vrcholku stojí za to, navíc u cest najdete spousty odpočívadel, studánek a několik pomníků.

Nebo si představte pohled na vrcholky hor z větroně, paraglidu, ze sedla horského kola, na koloběžce, segway vozítku, z raftu, běžecké stopy, při skialpovém výstupu, s kočárkem...

Beskydy jsou tím správným místem, kde strávit svoji dovolenou ve dvojici či s rodinou. Nechte se okouzlit krajem jedinečné přírody, ale také kulturních tradic a památek. Čekají na Vás nezapomenutelné zážitky.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení