Milovy - OREA Resort DEVĚT SKAL

od 635
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 6 let
Konferenční služby
Středisko zimních sportů:  m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • lokalita u Milovského rybníka
  • wellness centrum s bazénem a saunou
  • certifikáty kids friendly a pet friendly
  • prázdninové animační programy
Načítání ...

POLOHA

v oblasti CHKO Žďárských vrchů u Milovského rybníka.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace 9 Skal, Milovská restaurace, konferenční služby, bar, sál, salonek, venkovní posezení, pro děti - postýlka, stolička, strava, nádobí, hřiště a herna; úschovna a půjčovna kol; Wi-Fi (zdarma), fitness, wellness centrum (bazén, sauna, masáže), parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

moderní, renovované 1 až 3lůžkové pokoje Superior, 1 a 2lůžková Suite a 4lůžkové Rodinné pokoje (2 ložnice), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), LCD TV, telefon, možnost přistýlky nebo dětské postýlky, balkón. Suite (50 m2) navíc: šatna, ložnice, obývák s rozkládací pohovkou, vana, set na přípravu kávy, čaje, lednička, výhled na jezero. 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, večeře - bufet nebo výběrem ze 3 menu o 3-4 chodech dle sezóny, bez nápojů).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, biliár, minigolf, víceúčelové hřiště, koupání v rybníku, rybolov, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, lyžování sjezdové (ski areál SKI SNOWPARK Harůsův kopec) a běžecké (Sněženský okruh (10,8 km), Okolo Fryšavy (8,8 km), Tři Studně (7,4 km)), bruslení.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní nebo polopenzí (balíčky), neomezený vstup do bazénu (8:00-20:00 hod.), lahev minerálky na pokoji při příjezdu (Suite 2x), místní poplatek, parkování před hotelem.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Romantická Vysočina (2 noci) 2018zahrnuje navíc: v rámci stravy večeře při svíčkách (3 chodové menu dle nabídky šéfkuchaře včetně kávy nebo čaje), láhev sektu a čerstvé ovoce při příjezdu na pokoji, romantickou výzdobu pokoje.


Cena balíčku Klid a pohoda na Vysočině 55+ (5 nocí) 2018 zahrnuje navíc: večeře formou bufetu nebo menu, bez nápojů (servírované menu 4-chodové), 5x kávu se zákuskem, pobyt se psem/kočkou zdarma.


Cena balíčku Za sportem i odpočinkem (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, zapůjčení trekkingových holí, 1x saunu (1 hod.) v zimě, v létě 1 hod. pronájmu sportovišť.


Cena balíčku Rodinný pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, neomezený vstup do bazénu (8:00-20:00 hod.), 2x lahev minerálky na pokoji při příjezdu (Suite), místní poplatek, parkování před hotelem, navíc: v zimě zapůjčení bobů a sáněk, v létě minigolf (1 hod.), animační program pro děti (v době letních prázdnin).


Cen balíčku Vánoce na Vysočině (5 nocí) 2018 zahrnuje navíc: 4x večeře formou bufetu, bez nápojů, 24.12. slavnostní štědrovečerní večeře, pro každého překvapení, vánoční punč na terase a hudební večer - živá hudba.


5x ubytování s polopenzí, neomezený vstup do bazénu (8:00-20:00 hod.), 2x lahev minerálky na pokoji při příjezdu (Suite), místní poplatek, parkování před hotelem, navíc: v zimě zapůjčení bobů a sáněk, v létě minigolf (1 hod.), animační program pro děti (v době letních prázdnin).


Cena balíčku Za sportem i odpočinkem (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, zapůjčení trekkingových holí, 1x saunu (1 hod.) v zimě, v létě 1 hod. pronájmu sportovišť.


Cena balíčku Rodinný pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, v zimě zapůjčení bobů a sáněk, v létě minigolf (1 hod.), animační program pro děti (od 1.7. do 31.8.).


Kraj Vysočina působí dojmem idylického obrazu venkova: nízké kopečky, nekonečné lesy, malebné louky, rybníky, říčky vinoucí se klikatě krajem a cesty lemované stromami. Na své si zde přijdou také milovníci historie. Kraj totiž skýtá mnoho historických míst – města, muzea, technické památky a jiná pozoruhodná místa. Celkem tři jsou na seznamu UNESCO. První z nich je historické jádro města Telč. Město se může pyšnit nejen zámkem, ale také slavným každoročně pořádaným Jarmarkem. V Třebíči pak nalezneme další dvě. Dalšími velmi významnými městy jsou Žďár nad Sázavou, a to díky zdejšímu Poutnímu kostelu sv. Jana Nepomuckého nebo Jihlava, kde je ke shlédnutí spousta historických památek. CHKO Žďárské vrchy poskytuje neskutečný zážitek především pro příznivce přírody. Kdo by chtěl trochu zábavy může navštívit Aquapark Vodní ráj, tři koupaliště nebo se může jít jen tak projít k rybníku, kterých je v kraji opravdu bez početně mnoho.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,9
4 hodnocení
9,8 Ubytování
10 Služby
9,8 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
MajdaMajdaMajda, 12.03.2018
9,7
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
žofie zíková, 05.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
jana, 05.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Majda, 23.02.2018