Nová Živohošť - Marina & Glamping

od 2 115
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Pláž50m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Novinka
Pláž: 50 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • přímo na břehu přehrady Slapy
  • ubytování v glampingových stanech
  • moderní kempování v luxusním provedení
  • pro dovolenou u vody, na kola a houbaření

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

GLAMPING U PLÁŽE - dovolená jako u moře.

Netradiční ubytování v krásné lokalitě u Slapské přehrady, které spojuje přírodu, dobrodružství kempování a pohodlí hotelového resortu. Čekají vás perfektně vybavené glampingové stany s oddělenými ložnicemi, kuchyní i koupelnou, ve výjimečné přírodní lokalitě přímo u pláže Slapské přehrady. Vy ani vaše děti se určitě nudit nebudou díky možnostem, které nabízí samotný resort a jeho okolí.

Na jaře je to ideální místo, kde strávit prodloužený víkend a načerpat sílu, v létě perfektní pro dovolenou u vody, a na podzim na kola a houbaření.

POLOHA

Camp Marina & Glamping se nachází u vodní nádrže Slapy v obci Křečovice. Samotné Glampingové stany jsou umístěny na jejím břehu, jen pár metrů od pláže.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, Wi-Fi (zdarma), rychlé občerstvení, společné sociální zařízení, sauna, dětské hřiště s pískovištěm a prolézačky pro větší děti, terasa, zahrada, půjčovna sportovního vybavení, beachvolejbalový kurt, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

6lůžkové Glampingové stany Safari Loft a Safari Family plus tři oddělené ložnice s manželskou postelí (z toho jedna ložnice je v patře, Family plus má v jedné ložnici palandy), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), vybavená kuchyň, terasa, Wi-Fi( zdarma), klimatizace, vytápěná podlaha, možnost topit klimatizací.
2lůžkové Glampingové stany Bell Couple, jedna ložnice s manželskou postelí a rozkládací gauč (možnost až 2 přistýlek), stan nemá vlastní soc. zařízení (k dispozici společné sociální zařízení v areálu).

STRAVOVÁNÍ

Vlastní (součástí objektů Safari Loft a M Family je kuchyň). V areálu je dále možnost grilovat a je zde také společná kuchyňka. Na objednání je možné připravit barbeque nebo opékání tradičních špekáčků u stanů.

Stravování je možné v rychlém občerstvení na pláži s krásnou terasou u přehrady, kde si můžete dát pizzu nebo burgery a jiné dobroty. V hlavní letní sezóně jsou v docházkové blízkosti i další restaurace.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo na přehradě Slapy si užijete koupání i vodní sporty. Okolí je vhodné jak k sportovním aktivitám, tak k výletům např. na Kozí Hřbet, zámek Konopiště či Radič, rozhlednu Drahoušek, Farmapark Soběhrdy, výlet parníkem nebo do města Neveklov. Je možné využít značené cyklotrasy i turistické trasy.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, závěrečný úklid (stany Loft + Family 750,- Kč/pobyt, Stan Bell 500,- Kč/pobyt), místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20,- Kč/os. nad 18 let/den).

POZNÁMKA

Parkování v Resortu MARINA & GLAMPING Nová Živohošť je pro ubytované zdarma.

Ubytování domácích mazlíčků není možné.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (pronájem stanu s kuchyňkou - u BELL COUPLE společnou) bez stravování (možnost zakoupení stravy v místním kiosku), parkování 1 auta.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení