Nová Živohošť - Marina & Glamping

od 1 990
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Pláž50m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Novinka
Pláž: 50 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • přímo na břehu přehrady Slapy
  • ubytování v glampingových stanech
  • moderní kempování v luxusním provedení
  • pro dovolenou u vody, na kola a houbaření
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

GLAMPING U PLÁŽE - dovolená jako u moře.

Netradiční ubytování v krásné lokalitě u Slapské přehrady, které spojuje přírodu, dobrodružství kempování a pohodlí hotelového resortu. Čekají vás perfektně vybavené glampingové stany s oddělenými ložnicemi, kuchyní i koupelnou, ve výjimečné přírodní lokalitě přímo u pláže Slapské přehrady. Vy ani vaše děti se určitě nudit nebudou díky možnostem, které nabízí samotný resort a jeho okolí.

Na jaře je to ideální místo, kde strávit prodloužený víkend a načerpat sílu, v létě perfektní pro dovolenou u vody, a na podzim na kola a houbaření.

POLOHA

Camp Marina & Glamping se nachází u vodní nádrže Slapy v obci Křečovice. Samotné Glampingové stany jsou umístěny na jejím břehu, jen pár metrů od pláže.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, Wi-Fi (zdarma), rychlé občerstvení, společné sociální zařízení, sauna, dětské hřiště s pískovištěm a prolézačky pro větší děti, terasa, zahrada, půjčovna sportovního vybavení, beachvolejbalový kurt, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

6lůžkové Glampingové stany Safari Loft a Safari Family plus tři oddělené ložnice s manželskou postelí (z toho jedna ložnice je v patře, Family plus má v jedné ložnici palandy), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), vybavená kuchyň, terasa, Wi-Fi( zdarma), klimatizace, vytápěná podlaha, možnost topit klimatizací.
2lůžkové Glampingové stany Bell Couple, jedna ložnice s manželskou postelí a rozkládací gauč (možnost až 2 přistýlek), stan nemá vlastní soc. zařízení (k dispozici společné sociální zařízení v areálu).

STRAVOVÁNÍ

Vlastní (součástí objektů Safari Loft a M Family je kuchyň). V areálu je dále možnost grilovat a je zde také společná kuchyňka. Na objednání je možné připravit barbeque nebo opékání tradičních špekáčků u stanů.

Stravování je možné v rychlém občerstvení na pláži s krásnou terasou u přehrady, kde si můžete dát pizzu nebo burgery a jiné dobroty. V hlavní letní sezóně jsou v docházkové blízkosti i další restaurace.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo na přehradě Slapy si užijete koupání i vodní sporty. Okolí je vhodné jak k sportovním aktivitám, tak k výletům např. na Kozí Hřbet, zámek Konopiště či Radič, rozhlednu Drahoušek, Farmapark Soběhrdy, výlet parníkem nebo do města Neveklov. Je možné využít značené cyklotrasy i turistické trasy.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, stravu, závěrečný úklid (stany Loft + Family 750,- Kč/pobyt, Stan Bell 500,- Kč/pobyt), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20,- Kč/os. nad 18 let/den).

POZNÁMKA

Parkování v Resortu MARINA & GLAMPING Nová Živohošť je pro ubytované zdarma.

Ubytování domácích mazlíčků není možné.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (pronájem stanu s kuchyňkou - u BELL COUPLE společnou) bez stravování (možnost zakoupení stravy v místním kiosku), parkování 1 auta.


Poznejte okolí Prahy a ulice starobylých měst a městeček, údolí pěti řek, tedy Berounky, Sázavy, Vltavy, Labe a Jizery, vydejte se do lesů Křivoklátska, do rovin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. Na výlet zve krajina, která se jako široký pás ovíjí kolem Prahy.

TIPY NA VÝLET:
- Praha, její památky a zajímavosti (Pražský hrad, Trojský zámek, ZOO, Botanická zahrada, Karlův most, Mostecká věž, Malá Strana, Prašná brána, Staroměstský orloj, Petřín, Vyšehrad, …)
- hrady: Karlštejn, Křivoklát; zámky: Konopiště, Ječniště, Žleby, Loučeň, Kačina, Poděbrady
- Kutná Hora a její památky zapsány do listiny UNESCO
- Muzeum lidových staveb v Kouřimi
- Tvrz Malešic

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení